FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#4901 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sencobih »

Hoće li Milatović biti gost u petak :mrgreen:
User avatar
Isner
Posts: 1918
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#4902 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Isner »

sencobih wrote: 03/04/2023 04:45 Hoće li Milatović biti gost u petak :mrgreen:
Nop, biće Vukanović i Pećanin, eventualno Čanak/Čedo ako Vukana limitira na pola sata, što je teško vjerovati...
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#4903 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by n+1 »

last mohicans wrote: 02/04/2023 13:38 Gledam reprizu akademika Hanjalića, koja intelektualna veličina, obrazovanje staroga kova, naučnik i erudit. Veoma zanimljiv sagovornik. '39 godište, a um brilijantan i zdrav. Govorio o poplavi doktorata u današnje vrijeme, (ne)kvaliteti obrazovanja itd.
Bukvalno najgori intervju u historiji FACE TV.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#4904 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by last mohicans »

n+1 wrote: 03/04/2023 18:41
last mohicans wrote: 02/04/2023 13:38 Gledam reprizu akademika Hanjalića, koja intelektualna veličina, obrazovanje staroga kova, naučnik i erudit. Veoma zanimljiv sagovornik. '39 godište, a um brilijantan i zdrav. Govorio o poplavi doktorata u današnje vrijeme, (ne)kvaliteti obrazovanja itd.
Bukvalno najgori intervju u historiji FACE TV.
Ma jašta radi.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#4905 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Better Man »

last mohicans wrote: 02/04/2023 13:38 Gledam reprizu akademika Hanjalića, koja intelektualna veličina, obrazovanje staroga kova, naučnik i erudit. Veoma zanimljiv sagovornik. '39 godište, a um brilijantan i zdrav. Govorio o poplavi doktorata u današnje vrijeme, (ne)kvaliteti obrazovanja itd.
Hanjalić je bio profesor, a kasnije i jedan od dva mentora na doktorartu nekadašnjem pjevaču grupe Valentino, a danas jednom od najveći naučnika u svijetu Suadu Jakirliću Jaki. Znači gromada od čovjeka i naučnika je Hanjalić i nije ni čudo što je i jaka postao sličan.
User avatar
Altsa
Posts: 9257
Joined: 19/03/2004 18:31

#4906 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Altsa »

Better Man wrote: 04/04/2023 12:24
last mohicans wrote: 02/04/2023 13:38 Gledam reprizu akademika Hanjalića, koja intelektualna veličina, obrazovanje staroga kova, naučnik i erudit. Veoma zanimljiv sagovornik. '39 godište, a um brilijantan i zdrav. Govorio o poplavi doktorata u današnje vrijeme, (ne)kvaliteti obrazovanja itd.
Hanjalić je bio profesor, a kasnije i jedan od dva mentora na doktorartu nekadašnjem pjevaču grupe Valentino, a danas jednom od najveći naučnika u svijetu Suadu Jakirliću Jaki. Znači gromada od čovjeka i naučnika je Hanjalić i nije ni čudo što je i jaka postao sličan.
Odvadi malko o Jakirlicu matere ti. Uspjesan prof. i sve Ok ali da je jedan od najvecih naucnik na svijetu. O jbt. život. :lol:
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#4907 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Better Man »

Altsa wrote: 04/04/2023 12:26
Better Man wrote: 04/04/2023 12:24

Hanjalić je bio profesor, a kasnije i jedan od dva mentora na doktorartu nekadašnjem pjevaču grupe Valentino, a danas jednom od najveći naučnika u svijetu Suadu Jakirliću Jaki. Znači gromada od čovjeka i naučnika je Hanjalić i nije ni čudo što je i jaka postao sličan.
Odvadi malko o Jakirlicu matere ti. Uspjesan prof. i sve Ok ali da je jedan od najvecih naucnik na svijetu. O jbt. život. :lol:
Mislio sam kazati jedan od onih koje jako puno cijene. Čovjek je ipak napravio veliku karijeru i treba ga respektovati maksimalno. Ono što mi se sviđa kod njega što je skroman. Kad ga hvale i govore mu da je veliko ime u nauci, on se samo nasmije i skromno kaže, pa eto nisam loš.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#4908 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by belfy »

n+1 wrote: 03/04/2023 18:41
last mohicans wrote: 02/04/2023 13:38 Gledam reprizu akademika Hanjalića, koja intelektualna veličina, obrazovanje staroga kova, naučnik i erudit. Veoma zanimljiv sagovornik. '39 godište, a um brilijantan i zdrav. Govorio o poplavi doktorata u današnje vrijeme, (ne)kvaliteti obrazovanja itd.
Bukvalno najgori intervju u historiji FACE TV.
uvijek isto. druge propitujes (osudjujes), ali sam nikada ne bi dozvolio da budes propitivan. zasto? javi se Senadu i pokazi ljudima sta je pravi intervju sa akademikom, pa jel?

