SDA-All about
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82901 Re: SDA-All about
Kakav Islam, on njima služi samo da ga zloupotrebe kad im treba. Isto kao i bošnjaštvo, rat, genocid.
Boli njih q za to sve.
Oni zaista misle da je neko morao biti ubijan, mučen, ranjen, silovan, protjeran i uništene imovine da bi oni danas mogli krasti i bahatiti se.
Da ne spominjem da uz svaki obrok na račun države ide vino ili šta žešće (bez toga ne ide), poslije se kakva linija povuče, da ne spominjem blud, nemoral, kocku, kurvanje i svi mogući grijehovi koji im ne bi ni pali na pamet inače.
Boli njih q za to sve.
Oni zaista misle da je neko morao biti ubijan, mučen, ranjen, silovan, protjeran i uništene imovine da bi oni danas mogli krasti i bahatiti se.
Da ne spominjem da uz svaki obrok na račun države ide vino ili šta žešće (bez toga ne ide), poslije se kakva linija povuče, da ne spominjem blud, nemoral, kocku, kurvanje i svi mogući grijehovi koji im ne bi ni pali na pamet inače.
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
#82902 Re: SDA-All about
Tako je. Skidanje SDFA pod svaku, ali baš svaku cijenu, pa makar i državu prodali. Biti bez države, ili imati državu sa SDFA na vlasti, svejedno je.
Ali Trojka će to uradi bez da išta proda
Do tada sve staviti na čekanje, na državnom nivou se baviti tekućim stvarima i tek kada se bagra skine, pohapsi i oduzme im se imovina, tad lagano početi pričati o EU putu, NATO-u, zakonima, ustavnim promjenama i ostalom.
Last edited by Mishelinke on 02/03/2023 08:57, edited 1 time in total.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82904 Re: SDA-All about
nismo sda da prodamo drzavu
BiH nije sda niti je sda BiH
BiH je bilo i biti ce je i prije i poslije smrti zelenih kmera
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
#82905 Re: SDA-All about
-
Bossona
- Posts: 5896
- Joined: 21/12/2020 03:28
#82906 Re: SDA-All about
Moj Reufe ovi koji te plaćaju su tri decenije sa Kordićevcima koalicioni i bratski ahbabili. Pa zar si tako nisko pao i zaboravio da su i danas s njima koalicioni ahbabi. Da te podsjetim da se SANU podvala Alija usprotivio prijedlogu Amerikanaca na ukidanje Karadžićevog zločinačko genocindog SDS-a i nastavili bratski vladati nakon svog zla kojeg su načinili kao i sa Bobanovcima, jer su bez empatije prema žrtvam koje im nikada nisu ništa značile, niti su im smetali zločinci i njihova zlodjela.
Na pitanje novinara nakon rata i daytonske antiustavne podjele RBIH kada mu je bilo najteže za sve godine rata, nije se sjetio Bijeljine, Zvornika, Višegrada, Prijedora. Markala, Vase Miskina, Tuzlanske Kapije, logora, masovnih grobnica, silovanih, niti Srebrenice, već reče da mu je bilo najteže kada je bio zarobljen i morao prenoćiti u Lukavici jer kako reče nije spavao cijelu noć gledajući u sahat na zidu kako mjeri vrijeme jer im je vjerovao i bio njihov pa im sletio u ruke na sarajevski Aerodrom 2 Maja 1992 na dan kada su Karadžićevci i srboslavenska JNA pokušali presjeći Sarajevo i zauzeti zgradu Predsjedništva RBIH, da bi ga sledeći dan iskoristili za izvlačenje zlikovca Kukanjca i njegovih ubica iz okružene zgrade komande, koji su do tada ubili na stotine civila Sarajeva i desetine hiljada od Bijeljine do Prijedora.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82907 Re: SDA-All about
Drug Reuf je nekad bio prvi čovjek stranke GS iliti Građanski Savez, fol lijevo orijentisan bla bla. Kontra od SDA u svakom slučaju (bar po definiciji). Nastao kao isprdak DF-a koji je sada u sexu sa SDA i niko ih ne može razdvojiti. Očito se taj sex, koji miriše na pare, svidio i Reufu pa može u grupnjak sa SDfA.
Šta je bilo sa njegovom strankom?
Ista sudbina kao SBB?
Šta je bilo sa njegovom strankom?
Ista sudbina kao SBB?
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6957
- Joined: 06/05/2013 23:05
#82908 Re: SDA-All about
Narodski receno propo ko zeton pa ovako pravi se pametan na tviteru jer niko ga ne jebe ni 2%
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82909 Re: SDA-All about
Ne jebe generalno niko ali odnekud kapa..neaka američko bosanska koalicija za bacanje para i prosipanje šuplje,ili konferencija, tako nekako. Šupljiranje i laprdanje u prazno se uvijek fino plaćalo.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82910 Re: SDA-All about
kakav ba Reuf, nebitan potpuno
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82911 Re: SDA-All about
E moji Bosnjaci sad vam i Reuf smeta… 
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#82912 Re: SDA-All about
Naravno da nam smeta jedna ubleha, koja svako malo mijenja mišljenje i koji radi u interesu SDA i sličnih lopova. Lažni ljevičar.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82913 Re: SDA-All about
Cuj Reuf problem. Smeta vam jer je Bosnjak.Better Man wrote: ↑02/03/2023 14:23Naravno da nam smeta jedna ubleha, koja svako malo mijenja mišljenje i koji radi u interesu SDA i sličnih lopova. Lažni ljevičar.
