SDA-All about
- hepekcina
- Posts: 1802
- Joined: 29/09/2009 12:28
- Location: Mliječni put
#82876 Re: SDA-All about
morebit bidne i koristi od ovog uhljupa Lende da ne da Nerku na da jaše Pederaciju...ima SDP boljih, pametnijih i sposobnijih ljudi
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#82877 Re: SDA-All about
UpravoRoccohljup wrote: ↑27/02/2023 12:49 Da vjeruju u ahiret toliko koliko se buse, ne bi na ovom životu radili ovo što rade![]()
Mada ne volim ulaziti u to ko, koliko i kako vjeruje. Ali toliko klepanja od naroda, ili su porezi ili su dzenaze, hadzdz, nije bitno, samo da se hajruje da je to za ne povjerovati. A sve fol vjera, nacija...trice
-
konami666
- Posts: 3693
- Joined: 11/05/2015 21:57
#82878 Re: SDA-All about
Ne kaže se bezveze da je religija opijum za narod. Još kad na to dodaš nisku inteligenciju…
-
Locki
- Posts: 18
- Joined: 24/08/2006 19:40
#82879 Re: SDA-All about
Jeste, a ima i drugi dio:
Nacija je konjak zvecevo za narod
Nacija je konjak zvecevo za narod
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
-
Locki
- Posts: 18
- Joined: 24/08/2006 19:40
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82882 Re: SDA-All about
"Znam za jedan grad, al' ga ne spominjem, eee.."
- hepekcina
- Posts: 1802
- Joined: 29/09/2009 12:28
- Location: Mliječni put
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#82884 Re: SDA-All about
Mislim da Lendo agresor nije baš to imao na umu, ali bi bilo zgodno testirati tu izjavu i predloziti nekog drugog.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82885 Re: SDA-All about
Zvanično formiran novi probosanski blok u Brčkom, zatražena smjena SDA-ovog gradonačelnika
-
Locki
- Posts: 18
- Joined: 24/08/2006 19:40
#82887 Re: SDA-All about
Botovi su po definiciji izdajnici, sluge i govna, tako da, ako ti kazes tako, onda si najbolji. Mada ja ne bi podcjenio hanka palduma, perjanicu nocne smjene u skladistu toksicnih supstanci, dobitnika zlatnog sendvica.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82888 Re: SDA-All about
Lagano će i botine tražiti drugdje selameta / sendviča ... iz prazne ne puca...voljena stranka ide na smetlište historije i uskoro će se spominjati kao neka davno propala kriminalna organizacija čiji su nekadašnji uposleni prešli u druge takve firme. Promijenice nickove i po potrebi pljuvati i najgnusnije govoriti o svojim nekadašnjim stranačkim šefovima. Jebiga, opstaju ne oni najjači niti najbolji nego najprilagodljiviji. A to su botine,ako iko 
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
#82889 Re: SDA-All about
Ih da je tako.Seyfo wrote: ↑01/03/2023 17:12 Lagano će i botine tražiti drugdje selameta / sendviča ... iz prazne ne puca...voljena stranka ide na smetlište historije i uskoro će se spominjati kao neka davno propala kriminalna organizacija čiji su nekadašnji uposleni prešli u druge takve firme. Promijenice nickove i po potrebi pljuvati i najgnusnije govoriti o svojim nekadašnjim stranačkim šefovima. Jebiga, opstaju ne oni najjači niti najbolji nego najprilagodljiviji. A to su botine,ako iko![]()
Mislim da ove botove ne hrane sendviči, već militantna prosrpsko-rusko-tursko-iransko-talibankso-fildžanistanska ideologija.
Mnoge sarajevske tekije (a jedna se posebno ističe) su tu ideologiju ugravirale u botovske mozgove još od mladosti.
Da cijeli svijet propadne, ono će nositi alijinu sliku u novčaniku i botovati za bakira i SDA. Isprani su to mozgovi i nema njima spasa.
- hepekcina
- Posts: 1802
- Joined: 29/09/2009 12:28
- Location: Mliječni put
#82890 Re: SDA-All about
bolje bi ti bilo da si drkicu bacio nego što ovdje istresaš frustracije, posebno što si potrefio osobu za tu priču ko da si glavom i bradom naš vrli olimpijac Fazlija
-
Locki
- Posts: 18
- Joined: 24/08/2006 19:40
#82891 Re: SDA-All about
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82892 Re: SDA-All about
Aha dobro,znači ne radi se o SDA botu,nego coek misli svojom glavom i na strani je pravde. Super, samo naprijed ! Ima znači nade
- Billy The Pljuc
- Posts: 4051
- Joined: 06/02/2015 07:59
- Location: Odakle sam bio više nisam...
#82893 Re: SDA-All about
Nažalost neće oni nigdje još uvijek, onog momenta kad počnu odgovarati za sve aferime, počnu odlaziti na više nego zaslužene zatvorske kazne, kad im se počne oduzimati imovina itd. itd., tek onda ćemo moći ustvrditi da su otišli na smetljište.
Nije dovoljno samo ih izbaciti iz vlasti, treba ih kazniti i sve dok se isto ne desi biti ćemo primorani da ih gledamo na sceni. Naravno da se od "novih političkih snaga" očekuje isto, da naprave promjenu i počnu procesuirati ova govna i ne trebaju se baviti raznoraznim izdajama ovog ili onog tipa, samo kriminalom.
Jedini problem je eventualno bježanje pacova različitih kalibara u druge političke opcije a sve kako bi se izbjeglo odgovaranje pred zakonom, isto se dešavalo i još uvijek dešava a dokle će tako biti ko to zna.
