FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
- DaysleepeR
- Posts: 21061
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#4976 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Stvarno ne kontam odakle vam želudac da gledate taj fake news od dnevnika.
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#4977 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
ak mene pitas, volem kad onaj plijeni imovinu pc-a i daje je bejundha, a i onaj kad ukida pc. doza uzviseno-glupog garda 'ja kad kaem ...' se nemere svugdje vidjet ... helem na jednom mjestu u isto vrijeme kvazi intlektualna diskusija i humoristicka emisija ... to more sam serenadDaysleepeR wrote: ↑13/04/2023 14:38 Stvarno ne kontam odakle vam želudac da gledate taj fake news od dnevnika.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4978 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ko je danas? Neki analiticar na tv linku? Mozda kifla? Neki doktor da komentarise diplome...
Kad je 3 tisuciti? Jel danas ili sutra? Taj ce biti ego-retrospektivni.
Kad je 3 tisuciti? Jel danas ili sutra? Taj ce biti ego-retrospektivni.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#4979 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Čampara, da ubogo priča ko sad na N1, nema više one jačine kad je pričao o kurbanima. Jako odvratan lik.
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
- problemnatravunu
- Posts: 18749
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
-
Nehljeb
- Posts: 46
- Joined: 28/09/2021 15:46
#4982 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Senad je definitivno paćenik...
- Nepenthe11
- Posts: 1307
- Joined: 10/10/2020 18:59
#4983 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Nije mi jasno zašto Pulitzera nije dobio, da li ima neka veća nagrada od nje
Ja mislim da bi trebala se dodjeljivati nagrada po njegovom imenu








Ja mislim da bi trebala se dodjeljivati nagrada po njegovom imenu
- Altsa
- Posts: 9259
- Joined: 19/03/2004 18:31
- Nepenthe11
- Posts: 1307
- Joined: 10/10/2020 18:59
#4985 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
režija smetate mi
Joj ja debila
Joj ja debila
-
Trappist
- Posts: 6088
- Joined: 12/09/2020 08:52
#4986 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
e vecu glupost odavno ne dozivjeh, lupa ko ludo, svi kerovi u naselju trenutno laju 
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#4987 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Dobre ove bombe negdje nasao sto na kraju pucase..
- ČičineBrčine
- Posts: 676
- Joined: 04/04/2013 14:02
#4988 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne kontam ko je dozvolio ovaj krkanluk i ovoliko tutnjanje 
- Nepenthe11
- Posts: 1307
- Joined: 10/10/2020 18:59
#4989 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Cringe svih cringeva
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#4990 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
ma vala kad mogu svadbe pucat sto ne bi i on
a snimci vatrometa iz drona jos uzivo su super
a snimci vatrometa iz drona jos uzivo su super
- muha_sa
- Posts: 140446
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- srce_ruke_lopata
- Posts: 494
- Joined: 09/09/2007 17:23
- Location: Čeljugovići
#4992 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Senad živi za dan da najavi rat, opet.
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#4993 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Nije ga nikad ni odjavio sebi u glavi
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4994 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
kod nas u rogatici se to ne cuje uopste 
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4995 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Pa on stalno govori da rat nikada nije ni odjavljen i sto je najgore...to je cinjenica...najgori su ovi "ratovi" gdje nema pobjednika i gdje crv sumnje uvijek tinja.
A da ja cestitam Senadu na jubileju,ni brojati do 3000 nije lako a kamoli odraditi toliko emisija...i nije Senad kriv sto se sveska svela na tri slova pa nemas vise koga ni pozvati u emisiju,niti imas koga zanimljivog ni nista.
Senad je novinar i daje priliku svima da iznose svoje stavove a mora biti i menadzer televizije,jer i televiziji trebaju pare pa nekada ga malo prenese.
Ali sve u svemu...u CDu su se mnoge teme otvarale i diskutovalo se o tome...inace bi stanje bilo puno i gore.
Da li ste kada na Hayatu culi da se prica o nekoj temi koja je aktuelna a ne ide na ruku "la famEliji" ?
Ili na RTRSu a da ne ide u prilog Laktasenku ???
Primjera je milion...nego ovdje kod nas standardan nas problem...nista svoje ne cijenimo a komentari su tipa "ma vidi mu glOve"...evo i ovdje su takvi na temi.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4996 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Reko sam da necu gledat i nisam. Osim sto znam za vatromet, suvisno pitanje, ali je li bio retrospektivno egocentrican?
Kako se u petak opra od stanivuka. Uvijek se hvali kao on otkrio nekoga pa i stanivuka. E kad mu je stanivuk prosli novembar pljuno u lice u studiju jucer se nesto vadi kao otkrio ga je ali ga nije otkrio.
Kako se u petak opra od stanivuka. Uvijek se hvali kao on otkrio nekoga pa i stanivuka. E kad mu je stanivuk prosli novembar pljuno u lice u studiju jucer se nesto vadi kao otkrio ga je ali ga nije otkrio.
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#4997 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
U ovih tri hiljade predstava bilo je, onako ugrubo, jedna tisuća sasvim negledljivih, tisuća nazor odrađenih, ali bilo je bome i trećina vrhunskih.
I sve u svemu mi od Senada nemamo nista bolje.
I sve u svemu mi od Senada nemamo nista bolje.
- skrbavi-admin
- Posts: 7119
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#4998 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
ni u celjigovicima kod minhena
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#4999 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Da njega nema bio bi totalni medijski mrak!
I so gore neko rece Hayat bi sve najbolje o SDA a RTRS o Dodiku sve med i mlijeko
Istina nikad vece politicko zatišje tuhafluk... ne miriše na dobro... još inflacija, post covid, ukrajina... u državi politicari samo oko fotelja i nikako da se dogovore...
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#5000 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
a sve su druge TV biseri...hahah...Senad je institucija za sve ostale sirokobrijeske novinare...svaka cast liku, 35 god ga gledam skoro

