OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#3976 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Naslovnica »

Gledaj cijena roštilja...dodali dvije nule.
:lol: :lol: :lol:
Eto prijavljujte, zaradite olx kredita fukaro...
:lol: :lol: :lol:

Image


Image
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3977 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by laserShow »

@bumerangss Ti otisao na proslavu dana belntiteta i zapio se :D

Nije to nikako cinkanje, to je odlicna stvar. Ne treba mi golf far u kategoriji golfova, vec u kategoriji farova. Samo nas narod misli da je cinkanje upucivanje na ispravnu stvar.
Last edited by laserShow on 04/03/2023 22:27, edited 1 time in total.
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#3978 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Naslovnica »

Samo ožeži rođo
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3979 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

bumerangss wrote: 04/03/2023 22:08 Ja tek sad poceo prijavljivati kršenja pravila ali druga prijava i piše greška na serveru :roll:

Nemam se živaca natezati i necu dok ne profunkcioniše
Predji na pobjednicku platformu...ima 10 dana kako sve fercera :lol:
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3980 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

Nisam neki it strucnjak pa kako da to osvježim tu novu verziju? :-D
Hocu li ovu dejnstalirati pa da ponovo skinem novu?
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3981 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

bumerangss wrote: 04/03/2023 22:31 Nisam neki it strucnjak pa kako da to osvježim tu novu verziju? :-D
Hocu li ovu dejnstalirati pa da ponovo skinem novu?
Pa mozes i tako ili jednostavno odes tamo gdje se radi update...ne znam kako je na iOSu ali kod androida imas na jednom mjestu sve sto treba update uraditi...ako nije nastiman automatski.Udjes u playstore i onda kliknes na svoje ime i imas manage apps and devices ...ov je na andoridu,,na iOSu ne znam
User avatar
sime_cipol
Posts: 23389
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3982 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by sime_cipol »

Jesu li dozvali stranicu :?
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3983 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

sime_cipol wrote: 04/03/2023 22:54 Jesu li dozvali stranicu :?
MoRe se sada trgovati...samo se treba navici na novi dizajn.
Ja sam se na mobitelu vec navikao ali na desktop ide malo teze,jer ne volim ove ogromne prozore oglasa
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3984 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

Image

Narucio sam artikal i popunio sam svoje podatke i pisalo zahtjev za narudzbu uspjesno izvrsen. Međutim dobijem tu poruku od olxa a prodavac mi sad traži podatke ime adresa grad i br tel da bi mi poslao artikal...
Mozda je do aplikacije
Je li obicaj da prodavcu kupac salje te podatke ako ih popuni pri zahtjevu za dostavu?
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3985 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by laserShow »

Pa i nije bas. Jedino ako hoce da posalje nekom drugom dostavom.

Reci ti njemu da ces opet naruciit, pa neka prihvati
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#3986 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by PlusSA »

bumerangss wrote: 05/03/2023 16:42 Image

Narucio sam artikal i popunio sam svoje podatke i pisalo zahtjev za narudzbu uspjesno izvrsen. Međutim dobijem tu poruku od olxa a prodavac mi sad traži podatke ime adresa grad i br tel da bi mi poslao artikal...
Mozda je do aplikacije
Je li obicaj da prodavcu kupac salje te podatke ako ih popuni pri zahtjevu za dostavu?
ista stvar prosle sedmice 2-3 artikla i ništa
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3987 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by agent_zero »

Šta uraditi ako je olx brza dostava završena prije vipe od 7 dana, i kupac i prodavac dobili šta su trebali, a na stranici i dalje stoji "očekujte poziv kurira".
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#3988 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Snake Eyes »

Nemoj očekivati poziv kurira.
User avatar
Truba
Posts: 93787
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3989 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Sta te briga ba
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#3990 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

bumerangss wrote: 05/03/2023 16:42 Image

Narucio sam artikal i popunio sam svoje podatke i pisalo zahtjev za narudzbu uspjesno izvrsen. Međutim dobijem tu poruku od olxa a prodavac mi sad traži podatke ime adresa grad i br tel da bi mi poslao artikal...
Mozda je do aplikacije
Je li obicaj da prodavcu kupac salje te podatke ako ih popuni pri zahtjevu za dostavu?
Meni su prolazile normalno narudžbe i za prodaju i za kupnju.
Ovo kontam da nema prodavač neku šemu sa dostavom pa će tebi naplatiti 8 KM a njemu je dostava možda gratis. Možda radi ili ima nekoga u nekoj brzoj pošti
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3991 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

