SDA-All about

User avatar
hepekcina
Posts: 1802
Joined: 29/09/2009 12:28
Location: Mliječni put

#82876 Re: SDA-All about

Post by hepekcina »

morebit bidne i koristi od ovog uhljupa Lende da ne da Nerku na da jaše Pederaciju...ima SDP boljih, pametnijih i sposobnijih ljudi
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#82877 Re: SDA-All about

Post by omega369 »

Roccohljup wrote: 27/02/2023 12:49 Da vjeruju u ahiret toliko koliko se buse, ne bi na ovom životu radili ovo što rade :-)
Upravo :thumbup:

Mada ne volim ulaziti u to ko, koliko i kako vjeruje. Ali toliko klepanja od naroda, ili su porezi ili su dzenaze, hadzdz, nije bitno, samo da se hajruje da je to za ne povjerovati. A sve fol vjera, nacija...trice
konami666
Posts: 3693
Joined: 11/05/2015 21:57

#82878 Re: SDA-All about

Post by konami666 »

Ne kaže se bezveze da je religija opijum za narod. Još kad na to dodaš nisku inteligenciju…
Locki
Posts: 18
Joined: 24/08/2006 19:40

#82879 Re: SDA-All about

Post by Locki »

Jeste, a ima i drugi dio:

Nacija je konjak zvecevo za narod
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#82880 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

konami666 wrote: 28/02/2023 20:45 Ne kaže se bezveze da je religija opijum za narod. Još kad na to dodaš nisku inteligenciju…
`ajmo malo nosat mošti kneza Lazara
Locki
Posts: 18
Joined: 24/08/2006 19:40

#82881 Re: SDA-All about

Post by Locki »

hepekcina wrote: 28/02/2023 20:13 morebit bidne i koristi od ovog uhljupa Lende da ne da Nerku na da jaše Pederaciju...ima SDP boljih, pametnijih i sposobnijih ljudi

Ima vala i boljih botova od tebe
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82882 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

"Znam za jedan grad, al' ga ne spominjem, eee.."
User avatar
hepekcina
Posts: 1802
Joined: 29/09/2009 12:28
Location: Mliječni put

#82883 Re: SDA-All about

Post by hepekcina »

Locki wrote: 28/02/2023 22:27
hepekcina wrote: 28/02/2023 20:13 morebit bidne i koristi od ovog uhljupa Lende da ne da Nerku na da jaše Pederaciju...ima SDP boljih, pametnijih i sposobnijih ljudi

Ima vala i boljih botova od tebe
neima
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#82884 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Mislim da Lendo agresor nije baš to imao na umu, ali bi bilo zgodno testirati tu izjavu i predloziti nekog drugog.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82885 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Zvanično formiran novi probosanski blok u Brčkom, zatražena smjena SDA-ovog gradonačelnika
Locki
Posts: 18
Joined: 24/08/2006 19:40

#82886 Re: SDA-All about

Post by Locki »

,,,,
Locki
Posts: 18
Joined: 24/08/2006 19:40

#82887 Re: SDA-All about

Post by Locki »

hepekcina wrote: 28/02/2023 23:03
Locki wrote: 28/02/2023 22:27


Ima vala i boljih botova od tebe
neima

Botovi su po definiciji izdajnici, sluge i govna, tako da, ako ti kazes tako, onda si najbolji. Mada ja ne bi podcjenio hanka palduma, perjanicu nocne smjene u skladistu toksicnih supstanci, dobitnika zlatnog sendvica.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82888 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Lagano će i botine tražiti drugdje selameta / sendviča ... iz prazne ne puca...voljena stranka ide na smetlište historije i uskoro će se spominjati kao neka davno propala kriminalna organizacija čiji su nekadašnji uposleni prešli u druge takve firme. Promijenice nickove i po potrebi pljuvati i najgnusnije govoriti o svojim nekadašnjim stranačkim šefovima. Jebiga, opstaju ne oni najjači niti najbolji nego najprilagodljiviji. A to su botine,ako iko :izet:
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82889 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

Seyfo wrote: 01/03/2023 17:12 Lagano će i botine tražiti drugdje selameta / sendviča ... iz prazne ne puca...voljena stranka ide na smetlište historije i uskoro će se spominjati kao neka davno propala kriminalna organizacija čiji su nekadašnji uposleni prešli u druge takve firme. Promijenice nickove i po potrebi pljuvati i najgnusnije govoriti o svojim nekadašnjim stranačkim šefovima. Jebiga, opstaju ne oni najjači niti najbolji nego najprilagodljiviji. A to su botine,ako iko :izet:
Ih da je tako.

