Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
sumirprimus wrote: ↑10/03/2023 21:28
Ko o fadilovoj nevinosti, nista o njemu licno...dakle botovi sdaovski morate bolje od toga inace imate problem.
Imas bolan video crveni radikalu, takvima poput tebe su vjerski pandan talibani ili isilovci, dvije strane iste kovanice.
Cuj crveni raidkalu sdfa sila je jaka kod tebe
Crveni su bil ipartizani oni su spasili obraz i tebi i meni i svimannama
. Inace smo vecinski bili sda domobrani
zippoo87 wrote: ↑10/03/2023 21:31
Ovo kada napise "Nenad",odmah znas da je jedan od botova koji to isto pisu u komentarima na klix portalu
Odmah se demaskira.
Ispade da je "Nenad" kriv sto su ovoj ponistili magistarski rad a nije kriva Sebija,sto nema nista od papira
I Nenad je fino ime, sta mu fali, nije njega bezveze Vucko ugostio.
Nenad je najvise kriv sto podmece/insinuira, automatski znaci da mu istina nije uopste bitna, nego da on postigne svoju agendu.
Da jeste, ne bi pravio video montaze.
mirsek wrote: ↑10/03/2023 21:30
Evo ti razotkrij kriminal ali se navedenim cinjenicama i dokazima, nemoj mi optuzbi i presuda po nekom licnom osjecaju i misljenju.
Dja mi tacan razlog patokarovog dobijanja lijana al mojne razloga ko brankovic i ostala fudra
Lopivska. Ne znas ti ba nisi nikad ni znao al ih grcevito branis .sta ima sebijin
Imas video na ovoj temi, prije par strana pa pogledaj.
Sto se pravis neuk.
zippoo87 wrote: ↑10/03/2023 21:31
Ovo kada napise "Nenad",odmah znas da je jedan od botova koji to isto pisu u komentarima na klix portalu
Odmah se demaskira.
Ispade da je "Nenad" kriv sto su ovoj ponistili magistarski rad a nije kriva Sebija,sto nema nista od papira
I Nenad je fino ime, sta mu fali, nije njega bezveze Vucko ugostio.
Nenad je najvise kriv sto podmece/insinuira, automatski znaci da mu istina nije uopste bitna, nego da on postigne svoju agendu.
Da jeste, ne bi pravio video montaze.
Nenad je prelijepo ime, samo ovi nacionalisticko sdaovski ne vole ljude druge vjere i imena. Ne prozivate senada dzaba nenad, ni obraza niti casti nemate. Odvajate nas po imenu i vjeri, za sitne pare dusu ste prodali.
Dja mi tacan razlog patokarovog dobijanja lijana al mojne razloga ko brankovic i ostala fudra
Lopivska. Ne znas ti ba nisi nikad ni znao al ih grcevito branis .sta ima sebijin
Imas video na ovoj temi, prije par strana pa pogledaj.
Sto se pravis neuk.
Pogledo nema nidje patokara pojasn i svojim rijeci ma slobodno ako mozes botu
zippoo87 wrote: ↑10/03/2023 21:31
Ovo kada napise "Nenad",odmah znas da je jedan od botova koji to isto pisu u komentarima na klix portalu
Odmah se demaskira.
Ispade da je "Nenad" kriv sto su ovoj ponistili magistarski rad a nije kriva Sebija,sto nema nista od papira
I Nenad je fino ime, sta mu fali, nije njega bezveze Vucko ugostio.
Nenad je najvise kriv sto podmece/insinuira, automatski znaci da mu istina nije uopste bitna, nego da on postigne svoju agendu.
Da jeste, ne bi pravio video montaze.
A šta ćemo stim da je otac SANU lično tražio oslobadjanje Alije? Veći ili manji grijeh od gostovanja novinara kod predsjednika susjedne države? A halal tužbe Kakira Srbiji,ništa to,ha?
Ma sda bot, ne vriejdi od njeg trazit iskrene odgovore. On je ovde da propagandise.
A sdaovci ne zasluzuju iskrene odgovore, nego ni ljudski pristup. To je kriminalno smece koje zna samo za silu.
