FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#5326 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
da li che Senad to dozivjeti.. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#5327 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Hoce li Behdzet veceras biti gost, zna li se sta?
- DaysleepeR
- Posts: 21044
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#5328 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Senad naravno se skroz fokusirao na mahalske informacije i fulio pitati neka jako bitna pitanja...
Kad je pricala o botovima mogao ju je pitati ko je glavni u SDA za botove, tacnije ko je nalogodavac Mulahusicu.
Mogao ju je pitati koliko bi eventualni poraz Erdogana uticao na Bakira i SDA.
Itd, itd.
Kad je pricala o botovima mogao ju je pitati ko je glavni u SDA za botove, tacnije ko je nalogodavac Mulahusicu.
Mogao ju je pitati koliko bi eventualni poraz Erdogana uticao na Bakira i SDA.
Itd, itd.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#5329 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ako je Sebije izbacila iz ..
respekt..
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#5330 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Sebija je samu sebe izbacila iz svega, a sa sobom je povukla i Bakira, a onda i komplet SDA. I hvala joj na tome 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#5331 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
- nadžak
- Posts: 2308
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
- muha_sa
- Posts: 140392
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#5333 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Sve smo ovo znali i bez njega, al hajd--lijepo se prisjetit
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#5334 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Lik je tu bio zbog knjige , koliko skontah, izašla verzija na bosanskom
- muha_sa
- Posts: 140392
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#5335 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jebo knjigu, meni je bitno da sam cuo i u što sam vjerovo kakve su se igre igrale od prvog dana agresije i kurvanjske politike medjunarodne zajednice prema napadnutoj clanici UN-aproblemnatravunu wrote: ↑21/05/2023 07:44 Lik je tu bio zbog knjige , koliko skontah, izašla verzija na bosanskom
Da je bio pomor labudova nešto bi u startu poduzeli--al..........................
- muha_sa
- Posts: 140392
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#5336 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
https://www.face.ba/vijesti/bih/diego-a ... acu/168743
Diego Arria ekskluzivno: RS nagrađena zbog genocida, žrtve kažnjene! Budućnost BiH u zamrzivaču!
Žele da drže BiH potopljenu, zarobljenu da nema problema na Balkanu! Imate RS koji se zove po dijelu naroda koji je činio strašne masakre, s tim vi živite! Gurnuti ste u zamrzivač!
Diego Arria, bivši predsjednik Vijeća sigurnosti UN-a razotkrio ulogu međunarodne zajednice u BiH i poručio: Bosanci bi porazili Srbe da nije bilo Dejtona!
Cilj je da se OHR potpuno zatvori, da se vrati suverenitet zemlji! Dejton trebate zamijeniti u potpunosti, a ne da vršite kozmetičke izmjene!
Bilo mi je šokantno kada ljudi kažu da je BiH muslimanska država u srcu Evrope, a Sarajevo je najmultietničkiji grad! Ono što je ovdje počelo dešava se u Ukrajini! Da je Milošević zaustavljen 1990. godine kad je krenuo na Dubrovnik rat bi stao! Međunarodna zajednica je mislila da Vijeće sigurnosti neće prstom mrdnuti! BiH se ne pojavljuje na radaru međunarodnih pitanja! Međunarodna zajednica je formalizirala aparthejd u srcu Evrope! Međunarodna zajednica je podijelila BiH na tri dijela! Stvorio se sistem koji čini nemogućim da zemlja bude uspješna. I tvorac Dejtonskog sporazuma Richard Holbrooke je rekao da se taj sporazum treba revidirati! To je dekapitalizacija zemlje! Tvrdoglavost međunarodne zajednice nije pomogla BiH kad je bila u ratu, a sad neće da je oslobodi od tih lanaca. Odjednom je RBiH postala muslimanska strana!
Dejton je zaustavio rat, ali uz veliku cijenu! Morate se baviti posljedicama tog mira i sporazuma! BiH je bila razoružana, a jedino su Srbi bili naoružani! Zašto se to toliko guralo?! Žrtve ne bi bile žrtve, nego pobjednici! Za neke bi to bio trijumf muslimana, a ne trijumf zemlje članice UN-a! Najveći zločin u ratu je dobio nagradu, a žrtve kaznu! Međunarodna zajednica sakriva šta se dešava, daje inicijative koje ne dovode do bilo kakvog rješenja! Ne radi ništa što će stvarno riješiti situaciju u BiH! Muslimani u Evropi su miroljubivi. UNPROFOR nije nikoga zaštitio, ali je imao grandiozno ime! Ovdje niko nije reagovao! To je bila fikcija da će nekoga zaštititi! Postoji saučesništvo! Ja sam jedan od vas, ja sam vaš! Mladi u BiH moraju biti hrabriji, moraju razmisliti kakvu zemlju hoće i kakva ona treba biti! Međunarodna zajednica je RS-u dala ime one strane koja je bila odgovorna za zločine! Izetbegović je bio pod pritiskom u Dejtonu da potpiše sporazum, jer su Amerikanci ucjenjivali da će otići s pregovora! Morate tražiti svoja prava, vi ste suverena i nezavisna država! Moj život se potpuno promijenio nakon što sam posjetio Srebrenicu 1993. godine, kada sam vidio šta je zlo! UN nije smio koristiti riječ genocid, jer bi onda morali da reaguju! Dobio sam priznanje “Počasni građanin Sarajeva” i to je jedno od najvažnijih priznanja koje sam dobio u životu! Da su Bošnjaci činili Srbima ono što su njima Srbi, isto bih bio protiv!
