Dešavanja u Srbiji
- muha_sa
- Posts: 140352
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#60276 Re: Dešavanja u Srbiji
https://www.kurir.rs/vesti/politika/413 ... evic-odbio
ŠOK INTERVJU VUKA DRAŠKOVIĆA ZA KURIR TV: NATO hteo da razoruža UČK, a Milošević je TO ODBIO! Ovo mi je priznao U ČETIRI OKA
27.03.2023. 14:36h
Svakog 24. marta, u Srbiji se obeležava godišnjica početka stravičnog NATO bombardovanja. U emisiji Puls Srbije gostovao je svedok iz prve ruke događaja od pre 24 godine. Bombardovanje ga je zateklo na mestu potpredsednika Savezne vlade zaduženog za spoljne poslove. Za Kurir TV govorio je Vuk Drašković.
- Svaka priča o 24. martu je duboko nečasna ako se ne kaže šta je bilo pre 24. mata. Samo u Bosni i Hercegovini i u Hrvatskoj ubijeno je 150.000 ljudi. VIše od dva miliona ljudi je rasejano i proterano. Samo u Sarajevu sa okolnih brda od srpskih granata ubijeno je više od 10.000 civila, a među njima više od 1.000 dece. Onako kako sada izgleda Bahmut 91. je izgledao Vukovar! - rekao je Drašković i dodao:
- To se apsolutno ne sme odvojiti od 24. marta. jer ako se odvoji, onda ispada da je jedna divna, demokratska, slobodarska zemlja iz čista mira zasuta bombama NATO alijanse. Savet bezbednosti 1998. usvojio je tri upozaravajuće rezolucije kojom se Miloševićeva Srbija optužuje za razbojničko ponašanje i zahteva se prekid užasnog terora nad kosovskim Albancima.
Konstatovao da se ne smeju zanemariti pregovorio u Rambujeu koji su usledili neposredno pre NATO agresije.
- Što se tiče samog NATO bombardovanja ne sme se preskočiti ni Rambuje. Nama je ponuđena sjajna rezolucija da potpišemo sporazum po kojemu je Kosovo ostajalo čvrsto u sastavu Srbije uz sledeće obaveze: Da se prekine teror nad Albancima, da NATO privremeno uđe na teritoriju Kosova, razoruža UČK I uspostavi red. Ja sam Miloševića molio kao Boga da potpiše taj sporazum, ali on je hteo NATO bombe što mi je u jednom razgovoru rekao.
ŠOK INTERVJU VUKA DRAŠKOVIĆA ZA KURIR TV: NATO hteo da razoruža UČK, a Milošević je TO ODBIO! Ovo mi je priznao U ČETIRI OKA
27.03.2023. 14:36h
Svakog 24. marta, u Srbiji se obeležava godišnjica početka stravičnog NATO bombardovanja. U emisiji Puls Srbije gostovao je svedok iz prve ruke događaja od pre 24 godine. Bombardovanje ga je zateklo na mestu potpredsednika Savezne vlade zaduženog za spoljne poslove. Za Kurir TV govorio je Vuk Drašković.
- Svaka priča o 24. martu je duboko nečasna ako se ne kaže šta je bilo pre 24. mata. Samo u Bosni i Hercegovini i u Hrvatskoj ubijeno je 150.000 ljudi. VIše od dva miliona ljudi je rasejano i proterano. Samo u Sarajevu sa okolnih brda od srpskih granata ubijeno je više od 10.000 civila, a među njima više od 1.000 dece. Onako kako sada izgleda Bahmut 91. je izgledao Vukovar! - rekao je Drašković i dodao:
- To se apsolutno ne sme odvojiti od 24. marta. jer ako se odvoji, onda ispada da je jedna divna, demokratska, slobodarska zemlja iz čista mira zasuta bombama NATO alijanse. Savet bezbednosti 1998. usvojio je tri upozaravajuće rezolucije kojom se Miloševićeva Srbija optužuje za razbojničko ponašanje i zahteva se prekid užasnog terora nad kosovskim Albancima.
Konstatovao da se ne smeju zanemariti pregovorio u Rambujeu koji su usledili neposredno pre NATO agresije.
- Što se tiče samog NATO bombardovanja ne sme se preskočiti ni Rambuje. Nama je ponuđena sjajna rezolucija da potpišemo sporazum po kojemu je Kosovo ostajalo čvrsto u sastavu Srbije uz sledeće obaveze: Da se prekine teror nad Albancima, da NATO privremeno uđe na teritoriju Kosova, razoruža UČK I uspostavi red. Ja sam Miloševića molio kao Boga da potpiše taj sporazum, ali on je hteo NATO bombe što mi je u jednom razgovoru rekao.
