Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23526 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

kabal1337 wrote: 28/02/2023 14:45 ma ako ces da se kurcis od magnezija neke ultra lagane
U 5x105 rasponu da je nac sta bilo, kakav magnezijum, kakve legure :D
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#23527 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by kabal1337 »

hahahah jel to da cistis kamenac iz bubrega
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23528 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Protiv grceva :D
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23529 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Optimist »

Throttle wrote: 28/02/2023 17:03
kabal1337 wrote: 28/02/2023 14:45 ma ako ces da se kurcis od magnezija neke ultra lagane
U 5x105 rasponu da je nac sta bilo, kakav magnezijum, kakve legure :D
Meni nisu vjerovali kad sam trazio taj raspon. Govorili mi da sa pogresno vidio.
Nakon 3 mjeseca potrage, nasao u Ilma Jelah alu 16ke za zimski set.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23530 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Ima 16ki sad, 17ki se moze naci sa astre j benzinca a 18ke samo ruzne s mokke i sa visim profilom guma. Ja jedine na olxu koje lice na nesto kupio :lol:
Debili u opelu, sta drugo reci
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#23531 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Evolution_IV »

proljev da dobijes :lol:

nijedna druga marka ne mijenja raspon u zavisnosti od motora, astra g bila i sa 4 i sa 5 rupa, ovako onako, astra J je jos gora, mosa 5x114.3 :mrgreen:
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#23532 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by kabal1337 »

ne znam sto proizvodjaci jedu govna. Davno se to trebalo standardizovati. Jedan raspon za putnicka , a suv-ove drugi i itd.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23533 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Evolution_IV wrote: 28/02/2023 18:54 proljev da dobijes :lol:

nijedna druga marka ne mijenja raspon u zavisnosti od motora, astra g bila i sa 4 i sa 5 rupa, ovako onako, astra J je jos gora, mosa 5x114.3 :mrgreen:
Astra g, vektra b, korsa c kao i astra j imale po 2 raspona, zavisno od snage motora. Astra k ima samo 5x105 al zato astra L ima 5x108 cini mi se :lol:
P.S. golf 3 ima 2 raspona :D
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23534 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Optimist »

Upravo sam sreo Clio na Pljevlje tablicama, i to na ljetnim gumama.
Da samo policija radi svoj posao kako treba, upola bi vise reda bilo.
User avatar
ElRe
Posts: 16928
Joined: 12/12/2011 11:28

#23535 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ElRe »

Optimist wrote: 01/03/2023 11:13 Upravo sam sreo Clio na Pljevlje tablicama, i to na ljetnim gumama.
Da samo policija radi svoj posao kako treba, upola bi vise reda bilo.
Kako li je on došao preko Čajniča :D
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23536 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Taj je davno doš'o. :mrgreen:
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#23537 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Leon16v »

Optimist wrote: 01/03/2023 11:13 Upravo sam sreo Clio na Pljevlje tablicama, i to na ljetnim gumama.
Da samo policija radi svoj posao kako treba, upola bi vise reda bilo.
Ti si onaj što po parkinzima zagleda šare na gumama :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23538 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

Leon16v wrote: 01/03/2023 11:23
Optimist wrote: 01/03/2023 11:13 Upravo sam sreo Clio na Pljevlje tablicama, i to na ljetnim gumama.
Da samo policija radi svoj posao kako treba, upola bi vise reda bilo.
Ti si onaj što po parkinzima zagleda šare na gumama :mrgreen:
mahalash :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#23539 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by _BataZiv_0809 »

Range Rover na Tigar Winter vidjen kod Gazproma na Shipu
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#23540 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ZoomZoomKiwi »

Q5 najnoviji neki dan u Zenici, Tigar na sva četiri, doduše nov :mrgreen:
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#23541 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Leon16v »

EFD22 wrote: 01/03/2023 11:46 Q5 najnoviji neki dan u Zenici, Tigar na sva četiri, doduše nov :mrgreen:
Evo i ovaj, haj što postavlja sise na temama tamo, još gleda i gume, a ja sise :D
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#23542 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ZoomZoomKiwi »

Ne znam o čemu pričaš :gunjastajl:
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23543 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Optimist »

Leon16v wrote: 01/03/2023 11:23
Optimist wrote: 01/03/2023 11:13 Upravo sam sreo Clio na Pljevlje tablicama, i to na ljetnim gumama.
Da samo policija radi svoj posao kako treba, upola bi vise reda bilo.
Ti si onaj što po parkinzima zagleda šare na gumama :mrgreen:
Tire fetis. :lol:
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#23544 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by nitro_90 »

EFD22 wrote: 01/03/2023 11:46 Q5 najnoviji neki dan u Zenici, Tigar na sva četiri, doduše nov :mrgreen:
Rek'o mu komšija, dobar tigar, meći na audija
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23545 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

To mu batica komšija ? :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 24034
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23546 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

Image
Image

Donja jablanica 13:30
Izasao nakon sat vremena, i mislim da sam dobro prosao
Ne znam kako je sada, ali preduslovi su za havariju...
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23547 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

A zelis avanturu u Lici i Gorskom Kotaru.
User avatar
mk ultra
Posts: 24034
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23548 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

5 slepera na dionici od krivine prije zdrave vode do mosta u donjoj jablanici... stoje na putu, jedan policajac jadan trci po onome tamo vamo....


Da je do mene, prosao bih odmah, ali imas i vozila koja su se mucila da krenu uz brdo od donje jablanice prema jablanici... i eto havarije

Ala BMW e39 na 17cola :mrgreen:
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#23549 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by preludezalude »

Uvijek isti problem na istom mjestu. Nije mi jasno koji je to mentalni sklop odgovornih.
User avatar
mk ultra
Posts: 24034
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23550 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

Nemaju nijednu grtalicu na toj dionici
Prolazi Icebejac jbt :skoljka:
Post Reply