Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
funeral blues
- Posts: 1839
- Joined: 08/02/2011 11:15
#45426 Re: Pitamo Mehanicare ?
Stilo JTD, u leru pri dodavanju gasa skoro do poda, nesto zagrebe zestoko? zvuk podsjeca kao kad pokusas ubaciti u brzinu bez pritiska kvacila. Pri regularnoj voznji nema problema.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#45427 Re: Pitamo Mehanicare ?
stavi neki odstojnik ispod pedale


-
funeral blues
- Posts: 1839
- Joined: 08/02/2011 11:15
#45428 Re: Pitamo Mehanicare ?
to, to:)
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
Almir_
- Posts: 457
- Joined: 13/04/2013 17:46
#45431 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozdrav
Ovako,ostala mi sinoc klima/grijajanje upaljeno al nije bilo minusa...
Jutros oko 6h upalio auto,klima/grijanje ne radi...
Mrtvo
Ovako,ostala mi sinoc klima/grijajanje upaljeno al nije bilo minusa...
Jutros oko 6h upalio auto,klima/grijanje ne radi...
Mrtvo
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#45432 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne bi trebalo da ima veze jer se sve to veze preko kontakt brave.
Jesi probao upaliti to sve?
Vjerovatno samo osigurac ventilatora kabine. Ali autoelektricar ti je prava adresa. Online ti niko ne moze reci tacno sta je.
-
MicoBn
- Posts: 14
- Joined: 16/12/2021 07:46
#45433 Re: Pitamo Mehanicare ?
Joj sta mi se desi juce po onom snijegu i bljuzgi. Idu ljudi krajnje sporo iako je ociscen put ali ima po nekim mjestima bljuzge i kad pretičeš počne da grmi ispod guma ona bljuzga i malo samo proklizava. I tako par njih preteknem i kad sam sledeceg preticao na nekih 80 ugasi mi se instrument tabla a motor i dalje radi i krene da usporava ne reaguje na gas i onda se upali posle 2 -3 sekunde. Zaustavim se odma ugasim upalim (jer ne znam sta drugo da radim) sjednem 5 min ispusim razmislim o zivotu i nastavim jbt zamisli da je ugasio motor pa mi zakljuca volan i kocnice i selim se na ahiret sto bi rekli. Nikada se to nije desavalo evo prvi put, da li je do ekstremne vlage i baruština pa mokro ali ima zastita motora odozdo ne bi trebala da ulazi voda. Ne znam
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45434 Re: Pitamo Mehanicare ?
imas rucnu, imas mjenjac, ne vadi kljuc iz brave.
Prekontrolisi klemu mozda je labava, provjeri osigurace jesu li utaknuti do kraja
Prekontrolisi klemu mozda je labava, provjeri osigurace jesu li utaknuti do kraja
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#45435 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moj mico...sekunde su te dijelile od katastrofe...dobro si se izvukao i ostao pribran 
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
MicoBn
- Posts: 14
- Joined: 16/12/2021 07:46
#45437 Re: Pitamo Mehanicare ?
Al motor radi i dalje jer nikad ne slusam muziku samo motor u voznji nekako brze prodje vrijeme. Radi samo ne reaguje na gas i cuju se obrtaji kako padaju. A i rucna je elektronska na dugme nisam ja šumaher pa da razmisljam u tom trenutku kako da bezbjedno usporim motor mjenjacem nego gledam ima li kakvih zena da setaju pored puta ajte molim vas ja gledam da nema neki kamion ispred mene da me ne zdrobi cuj mjenjac daj ba. Gledo sam po netu kazu mozda spojka uzemljenja na šasiju ili remen alternatora prokliza zbog vlage pa ne pravi struju par sekundi i zaboravio sam ima jos nesto valjda osiguraci ali ne bi radila nikako onda.bitanga_sa_otesa wrote: ↑27/02/2023 11:36 Moj mico...sekunde su te dijelile od katastrofe...dobro si se izvukao i ostao pribran![]()
-
Almir_
- Posts: 457
- Joined: 13/04/2013 17:46
#45438 Re: Pitamo Mehanicare ?
Do osiguraca je...drug_profi wrote: ↑27/02/2023 08:46Ne bi trebalo da ima veze jer se sve to veze preko kontakt brave.
Jesi probao upaliti to sve?
Vjerovatno samo osigurac ventilatora kabine. Ali autoelektricar ti je prava adresa. Online ti niko ne moze reci tacno sta je.
Pomogao si mi,hvala puno
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#45439 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma najlogičnije je bilo da je to. Sretno.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#45440 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne iskace osigurac tek tako.
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#45443 Re: Pitamo Mehanicare ?
upali na guranje il na kanafu 
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#45444 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jel u drugoj da “pušćam” kvačilo
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#45447 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jel dodje zec onaj s duracell reklame da to vrti il sta 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#45448 Re: Pitamo Mehanicare ?
@bitanga_sa_otesa
da li mozda znas gdje se ima kupiti ovo termo platno/staklena izolacija?

da li mozda znas gdje se ima kupiti ovo termo platno/staklena izolacija?

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#45449 Re: Pitamo Mehanicare ?
nisam vidjao ovdje 
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45450 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gdje si mislio postavljati to?



