Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
kemalba wrote: ↑15/04/2023 16:04
Maloprije mi se upali crvena lampica za ulje (bez paljenja prethodno žute za upozorenje), zaustavim auto, dospem ulje i hoću da provjerim nivo ulja, povučem šipku i (valjda kako nisam dugo provjeravao, zapekla) izvučem cijelo crijevo - odnosno to crijevo je puklo. Auto je staro, 2003 godina Audi A4, ništa nije čudno.
Pitanje je - smijem li voziti auto po ravnom jer do ponedeljka ne mogu na servis? Naravno šipku sam stavio na njeno mjesto, ali sad to sve lahuri u zraku?
Crvena moze biti i crknuti senzor pritiska iliti kruska. Ali najbolje je otici kod majstora da ti izmjeri manometrom pritisak ulja da se vidi da li pumpa riknula ili samo senzor.
Nemoj vzoati auto bez potrebe jer ne znas sta je crklo, ako nema pritisak ulja dovoljan sjebaces auto pod pretpostavkom da je pumpa problem.
LikeLike wrote: ↑14/04/2023 09:57
Rece mi majstor svaki put kad sipas gorivo on ubrizga aditiv tako da je bolje sipati do vrha pa dok ne potrosis nego svako par dana na benzinsku.
Ako prilikom svakog doljevanja ubrizgava aditiv onda mora i da ima neki dozator koliko ubrizga na odredjenu litrazu goriva. Ili samo prsce unutra kako hoce? Beli majstor zna. Ili isto ubacuje aditiv za 55l ili 35l?
kemalba wrote: ↑15/04/2023 16:04
Maloprije mi se upali crvena lampica za ulje (bez paljenja prethodno žute za upozorenje), zaustavim auto, dospem ulje i hoću da provjerim nivo ulja, povučem šipku i (valjda kako nisam dugo provjeravao, zapekla) izvučem cijelo crijevo - odnosno to crijevo je puklo. Auto je staro, 2003 godina Audi A4, ništa nije čudno.
Pitanje je - smijem li voziti auto po ravnom jer do ponedeljka ne mogu na servis? Naravno šipku sam stavio na njeno mjesto, ali sad to sve lahuri u zraku?
Crvena moze biti i crknuti senzor pritiska iliti kruska. Ali najbolje je otici kod majstora da ti izmjeri manometrom pritisak ulja da se vidi da li pumpa riknula ili samo senzor.
Nemoj vzoati auto bez potrebe jer ne znas sta je crklo, ako nema pritisak ulja dovoljan sjebaces auto pod pretpostavkom da je pumpa problem.
kemalba wrote: ↑15/04/2023 16:38
Nakon dosipanja ulja, crvena lampica se nije više upalila, doduše samo sam preparkirao auto. E sad pitanje je da li smijem preći 10-tak kilometara bez šipke za ulje, odnosno vratio sam ja šipku ali nema crijeva .
Smiješ na kamionu šlep službe.
Ozbiljno, ja bih ga radije odšlepao nego rizikovao. Mada, nisam stručnjak.
Crvena moze biti i crknuti senzor pritiska iliti kruska. Ali najbolje je otici kod majstora da ti izmjeri manometrom pritisak ulja da se vidi da li pumpa riknula ili samo senzor.
Nemoj vzoati auto bez potrebe jer ne znas sta je crklo, ako nema pritisak ulja dovoljan sjebaces auto pod pretpostavkom da je pumpa problem.
LikeLike wrote: ↑14/04/2023 09:57
Rece mi majstor svaki put kad sipas gorivo on ubrizga aditiv tako da je bolje sipati do vrha pa dok ne potrosis nego svako par dana na benzinsku.
Ako prilikom svakog doljevanja ubrizgava aditiv onda mora i da ima neki dozator koliko ubrizga na odredjenu litrazu goriva. Ili samo prsce unutra kako hoce? Beli majstor zna. Ili isto ubacuje aditiv za 55l ili 35l?
Samo rece sto vise puta sipas vise ceg ga trositi jer on pri svakom sipanju ubrizga aditiv. Ne znam ni koliko ni kako, mogu sad izmisljati i pametovati.