Nije dovoljno samo ih izbaciti iz vlasti, treba ih kazniti i sve dok se isto ne desi biti ćemo primorani da ih gledamo na sceni. Naravno da se od "novih političkih snaga" očekuje isto, da naprave promjenu i počnu procesuirati ova govna i ne trebaju se baviti raznoraznim izdajama ovog ili onog tipa, samo kriminalom.
Jedini problem je eventualno bježanje pacova različitih kalibara u druge političke opcije a sve kako bi se izbjeglo odgovaranje pred zakonom, isto se dešavalo i još uvijek dešava a dokle će tako biti ko to zna.
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
#82894 Re: SDA-All about
Prvi korak je izbacivanje iz vlasti po bilo koju cijenu. Dok su na vlasti ne možeš im ništa.Billy The Pljuc wrote: ↑01/03/2023 22:49 Nažalost neće oni nigdje još uvijek, onog momenta kad počnu odgovarati za sve aferime, počnu odlaziti na više nego zaslužene zatvorske kazne, kad im se počne oduzimati imovina itd. itd., tek onda ćemo moći ustvrditi da su otišli na smetljište.
Nije dovoljno samo ih izbaciti iz vlasti, treba ih kazniti i sve dok se isto ne desi biti ćemo primorani da ih gledamo na sceni. Naravno da se od "novih političkih snaga" očekuje isto, da naprave promjenu i počnu procesuirati ova govna i ne trebaju se baviti raznoraznim izdajama ovog ili onog tipa, samo kriminalom.
Jedini problem je eventualno bježanje pacova različitih kalibara u druge političke opcije a sve kako bi se izbjeglo odgovaranje pred zakonom, isto se dešavalo i još uvijek dešava a dokle će tako biti ko to zna.
Eno i Erdoganu se loše piše na izborima, ako on padne, ne mogu ni u Tursku bježati. Jedino im Rusija ostaje, zbog toga i ne čudi ova nagla naklonost ka Rusima. Moguće i Iran, kao pričuvna opcija, ali tamo nema puno rahatluka. Otkrij kosu ili pusti jezičinu, čekaju te vješala odmah.
- hepekcina
- Posts: 1802
- Joined: 29/09/2009 12:28
- Location: Mliječni put
#82895 Re: SDA-All about
SDA je kriminalna organizacija i jedino nije interes onih koji su zahvaljujući njoj krčme budžete da se nabiju nogom.
A zašto kažem da ovaj idiot Lendo može biti koristan. Nermin Nikšić je već jednom bio premijer tako da smo dobro upoznati s njegovim potencijalom. Nerko je, što se tiče načina rada, SDAovac koji maše crvenom zastavom.
SDP ima boljih ljudi za predložiti.
A zašto kažem da ovaj idiot Lendo može biti koristan. Nermin Nikšić je već jednom bio premijer tako da smo dobro upoznati s njegovim potencijalom. Nerko je, što se tiče načina rada, SDAovac koji maše crvenom zastavom.
SDP ima boljih ljudi za predložiti.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#82896 Re: SDA-All about
Nermin neće biti premijer - to je definitivno a SDP nema kadrova,jedino da Čengića postave ali to je fula,njegov domet je mahalanje po Starom gradu...
Ova nova "vlast" ne prestaje iznenađivati kojekakvim padobrancima...čuj Uk premijer kantona...
Ova nova "vlast" ne prestaje iznenađivati kojekakvim padobrancima...čuj Uk premijer kantona...
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82897 Re: SDA-All about
sve je bolje od sda
sasvim je svejedno ko, samo ne zeleni kmeri
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#82898 Re: SDA-All about
Nije svejedno.Proberi ljude kako treba-ako je išta ostalo.Nemoj svakom bilmezu davati ovlasti.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#82899 Re: SDA-All about
Muhammed a.s je rekao: "kad bi moja kćerka Fatima ukrala odsjekao bih joj ruku"! Pored toga, brojni su drugi primjeri iz istorije islama gdje su aršini pravde bili isti prema svima.Roccohljup wrote: ↑27/02/2023 12:49 Da vjeruju u ahiret toliko koliko se buse, ne bi na ovom životu radili ovo što rade![]()
Dalje, Muhammed a.s najbližim drugovima nije htio davati pozicije ukoliko je znao da ih nisu dostojni.
Od Ebu Zerra, radijallahu 'anhu, prenosi se da je rekao: "Rekoh: 'Allahov Poslaniče, zar me nećeš postaviti za namjesnika?' On me potapša po ramenima a potom reče: 'O Ebu Zerr, ti si slabašan, a radi se o emanetu, to će na Sudnjem danu biti uzrokom poniženja i žaljenja, osim onome ko ga uzme s pravom i ko ispuni obaveze.'" [Muslim]
Izdajnička, lopovska, korumpirana kleronacionalistička SDA mafija je pravdu izvrgnula ruglu na neviđen način: korupciju (tj. pljačku) su doveli do savršenstva. Uništili su privredu, javna preduzeća: Energoinvest, Hidrogradnja, Zrak...
Čak i one firme koje imaju potencijal su zavalili u enormne gubitke (GRAS, ViK).
I onda oni nekome pričaju o Islamu. Izdajnici jedni izdajnički.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82900 Re: SDA-All about
potpuno je nebitno ko ce doci na vlast
samo da to nije sda ili ono smece zeljko
samo da to nije sda ili ono smece zeljko
