SDA-All about

Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82901 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Kakav Islam, on njima služi samo da ga zloupotrebe kad im treba. Isto kao i bošnjaštvo, rat, genocid.
Boli njih q za to sve.
Oni zaista misle da je neko morao biti ubijan, mučen, ranjen, silovan, protjeran i uništene imovine da bi oni danas mogli krasti i bahatiti se.
Da ne spominjem da uz svaki obrok na račun države ide vino ili šta žešće (bez toga ne ide), poslije se kakva linija povuče, da ne spominjem blud, nemoral, kocku, kurvanje i svi mogući grijehovi koji im ne bi ni pali na pamet inače.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82902 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

Blixen wrote: 02/03/2023 08:49 potpuno je nebitno ko ce doci na vlast
samo da to nije sda ili ono smece zeljko
Tako je. Skidanje SDFA pod svaku, ali baš svaku cijenu, pa makar i državu prodali. Biti bez države, ili imati državu sa SDFA na vlasti, svejedno je.

Ali Trojka će to uradi bez da išta proda ;). Samo polahko, ide skidanje sa vlasti, pa izuzimanje dokaza, pa optužnice, pa hapšenja, pa oduzimanje imovine....

Do tada sve staviti na čekanje, na državnom nivou se baviti tekućim stvarima i tek kada se bagra skine, pohapsi i oduzme im se imovina, tad lagano početi pričati o EU putu, NATO-u, zakonima, ustavnim promjenama i ostalom.
Last edited by Mishelinke on 02/03/2023 08:57, edited 1 time in total.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82903 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

Seyfo wrote: 02/03/2023 08:53 da ne spominjem kocku
kapidzic kockar iz kataloga
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82904 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

Mishelinke wrote: 02/03/2023 08:55 pa makar i državu prodali
nismo sda da prodamo drzavu :D
BiH nije sda niti je sda BiH

BiH je bilo i biti ce je i prije i poslije smrti zelenih kmera
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82905 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

Blixen wrote: 02/03/2023 08:57
Mishelinke wrote: 02/03/2023 08:55 pa makar i državu prodali
nismo sda da prodamo drzavu :D
BiH nije sda niti je sda BiH

BiH je bilo i biti ce je i prije i poslije smrti zelenih kmera
Naravno. Samo kažem da skidanje SDFA je nulti prioritet. Prvo to, pa sve onda ostalo.
Bossona
Posts: 5896
Joined: 21/12/2020 03:28

#82906 Re: SDA-All about

Post by Bossona »


Moj Reufe ovi koji te plaćaju su tri decenije sa Kordićevcima koalicioni i bratski ahbabili. Pa zar si tako nisko pao i zaboravio da su i danas s njima koalicioni ahbabi. Da te podsjetim da se SANU podvala Alija usprotivio prijedlogu Amerikanaca na ukidanje Karadžićevog zločinačko genocindog SDS-a i nastavili bratski vladati nakon svog zla kojeg su načinili kao i sa Bobanovcima, jer su bez empatije prema žrtvam koje im nikada nisu ništa značile, niti su im smetali zločinci i njihova zlodjela.

Na pitanje novinara nakon rata i daytonske antiustavne podjele RBIH kada mu je bilo najteže za sve godine rata, nije se sjetio Bijeljine, Zvornika, Višegrada, Prijedora. Markala, Vase Miskina, Tuzlanske Kapije, logora, masovnih grobnica, silovanih, niti Srebrenice, već reče da mu je bilo najteže kada je bio zarobljen i morao prenoćiti u Lukavici jer kako reče nije spavao cijelu noć gledajući u sahat na zidu kako mjeri vrijeme jer im je vjerovao i bio njihov pa im sletio u ruke na sarajevski Aerodrom 2 Maja 1992 na dan kada su Karadžićevci i srboslavenska JNA pokušali presjeći Sarajevo i zauzeti zgradu Predsjedništva RBIH, da bi ga sledeći dan iskoristili za izvlačenje zlikovca Kukanjca i njegovih ubica iz okružene zgrade komande, koji su do tada ubili na stotine civila Sarajeva i desetine hiljada od Bijeljine do Prijedora.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82907 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Drug Reuf je nekad bio prvi čovjek stranke GS iliti Građanski Savez, fol lijevo orijentisan bla bla. Kontra od SDA u svakom slučaju (bar po definiciji). Nastao kao isprdak DF-a koji je sada u sexu sa SDA i niko ih ne može razdvojiti. Očito se taj sex, koji miriše na pare, svidio i Reufu pa može u grupnjak sa SDfA.

Šta je bilo sa njegovom strankom?
Ista sudbina kao SBB?
made_in_sarajevo
Posts: 6957
Joined: 06/05/2013 23:05

#82908 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

Narodski receno propo ko zeton pa ovako pravi se pametan na tviteru jer niko ga ne jebe ni 2%
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82909 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Ne jebe generalno niko ali odnekud kapa..neaka američko bosanska koalicija za bacanje para i prosipanje šuplje,ili konferencija, tako nekako. Šupljiranje i laprdanje u prazno se uvijek fino plaćalo.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82910 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

kakav ba Reuf, nebitan potpuno
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82911 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

E moji Bosnjaci sad vam i Reuf smeta… :-?
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#82912 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