Last edited by sumirprimus on 10/03/2023 21:43, edited 1 time in total.
mirsek wrote: ↑10/03/2023 21:37
I Nenad je fino ime, sta mu fali, nije njega bezveze Vucko ugostio.
Nenad je najvise kriv sto podmece/insinuira, automatski znaci da mu istina nije uopste bitna, nego da on postigne svoju agendu.
Da jeste, ne bi pravio video montaze.
Nenad je prelijepo ime, samo ovi nacionalisticko sdaovski ne vole ljude druge vjere i imena. Ne prozivate senada dzaba nenad, ni obraza niti casti nemate. Odvajate nas po imenu i vjeri, za sitne pare dusu ste prodali.
Nenad je zato sto zakuhava i stvara smutnju u pro bh bloku ne radi istine nego radi svojih licnih interesa.
sumirprimus wrote: ↑10/03/2023 21:43
Ma sda bot ne vriejdi od njeg trazit isrene odgovore. Oon je ovde da propagandise.
A sdaovci me zasluzuju tepani ne odgoo re, nego ni ljudski pristup. Too je kriminalno smece koje zna samo za silu.
Nenad je prelijepo ime, samo ovi nacionalisticko sdaovski ne vole ljude druge vjere i imena. Ne prozivate senada dzaba nenad, ni obraza niti casti nemate. Odvajate nas po imenu i vjeri, za sitne pare dusu ste prodali.
Nenad je zato sto zakuhava i stvara smutnju u pro bh bloku ne radi istine nego radi svojih licnih interesa.
Ti si rasisticki socijal nacionaliata koji covjeku krojis vjeru samo na osnovu njegovog misljenja.
Ako nema, treba uvest krivicno djelo protiv takvih ko sto si ti jer si opasan po drzavu
sumirprimus wrote: ↑10/03/2023 21:43
Ma sda bot ne vriejdi od njeg trazit isrene odgovore. Oon je ovde da propagandise.
A sdaovci me zasluzuju tepani ne odgoo re, nego ni ljudski pristup. Too je kriminalno smece koje zna samo za silu.
O crveni kmeru ti bi to neku silu prosipao ?
Evo ja sam se nudio u pp da rijesimo ovo pitanje bez spamanja i lafine. Iduci vikend sam u rajvosa. Jbo suplju. Posto si sda bot biti ce mi osobito zadovoljstvo i paptriotska duznost.
zippoo87 wrote: ↑10/03/2023 21:31
Ovo kada napise "Nenad",odmah znas da je jedan od botova koji to isto pisu u komentarima na klix portalu
Odmah se demaskira.
Ispade da je "Nenad" kriv sto su ovoj ponistili magistarski rad a nije kriva Sebija,sto nema nista od papira
I Nenad je fino ime, sta mu fali, nije njega bezveze Vucko ugostio.
Nenad je najvise kriv sto podmece/insinuira, automatski znaci da mu istina nije uopste bitna, nego da on postigne svoju agendu.
Da jeste, ne bi pravio video montaze.
Znaci ne negiras da si botinjos koji ostavlja komentare na klix vijestima i pise "nenad"
sumirprimus wrote: ↑10/03/2023 21:48
Iduci viiend gostujem, moze i sa sviedocima nek snimaju dok je 1 na1 posteno i sportski. Sve izneses sto te mori.
Biraj .
mirsek wrote: ↑10/03/2023 21:37
I Nenad je fino ime, sta mu fali, nije njega bezveze Vucko ugostio.
Nenad je najvise kriv sto podmece/insinuira, automatski znaci da mu istina nije uopste bitna, nego da on postigne svoju agendu.
Da jeste, ne bi pravio video montaze.
A šta ćemo stim da je otac SANU lično tražio oslobadjanje Alije? Veći ili manji grijeh od gostovanja novinara kod predsjednika susjedne države? A halal tužbe Kakira Srbiji,ništa to,ha?