Diego Arria ekskluzivno: RS nagrađena zbog genocida, žrtve kažnjene! Budućnost BiH u zamrzivaču!
Žele da drže BiH potopljenu, zarobljenu da nema problema na Balkanu! Imate RS koji se zove po dijelu naroda koji je činio strašne masakre, s tim vi živite! Gurnuti ste u zamrzivač!
Diego Arria, bivši predsjednik Vijeća sigurnosti UN-a razotkrio ulogu međunarodne zajednice u BiH i poručio: Bosanci bi porazili Srbe da nije bilo Dejtona!
Cilj je da se OHR potpuno zatvori, da se vrati suverenitet zemlji! Dejton trebate zamijeniti u potpunosti, a ne da vršite kozmetičke izmjene!
Bilo mi je šokantno kada ljudi kažu da je BiH muslimanska država u srcu Evrope, a Sarajevo je najmultietničkiji grad! Ono što je ovdje počelo dešava se u Ukrajini! Da je Milošević zaustavljen 1990. godine kad je krenuo na Dubrovnik rat bi stao! Međunarodna zajednica je mislila da Vijeće sigurnosti neće prstom mrdnuti! BiH se ne pojavljuje na radaru međunarodnih pitanja! Međunarodna zajednica je formalizirala aparthejd u srcu Evrope! Međunarodna zajednica je podijelila BiH na tri dijela! Stvorio se sistem koji čini nemogućim da zemlja bude uspješna. I tvorac Dejtonskog sporazuma Richard Holbrooke je rekao da se taj sporazum treba revidirati! To je dekapitalizacija zemlje! Tvrdoglavost međunarodne zajednice nije pomogla BiH kad je bila u ratu, a sad neće da je oslobodi od tih lanaca. Odjednom je RBiH postala muslimanska strana!
Dejton je zaustavio rat, ali uz veliku cijenu! Morate se baviti posljedicama tog mira i sporazuma! BiH je bila razoružana, a jedino su Srbi bili naoružani! Zašto se to toliko guralo?! Žrtve ne bi bile žrtve, nego pobjednici! Za neke bi to bio trijumf muslimana, a ne trijumf zemlje članice UN-a! Najveći zločin u ratu je dobio nagradu, a žrtve kaznu! Međunarodna zajednica sakriva šta se dešava, daje inicijative koje ne dovode do bilo kakvog rješenja! Ne radi ništa što će stvarno riješiti situaciju u BiH! Muslimani u Evropi su miroljubivi. UNPROFOR nije nikoga zaštitio, ali je imao grandiozno ime! Ovdje niko nije reagovao! To je bila fikcija da će nekoga zaštititi! Postoji saučesništvo! Ja sam jedan od vas, ja sam vaš! Mladi u BiH moraju biti hrabriji, moraju razmisliti kakvu zemlju hoće i kakva ona treba biti! Međunarodna zajednica je RS-u dala ime one strane koja je bila odgovorna za zločine! Izetbegović je bio pod pritiskom u Dejtonu da potpiše sporazum, jer su Amerikanci ucjenjivali da će otići s pregovora! Morate tražiti svoja prava, vi ste suverena i nezavisna država! Moj život se potpuno promijenio nakon što sam posjetio Srebrenicu 1993. godine, kada sam vidio šta je zlo! UN nije smio koristiti riječ genocid, jer bi onda morali da reaguju! Dobio sam priznanje “Počasni građanin Sarajeva” i to je jedno od najvažnijih priznanja koje sam dobio u životu! Da su Bošnjaci činili Srbima ono što su njima Srbi, isto bih bio protiv!
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#5337 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Sve sam ovo posao ovdje i prije 15 godina. Ali narod ovdje je inertan, a po svpj prilici i vrlo glup.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#5338 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jos jedna goscha kojom se sencho cesto kitio i zvao je da provazi koju pametnu se pokazuje kao odron. Ove odron goste tipa karleuse, vukana, stanivuka, onog doktora osnivaca srpske..... svi znaju sem senche.
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#5341 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
De link za te studije
- Altsa
- Posts: 9226
- Joined: 19/03/2004 18:31
#5342 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Sto ce ti studija za to. Svakom pametnom je to jasno.