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#82914 Re: SDA-All about
On je Bošnjak, koliko sam ja marsovac.Login77777 wrote: ↑02/03/2023 20:32Cuj Reuf problem. Smeta vam jer je Bosnjak.Better Man wrote: ↑02/03/2023 14:23
Naravno da nam smeta jedna ubleha, koja svako malo mijenja mišljenje i koji radi u interesu SDA i sličnih lopova. Lažni ljevičar.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82915 Re: SDA-All about
Kolege iz propale stranke GS: "Djeca nam se smiju moj Reufe ! " Ali zaista, Reufa odavno niko ne uzima za ozbiljno. Sutra da kaže da je nebo plavo,ko ga sluša pogledao bi gore da se uvjeri.
-
DonieBrasco
- Posts: 20080
- Joined: 31/08/2016 16:09
#82916 Re: SDA-All about
Reuf je osvano na nekoj poziciji ili fotelji bio bi manji od makovog zrna, lova kapa, fotelja za sobom vuce tendere, veze, poslove sa strane, upravni - nadzorni, ovi i oni odbori. Primas pare na sto strana i boli te tuki za drzavu i narod.
Uvjek se sjetim Suljagica kako je burno reagovao u proslosti a od kako je u Memorijalnom centru nema na mapi, oglasi se nekad kad Dodik napadne Srebrenicu, oglasi se se za 11. juli dosta od njega. Treba li da pominjemo koliko se dan danas srdetava iz svijeta sljeva tamo.
Isto Durakovic svakom loncu poklopac a sad dobio fotelju u RS nema ga na mapi.
Uzmite Arnauta dok nije postao ambasador, rukama i nogama na sva zvona samo daj poziciju, digao bunu sto on nije MVP, gdje je sad na mapi ga nema a fotelja je tu.
Svi su oni isit, nema veze koja stranka, pazite sad kad Niksic izvisi za premijera pa to ce haos da bude i eto ga Bakiru u zagrljaj.
Uvjek se sjetim Suljagica kako je burno reagovao u proslosti a od kako je u Memorijalnom centru nema na mapi, oglasi se nekad kad Dodik napadne Srebrenicu, oglasi se se za 11. juli dosta od njega. Treba li da pominjemo koliko se dan danas srdetava iz svijeta sljeva tamo.
Isto Durakovic svakom loncu poklopac a sad dobio fotelju u RS nema ga na mapi.
Uzmite Arnauta dok nije postao ambasador, rukama i nogama na sva zvona samo daj poziciju, digao bunu sto on nije MVP, gdje je sad na mapi ga nema a fotelja je tu.
Svi su oni isit, nema veze koja stranka, pazite sad kad Niksic izvisi za premijera pa to ce haos da bude i eto ga Bakiru u zagrljaj.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#82917 Re: SDA-All about
Reuf je bio prvi FMERI u Niksicevoj vladi pa je u vrlo kratkom roku nogiran jer je imao velike ambicije prema firmama sa drzavnim vlasnistvom.
Trhulj ga zamijenio.
Reuf je postao predsjednik NO FDS, ako se ne varam. Pisem sve po sjecanju.
A sta se dalje desilo sa FDS je cista pljacka budzeta i dionicara, od kojih je federacija najveci.
Trhulj ga zamijenio.
Reuf je postao predsjednik NO FDS, ako se ne varam. Pisem sve po sjecanju.
A sta se dalje desilo sa FDS je cista pljacka budzeta i dionicara, od kojih je federacija najveci.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#82918 Re: SDA-All about
Dzindic ga je zamijenio.
Trhulj je bio u prethodnoj vladi.
Trhulj je bio u prethodnoj vladi.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82919 Re: SDA-All about
Sve je to napad na Bošnjake,vjeru,narod,naciju i državu. Svi su ti ljudi krivi što su Bošnjaci. 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#82920 Re: SDA-All about
Je li istina ovo za Fadila i Oskara? Oskar je ime 
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#82921 Re: SDA-All about
E bravo. Pomijesalo mi se.
U Fadilovoj vladi SDFA. Koja je i danas u vd mandatu.
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#82922 Re: SDA-All about
SDFASBBdrug_profi wrote: ↑03/03/2023 00:19E bravo. Pomijesalo mi se.
U Fadilovoj vladi SDFA. Koja je i danas u vd mandatu.
Džindić je Fahrin čovjek od povjerenja i Fadilov poslovni partner u nekoliko firmi koje se bave namjenskom industrijom (inače nikakav sukob interesa
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82923 Re: SDA-All about
Džindić je od početka FOdilov čovjek, samo što je ta pozicija, koja je inače pripala SBB-u prilikom tadašnje raspodjele plijena, ustupljena "šarmantno", kako se tada simpatično izrazio Fahro, SDA-u. Vremenom je Džindić postao čak kandidat da naslijedi FahrA na čelu SBB-a (Fahro rekao), međutim sada nema šta da naslijedi jer je to brod koji tone.
-
Dangubic
- Posts: 1031
- Joined: 01/12/2019 15:11
#82924 Re: SDA-All about
Smeta mi jer sramoti Bosnjake kao i Bakir i Novalic.Login77777 wrote: ↑02/03/2023 20:32Cuj Reuf problem. Smeta vam jer je Bosnjak.Better Man wrote: ↑02/03/2023 14:23
Naravno da nam smeta jedna ubleha, koja svako malo mijenja mišljenje i koji radi u interesu SDA i sličnih lopova. Lažni ljevičar.
-
Dangubic
- Posts: 1031
- Joined: 01/12/2019 15:11
