Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#43551 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Naslovnica wrote: 27/02/2023 20:01

Najlakše je tako sevapa zaraditi rođo
:thumbup:
takoe rodijak i ne ku marku prosijacima dat sveto ne ko gleda i yapisuje nedže poyyy
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#43552 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by preludezalude »

bitanga_sa_otesa wrote: 27/02/2023 20:00 nemoj se ljutiti na puštaće,oni su humani i dobri .... i nemaju pojma sta rade ,jer ne znaju osnove bezbjednosti saobracaja :thumbup:
Hoces reci...Boze oprosti im, ne znaju sta rade.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#43553 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

preludezalude wrote: 27/02/2023 20:25
Hoces reci...Boze oprosti im, ne znaju sta rade.
kotie taj bozo??
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#43554 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by preludezalude »

bitanga_sa_otesa wrote: 27/02/2023 20:27
preludezalude wrote: 27/02/2023 20:25
Hoces reci...Boze oprosti im, ne znaju sta rade.
kotie taj bozo??
Dobar, dobar!
Boze..... mnozina od Bozo
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#43555 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

preludezalude wrote: 27/02/2023 20:31

Dobar, dobar!
Boze..... mnozina od Bozo
božana vreča?
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#43556 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

Nerviraju me bogalji bez manira.
Cistim snijeg pazim da mu ne nabacam oko vrata tockova.
Dodjem bogalj nabaco snijega ne mogu vrata otvorit.
Govna nekulturna
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#43557 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

sa mo treba bacat nacestu raynječe kola i konji :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65425
Joined: 16/07/2012 16:00

#43558 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Kako ljudi ne znaju vozit to je cudo jedno... hajd da je poneki, pa da kontam prva mu zima za volanom, prvi jaci snijeg... ali ovo isto epidemija.
kakaljin
Posts: 13502
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#43559 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

drug_profi wrote: 27/02/2023 21:33 Kako ljudi ne znaju vozit to je cudo jedno... hajd da je poneki, pa da kontam prva mu zima za volanom, prvi jaci snijeg... ali ovo isto epidemija.
Danas sam ja dozivio nesto jutros da sam brze vozio kroz prtinu svojom ulicom nego vozac ispred mene na ociscenoj cesti na glavnoj djadi!!!!!!
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#43560 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote: 27/02/2023 21:33 Kako ljudi ne znaju vozit to je cudo jedno... hajd da je poneki, pa da kontam prva mu zima za volanom, prvi jaci snijeg... ali ovo isto epidemija.
welkam tu d klab :bih:
User avatar
drug_profi
Posts: 65425
Joined: 16/07/2012 16:00

#43561 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Hocu da gledam svoja posla, ali ne daju mi... moram okolo ici i pomagati im da se izvuku sa parkinga sa dobrim autima i naizgled dobrim gumama... ili ce sve polupat i onda ni ja necu nikud moci od njih dok cekaju policiju....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#43562 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

ovo bijelo govno opet pada...
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#43563 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by ZoomZoomKiwi »

Ja upravo završio lopatanje, sutra ponovo :mrgreen:
kakaljin
Posts: 13502
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#43564 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Evo upravo gledam sada komsiju sa dzipom slajdra a nema toliko snjega koliko je jutros bilo gdje sam ja bez problema izvukao auto kroz prtinu. Ovo vise nema nikakvog smilsla da dzip moze bez problema proci gje obicno auto ne moze
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#43565 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

neka stavi lance
kakaljin
Posts: 13502
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#43566 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

kabal1337 wrote: 27/02/2023 22:15 neka stavi lance
Taj ih i nema
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#43567 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Better Man »

