Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46976 Re: Pitamo Mehanicare ?
ospem se vise na ima na youtube/internetu , i u mom poslu kad mi to kaze stjerao bi u 100pm
, ima na internetu, de ba, uzmi probaj rastavit, ako ne ide probaj na drugi, treci nacin, samo nemoj na silu 
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#46977 Re: Pitamo Mehanicare ?
@Throttle @konektovan
Nasao i ja nesto slicno, skida se ovaj providni dio sa sijalicom prvo.
Nasao i ja nesto slicno, skida se ovaj providni dio sa sijalicom prvo.
Last edited by LikeLike on 23/05/2023 22:42, edited 1 time in total.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46978 Re: Pitamo Mehanicare ?
da mi je malo vasih problema ...
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#46979 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa probao sam lagano sa svih strana i ni makac. Moras znati tacno gdje da krenes. Skidao sam tako plastiku sa vrata gepeka i polomio se, cupao, poskidao sve sarafe… Kad na kraju ima saraf neki zavuceni koji ne vidis nikako nego moras znati da je tu. Slucajno na yt vidio.Evolution_IV wrote: ↑23/05/2023 22:26 ospem se vise na ima na youtube/internetu , i u mom poslu kad mi to kaze stjerao bi u 100pm, ima na internetu, de ba, uzmi probaj rastavit, ako ne ide probaj na drugi, treci nacin, samo nemoj na silu
![]()
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#46980 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nemoj i ti matere ti
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46981 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
exampLe.
- Posts: 2006
- Joined: 26/05/2009 21:30
#46982 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koji je majstor dobar u Sarajevu a da radi francuze (Citroen) ?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- konektovan
- Posts: 51421
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
exampLe.
- Posts: 2006
- Joined: 26/05/2009 21:30
#46986 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sad za sad nista, ali vozio sam ga u 206 i nisam nesto zadovoljan pa me zanima ima li ko drugi.
- konektovan
- Posts: 51421
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#46987 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imas Damira u Otesu, ima ikic u istocnom, dedovic...imas unitrade koji za dosta stvari isoadne povoljniji od ovih svih navedenih, a jos dobijes fiskalni racun..ako ti sta znaci?!
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46988 Re: Pitamo Mehanicare ?
coek sve obisao zbog podloski diznikonektovan wrote: ↑24/05/2023 12:29Imas Damira u Otesu, ima ikic u istocnom, dedovic...imas unitrade koji za dosta stvari isoadne povoljniji od ovih svih navedenih, a jos dobijes fiskalni racun..ako ti sta znaci?!![]()
- skrbavi-admin
- Posts: 7106
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46989 Re: Pitamo Mehanicare ?
i zeninih kolegica
- konektovan
- Posts: 51421
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#46990 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nikad ja nisam imao problem...realno, ali zbog dundjer majstora, sam preventivno zamjenio...tj. na njihov nagovor.Evolution_IV wrote: ↑24/05/2023 17:14coek sve obisao zbog podloski diznikonektovan wrote: ↑24/05/2023 12:29
Imas Damira u Otesu, ima ikic u istocnom, dedovic...imas unitrade koji za dosta stvari isoadne povoljniji od ovih svih navedenih, a jos dobijes fiskalni racun..ako ti sta znaci?!![]()
![]()
Ali sam kroz ovaj period koliko vozim citroen, uvidio da oni majstori, koji su sebe nazvali "majstorima" za odredjene proizvodjace, ne znaju nista vise od onih koji to nisu,..tj. od univerzalaca.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46991 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma karina karinare ba, sa tim se treba pomiritkonektovan wrote: ↑24/05/2023 18:30Nikad ja nisam imao problem...realno, ali zbog dundjer majstora, sam preventivno zamjenio...tj. na njihov nagovor.
Ali sam kroz ovaj period koliko vozim citroen, uvidio da oni majstori, koji su sebe nazvali "majstorima" za odredjene proizvodjace, ne znaju nista vise od onih koji to nisu,..tj. od univerzalaca.
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
- nagibSA
- Posts: 1154
- Joined: 19/10/2017 01:21
#46993 Re: Pitamo Mehanicare ?

Ovako mi izgledaju zadnji diskovi na oba auta, Citroen C4 i P207. Kao da ne ide plocica do bas kraja, sta je u pitanju?
Malo se popravi situacija ljeti, ali zima katastrofa. Prednji diskovi su ok.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#46994 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dobro ti ista i ide 
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
- skrbavi-admin
- Posts: 7106
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46997 Re: Pitamo Mehanicare ?
jos samo malo zalit sa morskom vodom i sve bude redu
- nagibSA
- Posts: 1154
- Joined: 19/10/2017 01:21
#46998 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sad ne znam je l' me zezas ili...
Kod nekih auta vidim sjaji se sve komplet.
Par dana ako odstoji auto, cuje se struganje rdje vjerovatno, posle par kocenja prestane.
Diskovi i plocice zamjenjeni prije 2-3 godine.
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#46999 Re: Pitamo Mehanicare ?
Manja pločica u odnosu na disk ? Kod mene to dooosta manje ostavlja, bukvalno linija na kraju diska samo i to je to.. Uzmi brate brake cleaner malo iščetkaj čeličnom i sredi tu hrđu, stavi malo bakrene masti na taj dio gdje ti ide felga i gas, stvarno ta korozija ružno izgleda 
- konektovan
- Posts: 51421
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu