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#60278 Re: Dešavanja u Srbiji
kad si ekonomski tigar 
- Gandalf
- Posts: 11172
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#60279 Re: Dešavanja u Srbiji
lider regiona
-
Bossona
- Posts: 5896
- Joined: 21/12/2020 03:28
-
Honda Rajvosa
- Posts: 791
- Joined: 02/11/2021 09:44
-
breuer
- Posts: 7877
- Joined: 06/07/2009 15:44
#60282 Re: Dešavanja u Srbiji
Godišnjica NATO intervencije, prije neki dan...
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#60283 Re: Dešavanja u Srbiji
Šta se ovo Vučićević raskmečo ide u zatvor fol!
Aaaaaaa majko mila!!
jedina razlika između ovih dešavanja u Srb i Indijske telenovele što u Srbiji ne možeš predvidjeti šta će Vučićevi dupelisci novo skontat'!
Aaaaaaa majko mila!!
jedina razlika između ovih dešavanja u Srb i Indijske telenovele što u Srbiji ne možeš predvidjeti šta će Vučićevi dupelisci novo skontat'!
-
noviforumas
- Posts: 3187
- Joined: 12/08/2016 22:28
#60284 Re: Dešavanja u Srbiji
Nastavlja se oralno zadovoljavanje Srbije od strane State Departmenta
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#60285 Re: Dešavanja u Srbiji
Prestala čitati nakon "Great to see
Amb markodjuric today..."
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#60286 Re: Dešavanja u Srbiji
Američka politika postaje otvoreno neprijateljska prema nama. 
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#60287 Re: Dešavanja u Srbiji
Amerika je zavrsila svoju bosansku epizodu diplomatije do nekih drugih vremena i administracije.
Ne bi se Dodik piškio po Blinkenu i ovim lokalnim delegatima da nije tako.
Ne bi se Dodik piškio po Blinkenu i ovim lokalnim delegatima da nije tako.
- pici
- Posts: 46361
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- problemnatravunu
- Posts: 18744
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
- muha_sa
- Posts: 140352
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
noviforumas
- Posts: 3187
- Joined: 12/08/2016 22:28
#60293 Re: Dešavanja u Srbiji
Mozemo se mi smijat, ali Amerikanci na ovo svrsavaju. Sad ce tweetovi podrske za Vucica 
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#60294 Re: Dešavanja u Srbiji
Vučićević je sve preživio, preživio je svako ulizivanje režimima, preživjet će i ovaj cirkus kojeg je sam osmislio.
-
mishic
- Posts: 8406
- Joined: 28/04/2011 16:29
#60295 Re: Dešavanja u Srbiji
Jedno od stotina četničkih "junaštava" koje Srbija i Srbi zaboravljaju...
https://www.youtube.com/watch?v=r70kq0yXTTQ
https://www.youtube.com/watch?v=LnPuaG6M-l8
https://www.youtube.com/watch?v=r70kq0yXTTQ
https://www.youtube.com/watch?v=LnPuaG6M-l8
-
Bossona
- Posts: 5896
- Joined: 21/12/2020 03:28
#60296 Re: Dešavanja u Srbiji
SmokingMan wrote: ↑02/04/2023 23:10 Vučićević je sve preživio, preživio je svako ulizivanje režimima, preživjet će i ovaj cirkus kojeg je sam osmislio.![]()
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#60297 Re: Dešavanja u Srbiji
Ako im je ovo utabani put ka obećanih 1.000 EVra mjesečnih primanja, živio vanski dug. Neki u Srbiji smatraju da pod njegovom magijskom vlašću danas "žive bolje" jer su im se simbolično povećane plate, a to u stvari nije ni dovoljno povećanje, jer ono ne može ispratiti inflaciju, zapravo istim tempom troše kao i sa manjim primanjima, a da im prividno povećanje ne može namiriti osnovne životne potrebe. Sjetimo se i onog drastičnog kresanja primanja i penzija zbog mjera štendje iz 2014.
- Mr.Sojic
- Posts: 4627
- Joined: 23/04/2011 12:21
#60298 Re: Dešavanja u Srbiji
Podigli su zastavu iznad neke vrste toaleta. Zakačili su je za nešto, objesili tu krpu i rekli da su zauzeli grad", rekao je Čerevatji u telefonskom razgovoru za Reuters.
ZvuĆi poznato
-
Bossona
- Posts: 5896
- Joined: 21/12/2020 03:28
#60299 Re: Dešavanja u Srbiji
U Srbiji ne postoji opozicija četničkom Moljevićevizmu i Šešeljizmu, već konkurencija ko će biti uspješniji u realizaciji ove višestoljetne načertanijske velikosrpske ideologije.


