SDA-All about
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#83776 Re: SDA-All about
dodik i sda jarana dva
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#83777 Re: SDA-All about
SDA bije bitku koju će sigurno izgubiti ali sa svojim saveznikom DF želi nanijeti gubitke svima. Zato su i stavili na čelo generala Lendu koji je dobio zapovijed bez da sam sebe zapita o posljedicama i gubicima koji će uslijediti u ovom političkom sukobu sa najjačim dijelom MZ, hrvatskom i srpskom politikom, opozicijom i dobrom dijelu vlastitog naroda koji se pritisnut konstantnom besparicom zasitio rahat patnje.
Što duže traje ova uzaludna bitka, posljedice po SDA i DF će biti gore, a štetu plaćamo ili ćemo platiti svi bez razlike.
Što duže traje ova uzaludna bitka, posljedice po SDA i DF će biti gore, a štetu plaćamo ili ćemo platiti svi bez razlike.
Last edited by Novak20 on 17/04/2023 09:51, edited 1 time in total.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#83778 Re: SDA-All about
I ovo Miletovo n-to otcjepljenje je samo pokušaj pomaganja Bakiru. Dužan mu je višestruko.
-
Dimu1927
- Posts: 5228
- Joined: 24/05/2020 17:41
- Location: Sarajevo
#83779 Re: SDA-All about
prestao sam citati kod "rusile su se dzamije i crkve"

- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#83780 Re: SDA-All about
quqa ridji i lupa ko maksim po diviziju.
"70 posto Bošnjaka živi u FBiH i predstavlja ih Lendo. SDA je pobjednička stranka i to ne mogu ignorisati. To ne može dobrim voditi i niti će se dobro završiti. Cijena odbrane principa nije previsoka. Nećemo dopustiti da se legitimni predstavnici određuju na način: 'Bio si Komšiću u Armiji RBiH i zato ne možeš biti legitimni predstavnik0'. Na taj način se to neće određivati", zaključio je Izetbegović.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#83781 Re: SDA-All about
toliko su omrzli narodu da je to nevjerovatno
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#83782 Re: SDA-All about
lendo predstavlja sda i nikog vise.
ja ne zelim da me sda predstavlja, nezelim sa sda nista. ako treba i federacija da se raspadne ak sda ne popusta nek se raspadne, a stranka koja udje u koaliciju sa sda gubi moje ovjerenje i moj glasa i mojih ukucana.
ni za prijatelje ne zelim sdaovce , smatram ih najodgovornijih za ovaj nesistem u kojem zivimo. ne pricam o ratu. prisam o sadasnjici. sa njima je i sadasnjica crna i sumorna i ne vidim sutrasnjicu, sda mora ici. i u najblazu ruku totalno se reformirati bez klana izetbegovica i bez njihovog nacina djelovanja-.
u zadnjih godinu dana i kusur isto mislim i za df.
ja ne zelim da me sda predstavlja, nezelim sa sda nista. ako treba i federacija da se raspadne ak sda ne popusta nek se raspadne, a stranka koja udje u koaliciju sa sda gubi moje ovjerenje i moj glasa i mojih ukucana.
ni za prijatelje ne zelim sdaovce , smatram ih najodgovornijih za ovaj nesistem u kojem zivimo. ne pricam o ratu. prisam o sadasnjici. sa njima je i sadasnjica crna i sumorna i ne vidim sutrasnjicu, sda mora ici. i u najblazu ruku totalno se reformirati bez klana izetbegovica i bez njihovog nacina djelovanja-.
u zadnjih godinu dana i kusur isto mislim i za df.
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#83783 Re: SDA-All about
I ja radije biram da me niko ne predstavlja,nego da me predstavlja krimogena SDA.
Sjasite vise...evo opet su vas svi odjebali...Bakirova ruka visi sama u zraku,ceka "pomagaca" ali ga ne nalazi
Sjasite vise...evo opet su vas svi odjebali...Bakirova ruka visi sama u zraku,ceka "pomagaca" ali ga ne nalazi
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#83784 Re: SDA-All about
doveli su cara do duvara, ja biram bolje nista nego sda. sve je bolje od sda. nema dalje i sve je to njihova ,sda zasluga.
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#83785 Re: SDA-All about
Srozali su nas na palestince i to im se hallaliti ne smije, svi koji podrzavaju sdO il su uz sdO su pokvareni lopovi, mutikase, licemjeri itd.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#83787 Re: SDA-All about
Pitam se koliko SDA ima "generala"? Ne Armije BiH nego ovih poslijeratnih SDA što su činove dobijali na guzove a nikad niko nije čuo za njih ili njihove zasluge.
Skoro je umro neki general Armije BiH a prvi put saznajem za njega.Ovog mravojeda Lendu zovu generalom a volio bih znati kad i zašto dobi taj čin.Posebna priča je "njiha" sa Ilidže za kojeg znam da je bio brigadir i da je pošteno kupio diplomu.Heftu pred penziju ga proizvelo u generala...valjda radi penzije?
Skoro je umro neki general Armije BiH a prvi put saznajem za njega.Ovog mravojeda Lendu zovu generalom a volio bih znati kad i zašto dobi taj čin.Posebna priča je "njiha" sa Ilidže za kojeg znam da je bio brigadir i da je pošteno kupio diplomu.Heftu pred penziju ga proizvelo u generala...valjda radi penzije?
