SDA-All about

User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#83776 Re: SDA-All about

Post by japin_mutapi »

dodik i sda jarana dva
Novak20
Posts: 15235
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#83777 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

SDA bije bitku koju će sigurno izgubiti ali sa svojim saveznikom DF želi nanijeti gubitke svima. Zato su i stavili na čelo generala Lendu koji je dobio zapovijed bez da sam sebe zapita o posljedicama i gubicima koji će uslijediti u ovom političkom sukobu sa najjačim dijelom MZ, hrvatskom i srpskom politikom, opozicijom i dobrom dijelu vlastitog naroda koji se pritisnut konstantnom besparicom zasitio rahat patnje.

Što duže traje ova uzaludna bitka, posljedice po SDA i DF će biti gore, a štetu plaćamo ili ćemo platiti svi bez razlike.
Last edited by Novak20 on 17/04/2023 09:51, edited 1 time in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#83778 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

I ovo Miletovo n-to otcjepljenje je samo pokušaj pomaganja Bakiru. Dužan mu je višestruko.
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#83779 Re: SDA-All about

Post by Dimu1927 »

prestao sam citati kod "rusile su se dzamije i crkve"

:(
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#83780 Re: SDA-All about

Post by pici »

quqa ridji i lupa ko maksim po diviziju.

"70 posto Bošnjaka živi u FBiH i predstavlja ih Lendo. SDA je pobjednička stranka i to ne mogu ignorisati. To ne može dobrim voditi i niti će se dobro završiti. Cijena odbrane principa nije previsoka. Nećemo dopustiti da se legitimni predstavnici određuju na način: 'Bio si Komšiću u Armiji RBiH i zato ne možeš biti legitimni predstavnik0'. Na taj način se to neće određivati", zaključio je Izetbegović.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#83781 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

toliko su omrzli narodu da je to nevjerovatno
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#83782 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

lendo predstavlja sda i nikog vise.
ja ne zelim da me sda predstavlja, nezelim sa sda nista. ako treba i federacija da se raspadne ak sda ne popusta nek se raspadne, a stranka koja udje u koaliciju sa sda gubi moje ovjerenje i moj glasa i mojih ukucana.
ni za prijatelje ne zelim sdaovce , smatram ih najodgovornijih za ovaj nesistem u kojem zivimo. ne pricam o ratu. prisam o sadasnjici. sa njima je i sadasnjica crna i sumorna i ne vidim sutrasnjicu, sda mora ici. i u najblazu ruku totalno se reformirati bez klana izetbegovica i bez njihovog nacina djelovanja-.
u zadnjih godinu dana i kusur isto mislim i za df.
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#83783 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

I ja radije biram da me niko ne predstavlja,nego da me predstavlja krimogena SDA.
Sjasite vise...evo opet su vas svi odjebali...Bakirova ruka visi sama u zraku,ceka "pomagaca" ali ga ne nalazi 😁
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#83784 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

doveli su cara do duvara, ja biram bolje nista nego sda. sve je bolje od sda. nema dalje i sve je to njihova ,sda zasluga.
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#83785 Re: SDA-All about

Post by pici »

Srozali su nas na palestince i to im se hallaliti ne smije, svi koji podrzavaju sdO il su uz sdO su pokvareni lopovi, mutikase, licemjeri itd.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#83786 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

pici wrote: 17/04/2023 13:40 Srozali su nas na palestince i to im se hallaliti ne smije, svi koji podrzavaju sdO il su uz sdO su pokvareni lopovi, mutikase, licemjeri itd.
samo licni interes, nema tu vise ideologije, i ovi to ih brane sve je to licni interes.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#83787 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Pitam se koliko SDA ima "generala"? Ne Armije BiH nego ovih poslijeratnih SDA što su činove dobijali na guzove a nikad niko nije čuo za njih ili njihove zasluge.
Skoro je umro neki general Armije BiH a prvi put saznajem za njega.Ovog mravojeda Lendu zovu generalom a volio bih znati kad i zašto dobi taj čin.Posebna priča je "njiha" sa Ilidže za kojeg znam da je bio brigadir i da je pošteno kupio diplomu.Heftu pred penziju ga proizvelo u generala...valjda radi penzije?
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#83788 Re: SDA-All about

Post by 512MB »

sumirprimus wrote: 17/04/2023 13:28 lendo predstavlja sda i nikog vise.
ja ne zelim da me sda predstavlja, nezelim sa sda nista. ako treba i federacija da se raspadne ak sda ne popusta nek se raspadne, a stranka koja udje u koaliciju sa sda gubi moje ovjerenje i moj glasa i mojih ukucana.
ni za prijatelje ne zelim sdaovce , smatram ih najodgovornijih za ovaj nesistem u kojem zivimo. ne pricam o ratu. prisam o sadasnjici. sa njima je i sadasnjica crna i sumorna i ne vidim sutrasnjicu, sda mora ici. i u najblazu ruku totalno se reformirati bez klana izetbegovica i bez njihovog nacina djelovanja-.
u zadnjih godinu dana i kusur isto mislim i za df.
Isto tako Čović predstavlja HDZ i nikog više.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#83789 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Lendo moze prpu, palerma i ovog austrijanca 512 mb da predstavlja. Jos po kojeg yasmina i lingu i to je to. A Bosnjake sigurno ne. :thumbup:
User avatar
Dozer
Posts: 32995
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#83790 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Sta kaze Bakir...nece niko sa SDA...
Pa, jadan ne bio, svi su skontali da ko god je s vama usao u neki dogovor, automatski ste mu prevalili sve svoje nebuloze i te svoje partnere uvukli u svoje blato, a onda njih optuzili za sve ono sto ste vi usrali.