Ja uopste ne branim SDA sto se moze vidjeti kod mojih komentara kod prezentiranih cinjenica i dokazanih stvari cak i na temi o Sebiji ali ove interesne hajke apsolutno ne podnosim niti podrzavam. Daj dokaze, cinjenice, presude, nikakav problem, to je pravna drzava. Cim se mora montirati video ti si prakticno Risto Djogo.
sumirprimus wrote: ↑10/03/2023 21:48
Iduci viiend gostujem, moze i sa sviedocima nek snimaju dok je 1 na1 posteno i sportski. Sve izneses sto te mori.
Biraj .
Pa nije on inace opasan i ovako grlat...on je grlat samo online i u sluzbi "njihovih"
Ali opet...kada dodju na tas "njihovi" i njegova gujica...pogodi koju ce spasavati
mirsek wrote: ↑10/03/2023 21:37
I Nenad je fino ime, sta mu fali, nije njega bezveze Vucko ugostio.
Nenad je najvise kriv sto podmece/insinuira, automatski znaci da mu istina nije uopste bitna, nego da on postigne svoju agendu.
Da jeste, ne bi pravio video montaze.
Znaci ne negiras da si botinjos koji ostavlja komentare na klix vijestima i pise "nenad"
Nema smisla na to uopste odgovarati. Ne znam kako bas tebi to pade na pamet da napises jer kominiciramo normalno na vecini drugih tema. Ali vidis kako se gubi racionalnost kad te ponese atmosfera.
sumirprimus wrote: ↑10/03/2023 21:50
Ne ne samo fizicki zelim ako je moguce.
Pa nije on inace opasan i ovako grlat...on je grlat samo online i u sluzbi "njihovih"
Ali opet...kada dodju na tas "njihovi" i njegova gujica...pogodi koju ce spasavati
Nije mi htio poslati adresu gdje radi na pp da mu posaljem buket cvijeca, eto to je taj pripiti dasa koji pljuje na heroja Komsica.
Pa nije on inace opasan i ovako grlat...on je grlat samo online i u sluzbi "njihovih"
Ali opet...kada dodju na tas "njihovi" i njegova gujica...pogodi koju ce spasavati
Nije mi htio poslati adresu gdje radi na pp da mu posaljem buket cvijeca, eto to je taj pripiti dasa koji pljuje na heroja Komsica.
Evo dolazim ti na noge na kucni prag iduci vikend.samo u pp i niki problem nastavi glumit sisu.
Last edited by sumirprimus on 10/03/2023 21:58, edited 1 time in total.
mirsek wrote: ↑10/03/2023 21:44
O crveni kmeru ti bi to neku silu prosipao ?
Evo ja sam se nudio u pp da rijesimo ovo pitanje bez spamanja i lafine. Iduci vikend sam u rajvosa. Jbo suplju. Posto si sda bot biti ce mi osobito zadovoljstvo i paptriotska duznost.
Ne prljam ruke na tebe, poslat cu ti svog emisara sa buketom cvijeca.
Evo ja sam se nudio u pp da rijesimo ovo pitanje bez spamanja i lafine. Iduci vikend sam u rajvosa. Jbo suplju. Posto si sda bot biti ce mi osobito zadovoljstvo i paptriotska duznost.
Ne prljam ruke na tebe, poslat cu ti svog emisara sa buketom cvijeca.
Niki problem. Tebe i emisara zajedno po kojim hoces pravilima i u koliko hoces rundi zajedno
sumirprimus wrote: ↑10/03/2023 21:57
Siso ne vadi se. Budi musko ukazi se da rasprsvimo ko ljudi, dovedi komplet kantonalni odbor ,shvatit cu to ko patriotsku duznost
Adresa kmeru, i nemoj da standardno pijes pa da se vadis da nisi bio u mogucnosti da primis poklon jer si se olesio taj dan.
sumirprimus wrote: ↑10/03/2023 21:57
Siso ne vadi se. Budi musko ukazi se da rasprsvimo ko ljudi, dovedi komplet kantonalni odbor ,shvatit cu to ko patriotsku duznost
Adresa kmeru, i nemoj da standardno pijes pa da se vadis da nisi bio u mogucnosti da primis poklon jer si se olesio taj dan.
Siso dolazim ti na kucni prag.samo reci nema dačje
Joj kmeru
Last edited by sumirprimus on 10/03/2023 22:04, edited 1 time in total.