SDA-All about
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#83376 Re: SDA-All about
jesam li ja priglup il' je lik jasno rekao za šta se bore ?
-
dema225
- Posts: 115
- Joined: 18/11/2012 01:11
#83377 Re: SDA-All about
That's like, your opinion man.uglavnomja wrote: ↑03/04/2023 00:33 niko od tih koji pita besmislice poput ove i onih drugih nabrojanih nece poslati pitanje nekom lingvisticaru kako se nesto pise, niti ce otici u biblioteku da nesto procita, niti ce pitati istoricare, geografe, matematicare, ... da nesto nauci
niti ce pitati policiju smije li se nesto ili ne
a-a, to jok
ali pitati ovako nesto, uciti stvari poput ovih, ... to je plafon![]()
svaka marka ulozena u vjeronauk im se milion puta isplatila
- Logovan
- Posts: 102743
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#83379 Re: SDA-All about
Padaju zeleni k'o kruske.
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#83382 Re: SDA-All about
Ojha!
https://www.klix.ba/vijesti/bih/fadil-n ... /230405028
Naravo, ovo je prvostepena. Sad idu zalbe, blabla, p ce se to razvuci jos 2-3 godine, i onda ce dobiti uslovne. K'o da gledam.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/fadil-n ... /230405028
Naravo, ovo je prvostepena. Sad idu zalbe, blabla, p ce se to razvuci jos 2-3 godine, i onda ce dobiti uslovne. K'o da gledam.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#83383 Re: SDA-All about
Last edited by The BEN10 on 05/04/2023 10:20, edited 1 time in total.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
- JohnnyS
- Posts: 17460
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#83385 Re: SDA-All about
Očito je da zna ako ništa barem parkirati pa taman i na trotoarudrug_profi wrote: ↑05/04/2023 10:20Kaže lik na tviteru da zna da joj je i vozačka sređena u Hercegovini, ni to nije polagala.![]()
Sad jel istina - to ne znam.
Ali mi liči na nešto što bi sultanija uradila.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6955
- Joined: 06/05/2013 23:05
#83386 Re: SDA-All about
braco bosnjaci, ja bi da mi istjeramo americku ambasadu iz drzave i da prekinemo sve kontakte sa amerikom i britanijom. udruzimo se u borbi protiv bosnjaka
uzivo iz centrale sda - izjava bakira izetbegovica

uzivo iz centrale sda - izjava bakira izetbegovica

- DaysleepeR
- Posts: 21041
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#83387 Re: SDA-All about
Jako loša godina za SDA.
- Logovan
- Posts: 102743
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#83388 Re: SDA-All about
A tek je april.
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#83389 Re: SDA-All about
- cadburry
- Posts: 1291
- Joined: 27/04/2013 13:40
- Location: Šeher
#83390 Re: SDA-All about
Slika danatramvajtrojka wrote: ↑04/04/2023 21:45
habibi moj sta nam ovo rade![]()
![]()
![]()
nek sad pusti onu od semse izdali me prijatelji izdao me brat![]()
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#83391 Re: SDA-All about
Vjerujem u svaku sad mahalsku sto se o doticnim servira.Jednom lopov uvjek lopov.drug_profi wrote: ↑05/04/2023 10:20Kaže lik na tviteru da zna da joj je i vozačka sređena u Hercegovini, ni to nije polagala.![]()
Sad jel istina - to ne znam.
Ali mi liči na nešto što bi sultanija uradila.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#83392 Re: SDA-All about
Genocidnu mafijašku zločinačku organizaciju i njene simpatizere samo redovno marisati i dotući, da im više nikad napamet ne padne uništavanje i veleizdaja naroda i države!
- Logovan
- Posts: 102743
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#83393 Re: SDA-All about
Organizovan napad na Bosnjake.
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#83394 Re: SDA-All about
Ali metar moga sela, Amerika cijela...
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#83395 Re: SDA-All about
Kinezi wuhana su ujebali stvar inace bi sdO dobila 120% izbore a akademik bOkir prdCenik a doktorica nauka sebija premijerka i vladali bi dugo, sretno i berićetno.Kao i obično, SDA ne prihvata greške niti se kani obračunati sa onima koji svjesno prave štetu stranci i građanima.
Nakon što je prvostepenom presudom na četiri godine zatvora osuđen Fadil Novalić za njega i SDA-ove botovske kanale krivi su drugi.
Novalić nije kriv što je javnu nabavku prijeko potrebnih respiratora proveo na osnovu poruke ‘Selam gospodine Novaliću, Asim mi je rekao da vam se javim’, nego je on žrtva bjelosvetske zavjere.
Tako je ponovo kriva Ambasada SAD, HDZ, Trojka, mediji…
Sam osuđenik Novalić u kratkom obraćanju preko društvenim mreža optužuje druge za svoj kriminal, pa je tako naveo da je on žrtva političkog obračuna.
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#83396 Re: SDA-All about
Ako sam shvatio ovo je na nekom "kolektivnom iftaru".
Nači lik priča o Sebijnoj muci i o političkim pitanjima, raja kliče a došlo da se iftari
Jao nepismenog naroda.
Ovaj mi je najdraži
Od početka smo govorili "da su sami vrh ponude, za dva pacijenta odjednom što bi rekli DUPLI". Pa jesu li lafčino?Prvostepena odluka samo potvrđuje ono što smo od početka govorili - da se radi o političkom obračunu, zaključio je Novalić
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#83397 Re: SDA-All about
Samo da su kupili bilo kakve funkcionalne respiratore tesko da bi do osude doslo.
Ali kurko, onda se ne bi moglo marnut 7-8 miliona vec mozda 1-2.
Ali kurko, onda se ne bi moglo marnut 7-8 miliona vec mozda 1-2.
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#83398 Re: SDA-All about
Kako ovaj sprskocrnogorski sljam, poznatiji kao bracni par Izetbegovic, i kriminogena SDA balincad okupljena oko njih, vjesto koriste jad i bijedu koju su decenijama stvarali... Bace par dzabalesku cevapa polupismenoj sirotinji, a ona, uz aplauz, sva sretna proguta i sve sto uz to ide.
Nego, siguran sam da su Ameri u panici.

