FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#5376 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by HelaS »

tramvajtrojka wrote: 27/05/2023 19:24 Miletić ja bih ovo ja bih ono tolike godine u parlamentima i nikad nista vjecita suplja :lol: :lol:
Ja mu ne vjerujem, taman da je jedini političar. Lik koji bi sutra izdao dogovorene principe. Neka ga tamo... Opozicija mu najbolje stoji
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#5377 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by PM72 »

muha_sa wrote: 27/05/2023 19:08
GandalfSivi wrote: 27/05/2023 19:07 Jebe Miletic je vadi. Davno sam rekao, njega za diktatora, pocistio bi drzavu za godinu dana…
:thumbup:
Miletić mi je u ratu bio predpostavljeni.Hrabar,drzak,ima gard i stav.Nije lopov niti džukac.Drži riječ do kraja.
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#5378 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by HelaS »

PM72 wrote: 27/05/2023 19:31
muha_sa wrote: 27/05/2023 19:08

:thumbup:
Miletić mi je u ratu bio predpostavljeni.Hrabar,drzak,ima gard i stav.Nije lopov niti džukac.Drži riječ do kraja.
:thumbup: Policajac jedan od najboljih. Slažem se. Šteta, otišao u politiku i postao jedan od ljigavijih prevrtljivaca :(
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#5379 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Grean »

Ja bih se preispito' po pitanju Miletica da su ga kojim slucajem ova dvojica gore pohvalila.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#5380 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by PM72 »

Grean wrote: 27/05/2023 19:39 Ja bih se preispito' po pitanju Miletica da su ga kojim slucajem ova dvojica gore pohvalila.
Pojasni
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#5381 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zbunjola71sa »

HelaS wrote: 27/05/2023 19:37 [
:thumbup: Policajac jedan od najboljih. Slažem se. Šteta, otišao u politiku i postao jedan od ljigavijih prevrtljivaca :(
nije on prevrtljivac ni ljigavac nego si ti dvolican i pristrasan
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#5382 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Grean »

PM72 wrote: 27/05/2023 19:42
Grean wrote: 27/05/2023 19:39 Ja bih se preispito' po pitanju Miletica da su ga kojim slucajem ova dvojica gore pohvalila.
Pojasni
Mislio sam na dvojac koji ga proglasise prevrtljivcem i supljatorom, ne dvojac rednim brojem postova.
Last edited by Grean on 27/05/2023 19:49, edited 1 time in total.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#5383 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Mishelinke »

Auu, što mnogi sad neće moći spavati, ili će spavati u tenama, nakon ovog intervjua :lol: :lol: :lol:

:bih:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#5384 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by PM72 »

Grean wrote: 27/05/2023 19:49
PM72 wrote: 27/05/2023 19:42

Pojasni
Mislio sam na dvojac koji ga proglasise prevrtljivcem i supljatorom, ne dvojac rednim brojem postova.
Ma sa Zlajom bih opet u belaj ako treba...u najgore vrijeme bio je na prvoj liniji,sa puškom i smirivao nas mlađe...
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#5385 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

Miletic je posten i hrabar covjek i postena i konstruktivna opozicija.

Treba se maci iz politike i poceti ponovo raditi nesto konkretno. Od price nema nista.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 3251
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#5386 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by ovo_malo_duse »

Mishelinke wrote: 27/05/2023 19:49 Auu, što mnogi sad neće moći spavati, ili će spavati u tenama, nakon ovog intervjua :lol: :lol: :lol:

:bih:
Take bi bilo da je nema normalna drzava. Ali u Drzavi u kojoj policija dokumentuje sve a predmet nestane u tuzilastvu nema tu hajra. Treba prvo tuzilasto ocistiti I onda mozda se necemu mozemo nadati.
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#5387 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by splinter »

E čuj potpisao ugovor na kineskom :lol:
Skaka prekucao igricu
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 3251
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#5388 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by ovo_malo_duse »

Dobar face veceras. Benjamina I Zlatko prekucali.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#5389 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by internazionale »

tramvajtrojka wrote: 27/05/2023 19:24 Miletić ja bih ovo ja bih ono tolike godine u parlamentima i nikad nista vjecita suplja :lol: :lol:
I mene nek dovedu u emisiju i sve ću probleme riješiti

Jedan u moru šupljatora
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#5390 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Zlatko Miletic lijepo vazi i medi ali to nikome nece popraviti nista.
Sjetimo se kako je ne tako davno medio i Dragan Mektic a ispostavilo se da je lik diler i krimos teski.

Treba konkretno raditi i uraditi nesto i onda reci,uradio sam to i to a ne ovako,opali paljbu o svemu.

Mislim,simpatican je i meni Zlatko ali od price nema koristi.
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#5391 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

joj dragi senade pusti zenu da tri rijeci progovori
User avatar
muha_sa
Posts: 140387
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#5392 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by muha_sa »

nekome wrote: 27/05/2023 20:51 joj dragi senade pusti zenu da tri rijeci progovori
Isto na glas govorim--malo mi fali da prešaltam na N1
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 3251
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#5393 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by ovo_malo_duse »

Ovoj drzavi treba ovakvih ljudskih bica na vaznim funkcijama .
Benjamina I Irfan su Buducnost ove drzave i to daje nadu da ce se nesto promjeniti na bolje u ovoj drzavi. Nadam se samo da ce SDP imati dovoljno volje i zelje da vidi da su oni buducnost gurnut ih u prvi plan.
Na kojugod funkciju bi je postavili Benjamina bi to obavljala Milion puta bolje od bilo kog lika koji to radi danas.