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#5343 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ova je oko pseće dlake:
https://www.livescience.com/65293-beard ... germy.html
Ova oko operativnih sala, čini mi se:
Ne mogu da nadjem to oko pljuvacke, ali sam sto posto i to negdje pročitala.Sixty-one bearded and 19 non-bearded healthcare workers participated in the study. 98% were positive for bacterial growth with CFU ranging between 30 × 104 and 200 × 106 CFU/mL. Bacterial growth was significantly higher in bearded participants (P < .05).
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9542990/
-
izvrsni direktor
- Posts: 14711
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#5344 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Znas li da ljudi u kosi imaju milion puta vise bakterija nego celavi ljudipiupiu wrote: ↑22/05/2023 08:56
Ne mogu da nadjem to oko pljuvacke, ali sam sto posto i to negdje pročitala.Sixty-one bearded and 19 non-bearded healthcare workers participated in the study. 98% were positive for bacterial growth with CFU ranging between 30 × 104 and 200 × 106 CFU/mL. Bacterial growth was significantly higher in bearded participants (P < .05).
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9542990/
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#5346 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ma vjerujem ti da si pročitala nego sam bio uvjeren da si muško jer obično muškarci kojima ne može da raste brada imaju nešto protiv ljudi sa bradom pa ih bezveze nazivaju svakakvim imenima, vrijeđaju, lažu, izmišljaju, petljaju sa nekakvim studijama i slično.piupiu wrote: ↑22/05/2023 08:56Ova je oko pseće dlake:
https://www.livescience.com/65293-beard ... germy.html
Ova oko operativnih sala, čini mi se:
Ne mogu da nadjem to oko pljuvacke, ali sam sto posto i to negdje pročitala.Sixty-one bearded and 19 non-bearded healthcare workers participated in the study. 98% were positive for bacterial growth with CFU ranging between 30 × 104 and 200 × 106 CFU/mL. Bacterial growth was significantly higher in bearded participants (P < .05).
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9542990/
Meni se samo ne sviđa (nisam protiv nego mi se ne sviđa) brada od ovih novopečenih repera. Sve ostalo je super
- Altsa
- Posts: 9226
- Joined: 19/03/2004 18:31
#5347 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne. I ako se redovno brijem. To za ove sto misle da su cosavi najvise protiv brade. I ne govori se ovdje o izgledu bradatih vec higijeni tj. svakojakim sranjima koja ostaju na bradi. Male brade su mi ok. Duge i cupave su odvratne i nisu uopste higijenski ok.
- DaysleepeR
- Posts: 21044
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#5348 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Paušalno se iznose nepotpuni podaci kao totalne činjenice.
Seven of the men and four of the dogs tested positive for human-pathogenic microbes — the kind of bacteria that can make a person ill if they colonize the wrong part of the host's body. These microbes included Enterococcus faecalis, a common gut bacteria that is known to cause infections (especially urinary tract infections) in humans, and several cases of Staphylococcus aureus, a common skin/mucous-colonizing bacteria that may live on up to 50% of all human adults, but can cause serious infections if it enters the blood stream.
Despite the comparatively higher microbial counts in this small sample of bearded men, the takeaway from this study isn't, "reach for that electric razor NOW, Rasputin!"; as the authors wrote, "there is no reason to believe that women may harbor less bacteriological load than bearded men."
https://www.livescience.com/65293-beard ... germy.html
Seven of the men and four of the dogs tested positive for human-pathogenic microbes — the kind of bacteria that can make a person ill if they colonize the wrong part of the host's body. These microbes included Enterococcus faecalis, a common gut bacteria that is known to cause infections (especially urinary tract infections) in humans, and several cases of Staphylococcus aureus, a common skin/mucous-colonizing bacteria that may live on up to 50% of all human adults, but can cause serious infections if it enters the blood stream.
Despite the comparatively higher microbial counts in this small sample of bearded men, the takeaway from this study isn't, "reach for that electric razor NOW, Rasputin!"; as the authors wrote, "there is no reason to believe that women may harbor less bacteriological load than bearded men."
https://www.livescience.com/65293-beard ... germy.html
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#5349 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Karleusa. Promijenila tabor i spiku, brani vucica
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#5350 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
jebatga, na forumu je bilo mislijoca koji su tvrdili da jela nije glupa i da u njenoj muziki ima nes. ne znam, more bidne. ja i dalje tvrdim da je idealna za omotnice video kazeta njemacke porno industrije. vrsio sam pritisak na serenada da je zovne i cetvrti put u dnevnik ali bezuspjesno, dal je problem u velicini ekrana pa jos dojke nemogu stanut u isti jal nema sta novo za rijet ... ko zna. isto bi bio interesantan podatak kolko kosta servisiranje jela tela a to sto piskara po mreze ... dokonost je cudno stanje i piskarala a vala i onije sto citaju. rasna bedevija i bugojanec spremni za trku
