Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3476 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17039
Joined: 27/04/2021 22:52

#3477 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by tramvajtrojka »

Haris033 wrote: 24/04/2023 18:06 Image
Meni nema bolje pizze :thumbup: :-D :izet:
PM 🥰❤️🍕👌
bacis ovu pizzu u zrak ubijes nekoga na trolejbuskoj na Skenderiji :lol: :lol:

kao opanak je uvijek bila :lol: :lol: al haj imaju sosevi svega mi :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3478 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

mahirača je bolja od te iz kotromanica :-D
McGradySA
Posts: 804
Joined: 24/02/2021 11:25

#3479 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by McGradySA »

Zatvorila se Havana, šteta, imali su solidnu pizzu za male novce.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3480 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

McGradySA wrote: 24/04/2023 18:51 Zatvorila se Havana, šteta, imali su solidnu pizzu za male novce.
odose ljudi u njemacku ,dopizdilo im ovdje...
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6857
Joined: 01/05/2010 19:03

#3481 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Digla_da_kreci »

McGradySA wrote: 24/04/2023 18:51 Zatvorila se Havana, šteta, imali su solidnu pizzu za male novce.
Steta. Merak je bio sjediti u basti, cozy atmosfera, hrana bila ok i jeftina a konobari ljubazni.
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#3482 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Sid the sloth »

bitanga_sa_otesa wrote: 24/04/2023 19:03
McGradySA wrote: 24/04/2023 18:51 Zatvorila se Havana, šteta, imali su solidnu pizzu za male novce.
odose ljudi u njemacku ,dopizdilo im ovdje...
Jel fakat? Onaj vlasnik je bio policajac i to ne obicni, sudeci po autima nisu lose zivjeli :D
Mozda je kroz policiju nacuo nesto, da nam nece novi rat? :S
McGradySA
Posts: 804
Joined: 24/02/2021 11:25

#3483 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by McGradySA »

bitanga_sa_otesa wrote: 24/04/2023 19:03
McGradySA wrote: 24/04/2023 18:51 Zatvorila se Havana, šteta, imali su solidnu pizzu za male novce.
odose ljudi u njemacku ,dopizdilo im ovdje...
Digla_da_kreci wrote: 24/04/2023 19:04
McGradySA wrote: 24/04/2023 18:51 Zatvorila se Havana, šteta, imali su solidnu pizzu za male novce.
Steta. Merak je bio sjediti u basti, cozy atmosfera, hrana bila ok i jeftina a konobari ljubazni.
Rasturali su sa dostavom, ne znam što zatvoriše. Ona neka pizzeria pored vazda prazna.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3484 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

Sid the sloth wrote: 24/04/2023 19:07

Jel fakat? Onaj vlasnik je bio policajac i to ne obicni, sudeci po autima nisu lose zivjeli :D
Mozda je kroz policiju nacuo nesto, da nam nece novi rat? :S
jeste bio policajac u novom sarajevu,otisao u penziju .sto bi lose zivjeli,radila je radnja dobro.
dijete je vec u de,oni cekaju papire...svakom iole normalnom je dopizdilo ovdje medju seljacinama... :run:
dudlov
Posts: 2077
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#3485 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by dudlov »

bitanga_sa_otesa wrote: 24/04/2023 19:15
Sid the sloth wrote: 24/04/2023 19:07

Jel fakat? Onaj vlasnik je bio policajac i to ne obicni, sudeci po autima nisu lose zivjeli :D
Mozda je kroz policiju nacuo nesto, da nam nece novi rat? :S
jeste bio policajac u novom sarajevu,otisao u penziju .sto bi lose zivjeli,radila je radnja dobro.
dijete je vec u de,oni cekaju papire...svakom iole normalnom je dopizdilo ovdje medju seljacinama... :run:
hvala na informacijama.
neki dan odem do havane i dočeka me zatvorena radnja. kontam šta je u pitanju jer dobro su radili, pogotovo dostava.
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#3486 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by gidra »

bitanga_sa_otesa wrote: 24/04/2023 19:15
Sid the sloth wrote: 24/04/2023 19:07

Jel fakat? Onaj vlasnik je bio policajac i to ne obicni, sudeci po autima nisu lose zivjeli :D
Mozda je kroz policiju nacuo nesto, da nam nece novi rat? :S
jeste bio policajac u novom sarajevu,otisao u penziju .sto bi lose zivjeli,radila je radnja dobro.
dijete je vec u de,oni cekaju papire...svakom iole normalnom je dopizdilo ovdje medju seljacinama... :run:
ima i godinu dana kako se objekat prodaje na Olxu.
Često sam jeo tu, obzirom da posljednjih godinu dana je taj ex policajac konobarisao, a sin mu radio dostavu, mislim da nisu uspjevali ni radnika naći, a objekat je solidno radio...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3487 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