Ja kao kupav sam pristao da cu platiti 8 km postarine...
Ne znam sta je evo ponovio sam narudzbu ps valjda sad bude ok
User avatar
Truba
Posts: 93787
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3992 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Otkazo lik narudzbu sta nije jasno
KojiJa
Posts: 395
Joined: 03/03/2023 14:24

#3993 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by KojiJa »

Naslovnica wrote: 04/03/2023 22:19 Gledaj cijena roštilja...dodali dvije nule.
:lol: :lol: :lol:
Eto prijavljujte, zaradite olx kredita fukaro...
:lol: :lol: :lol:

Image


Image
Za to se ne može ni pro na mjesec kupit :roll:
User avatar
M416
Posts: 2751
Joined: 05/11/2014 13:45
Location: AP

#3994 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by M416 »

agent_zero wrote: 05/03/2023 16:56 Šta uraditi ako je olx brza dostava završena prije vipe od 7 dana, i kupac i prodavac dobili šta su trebali, a na stranici i dalje stoji "očekujte poziv kurira".
Meni je tako stajalo 10 dana i danas tek zavrseno.
User avatar
Emojti
Posts: 793
Joined: 16/01/2022 14:59

#3995 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Emojti »

tap3ah75 wrote: 05/03/2023 17:20
bumerangss wrote: 05/03/2023 16:42 Image

Narucio sam artikal i popunio sam svoje podatke i pisalo zahtjev za narudzbu uspjesno izvrsen. Međutim dobijem tu poruku od olxa a prodavac mi sad traži podatke ime adresa grad i br tel da bi mi poslao artikal...
Mozda je do aplikacije
Je li obicaj da prodavcu kupac salje te podatke ako ih popuni pri zahtjevu za dostavu?
Meni su prolazile normalno narudžbe i za prodaju i za kupnju.
Ovo kontam da nema prodavač neku šemu sa dostavom pa će tebi naplatiti 8 KM a njemu je dostava možda gratis. Možda radi ili ima nekoga u nekoj brzoj pošti
Licno sam ih stotine odbio zato sto koristim drugu postu. Ostavim aktivnu OLX dostavu jer puno korisnika klikne na naruci bez ikakvog prethodnog dogovora. Odbijem ih, kontaktiram preko pp da saljem drugom kompanijom i rijeseno.
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#3996 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by shandrprcSA »

Emojti wrote: 06/03/2023 00:43 Licno sam ih stotine odbio zato sto koristim drugu postu. Ostavim aktivnu OLX dostavu jer puno korisnika klikne na naruci bez ikakvog prethodnog dogovora. Odbijem ih, kontaktiram preko pp da saljem drugom kompanijom i rijeseno.
Zasto bi se neko prethodno dogovarao ako kupcu odgovara artikl sa cijenom koju prodajes?
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#3997 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

bumerangss wrote: 05/03/2023 17:34 Ja kao kupav sam pristao da cu platiti 8 km postarine...
Ne znam sta je evo ponovio sam narudzbu ps valjda sad bude ok
Pa ček
Je li ti tražio u porukama adresu?
Da ti pošalje.
Što ponavljaš ako ti je odbio jednom i ako ti se javio privatno?
User avatar
Truba
Posts: 93787
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3998 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

donio poštar kući ihihihih pare
ne moram se potucati vise po postama

mozda je zbog penzija sta je njemu ponijeti jos 55 km
:)
User avatar
Truba
Posts: 93787
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3999 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

jeste donijeli su lovu na vrata
al su mi ukrali 20 boba
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#4000 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Quaresma »

shandrprcSA wrote: 06/03/2023 07:03
Emojti wrote: 06/03/2023 00:43 Licno sam ih stotine odbio zato sto koristim drugu postu. Ostavim aktivnu OLX dostavu jer puno korisnika klikne na naruci bez ikakvog prethodnog dogovora. Odbijem ih, kontaktiram preko pp da saljem drugom kompanijom i rijeseno.
Zasto bi se neko prethodno dogovarao ako kupcu odgovara artikl sa cijenom koju prodajes?
a upravo je to i svrha toga...
Post Reply