FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#5026 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by HelaS »

I Fuad Kasumović i Zukan Helez, svoju političku karijeru grade pljuckajući druge, a to nije način. Takva strategija pokazuje njihov nedostatak programa, strategije,itd. i ne daje neko povjerenje prema javnosti. Naprotiv :-)

Fuad Kasumović je, svojevremeno, bio neposredni učesnik kreiranja Zakona o PDV, a danas mu prigovara u dijelu raspodjele dobiti. Bio je visoki funkcioner SDA, istina, s nizom suprotstavljenih stajališta, ali to je i demokratski način učešća u političkom prostoru, stranke koja je dominirala parlamentima i izvršnom vlašću tog perioda, i značajan sudionik svih političkih dešavanja, a sada prigovara drugima, i to upravo za one procese koje je i on proizvodio. To ja smatram lažnim predstavljanjem i populističkom retorikom.

Zukan Helez je ministar odbrane BiH. Nezgrapna, pa i idiotska, mu je izjava da vojnici BiH Vojske imaju plaću 1.500 KM, generali i visoki oficiri nešto više od 3.000 KM; i da niko od njih neće ugroziti svoju plaću odlaskom u Dodikove redove, ako nastane secesija. Ovakvu glupost jedan odbrambeni ministar ne smije ni pomisliti, a ne još i javno izgovoriti. Itd.

Mi trebamo političare koji će svoje političke ili profesionalne aktivnosti usmjeravati naprijed, ne osvrćući se na protekla vremena i završene političare, pa ni aktuelne.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#5027 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by RtrnOfSalisbury »

uglavnom, stono bi rekla ika ferari, po knjizi erih marije remarkea u bejundha nis nova :D svi sve znaju, sve mesija do mesije, jedino je nepoznato kolko ce se puta serenad nakasljat i podrignut ... steta sto silajdjija ne rekne koju o dejtonskoj pijaci, sta mu bi pa podapisa, jel znao sta radi jal mu se zurilo kuci :run:
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#5028 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

Nema sanse da danas nije kifla jelde? Mora biti.
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#5029 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

trebo bi zovnuti efendica
noviclan
Posts: 15011
Joined: 31/10/2013 06:48

#5030 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by noviclan »

karanana wrote: 28/04/2023 13:58 Nema sanse da danas nije kifla jelde? Mora biti.
Ma niiksicko
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#5031 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

noviclan wrote: 28/04/2023 15:32
karanana wrote: 28/04/2023 13:58 Nema sanse da danas nije kifla jelde? Mora biti.
Ma niiksicko
da vrlo moguce
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3718
Joined: 14/01/2019 04:56

#5032 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Porodice Foht »

RtrnOfSalisbury wrote: 24/04/2023 20:37 uglavnom, stono bi rekla ika ferari, po knjizi erih marije remarkea u bejundha nis nova :D svi sve znaju, sve mesija do mesije, jedino je nepoznato kolko ce se puta serenad nakasljat i podrignut ... steta sto silajdjija ne rekne koju o dejtonskoj pijaci, sta mu bi pa podapisa, jel znao sta radi jal mu se zurilo kuci :run:
Eh, da je tako kako si napisao ne bi raja plaho zamjerila Ismeta hanumi, zvanoj Ika. Ona je napisala RemarkeRa, i onda su joj se twitterasi navalili na kosti. :mrgreen:
doktor78
Posts: 3943
Joined: 14/09/2006 11:02

#5033 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by doktor78 »

Dobar Senad: Oni koji su bili protiv Hrvata i HDZ-a popodne su masovno otišli na produženi vikend u Hrvatsku na more :mrgreen:
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#5034 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by RtrnOfSalisbury »

Porodice Foht wrote: 28/04/2023 15:47
RtrnOfSalisbury wrote: 24/04/2023 20:37 uglavnom, stono bi rekla ika ferari, po knjizi erih marije remarkea u bejundha nis nova :D svi sve znaju, sve mesija do mesije, jedino je nepoznato kolko ce se puta serenad nakasljat i podrignut ... steta sto silajdjija ne rekne koju o dejtonskoj pijaci, sta mu bi pa podapisa, jel znao sta radi jal mu se zurilo kuci :run:
Eh, da je tako kako si napisao ne bi raja plaho zamjerila Ismeta hanumi, zvanoj Ika. Ona je napisala RemarkeRa, i onda su joj se twitterasi navalili na kosti. :mrgreen:
na dnevniku je rekla remarkea i dzasvi mi se ta rustikalno-asfaltna spontanost u ike :D medzutim, ima i bolje usarajvu: trute se rate se i samo jos fali jebte se :run:
User avatar
muha_sa
Posts: 140445
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#5035 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by muha_sa »

