OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
KojiJa
Posts: 395
Joined: 03/03/2023 14:24

#3951 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by KojiJa »

Jesu li ikome išta obradili od prijava, meni u srijedu, i otad ništa :-)
User avatar
Truba
Posts: 93787
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3952 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

ja ne mogu osvojiti koliko stanca
ne znam sta je ovo

taman sam mislio dici ruke od svega i ljude tretirati ko govna :D
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#3953 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Tananarive »

polako isplivavaju ovi cinkaroši dobro im ga je olx sa ovime smjestio, kmeka ih :D
KojiJa
Posts: 395
Joined: 03/03/2023 14:24

#3954 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by KojiJa »

Tananarive wrote: 03/03/2023 15:27 polako isplivavaju ovi cinkaroši dobro im ga je olx sa ovime smjestio, kmeka ih :D
Image

:izet:
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#3955 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Tananarive »

KojiJa wrote: 03/03/2023 15:29
Tananarive wrote: 03/03/2023 15:27 polako isplivavaju ovi cinkaroši dobro im ga je olx sa ovime smjestio, kmeka ih :D
Image

:izet:
sjedi se po čitav dan i prebira krmeljavim okicama ne bi li se zaradio koji poen, da se sitna duša malo nahrani, ono se prijavilo danas maksuz da zakmeeeeči, jadna majko sitna zuba.... :lol:
KojiJa
Posts: 395
Joined: 03/03/2023 14:24

#3956 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by KojiJa »

Tananarive wrote: 03/03/2023 15:31
KojiJa wrote: 03/03/2023 15:29

Image

:izet:
sjedi se po čitav dan i prebira krmeljavim okicama ne bi li se zaradio koji poen, da se sitna duša malo nahrani, ono se prijavilo danas maksuz da zakmeeeeči, jadna majko sitna zuba.... :lol:
štaš prebirat, automatiziraš proces
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#3957 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Tananarive »

KojiJa wrote: 03/03/2023 15:38
Tananarive wrote: 03/03/2023 15:31

sjedi se po čitav dan i prebira krmeljavim okicama ne bi li se zaradio koji poen, da se sitna duša malo nahrani, ono se prijavilo danas maksuz da zakmeeeeči, jadna majko sitna zuba.... :lol:
štaš prebirat, automatiziraš proces
:thumbup: :kiss:
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#3958 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Naslovnica »

I šta se dobije sa milion OLX kredita?
Keš neki, može li se zamijeniti?
KojiJa
Posts: 395
Joined: 03/03/2023 14:24

#3959 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by KojiJa »

Naslovnica wrote: 03/03/2023 15:42 I šta se dobije sa milion OLX kredita?
Keš neki, može li se zamijeniti?
Izdvojiš svoje oglase. Il čuvaš ko onaj hoarder gore 21000.
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3960 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Ja jos nisam dobio nijedan kredit od kako je nova verzija .
Doduse jesam danas 100 ali te ne racunam 😁.
A znači poceli su opet prihvatati prijave?
KojiJa
Posts: 395
Joined: 03/03/2023 14:24

#3961 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by KojiJa »

zippoo87 wrote: 03/03/2023 17:10 Ja jos nisam dobio nijedan kredit od kako je nova verzija .
Doduse jesam danas 100 ali te ne racunam 😁.
A znači poceli su opet prihvatati prijave?
Vratili su i meni, u Srijedu su počeli, i ništa otad.
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#3962 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by epik »

Zavrsio narudzbu artikla, za par sati mi se javi prodavac da mu posaljem podatke za dostavu... Znam da sam upisao, al hajd.... ubrzo mi dolazi poruka da mi je narudzba odobrena... za dva sata me zove postar pita me jesam li spremio paket da preuzme narudzbu :-) :-) :-)
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3963 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Android aplikacija ima novi update
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3964 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by laserShow »

eyesburn wrote: 03/03/2023 11:39 hajmo ljudi svi zatrpati olx da se vrati stari dizajn.
Ne moze se vratiti stari dizajn, kad je nova platforma.

Sta bi tek bilo da su 100% kopirali https://www.olx.pl/ :D
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3965 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Ma kakvo vracanje...ne mogu to uraditi ni da hoce,jer je promjena dizajna na nivou cijele grupacije.
A evo pomalo i dovode u red...mada fali tu jos stvari koje su bile prije.
Mobilna aplikacija je manje vise ok sada...ne primjecujem bugove,rade mi i pretrage i sve.
Jedino sto je manje oglasa na ovoj platformi...ljudi slabije oglasavaju...u kategorijama koje pratim,broj oglasa je na historijskom minimumu 😂
Vox_liberi
Posts: 308
Joined: 25/01/2022 14:39

#3966 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Vox_liberi »

Jel se to više ništa ne može objaviti bez olx kredita?

Edita: vidim sad da može, samo je neka greška bila i tražilo mi kredit za aktivaciju
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#3967 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by noviclan »

eyesburn wrote: 03/03/2023 11:39 hajmo ljudi svi zatrpati olx da se vrati stari dizajn.

ja se na ovo nikad neći navići, jer i ono što ima, ne radi kako treba.

jednostavno ova nova stranica je strava i užas!
:thumbup: jesu li se kome vratili svi dodani korisnici, pretrage mozda :?
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#3968 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

Tananarive wrote: 03/03/2023 15:27 polako isplivavaju ovi cinkaroši dobro im ga je olx sa ovime smjestio, kmeka ih :D
Nek budu frajeri pa ovako
:lol:

Image
User avatar
Truba
Posts: 93787
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3969 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Ala ga stancas svaka cast
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#3970 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

Sitna je lova ali je valjda fol što drugi neće da se zezaju za 10-15-20 KM
Meni nije mrsko i što jest nabere se love i ovako.
Pogotovo što stavljam sa strane u štek zaradu od olx
:lol:
KojiJa
Posts: 395
Joined: 03/03/2023 14:24

#3971 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by KojiJa »

Sjebali su bazu momački, imaju dosta artikala pogrešno kategoriziranih njihovom greškom.
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3972 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Vox_liberi wrote: 04/03/2023 16:29 Jel se to više ništa ne može objaviti bez olx kredita?

Edita: vidim sad da može, samo je neka greška bila i tražilo mi kredit za aktivaciju
Neke kategorije se naplacuju i nema besplatnih oglasa dok za neke ima.Tipa nekretnine,automobili se naplacuju .
noviclan wrote: 04/03/2023 17:01
eyesburn wrote: 03/03/2023 11:39 hajmo ljudi svi zatrpati olx da se vrati stari dizajn.

ja se na ovo nikad neći navići, jer i ono što ima, ne radi kako treba.

jednostavno ova nova stranica je strava i užas!
:thumbup: jesu li se kome vratili svi dodani korisnici, pretrage mozda :?
Sve je vraceno i korisnici i artikli.Mozda da ti uradis update aplikacije ili gdje vec koristis.
Android aplikacija svaki dan ima update nove verzije.
probook
Posts: 5042
Joined: 13/10/2013 22:38

#3973 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by probook »

Na IOS ne radi detaljna pretraga auta. Stavis filter da ti pokazuje toliko kubika, ovog onog, on izbacuje sve bezveze sto nema nikakve veze sa filterom. Jebo ih novi dizajn.
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3974 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

Ja tek sad poceo prijavljivati kršenja pravila ali druga prijava i piše greška na serveru :roll:

Nemam se živaca natezati i necu dok ne profunkcioniše
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3975 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

Image

Evo skoro mjesec nisam pokupio nijedan kredit
A bas sam poželio malo cinkariti :D
Post Reply