Mislim da ove botove ne hrane sendviči, već militantna prosrpsko-rusko-tursko-iransko-talibankso-fildžanistanska ideologija.
Mnoge sarajevske tekije (a jedna se posebno ističe) su tu ideologiju ugravirale u botovske mozgove još od mladosti.

Da cijeli svijet propadne, ono će nositi alijinu sliku u novčaniku i botovati za bakira i SDA. Isprani su to mozgovi i nema njima spasa.
User avatar
hepekcina
Posts: 1802
Joined: 29/09/2009 12:28
Location: Mliječni put

#82890 Re: SDA-All about

Post by hepekcina »

Locki wrote: 01/03/2023 15:32
hepekcina wrote: 28/02/2023 23:03

neima

Botovi su po definiciji izdajnici, sluge i govna, tako da, ako ti kazes tako, onda si najbolji. Mada ja ne bi podcjenio hanka palduma, perjanicu nocne smjene u skladistu toksicnih supstanci, dobitnika zlatnog sendvica.
bolje bi ti bilo da si drkicu bacio nego što ovdje istresaš frustracije, posebno što si potrefio osobu za tu priču ko da si glavom i bradom naš vrli olimpijac Fazlija
Locki
Posts: 18
Joined: 24/08/2006 19:40

#82891 Re: SDA-All about

Post by Locki »

hepekcina wrote: 01/03/2023 17:32
Locki wrote: 01/03/2023 15:32


Botovi su po definiciji izdajnici, sluge i govna, tako da, ako ti kazes tako, onda si najbolji. Mada ja ne bi podcjenio hanka palduma, perjanicu nocne smjene u skladistu toksicnih supstanci, dobitnika zlatnog sendvica.
bolje bi ti bilo da si drkicu bacio nego što ovdje istresaš frustracije, posebno što si potrefio osobu za tu priču ko da si glavom i bradom naš vrli olimpijac Fazlija
Jel, Alaha ti?
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82892 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Aha dobro,znači ne radi se o SDA botu,nego coek misli svojom glavom i na strani je pravde. Super, samo naprijed ! Ima znači nade
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4051
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#82893 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Nažalost neće oni nigdje još uvijek, onog momenta kad počnu odgovarati za sve aferime, počnu odlaziti na više nego zaslužene zatvorske kazne, kad im se počne oduzimati imovina itd. itd., tek onda ćemo moći ustvrditi da su otišli na smetljište.

Nije dovoljno samo ih izbaciti iz vlasti, treba ih kazniti i sve dok se isto ne desi biti ćemo primorani da ih gledamo na sceni. Naravno da se od "novih političkih snaga" očekuje isto, da naprave promjenu i počnu procesuirati ova govna i ne trebaju se baviti raznoraznim izdajama ovog ili onog tipa, samo kriminalom.

Jedini problem je eventualno bježanje pacova različitih kalibara u druge političke opcije a sve kako bi se izbjeglo odgovaranje pred zakonom, isto se dešavalo i još uvijek dešava a dokle će tako biti ko to zna.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82894 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

Billy The Pljuc wrote: 01/03/2023 22:49 Nažalost neće oni nigdje još uvijek, onog momenta kad počnu odgovarati za sve aferime, počnu odlaziti na više nego zaslužene zatvorske kazne, kad im se počne oduzimati imovina itd. itd., tek onda ćemo moći ustvrditi da su otišli na smetljište.