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#83788 Re: SDA-All about
Isto tako Čović predstavlja HDZ i nikog više.sumirprimus wrote: ↑17/04/2023 13:28 lendo predstavlja sda i nikog vise.
ja ne zelim da me sda predstavlja, nezelim sa sda nista. ako treba i federacija da se raspadne ak sda ne popusta nek se raspadne, a stranka koja udje u koaliciju sa sda gubi moje ovjerenje i moj glasa i mojih ukucana.
ni za prijatelje ne zelim sdaovce , smatram ih najodgovornijih za ovaj nesistem u kojem zivimo. ne pricam o ratu. prisam o sadasnjici. sa njima je i sadasnjica crna i sumorna i ne vidim sutrasnjicu, sda mora ici. i u najblazu ruku totalno se reformirati bez klana izetbegovica i bez njihovog nacina djelovanja-.
u zadnjih godinu dana i kusur isto mislim i za df.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#83789 Re: SDA-All about
Lendo moze prpu, palerma i ovog austrijanca 512 mb da predstavlja. Jos po kojeg yasmina i lingu i to je to. A Bosnjake sigurno ne. 
- Dozer
- Posts: 32995
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#83790 Re: SDA-All about
Sta kaze Bakir...nece niko sa SDA...
Pa, jadan ne bio, svi su skontali da ko god je s vama usao u neki dogovor, automatski ste mu prevalili sve svoje nebuloze i te svoje partnere uvukli u svoje blato, a onda njih optuzili za sve ono sto ste vi usrali.
I sad se cudite sto niko nece s vama
Nije vise niko budala. Sad sami kusajte sve sto ste usrali, i konacno pocnite snositi posljedice svoje trodecenijske besmislene izdajnicke kleptomanske vladavine.
Pa, jadan ne bio, svi su skontali da ko god je s vama usao u neki dogovor, automatski ste mu prevalili sve svoje nebuloze i te svoje partnere uvukli u svoje blato, a onda njih optuzili za sve ono sto ste vi usrali.
I sad se cudite sto niko nece s vama
Nije vise niko budala. Sad sami kusajte sve sto ste usrali, i konacno pocnite snositi posljedice svoje trodecenijske besmislene izdajnicke kleptomanske vladavine.
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#83791 Re: SDA-All about
Kako nitko neće sa SDA ?Dozer wrote: ↑17/04/2023 22:57 Sta kaze Bakir...nece niko sa SDA...
Pa, jadan ne bio, svi su skontali da ko god je s vama usao u neki dogovor, automatski ste mu prevalili sve svoje nebuloze i te svoje partnere uvukli u svoje blato, a onda njih optuzili za sve ono sto ste vi usrali.
I sad se cudite sto niko nece s vama![]()
Nije vise niko budala. Sad sami kusajte sve sto ste usrali, i konacno pocnite snositi posljedice svoje trodecenijske besmislene izdajnicke kleptomanske vladavine.
Hoće "građanska" DF koji im je "dala" svog delegata u DN F BiH.
Nije džaba Komšić išao kod Erdogana dva puta u desetak dana.
- Dozer
- Posts: 32995
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#83792 Re: SDA-All about
Ma tanko je to.
I samo je pitanje vremena kad ce i to puci.
I samo je pitanje vremena kad ce i to puci.
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#83793 Re: SDA-All about
Kad se jednog dana kutarišu dinastije i posluge, SDA ce se vratit jaca nego ikad. Cak i sad, evo da nekim cudom Bakir sad abdicira, stranka bi se vratila u igru. Da su nam stranke na berzi ja bi ulozio u SDA, sad je najjeftinija.

-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#83794 Re: SDA-All about
Zna Komšić da mu je rok trajanja (njemu i stranci) do kraja mandata tj do 2026.g i onda se gase na dugme,pa pokušava da ušićari bilo šta. Međutim,iz prazne ne puca pa će njihov sex trajati još malo i to je to...
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#83795 Re: SDA-All about
2026 će stranka dobiti vise glasova nego 2022.. et citiramo se
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#83797 Re: SDA-All about
Moguće. Svi kvazigrađani iz SDA će preći na DF jer to je to na šta su navikli. Demagogija, šupljak i kvazipatriotizam.Officer Crabtree wrote: ↑18/04/2023 08:142026 će stranka dobiti vise glasova nego 2022.. et citiramo se
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#83798 Re: SDA-All about
Niko se nije proslavio.drug_profi wrote: ↑18/04/2023 08:38Moguće. Svi kvazigrađani iz SDA će preći na DF jer to je to na šta su navikli. Demagogija, šupljak i kvazipatriotizam.Officer Crabtree wrote: ↑18/04/2023 08:14
2026 će stranka dobiti vise glasova nego 2022.. et citiramo se
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#83799 Re: SDA-All about
Kristalno je jasno ko radi i pokušava nešto uraditi, a ko samo šupljira.Officer Crabtree wrote: ↑18/04/2023 08:39Niko se nije proslavio.drug_profi wrote: ↑18/04/2023 08:38
Moguće. Svi kvazigrađani iz SDA će preći na DF jer to je to na šta su navikli. Demagogija, šupljak i kvazipatriotizam.
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#83800 Re: SDA-All about
zasad jedini koji nešto konkretno rade su Čović i Plenković, a putem Šmitlera...ostalo sve zajedno čista šuplja i žali bože...drug_profi wrote: ↑18/04/2023 08:44Kristalno je jasno ko radi i pokušava nešto uraditi, a ko samo šupljira.
