ja sam to slozio sakom na kangoo prosle godine, jos radi
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46401 Re: Pitamo Mehanicare ?
reno
ja sam to slozio sakom na kangoo prosle godine, jos radi
ja sam to slozio sakom na kangoo prosle godine, jos radi
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#46402 Re: Pitamo Mehanicare ?
Našpricaj kontakt sprejem.
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#46403 Re: Pitamo Mehanicare ?
Normalno da je dobro...Qwerty1234 wrote: ↑19/04/2023 16:12Samo nek je redovnoskrbavi-admin wrote: ↑19/04/2023 15:42 samo Dobbermann filteri i Quratz ulje- oni grizu cestice i pretvaraju u obnovljive izvore energije a auto dobije šeset posto više brzine u obrtajima...... madein dojcland
Bolje i ova kombo nego castrol LL na 30k, u to sam uvjeren.
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#46404 Re: Pitamo Mehanicare ?
ja mislim da ti i dan danas zalis to zamjeni golfa za tog francuza
- skrbavi-admin
- Posts: 7116
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46405 Re: Pitamo Mehanicare ?
našprcaj ga fajcakom
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#46406 Re: Pitamo Mehanicare ?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46407 Re: Pitamo Mehanicare ?
kod mene na pezejcu su zeljezni konektori,nikad se ovo ne desava 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#46408 Re: Pitamo Mehanicare ?
Uranio, naspavao.
Nema od konektora ništa dok ti to ne zalemiš k’o čovjek
Nema od konektora ništa dok ti to ne zalemiš k’o čovjek
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#46409 Re: Pitamo Mehanicare ?
BSMO
Evo malo za vas sa 1.9TDI PD motorima -Gates veliki set, problemi sa kaisem( odvajaju se zupci)...
Evo malo za vas sa 1.9TDI PD motorima -Gates veliki set, problemi sa kaisem( odvajaju se zupci)...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46410 Re: Pitamo Mehanicare ?
meni se yuBci odvajaju u mjenjaću a nisu bil gejc

stavijo sam yub podjastuk al nie dosla yubič willa

stavijo sam yub podjastuk al nie dosla yubič willa
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#46412 Re: Pitamo Mehanicare ?
jooj dragona na shift tv
nisam ni znao da ima ovaj kanal
stari mehanicar 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46413 Re: Pitamo Mehanicare ?
shift tv vodi jedan glupan iz zagreba ,nasli su se 
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#46414 Re: Pitamo Mehanicare ?
predao advokatu, bice pravda jednog lijepog dana
Gledam neki drugi yeti dizLo da ga isfinanCiram
Mladji(dvije godine)-sladji
(slican paket opreme)
Pa kad "pravda" legne onda vidjeti kuda sam i sta sam
Dobra strana imam dijelova sa starog, xenon sijalice osramove, neke elektronike i prekidaca, kad se desilo sranje tek ga registrovao-iskoristiti policu,imam 2 seta guma i felgi itd. tako da bih isprabacivao sve sto mogu
da sklopim"novu"avetinju
Gledam neki drugi yeti dizLo da ga isfinanCiram
Mladji(dvije godine)-sladji
Pa kad "pravda" legne onda vidjeti kuda sam i sta sam
Dobra strana imam dijelova sa starog, xenon sijalice osramove, neke elektronike i prekidaca, kad se desilo sranje tek ga registrovao-iskoristiti policu,imam 2 seta guma i felgi itd. tako da bih isprabacivao sve sto mogu
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#46415 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jesi to imao neku havariju nedaj boze ili?iceman ze wrote: ↑22/04/2023 09:24 predao advokatu, bice pravda jednog lijepog dana
Gledam neki drugi yeti dizLo da ga isfinanCiram
Mladji(dvije godine)-sladji(slican paket opreme)
Pa kad "pravda" legne onda vidjeti kuda sam i sta sam![]()
Dobra strana imam dijelova sa starog, xenon sijalice osramove, neke elektronike i prekidaca, kad se desilo sranje tek ga registrovao-iskoristiti policu,imam 2 seta guma i felgi itd. tako da bih isprabacivao sve sto moguda sklopim"novu"avetinju
- skrbavi-admin
- Posts: 7116
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46416 Re: Pitamo Mehanicare ?
stavi misomora u mjenjacbitanga_sa_otesa wrote: ↑21/04/2023 15:24 meni se yuBci odvajaju u mjenjaću a nisu bil gejc
stavijo sam yub podjastuk al nie dosla yubič willa![]()
-
dyanan
- Posts: 28
- Joined: 16/10/2009 21:27
#46417 STronic problemi
Pozdrav, je li ikom poznat ovaj zvuk kad krecem u rikverc? Nesto oko tocka, trapa ili mjenjac? Audi A6 S tronic quatroo, 2012.g
https://youtube.com/shorts/0mvicyJclD0?feature=share
https://youtube.com/shorts/0mvicyJclD0?feature=share
- pesimist
- Posts: 193
- Joined: 20/03/2013 12:58
#46418 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zna li neko zasto mi auto nizbrdo u drugoj brzini ubrzava obrtaji rastu da se prebaci u trecu.Uopste nema kocenja motorom da odrzava 2 brzinu ?
Sve ostalo sa autom vuca i sl je ok ....al.mi je ovo cudno u poredjenju sa svim autima sto sam prije vozio
Sve ostalo sa autom vuca i sl je ok ....al.mi je ovo cudno u poredjenju sa svim autima sto sam prije vozio
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#46419 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nasuli mu krsteno gorivo i sjebo motor. Tuzio.LikeLike wrote: ↑22/04/2023 12:40Jesi to imao neku havariju nedaj boze ili?iceman ze wrote: ↑22/04/2023 09:24 predao advokatu, bice pravda jednog lijepog dana
Gledam neki drugi yeti dizLo da ga isfinanCiram
Mladji(dvije godine)-sladji(slican paket opreme)
Pa kad "pravda" legne onda vidjeti kuda sam i sta sam![]()
Dobra strana imam dijelova sa starog, xenon sijalice osramove, neke elektronike i prekidaca, kad se desilo sranje tek ga registrovao-iskoristiti policu,imam 2 seta guma i felgi itd. tako da bih isprabacivao sve sto moguda sklopim"novu"avetinju
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#46420 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nisu mu bolju uslugu mogli napraviti.
To je od starta bila "djevojka pod mahanom".
To je od starta bila "djevojka pod mahanom".
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#46421 Re: Pitamo Mehanicare ?
Prvo malo trebas kociti da bi on skontao da neces brze da ide.
Koji je auto i mjenjac?
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#46422 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zato ima S ili manuelni mod.preludezalude wrote: ↑22/04/2023 21:17Prvo malo trebas kociti da bi on skontao da neces brze da ide.
Koji je auto i mjenjac?
Kod mene je S u upotrebi samo nizbrdo i nigdje drugdje
Valjda umjesto Sport to S znači Spust
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46423 Re: Pitamo Mehanicare ?
1.5dci ni sa rucnim, ne drzi nikako nizbrdo 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#46424 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma neće u drugoj brže od 60-70 ne brini
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#46425 Re: Pitamo Mehanicare ?
A mozda ne koci zato sto je motor 1.0 ili 1.2 