Nije dovoljno samo ih izbaciti iz vlasti, treba ih kazniti i sve dok se isto ne desi biti ćemo primorani da ih gledamo na sceni. Naravno da se od "novih političkih snaga" očekuje isto, da naprave promjenu i počnu procesuirati ova govna i ne trebaju se baviti raznoraznim izdajama ovog ili onog tipa, samo kriminalom.

Jedini problem je eventualno bježanje pacova različitih kalibara u druge političke opcije a sve kako bi se izbjeglo odgovaranje pred zakonom, isto se dešavalo i još uvijek dešava a dokle će tako biti ko to zna.
Prvi korak je izbacivanje iz vlasti po bilo koju cijenu. Dok su na vlasti ne možeš im ništa.

Eno i Erdoganu se loše piše na izborima, ako on padne, ne mogu ni u Tursku bježati. Jedino im Rusija ostaje, zbog toga i ne čudi ova nagla naklonost ka Rusima. Moguće i Iran, kao pričuvna opcija, ali tamo nema puno rahatluka. Otkrij kosu ili pusti jezičinu, čekaju te vješala odmah.
User avatar
hepekcina
Posts: 1802
Joined: 29/09/2009 12:28
Location: Mliječni put

#82895 Re: SDA-All about

Post by hepekcina »

SDA je kriminalna organizacija i jedino nije interes onih koji su zahvaljujući njoj krčme budžete da se nabiju nogom.

A zašto kažem da ovaj idiot Lendo može biti koristan. Nermin Nikšić je već jednom bio premijer tako da smo dobro upoznati s njegovim potencijalom. Nerko je, što se tiče načina rada, SDAovac koji maše crvenom zastavom.

SDP ima boljih ljudi za predložiti.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#82896 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Nermin neće biti premijer - to je definitivno a SDP nema kadrova,jedino da Čengića postave ali to je fula,njegov domet je mahalanje po Starom gradu...
Ova nova "vlast" ne prestaje iznenađivati kojekakvim padobrancima...čuj Uk premijer kantona...
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82897 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

PM72 wrote: 02/03/2023 08:12 Nermin neće biti premijer - to je definitivno a SDP nema kadrova,jedino da Čengića postave ali to je fula,njegov domet je mahalanje po Starom gradu...
Ova nova "vlast" ne prestaje iznenađivati kojekakvim padobrancima...čuj Uk premijer kantona...
sve je bolje od sda
sasvim je svejedno ko, samo ne zeleni kmeri
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#82898 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Nije svejedno.Proberi ljude kako treba-ako je išta ostalo.Nemoj svakom bilmezu davati ovlasti.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#82899 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

Roccohljup wrote: 27/02/2023 12:49 Da vjeruju u ahiret toliko koliko se buse, ne bi na ovom životu radili ovo što rade :-)
Muhammed a.s je rekao: "kad bi moja kćerka Fatima ukrala odsjekao bih joj ruku"! Pored toga, brojni su drugi primjeri iz istorije islama gdje su aršini pravde bili isti prema svima.
Dalje, Muhammed a.s najbližim drugovima nije htio davati pozicije ukoliko je znao da ih nisu dostojni.
Od Ebu Zerra, radijallahu 'anhu, prenosi se da je rekao: "Rekoh: 'Allahov Poslaniče, zar me nećeš postaviti za namjesnika?' On me potapša po ramenima a potom reče: 'O Ebu Zerr, ti si slabašan, a radi se o emanetu, to će na Sudnjem danu biti uzrokom poniženja i žaljenja, osim onome ko ga uzme s pravom i ko ispuni obaveze.'" [Muslim]

Izdajnička, lopovska, korumpirana kleronacionalistička SDA mafija je pravdu izvrgnula ruglu na neviđen način: korupciju (tj. pljačku) su doveli do savršenstva. Uništili su privredu, javna preduzeća: Energoinvest, Hidrogradnja, Zrak...
Čak i one firme koje imaju potencijal su zavalili u enormne gubitke (GRAS, ViK).

I onda oni nekome pričaju o Islamu. Izdajnici jedni izdajnički. :)
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82900 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

potpuno je nebitno ko ce doci na vlast
samo da to nije sda ili ono smece zeljko
Post Reply