Ne kontam ovo drkanje sa kravatom--na Konakovica mislim :D svako par sekundi kravatu štima
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83461
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5036 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

muha_sa wrote: 28/04/2023 19:37 Ne kontam ovo drkanje sa kravatom--na Konakovica mislim :D svako par sekundi kravatu štima
Jesi ikad nosio kravatu
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#5037 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zbunjola71sa »

muha_sa wrote: 28/04/2023 19:37 Ne kontam ovo drkanje sa kravatom--na Konakovica mislim :D svako par sekundi kravatu štima
i ti dok si bio mlad i u njegovim godina si to radio :D :D :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140445
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#5038 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by muha_sa »

zbunjola71sa wrote: 28/04/2023 19:42
muha_sa wrote: 28/04/2023 19:37 Ne kontam ovo drkanje sa kravatom--na Konakovica mislim :D svako par sekundi kravatu štima
i ti dok si bio mlad i u njegovim godina si to radio :D :D :D
:lol:

Rano sam presto to upražnjavat :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140445
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#5039 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by muha_sa »

_BataZiv_0809 wrote: 28/04/2023 19:42
muha_sa wrote: 28/04/2023 19:37 Ne kontam ovo drkanje sa kravatom--na Konakovica mislim :D svako par sekundi kravatu štima
Jesi ikad nosio kravatu
Jesam u jna kad se u grad izlazilo--- kad sam se vjenco i NIKAD više :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#5040 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by moonca »

muha_sa wrote: 28/04/2023 19:37 Ne kontam ovo drkanje sa kravatom--na Konakovica mislim :D svako par sekundi kravatu štima
. nervoza... tu je najtanji :lol:
suspect_zero
Posts: 27995
Joined: 11/10/2008 21:45

#5041 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by suspect_zero »

Šta kaže Dino....leti k'o fišek :mrgreen:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17049
Joined: 27/04/2021 22:52

#5042 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by tramvajtrojka »

_BataZiv_0809 wrote: 28/04/2023 19:42
muha_sa wrote: 28/04/2023 19:37 Ne kontam ovo drkanje sa kravatom--na Konakovica mislim :D svako par sekundi kravatu štima
Jesi ikad nosio kravatu
radije me rezi nego sto ono govno moram vezati svako jutro i kako god da je namjestis ne stoji dobro a da ne smeta :lol: :lol:
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#5043 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Evo i diletanata na Faceu 😂

Nisu htjeli ministarstva 😁
propojeilijas
Posts: 4914
Joined: 11/03/2022 16:44

#5044 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by propojeilijas »

doktor78 wrote: 28/04/2023 18:50 Dobar Senad: Oni koji su bili protiv Hrvata i HDZ-a popodne su masovno otišli na produženi vikend u Hrvatsku na more :mrgreen:
nema sta prca ih senad godinama :lol:
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10263
Joined: 12/10/2014 01:12

#5045 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

zippoo87 wrote: 28/04/2023 20:38 Evo i diletanata na Faceu 😂

Nisu htjeli ministarstva 😁
Silajdžić je tako savjetovao Efendića. Da su SzBiH i NES danas ušli u ovu igru bez principa, nestali bi na političkoj sceni na sljedećim izborima. Pozivaju se na Ahmetovićevo mišljenje o Odluci koja je dijametralno suprotna sa evropskim putem.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83461
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5046 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Oj ja stoke sto napada Fejs
User avatar
SmokingMan
Posts: 22581
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#5047 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by SmokingMan »

Senad je, to se mora priznati, dobrim dijelom doprinijeo svojoj klimavoj reputaciji. Mada je i ulica danas pokazala nedostatak vlastite uravnoteženosti.
User avatar
armin071
Posts: 6551
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#5048 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by armin071 »

_BataZiv_0809 wrote: 28/04/2023 21:12 Oj ja stoke sto napada Fejs
Majke mi meni je žao onih ljudi. Pa čitav prvi “saf” nema 20 zuba. Ali ti povici, kletve strašno s kim zrak djelimo. Ko da su ih sve iz G. Maoče pokupili…..
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#5049 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Kakvi su jadnici ovi sto podrzavaju SDA,onakve psovke i vrijedjanje javno u kameru.
I kada im kazes da je to stoka najgore vrste,eto botova da brane svoje pajdase.
Stoka sitnog zuba
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83461
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5050 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

armin071 wrote: 28/04/2023 21:16
_BataZiv_0809 wrote: 28/04/2023 21:12 Oj ja stoke sto napada Fejs
Majke mi meni je žao onih ljudi. Pa čitav prvi “saf” nema 20 zuba. Ali ti povici, kletve strašno s kim zrak djelimo. Ko da su ih sve iz G. Maoče pokupili…..
Koji smradovi.

Sta kaze ona gospodja hoce Smit da mi odredjuje kako cu zivjet e pa ne moze :lol: :lol:

A Bakir joj vlada 30 godina :lol:
Locked