Zahiragic i Co uporediti sa ovo dvoje je ako uporediti Bayern I Rudar iz Kaknja.
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#5394 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Gledate li sta je SDA u TK pokusala sa Mitalom i GIKIL-om...majku im ebem.
U sprezi SDA i stranqckog im sudije Ćazima Serhatlica (jedno od najvecij govana na svijetu i stranacki tuzilac za montaze sudskih procesa i progon neistomisljenika)

Pokusali izbqciti legalnog investitora i vlasnika kompanije GIKIL i sada Mital tuzi BiH na arbitraznom sudu i kazna moze biti u stotinama miliona ili cak u milijardama...zbog SDA govana i krimonalaca.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5395 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by GandalfSivi »

zippoo87 wrote: 27/05/2023 21:14 Gledate li sta je SDA u TK pokusala sa Mitalom i GIKIL-om...majku im ebem.
U sprezi SDA i stranqckog im sudije Ćazima Serhatlica (jedno od najvecij govana na svijetu i stranacki tuzilac za montaze sudskih procesa i progon neistomisljenika)

Pokusali izbqciti legalnog investitora i vlasnika kompanije GIKIL i sada Mital tuzi BiH na arbitraznom sudu i kazna moze biti u stotinama miliona ili cak u milijardama...zbog SDA govana i krimonalaca.
Napisah ja neki dan da ce nam ovi glave doci. Nije se zajebavati sa njima sekunde…

Mada, nisu ni oni cisti, ni blizu…
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5396 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Mishelinke wrote: 27/05/2023 19:49 Auu, što mnogi sad neće moći spavati, ili će spavati u tenama, nakon ovog intervjua :lol: :lol: :lol:

:bih:
Kojeg
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#5397 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

GandalfSivi wrote: 27/05/2023 21:16
zippoo87 wrote: 27/05/2023 21:14 Gledate li sta je SDA u TK pokusala sa Mitalom i GIKIL-om...majku im ebem.
U sprezi SDA i stranqckog im sudije Ćazima Serhatlica (jedno od najvecij govana na svijetu i stranacki tuzilac za montaze sudskih procesa i progon neistomisljenika)

Pokusali izbqciti legalnog investitora i vlasnika kompanije GIKIL i sada Mital tuzi BiH na arbitraznom sudu i kazna moze biti u stotinama miliona ili cak u milijardama...zbog SDA govana i krimonalaca.
Napisah ja neki dan da ce nam ovi glave doci. Nije se zajebavati sa njima sekunde…

Mada, nisu ni oni cisti, ni blizu…
Nije bitno jesu li indijci cisti ili ne...bitan je ugovor koji si potpisao i ono sto pise u ugovoru.
Ako si prekrsio ugovor i ako radis mimo zakona,doci ce ti glave kad tad.
A upravo su to ovi majmuni z tuzlanske SDA radili...prvo su trebali da plate dug nekoj prijasnjoj firmi,pa su i to pokusali da ibjegnu kriminalnim radnjama a u ugovoru evo Senad veceras objavio,da ce se svi sporovi izmedju ovih suvlasnika rjesavati arbitrazom.

A SDA govna pokusavaju da sve spuste na kantonalni sud,gdje ce stranacki vojnici tipa Serhatlica stimati presude kako njima odgovara.

A taj tuzilac Ćazim Serhatlic je takvo govno i bukvalno on stoji iza svih montiranih optuznica raznim politicarima i onim pvoezanima sa politikom a sve i jedna tuzba mu je pala...i jedini njegov cilj je da se ljudi razvlace po medijima i sudovima.
Da smo normalna drzava,taj Serhatlic bi bio daleko,daleko,daleko od Suda ...
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#5398 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by pinkman »

zippoo87 wrote: 27/05/2023 21:22
GandalfSivi wrote: 27/05/2023 21:16

Napisah ja neki dan da ce nam ovi glave doci. Nije se zajebavati sa njima sekunde…

Mada, nisu ni oni cisti, ni blizu…
Nije bitno jesu li indijci cisti ili ne...bitan je ugovor koji si potpisao i ono sto pise u ugovoru.
Ako si prekrsio ugovor i ako radis mimo zakona,doci ce ti glave kad tad.
A upravo su to ovi majmuni z tuzlanske SDA radili...prvo su trebali da plate dug nekoj prijasnjoj firmi,pa su i to pokusali da ibjegnu kriminalnim radnjama a u ugovoru evo Senad veceras objavio,da ce se svi sporovi izmedju ovih suvlasnika rjesavati arbitrazom.

A SDA govna pokusavaju da sve spuste na kantonalni sud,gdje ce stranacki vojnici tipa Serhatlica stimati presude kako njima odgovara.

A taj tuzilac Ćazim Serhatlic je takvo govno i bukvalno on stoji iza svih montiranih optuznica raznim politicarima i onim pvoezanima sa politikom a sve i jedna tuzba mu je pala...i jedini njegov cilj je da se ljudi razvlace po medijima i sudovima.
Da smo normalna drzava,taj Serhatlic bi bio daleko,daleko,daleko od Suda ...
Krenuo je i Vaskovic obradjivati SDA u TK.

Ocito ce sad MZ da rusi SDA u TK. Bice zanimljivo :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5399 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by GandalfSivi »

A sto gradonacelnica pohvali Skaku da prica kineski, cak i ugovore na istom sklapa :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5400 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Uh dobra ova misica @karanana
Locked