P.S. nisam gledao ovaj intervju koji pominjete.
rikta123
Posts: 520
Joined: 13/03/2023 08:46

#4909 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by rikta123 »

ko veceras gostuje kod Senada?
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#4910 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Dimu1927 »

seka bake i fadil :D
rikta123
Posts: 520
Joined: 13/03/2023 08:46

#4911 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by rikta123 »

Dimu1927 wrote: 07/04/2023 16:10 seka bake i fadil :D
ne fkt?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83475
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4912 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Veceras bi mogli biti dobri gosti :mrgreen:
rikta123
Posts: 520
Joined: 13/03/2023 08:46

#4913 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by rikta123 »

_BataZiv_0809 wrote: 07/04/2023 16:25 Veceras bi mogli biti dobri gosti :mrgreen:
pa ima neko, ko ima?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83475
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4914 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

rikta123 wrote: 07/04/2023 16:26
_BataZiv_0809 wrote: 07/04/2023 16:25 Veceras bi mogli biti dobri gosti :mrgreen:
pa ima neko, ko ima?
Pa otkud znam prike nisam ja Senad :D
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4915 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Abdulah Sidran veceras odlican...nekako jasno i citko sve prica i ne patetise,kako nekada zna.
Mozda i najbolji nastup u CDu unazad 10 godina...ili barem oni intervjui koje sam ja gledao.
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4916 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Joj Avduke legende...kaze "vise ljudi u BiH zna ko je Asim,nego ko je Sidran" :lol: ...ovo komentarise izdvojeno misljenje sudije Perica u presudi Novalicu i ostalim i govori kako je Branko Peric mesetar.
suspect_zero
Posts: 27995
Joined: 11/10/2008 21:45

#4917 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by suspect_zero »

Kako je bilo večeras?
Vrijedi li mi vraćati?
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#4918 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

suspect_zero wrote: 07/04/2023 23:05 Kako je bilo večeras?
Vrijedi li mi vraćati?
ne
User avatar
nadžak
Posts: 2313
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#4919 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nadžak »

zippoo87 wrote: 07/04/2023 20:56 Abdulah Sidran veceras odlican...nekako jasno i citko sve prica i ne patetise,kako nekada zna.
Mozda i najbolji nastup u CDu unazad 10 godina...ili barem oni intervjui koje sam ja gledao.


Ovaj dio na 59:55 je interesantan. Govori se o ruskim vojnicima u Brčkom, oružju u VIšegradu i 1. martu kao danu početka napada.
Kako to da nigdje nema ništa o tim stvarima o kojima neki šuškaju? Jeli se pisalo gdje o tome?
:shock:

Najkritičnija stvar koja je bila u planu a nigdje ništa o tome!
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#4920 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by PM72 »

Ruski vojnici u Brčkom i oružje u Višegradu...koliko ruskih vojnika? Sto? Hiljadu? I šta bi? Ne kontam...zauzeti Brčko?
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4921 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

Nekoliko hiljada. Ma hajde. Neki stealth vojnici, neka nova ruska tehnologija teleportiranja.
I onda sencho imo informaciju za 1. mart. Je li obavijestio ikoga o toj informaciji?
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#4922 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Dimu1927 »

nadžak wrote: 08/04/2023 16:24
Ovaj dio na 59:55 je interesantan. Govori se o ruskim vojnicima u Brčkom, oružju u VIšegradu i 1. martu kao danu početka napada.
Kako to da nigdje nema ništa o tim stvarima o kojima neki šuškaju? Jeli se pisalo gdje o tome?
:shock:

Najkritičnija stvar koja je bila u planu a nigdje ništa o tome!
pisalo se i pricalo o tome lani

bio je navodno plan da ovi iz entiteta pc izadju sa onim oklopnim traktorima despotima na svoje granice i proglase nezavisnost, a ovi rusi u brckom su bili tu da osiguraju koridor odnosno kontinuitet teritorije preko distrikta

kako kijev ne pade za 3 dana i njima se izgleda muda skupila i eto
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#4923 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Dimu1927 »

karanana wrote: 08/04/2023 16:31 Nekoliko hiljada. Ma hajde. Neki stealth vojnici, neka nova ruska tehnologija teleportiranja.
I onda sencho imo informaciju za 1. mart. Je li obavijestio ikoga o toj informaciji?
preko drine moze preci sta hoce i koliko hoce, a sto se tice broja, mozda i zvuci pretjerano, al eto pogledaj recimo broj rusa koji su usli u bih od pocetka rata... vise desetina hiljada je bio neki dan podatak... gdje su i sta rade toliki ?
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#4924 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Piaty »

nadžak wrote: 08/04/2023 16:24
zippoo87 wrote: 07/04/2023 20:56 Abdulah Sidran veceras odlican...nekako jasno i citko sve prica i ne patetise,kako nekada zna.
Mozda i najbolji nastup u CDu unazad 10 godina...ili barem oni intervjui koje sam ja gledao.


Ovaj dio na 59:55 je interesantan. Govori se o ruskim vojnicima u Brčkom, oružju u VIšegradu i 1. martu kao danu početka napada.
Kako to da nigdje nema ništa o tim stvarima o kojima neki šuškaju? Jeli se pisalo gdje o tome?
:shock:

Najkritičnija stvar koja je bila u planu a nigdje ništa o tome!
Govorio je Ivo Komšić o tome. Čini mi se desetak ili mjesec dana pred agresiju na Ukrajinu.
Nije pričao o detaljima ali je spominjao nešto slično.
Ima na youtube
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#4925 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by PM72 »

Dimu1927 wrote: 08/04/2023 16:32
nadžak wrote: 08/04/2023 16:24
Ovaj dio na 59:55 je interesantan. Govori se o ruskim vojnicima u Brčkom, oružju u VIšegradu i 1. martu kao danu početka napada.
Kako to da nigdje nema ništa o tim stvarima o kojima neki šuškaju? Jeli se pisalo gdje o tome?
:shock:

Najkritičnija stvar koja je bila u planu a nigdje ništa o tome!
pisalo se i pricalo o tome lani

bio je navodno plan da ovi iz entiteta pc izadju sa onim oklopnim traktorima despotima na svoje granice i proglase nezavisnost, a ovi rusi u brckom su bili tu da osiguraju koridor odnosno kontinuitet teritorije preko distrikta

kako kijev ne pade za 3 dana i njima se izgleda muda skupila i eto
Sa deset oklopnih tamića ne bi mogli osigurat ni entitetsku liniju na Vracama...šuplja priča
Locked