Jutros dolazim na posao i treba da se parkiram i sad neću da stanem na mjesto, odnosno da se parkiram na parking mjesta uz zgradu, jer visi snijeg s balkona i može pasti na auto. I odem naprijed i hoću da vidim iza jednog nebodera imali slobodno mjesto na obilježenim parkinzima koji nisu uz zgradu. Kad dva lika ostavila svoja auta na sred ceste i ne možeš proći. I morao sam se u rikverc vratiti, jer nema prostora da se zaokreneš i smeta ti bljuzga. I vozeći u rikverc malo se pregrijala lamela, jer ne možeš tek tako pustiti kvačilo i voziti u rikverc zbog auta parkiranih oko tebe i bljuzge, koja smeta i dovodi do šlajdranja auta. Na kraju idem u Merkator i parkiram. Razumijem ja uslove na cesti, ali ne možeš na sred ulice ostaviti auto ili parkirati da blokiraš prolaz autima iz jednog smjera, pa ljudi moraju čeakti da im iz suprotnog smjera bude čisto da bi mogli zaobići auto koje im smeta.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#43568 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Jos nisi savladao rikverc :lol:
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#43569 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Better Man »

bitanga_sa_otesa wrote: 28/02/2023 06:11 Jos nisi savladao rikverc :lol:
Majstore, savladao sam ja rikverc, ali razumi kad je bljuzgavica, ulica u zavoju i auta oko tebe parkirana i moraš paziti.Ne mogu tek tako po gasu slobodno ići u rikverc. Šta da me zanese i da nekog udarim? To.što.mi je auto tip top i što imam dobre zimske gume, ne znači da mogu kako hoću voziti I da ne trebam gledati na uslove na cesti.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#43570 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Zato ti vise lamela nije tip top :D
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#43571 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Jbte, kod tih francuskih plastikanera i lamela izgleda napravljena od plastike?
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#43572 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by PM72 »

Tanak si ti vozač ako ti se lamela pregrijala vozeći na ravnom,snjeg,minus...
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#43573 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

drug_profi wrote: 27/02/2023 21:33 Kako ljudi ne znaju vozit to je cudo jedno... hajd da je poneki, pa da kontam prva mu zima za volanom, prvi jaci snijeg... ali ovo isto epidemija.
Ja sam po snijegu vozio prvi auto, kao početnik koji od polaganja skoro dvije godine nije vozio. Pred zimu kupio auto, jedva da sam imao par desetaka kilometara prije nego što je pao prvi snijeg. Početak dvijehiljaditih, tad su zime uglavnom imale dosta dana sa snijegom a putevi se loše čistili. I opet sam slobodnije vozio nego ovi danas.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#43574 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Better Man wrote: 28/02/2023 06:50
bitanga_sa_otesa wrote: 28/02/2023 06:11 Jos nisi savladao rikverc :lol:
Majstore, savladao sam ja rikverc, ali razumi kad je bljuzgavica, ulica u zavoju i auta oko tebe parkirana i moraš paziti.Ne mogu tek tako po gasu slobodno ići u rikverc. Šta da me zanese i da nekog udarim? To.što.mi je auto tip top i što imam dobre zimske gume, ne znači da mogu kako hoću voziti I da ne trebam gledati na uslove na cesti.
Slab si majstore ....kvacilo se pusti u rikverc i onda volanas bez gasa...
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#43575 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by ZoomZoomKiwi »

bitanga_sa_otesa wrote: 28/02/2023 10:51
Better Man wrote: 28/02/2023 06:50

Majstore, savladao sam ja rikverc, ali razumi kad je bljuzgavica, ulica u zavoju i auta oko tebe parkirana i moraš paziti.Ne mogu tek tako po gasu slobodno ići u rikverc. Šta da me zanese i da nekog udarim? To.što.mi je auto tip top i što imam dobre zimske gume, ne znači da mogu kako hoću voziti I da ne trebam gledati na uslove na cesti.
Slab si majstore ....kvacilo se pusti u rikverc i onda volanas bez gasa...
To može tako ako koristiš retrovizore i znaš šta radiš.

Ako grliš suvozačevo sjedište i glava ti leta k'o u vrapca, onda ide gas na min 70% i kvačilo na vagu i anananananan pa motaš lijevo pa desno, nikako da uhvatiš pravac jebem mu.

To su oni kad napišu izgubio kontrolu nad vozilom, kurko druže, nije je nikad ni imao. :lol:
Post Reply