Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23451 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jel 4x4 il nije, prodaj ga ako ćeš javnim prevozom ujutro 
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23452 Re: Dolazi zima - zimske gume
Rekoh, parking na poslu je moguci problem.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#23453 Re: Dolazi zima - zimske gume
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
#23454 Re: Dolazi zima - zimske gume
ja sutra navece trebam za tuzlu,bas ljepota
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23455 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sto ce biti, meni danas snijeg u visini vrata bio. Izaso bez problema.
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23456 Re: Dolazi zima - zimske gume
Do sutra navecer istopit ce se 50%
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23457 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije meni problem, ali sam znao ostati "zarobljen" na cesti i sa Patrolom, VW transporterom syncro, Land cruiserom zbog drugih sto krenu bez qrca u svatove. 
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
#23458 Re: Dolazi zima - zimske gume
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#23459 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja sanas dva put cistio auto, gledam sad ko da ga nisam ni cistio.
Ali neka ga, nek pada samo, da hoce opet ko prije 12-tak godina
Ali neka ga, nek pada samo, da hoce opet ko prije 12-tak godina
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23460 Re: Dolazi zima - zimske gume
Mozes i okolo preko Doboja ravnicom, jest duze prilicno
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23461 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jest da nije prije mene ovih sto uzaludno pokusavaju izaci pa ga uklizu k'o bob stazu.kravamuzara wrote: ↑26/02/2023 22:10to auto na tim gumama se popne na mjesec a ne iz podzemne garaze.
A ne bi niko lopatu uzeo.
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23462 Re: Dolazi zima - zimske gume
pospes pijeska za mace i gas
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23464 Re: Dolazi zima - zimske gume
Šladjraju li mace
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23466 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
Qwerty1234
- Posts: 1278
- Joined: 27/05/2021 09:57
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23468 Re: Dolazi zima - zimske gume
Tj. gume različite dubine šare.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23469 Re: Dolazi zima - zimske gume
To ne bi trebao niko imati, ali je naročito naglašeno za AWD vozila.
Inače Dunlop WS5 iz 2019. sasvim regularno izasao odakle je trebao i dokle je trebao.
#samokaem
Inače Dunlop WS5 iz 2019. sasvim regularno izasao odakle je trebao i dokle je trebao.
#samokaem
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#23470 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dobar Riken na ovoj snjeguri
-
_Astra_
- Posts: 848
- Joined: 29/08/2005 22:39
#23471 Re: Dolazi zima - zimske gume
Riken - ne daj Boze nikome...
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
-
Naslovnica
- Posts: 35467
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23473 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja neki dan zarotirao pneumatike, bogami jutros bijah ugodno iznenađen, "čupa, ore".

- Optimist
- Posts: 15529
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23474 Re: Dolazi zima - zimske gume
Hoces reci da Alpin 6 ipak valja?Naslovnica wrote: ↑27/02/2023 10:08 Ja neki dan zarotirao pneumatike, bogami jutros bijah ugodno iznenađen, "čupa, ore".
![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35467
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23475 Re: Dolazi zima - zimske gume
Po svemu bi trebalo da valja, ali mene od početka zime nije slušao (treća sezona).Optimist wrote: ↑27/02/2023 10:08Hoces reci da Alpin 6 ipak valja?Naslovnica wrote: ↑27/02/2023 10:08 Ja neki dan zarotirao pneumatike, bogami jutros bijah ugodno iznenađen, "čupa, ore".
![]()
Kada sam neki dan odvezao kod vulkanizera, objasnim mu, kaže lik ne bi trebalo to da se dešava, dobra šara, mekana guma, sve uredno.
Zarotira ih, prednje nazad, zadnje naprijed, jutros baš OK. Ono, nije na nivou nove gume, ali daleko od problema koje sam imao cijelu zimu.
Sve 4 gume, na oko, iste...