gidra wrote: 25/04/2023 08:51 ima i godinu dana kako se objekat prodaje na Olxu.
Često sam jeo tu, obzirom da posljednjih godinu dana je taj ex policajac konobarisao, a sin mu radio dostavu, mislim da nisu uspjevali ni radnika naći, a objekat je solidno radio...
Bil ti placao konobara, a ti slobodan u penziji???oba sina su radila i on i zena i jos clanova porodice. Pogresno mislis,ako te sta zanima javi se na pp pa ti pojasnim.
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#3488 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by gidra »

bitanga_sa_otesa wrote: 25/04/2023 09:46
gidra wrote: 25/04/2023 08:51 ima i godinu dana kako se objekat prodaje na Olxu.
Često sam jeo tu, obzirom da posljednjih godinu dana je taj ex policajac konobarisao, a sin mu radio dostavu, mislim da nisu uspjevali ni radnika naći, a objekat je solidno radio...
Bil ti placao konobara, a ti slobodan u penziji???oba sina su radila i on i zena i jos clanova porodice. Pogresno mislis,ako te sta zanima javi se na pp pa ti pojasnim.
ne mislim nista pogresno, ovo je samo opaska da sam primjetio da se objekat prodaje vise od godinu dana.
Mislim zao mi je, dobra je hrana bila gdje se pored Mošćanice moglo na kašiku pojesti na Malti, mućkalica im je godinama bila prva liga bez oscilacija u kvaliteti.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3489 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

gidra wrote: 25/04/2023 09:50 ne mislim nista pogresno, ovo je samo opaska da sam primjetio da se objekat prodaje vise od godinu dana.
Mislim zao mi je, dobra je hrana bila gdje se pored Mošćanice moglo na kašiku pojesti na Malti, mućkalica im je godinama bila prva liga bez oscilacija u kvaliteti.
Znam ljude 30 god. Odavno su planirali da idu ,vjerovatno kad su definitivno odlucili stavili u oglas.
User avatar
topcam
Posts: 5471
Joined: 08/07/2007 12:49
Vozim: uzbrdo

#3490 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by topcam »

Haris033 wrote: 24/04/2023 18:06 Image
Meni nema bolje pizze :thumbup: :-D :izet:
PM 🥰❤️🍕👌
Da znas koliko ne znas.
User avatar
Haris033
Posts: 5094
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#3491 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Haris033 »

topcam wrote: 26/04/2023 19:44
Haris033 wrote: 24/04/2023 18:06 Image
Meni nema bolje pizze :thumbup: :-D :izet:
PM 🥰❤️🍕👌
Da znas koliko ne znas.
Ja znam da je meni u PM 🍕 najbolja 👌
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3492 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

Svi mi znamo da ti ne znas... :lol:
morelSeLezat
Posts: 330
Joined: 24/02/2021 23:51

#3493 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by morelSeLezat »

Pizza Company bijela, i dalje najbolja :thumbup:
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#3494 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by ElRe »

User avatar
problemnatravunu
Posts: 18745
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#3495 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by problemnatravunu »

Pekara Nafaka je proširila ponudu pizza , neki dan neznadosmo šta jesti za večeru i naručili preko Korpe , u principu možda najbolji odnos cijena/kvalitet
User avatar
drag_gost
Posts: 6417
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#3496 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by drag_gost »

bitanga_sa_otesa wrote: 24/04/2023 19:03
McGradySA wrote: 24/04/2023 18:51 Zatvorila se Havana, šteta, imali su solidnu pizzu za male novce.
odose ljudi u njemacku ,dopizdilo im ovdje...
Tako rece gazda. Cijela porodica se seli, dopizdilo.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 25328
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
Grijem se na: Toplane
Vozim: Peugeot
Contact:

#3497 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by teskeredzic_22 »

problemnatravunu wrote: 06/05/2023 07:20 Pekara Nafaka je proširila ponudu pizza , neki dan neznadosmo šta jesti za večeru i naručili preko Korpe , u principu možda najbolji odnos cijena/kvalitet
Nafaka je upravo to.

Mada u Segafredu odlična kaprićoza (veličina , sastojci , serviranje) košta 8 KM , to je za Sarajevo jeftino.
McGradySA
Posts: 804
Joined: 24/02/2021 11:25

#3498 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by McGradySA »

problemnatravunu wrote: 06/05/2023 07:20 Pekara Nafaka je proširila ponudu pizza , neki dan neznadosmo šta jesti za večeru i naručili preko Korpe , u principu možda najbolji odnos cijena/kvalitet
Imaju li dostavu i kako fercera, informaciju na netu su šture.
User avatar
mayab
Posts: 30835
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3499 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by mayab »

Mislim da imaju i svoju dostavu, a preko Korpe ima svakako
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3163
Joined: 16/06/2014 20:33

#3500 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Dosadno mii »

Ne svidja mi se sir koji koriste u pizzeriji Nafaka, a nema opcija mozzarela.
Post Reply