I sad se cudite sto niko nece s vama :lol:
Nije vise niko budala. Sad sami kusajte sve sto ste usrali, i konacno pocnite snositi posljedice svoje trodecenijske besmislene izdajnicke kleptomanske vladavine.
Novak20
Posts: 15235
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#83791 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Dozer wrote: 17/04/2023 22:57 Sta kaze Bakir...nece niko sa SDA...
Pa, jadan ne bio, svi su skontali da ko god je s vama usao u neki dogovor, automatski ste mu prevalili sve svoje nebuloze i te svoje partnere uvukli u svoje blato, a onda njih optuzili za sve ono sto ste vi usrali.

I sad se cudite sto niko nece s vama :lol:
Nije vise niko budala. Sad sami kusajte sve sto ste usrali, i konacno pocnite snositi posljedice svoje trodecenijske besmislene izdajnicke kleptomanske vladavine.
Kako nitko neće sa SDA ?

Hoće "građanska" DF koji im je "dala" svog delegata u DN F BiH.

Nije džaba Komšić išao kod Erdogana dva puta u desetak dana.
User avatar
Dozer
Posts: 32995
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#83792 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Ma tanko je to.
I samo je pitanje vremena kad ce i to puci.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#83793 Re: SDA-All about

Post by dustaban »

Kad se jednog dana kutarišu dinastije i posluge, SDA ce se vratit jaca nego ikad. Cak i sad, evo da nekim cudom Bakir sad abdicira, stranka bi se vratila u igru. Da su nam stranke na berzi ja bi ulozio u SDA, sad je najjeftinija.
:mrgreen:
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#83794 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Zna Komšić da mu je rok trajanja (njemu i stranci) do kraja mandata tj do 2026.g i onda se gase na dugme,pa pokušava da ušićari bilo šta. Međutim,iz prazne ne puca pa će njihov sex trajati još malo i to je to...
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#83795 Re: SDA-All about

Post by Officer Crabtree »

Seyfo wrote: 18/04/2023 07:59 Zna Komšić da mu je rok trajanja (njemu i stranci) do kraja mandata tj do 2026.g i onda se gase na dugme,pa pokušava da ušićari bilo šta. Međutim,iz prazne ne puca pa će njihov sex trajati još malo i to je to...
2026 će stranka dobiti vise glasova nego 2022.. et citiramo se
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#83796 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

dustaban wrote: 18/04/2023 07:59 Kad se jednog dana kutarišu dinastije i posluge
pa zbog toga raja najvise pljuje po njima
za vrijeme Tihica su imali respekt kod ljudi
medjutim sepka i razni asimi su ih svukli u ravan
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#83797 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Officer Crabtree wrote: 18/04/2023 08:14
Seyfo wrote: 18/04/2023 07:59 Zna Komšić da mu je rok trajanja (njemu i stranci) do kraja mandata tj do 2026.g i onda se gase na dugme,pa pokušava da ušićari bilo šta. Međutim,iz prazne ne puca pa će njihov sex trajati još malo i to je to...
2026 će stranka dobiti vise glasova nego 2022.. et citiramo se
Moguće. Svi kvazigrađani iz SDA će preći na DF jer to je to na šta su navikli. Demagogija, šupljak i kvazipatriotizam.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#83798 Re: SDA-All about

Post by Officer Crabtree »

drug_profi wrote: 18/04/2023 08:38
Officer Crabtree wrote: 18/04/2023 08:14

2026 će stranka dobiti vise glasova nego 2022.. et citiramo se
Moguće. Svi kvazigrađani iz SDA će preći na DF jer to je to na šta su navikli. Demagogija, šupljak i kvazipatriotizam.
Niko se nije proslavio.
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#83799 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Officer Crabtree wrote: 18/04/2023 08:39
drug_profi wrote: 18/04/2023 08:38

Moguće. Svi kvazigrađani iz SDA će preći na DF jer to je to na šta su navikli. Demagogija, šupljak i kvazipatriotizam.
Niko se nije proslavio.
Kristalno je jasno ko radi i pokušava nešto uraditi, a ko samo šupljira.
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#83800 Re: SDA-All about

Post by breuer »

drug_profi wrote: 18/04/2023 08:44
Officer Crabtree wrote: 18/04/2023 08:39

Niko se nije proslavio.
Kristalno je jasno ko radi i pokušava nešto uraditi, a ko samo šupljira.
zasad jedini koji nešto konkretno rade su Čović i Plenković, a putem Šmitlera...ostalo sve zajedno čista šuplja i žali bože...
Post Reply