Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ma i onaj Kenan prica Grimove bajke, milioni, kamioni, avioni.
Prije 2 dana jednu prici pric'o, pa iz KF u NES na dan, pa opet nazad.
Nije me bas uvjerio.
SmokingMan wrote: ↑28/04/2023 22:32
Joj, ja bi od ove emisije napravio Royal rumble i sve ih stavio u jedan studio da se svađaju. Dobili bi pravi reality show sa opštom tučom na kraju.
Top ideja.
Special event treba bit teleći okršaj bika iz Tuzle i bivola iz Sarajeva, za titulu alfa goveda.
NediM17 wrote: ↑28/04/2023 22:34
Ma i onaj Kenan prica Grimove bajke, milioni, kamioni, avioni.
Prije 2 dana jednu prici pric'o, pa iz KF u NES na dan, pa opet nazad.
Nije me bas uvjerio.
Sjeti se snimka kad ih je rumeni snimao i sve će ti biti jasno. Puno se vreća za Bakira ostavilo na stranu a ne samo jedna ko što mu je mama tražila. Valja te pare negdje “oprati”. Zato i niču šoping centri u Sarajevu ko gljive a sve od “vlasnika arapa”….
NediM17 wrote: ↑28/04/2023 22:34
Ma i onaj Kenan prica Grimove bajke, milioni, kamioni, avioni.
Prije 2 dana jednu prici pric'o, pa iz KF u NES na dan, pa opet nazad.
Nije me bas uvjerio.
Koja je ovo kamenjarska lisica, a sa druge strane onaj mostarski Clooney sa Wisha će na kraju najbolje porći. Kaako on samo hinjski balansira između dogovra sa Dodikom pa njegovim odbijanjem saradnje sa njim samo onda kada osjeti da njegovi interesi neće biti ispunjeni ako bude suviše blizu Dodika.
Ljubic je visak veceras u emisiji.
On veze nema sta trabunja i bas je ljigavac klasicni.
Nije ni doktor a nije ni politicar.A takvi su najgori,koji su sve a nisu nista.