Najbolja pizza u SA?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- tramvajtrojka
- Posts: 17039
- Joined: 27/04/2021 22:52
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3478 Re: Najbolja pizza u SA?
mahirača je bolja od te iz kotromanica 
-
McGradySA
- Posts: 804
- Joined: 24/02/2021 11:25
#3479 Re: Najbolja pizza u SA?
Zatvorila se Havana, šteta, imali su solidnu pizzu za male novce.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#3482 Re: Najbolja pizza u SA?
Jel fakat? Onaj vlasnik je bio policajac i to ne obicni, sudeci po autima nisu lose zivjeli
Mozda je kroz policiju nacuo nesto, da nam nece novi rat? :S
-
McGradySA
- Posts: 804
- Joined: 24/02/2021 11:25
#3483 Re: Najbolja pizza u SA?
Rasturali su sa dostavom, ne znam što zatvoriše. Ona neka pizzeria pored vazda prazna.Digla_da_kreci wrote: ↑24/04/2023 19:04Steta. Merak je bio sjediti u basti, cozy atmosfera, hrana bila ok i jeftina a konobari ljubazni.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3484 Re: Najbolja pizza u SA?
jeste bio policajac u novom sarajevu,otisao u penziju .sto bi lose zivjeli,radila je radnja dobro.Sid the sloth wrote: ↑24/04/2023 19:07
Jel fakat? Onaj vlasnik je bio policajac i to ne obicni, sudeci po autima nisu lose zivjeli
Mozda je kroz policiju nacuo nesto, da nam nece novi rat? :S
dijete je vec u de,oni cekaju papire...svakom iole normalnom je dopizdilo ovdje medju seljacinama...
-
dudlov
- Posts: 2077
- Joined: 25/10/2010 11:46
- Location: sarajevo
#3485 Re: Najbolja pizza u SA?
hvala na informacijama.bitanga_sa_otesa wrote: ↑24/04/2023 19:15jeste bio policajac u novom sarajevu,otisao u penziju .sto bi lose zivjeli,radila je radnja dobro.Sid the sloth wrote: ↑24/04/2023 19:07
Jel fakat? Onaj vlasnik je bio policajac i to ne obicni, sudeci po autima nisu lose zivjeli
Mozda je kroz policiju nacuo nesto, da nam nece novi rat? :S
dijete je vec u de,oni cekaju papire...svakom iole normalnom je dopizdilo ovdje medju seljacinama...![]()
neki dan odem do havane i dočeka me zatvorena radnja. kontam šta je u pitanju jer dobro su radili, pogotovo dostava.
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#3486 Re: Najbolja pizza u SA?
ima i godinu dana kako se objekat prodaje na Olxu.bitanga_sa_otesa wrote: ↑24/04/2023 19:15jeste bio policajac u novom sarajevu,otisao u penziju .sto bi lose zivjeli,radila je radnja dobro.Sid the sloth wrote: ↑24/04/2023 19:07
Jel fakat? Onaj vlasnik je bio policajac i to ne obicni, sudeci po autima nisu lose zivjeli
Mozda je kroz policiju nacuo nesto, da nam nece novi rat? :S
dijete je vec u de,oni cekaju papire...svakom iole normalnom je dopizdilo ovdje medju seljacinama...![]()
Često sam jeo tu, obzirom da posljednjih godinu dana je taj ex policajac konobarisao, a sin mu radio dostavu, mislim da nisu uspjevali ni radnika naći, a objekat je solidno radio...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3487 Re: Najbolja pizza u SA?
Bil ti placao konobara, a ti slobodan u penziji???oba sina su radila i on i zena i jos clanova porodice. Pogresno mislis,ako te sta zanima javi se na pp pa ti pojasnim.
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#3488 Re: Najbolja pizza u SA?
ne mislim nista pogresno, ovo je samo opaska da sam primjetio da se objekat prodaje vise od godinu dana.bitanga_sa_otesa wrote: ↑25/04/2023 09:46Bil ti placao konobara, a ti slobodan u penziji???oba sina su radila i on i zena i jos clanova porodice. Pogresno mislis,ako te sta zanima javi se na pp pa ti pojasnim.
Mislim zao mi je, dobra je hrana bila gdje se pored Mošćanice moglo na kašiku pojesti na Malti, mućkalica im je godinama bila prva liga bez oscilacija u kvaliteti.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3489 Re: Najbolja pizza u SA?
Znam ljude 30 god. Odavno su planirali da idu ,vjerovatno kad su definitivno odlucili stavili u oglas.
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
- Haris033
- Posts: 5094
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3492 Re: Najbolja pizza u SA?
Svi mi znamo da ti ne znas... 
-
morelSeLezat
- Posts: 330
- Joined: 24/02/2021 23:51
#3493 Re: Najbolja pizza u SA?
Pizza Company bijela, i dalje najbolja 
- problemnatravunu
- Posts: 18745
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#3495 Re: Najbolja pizza u SA?
Pekara Nafaka je proširila ponudu pizza , neki dan neznadosmo šta jesti za večeru i naručili preko Korpe , u principu možda najbolji odnos cijena/kvalitet
- drag_gost
- Posts: 6417
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#3496 Re: Najbolja pizza u SA?
Tako rece gazda. Cijela porodica se seli, dopizdilo.
- teskeredzic_22
- Posts: 25328
- Joined: 12/07/2021 15:41
- Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
- Grijem se na: Toplane
- Vozim: Peugeot
- Contact:
#3497 Re: Najbolja pizza u SA?
Nafaka je upravo to.problemnatravunu wrote: ↑06/05/2023 07:20 Pekara Nafaka je proširila ponudu pizza , neki dan neznadosmo šta jesti za večeru i naručili preko Korpe , u principu možda najbolji odnos cijena/kvalitet
Mada u Segafredu odlična kaprićoza (veličina , sastojci , serviranje) košta 8 KM , to je za Sarajevo jeftino.
-
McGradySA
- Posts: 804
- Joined: 24/02/2021 11:25
#3498 Re: Najbolja pizza u SA?
Imaju li dostavu i kako fercera, informaciju na netu su šture.problemnatravunu wrote: ↑06/05/2023 07:20 Pekara Nafaka je proširila ponudu pizza , neki dan neznadosmo šta jesti za večeru i naručili preko Korpe , u principu možda najbolji odnos cijena/kvalitet
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#3499 Re: Najbolja pizza u SA?
Mislim da imaju i svoju dostavu, a preko Korpe ima svakako
- Dosadno mii
- Posts: 3163
- Joined: 16/06/2014 20:33
#3500 Re: Najbolja pizza u SA?
Ne svidja mi se sir koji koriste u pizzeriji Nafaka, a nema opcija mozzarela.
