takoe rodijak i ne ku marku prosijacima dat sveto ne ko gleda i yapisuje nedže poyyy
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43551 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#43552 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hoces reci...Boze oprosti im, ne znaju sta rade.bitanga_sa_otesa wrote: ↑27/02/2023 20:00 nemoj se ljutiti na puštaće,oni su humani i dobri .... i nemaju pojma sta rade ,jer ne znaju osnove bezbjednosti saobracaja![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43553 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kotie taj bozo??
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#43554 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dobar, dobar!
Boze..... mnozina od Bozo
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43555 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
božana vreča?
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#43556 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nerviraju me bogalji bez manira.
Cistim snijeg pazim da mu ne nabacam oko vrata tockova.
Dodjem bogalj nabaco snijega ne mogu vrata otvorit.
Govna nekulturna
Cistim snijeg pazim da mu ne nabacam oko vrata tockova.
Dodjem bogalj nabaco snijega ne mogu vrata otvorit.
Govna nekulturna
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43557 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sa mo treba bacat nacestu raynječe kola i konji 
- drug_profi
- Posts: 65425
- Joined: 16/07/2012 16:00
#43558 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kako ljudi ne znaju vozit to je cudo jedno... hajd da je poneki, pa da kontam prva mu zima za volanom, prvi jaci snijeg... ali ovo isto epidemija.
-
kakaljin
- Posts: 13502
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#43559 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas sam ja dozivio nesto jutros da sam brze vozio kroz prtinu svojom ulicom nego vozac ispred mene na ociscenoj cesti na glavnoj djadi!!!!!!drug_profi wrote: ↑27/02/2023 21:33 Kako ljudi ne znaju vozit to je cudo jedno... hajd da je poneki, pa da kontam prva mu zima za volanom, prvi jaci snijeg... ali ovo isto epidemija.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43560 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
welkam tu d klabdrug_profi wrote: ↑27/02/2023 21:33 Kako ljudi ne znaju vozit to je cudo jedno... hajd da je poneki, pa da kontam prva mu zima za volanom, prvi jaci snijeg... ali ovo isto epidemija.
- drug_profi
- Posts: 65425
- Joined: 16/07/2012 16:00
#43561 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hocu da gledam svoja posla, ali ne daju mi... moram okolo ici i pomagati im da se izvuku sa parkinga sa dobrim autima i naizgled dobrim gumama... ili ce sve polupat i onda ni ja necu nikud moci od njih dok cekaju policiju....
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43562 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ovo bijelo govno opet pada...
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#43563 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja upravo završio lopatanje, sutra ponovo 
-
kakaljin
- Posts: 13502
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#43564 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Evo upravo gledam sada komsiju sa dzipom slajdra a nema toliko snjega koliko je jutros bilo gdje sam ja bez problema izvukao auto kroz prtinu. Ovo vise nema nikakvog smilsla da dzip moze bez problema proci gje obicno auto ne moze
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#43565 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
neka stavi lance
-
kakaljin
- Posts: 13502
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#43567 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jutros dolazim na posao i treba da se parkiram i sad neću da stanem na mjesto, odnosno da se parkiram na parking mjesta uz zgradu, jer visi snijeg s balkona i može pasti na auto. I odem naprijed i hoću da vidim iza jednog nebodera imali slobodno mjesto na obilježenim parkinzima koji nisu uz zgradu. Kad dva lika ostavila svoja auta na sred ceste i ne možeš proći. I morao sam se u rikverc vratiti, jer nema prostora da se zaokreneš i smeta ti bljuzga. I vozeći u rikverc malo se pregrijala lamela, jer ne možeš tek tako pustiti kvačilo i voziti u rikverc zbog auta parkiranih oko tebe i bljuzge, koja smeta i dovodi do šlajdranja auta. Na kraju idem u Merkator i parkiram. Razumijem ja uslove na cesti, ali ne možeš na sred ulice ostaviti auto ili parkirati da blokiraš prolaz autima iz jednog smjera, pa ljudi moraju čeakti da im iz suprotnog smjera bude čisto da bi mogli zaobići auto koje im smeta.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43568 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jos nisi savladao rikverc 
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#43569 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Majstore, savladao sam ja rikverc, ali razumi kad je bljuzgavica, ulica u zavoju i auta oko tebe parkirana i moraš paziti.Ne mogu tek tako po gasu slobodno ići u rikverc. Šta da me zanese i da nekog udarim? To.što.mi je auto tip top i što imam dobre zimske gume, ne znači da mogu kako hoću voziti I da ne trebam gledati na uslove na cesti.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#43570 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zato ti vise lamela nije tip top 
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#43571 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jbte, kod tih francuskih plastikanera i lamela izgleda napravljena od plastike?
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#43572 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tanak si ti vozač ako ti se lamela pregrijala vozeći na ravnom,snjeg,minus...
- Laplace
- Posts: 14696
- Joined: 19/11/2012 18:37
#43573 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja sam po snijegu vozio prvi auto, kao početnik koji od polaganja skoro dvije godine nije vozio. Pred zimu kupio auto, jedva da sam imao par desetaka kilometara prije nego što je pao prvi snijeg. Početak dvijehiljaditih, tad su zime uglavnom imale dosta dana sa snijegom a putevi se loše čistili. I opet sam slobodnije vozio nego ovi danas.drug_profi wrote: ↑27/02/2023 21:33 Kako ljudi ne znaju vozit to je cudo jedno... hajd da je poneki, pa da kontam prva mu zima za volanom, prvi jaci snijeg... ali ovo isto epidemija.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43574 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Slab si majstore ....kvacilo se pusti u rikverc i onda volanas bez gasa...Better Man wrote: ↑28/02/2023 06:50Majstore, savladao sam ja rikverc, ali razumi kad je bljuzgavica, ulica u zavoju i auta oko tebe parkirana i moraš paziti.Ne mogu tek tako po gasu slobodno ići u rikverc. Šta da me zanese i da nekog udarim? To.što.mi je auto tip top i što imam dobre zimske gume, ne znači da mogu kako hoću voziti I da ne trebam gledati na uslove na cesti.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#43575 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To može tako ako koristiš retrovizore i znaš šta radiš.bitanga_sa_otesa wrote: ↑28/02/2023 10:51Slab si majstore ....kvacilo se pusti u rikverc i onda volanas bez gasa...Better Man wrote: ↑28/02/2023 06:50
Majstore, savladao sam ja rikverc, ali razumi kad je bljuzgavica, ulica u zavoju i auta oko tebe parkirana i moraš paziti.Ne mogu tek tako po gasu slobodno ići u rikverc. Šta da me zanese i da nekog udarim? To.što.mi je auto tip top i što imam dobre zimske gume, ne znači da mogu kako hoću voziti I da ne trebam gledati na uslove na cesti.
Ako grliš suvozačevo sjedište i glava ti leta k'o u vrapca, onda ide gas na min 70% i kvačilo na vagu i anananananan pa motaš lijevo pa desno, nikako da uhvatiš pravac jebem mu.
To su oni kad napišu izgubio kontrolu nad vozilom, kurko druže, nije je nikad ni imao.