Login77777 wrote: 02/03/2023 11:14 E moji Bosnjaci sad vam i Reuf smeta… :-?
Naravno da nam smeta jedna ubleha, koja svako malo mijenja mišljenje i koji radi u interesu SDA i sličnih lopova. Lažni ljevičar.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82913 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Better Man wrote: 02/03/2023 14:23
Login77777 wrote: 02/03/2023 11:14 E moji Bosnjaci sad vam i Reuf smeta… :-?
Naravno da nam smeta jedna ubleha, koja svako malo mijenja mišljenje i koji radi u interesu SDA i sličnih lopova. Lažni ljevičar.
Cuj Reuf problem. Smeta vam jer je Bosnjak.
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#82914 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

Login77777 wrote: 02/03/2023 20:32
Better Man wrote: 02/03/2023 14:23

Naravno da nam smeta jedna ubleha, koja svako malo mijenja mišljenje i koji radi u interesu SDA i sličnih lopova. Lažni ljevičar.
Cuj Reuf problem. Smeta vam jer je Bosnjak.
On je Bošnjak, koliko sam ja marsovac.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82915 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Kolege iz propale stranke GS: "Djeca nam se smiju moj Reufe ! " Ali zaista, Reufa odavno niko ne uzima za ozbiljno. Sutra da kaže da je nebo plavo,ko ga sluša pogledao bi gore da se uvjeri.
DonieBrasco
Posts: 20080
Joined: 31/08/2016 16:09

#82916 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Reuf je osvano na nekoj poziciji ili fotelji bio bi manji od makovog zrna, lova kapa, fotelja za sobom vuce tendere, veze, poslove sa strane, upravni - nadzorni, ovi i oni odbori. Primas pare na sto strana i boli te tuki za drzavu i narod.

Uvjek se sjetim Suljagica kako je burno reagovao u proslosti a od kako je u Memorijalnom centru nema na mapi, oglasi se nekad kad Dodik napadne Srebrenicu, oglasi se se za 11. juli dosta od njega. Treba li da pominjemo koliko se dan danas srdetava iz svijeta sljeva tamo.

Isto Durakovic svakom loncu poklopac a sad dobio fotelju u RS nema ga na mapi.

Uzmite Arnauta dok nije postao ambasador, rukama i nogama na sva zvona samo daj poziciju, digao bunu sto on nije MVP, gdje je sad na mapi ga nema a fotelja je tu.

Svi su oni isit, nema veze koja stranka, pazite sad kad Niksic izvisi za premijera pa to ce haos da bude i eto ga Bakiru u zagrljaj.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#82917 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Reuf je bio prvi FMERI u Niksicevoj vladi pa je u vrlo kratkom roku nogiran jer je imao velike ambicije prema firmama sa drzavnim vlasnistvom.
Trhulj ga zamijenio.
Reuf je postao predsjednik NO FDS, ako se ne varam. Pisem sve po sjecanju.
A sta se dalje desilo sa FDS je cista pljacka budzeta i dionicara, od kojih je federacija najveci.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#82918 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

Dzindic ga je zamijenio.

Trhulj je bio u prethodnoj vladi.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82919 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Sve je to napad na Bošnjake,vjeru,narod,naciju i državu. Svi su ti ljudi krivi što su Bošnjaci. :kiss:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#82920 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

Je li istina ovo za Fadila i Oskara? Oskar je ime :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#82921 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

_BataZiv_0809 wrote: 02/03/2023 22:46 Dzindic ga je zamijenio.

Trhulj je bio u prethodnoj vladi.
E bravo. Pomijesalo mi se.
U Fadilovoj vladi SDFA. Koja je i danas u vd mandatu.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#82922 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

drug_profi wrote: 03/03/2023 00:19
_BataZiv_0809 wrote: 02/03/2023 22:46 Dzindic ga je zamijenio.

Trhulj je bio u prethodnoj vladi.
E bravo. Pomijesalo mi se.
U Fadilovoj vladi SDFA. Koja je i danas u vd mandatu.
SDFASBB :)
Džindić je Fahrin čovjek od povjerenja i Fadilov poslovni partner u nekoliko firmi koje se bave namjenskom industrijom (inače nikakav sukob interesa :-) :-) :-) ). Sa jedne strane AVaz (sada) drvlje i kamenje protiv dilfaša al nema veze što je džindić u vladi i što sa fadilom milione okreće za svoj džep. :-)
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82923 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Džindić je od početka FOdilov čovjek, samo što je ta pozicija, koja je inače pripala SBB-u prilikom tadašnje raspodjele plijena, ustupljena "šarmantno", kako se tada simpatično izrazio Fahro, SDA-u. Vremenom je Džindić postao čak kandidat da naslijedi FahrA na čelu SBB-a (Fahro rekao), međutim sada nema šta da naslijedi jer je to brod koji tone.
Dangubic
Posts: 1031
Joined: 01/12/2019 15:11

#82924 Re: SDA-All about

Post by Dangubic »

Login77777 wrote: 02/03/2023 20:32
Better Man wrote: 02/03/2023 14:23

Naravno da nam smeta jedna ubleha, koja svako malo mijenja mišljenje i koji radi u interesu SDA i sličnih lopova. Lažni ljevičar.
Cuj Reuf problem. Smeta vam jer je Bosnjak.
Smeta mi jer sramoti Bosnjake kao i Bakir i Novalic.
Dangubic
Posts: 1031
Joined: 01/12/2019 15:11

#82925 Re: SDA-All about

Post by Dangubic »

statixx wrote: 23/02/2023 17:28 Finansirali mu kampanju, a sinoc Bakir kuka kako je dobio manje glasova od stranke jer je nacuo da su mnogi stariji ljudi glasali tako da dedo glasa za Komsica, a nana za Bakira. Hehe.
Bakiru treba javno suditi zbog revizije,najveca izdaja Bosnjaka od rata.
Post Reply