P.S. Natopsanih trolcina i botina opet ni na mapi... Opet slab WiFi u cafirskoj EU.
Last edited by Chisum on 05/04/2023 16:02, edited 2 times in total.
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#83399 Re: SDA-All about
SDA show :
-Bakir postavio ženu za šefa kliničkog centra iako nema diplomu.
-Postavio Osmana Mehmedagića Osmicu na čelo OSA-e bez diplome.Koji je sa ove pozicije štitio lokalne kriminalce narko dilere a čiji novac je dolazio do stranke.
-Uzeli čovjeka koji vodi realty show i prodaje maline da uveze medicinsku opremu.Ista oprema plaćena daleko više iznad cijene kako bi sebi stavili u džep par miliona.
-Ista oprema iako neupotrebljiva korištena na KCUS za "liječenje" bolesnika.Mnogi građani su zbog ovih respiratora izgubili život.
-Automatski pada odgovornost na prvu perijanicu KCUS Sebiju zbog upotrebe neadekvatne opreme.
Ovo je samo vrh ledenog brijega kriminala i korupcije u ovoj stranci tj leglu lopova,kriminalca,neobrazovanih insana.
Hoće li se opet naći neki imbecili koji će reći ovo je udar na Bošnjake i kako je sve montirano.
Kazna je mala šta su uradili ovo je za dugogodišnje robije.
-Bakir postavio ženu za šefa kliničkog centra iako nema diplomu.
-Postavio Osmana Mehmedagića Osmicu na čelo OSA-e bez diplome.Koji je sa ove pozicije štitio lokalne kriminalce narko dilere a čiji novac je dolazio do stranke.
-Uzeli čovjeka koji vodi realty show i prodaje maline da uveze medicinsku opremu.Ista oprema plaćena daleko više iznad cijene kako bi sebi stavili u džep par miliona.
-Ista oprema iako neupotrebljiva korištena na KCUS za "liječenje" bolesnika.Mnogi građani su zbog ovih respiratora izgubili život.
-Automatski pada odgovornost na prvu perijanicu KCUS Sebiju zbog upotrebe neadekvatne opreme.
Ovo je samo vrh ledenog brijega kriminala i korupcije u ovoj stranci tj leglu lopova,kriminalca,neobrazovanih insana.
Hoće li se opet naći neki imbecili koji će reći ovo je udar na Bošnjake i kako je sve montirano.
Kazna je mala šta su uradili ovo je za dugogodišnje robije.
-
Nebozemlja
- Posts: 846
- Joined: 04/10/2020 17:20
#83400 Re: SDA-All about
Otiđi na Novalićev FB profil, ili bolje - nemoj.Darh Wader wrote: ↑05/04/2023 15:59 SDA show :
-Bakir postavio ženu za šefa kliničkog centra iako nema diplomu.
-Postavio Osmana Mehmedagića Osmicu na čelo OSA-e bez diplome.Koji je sa ove pozicije štitio lokalne kriminalce narko dilere a čiji novac je dolazio do stranke.
-Uzeli čovjeka koji vodi realty show i prodaje maline da uveze medicinsku opremu.Ista oprema plaćena daleko više iznad cijene kako bi sebi stavili u džep par miliona.
-Ista oprema iako neupotrebljiva korištena na KCUS za "liječenje" bolesnika.Mnogi građani su zbog ovih respiratora izgubili život.
-Automatski pada odgovornost na prvu perijanicu KCUS Sebiju zbog upotrebe neadekvatne opreme.
Ovo je samo vrh ledenog brijega kriminala i korupcije u ovoj stranci tj leglu lopova,kriminalca,neobrazovanih insana.
Hoće li se opet naći neki imbecili koji će reći ovo je udar na Bošnjake i kako je sve montirano.
Kazna je mala šta su uradili ovo je za dugogodišnje robije.

