Na webu (desktop) nema dok ne udjes na oglas, na iOSu nema nikako (najnovija verzija aplikacije).
OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
-
muki_muky
- Posts: 816
- Joined: 13/01/2022 18:07
#3901 Re: OLX.BA - sve o tome
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3902 Re: OLX.BA - sve o tome
U pravu si...evo provjerio sam.
Mene vise nervira,sto na desktop verziji nemas koliko je pregleda imao artikal.
Takodjer me nervira sto artikle ne mozes pregledati sa manjim thumbnailsima...ovo je ocajno nepregledno i moras milion puta kliknuti na novu stranicu.
-
zilla_
- Posts: 1089
- Joined: 20/08/2008 23:18
#3903 Re: OLX.BA - sve o tome
Ukucas npr da ti trazi auta do 200.000km on hladno izlista sve. Takodjer ako oznacis odredjene kriterije zna ne izbaciti oglas za koji 100% znam da postoji i da se uklapa u kriterije. Kakvo su sranje napravili ne mogu da vjerujem.
-
muki_muky
- Posts: 816
- Joined: 13/01/2022 18:07
#3904 Re: OLX.BA - sve o tome

Kod mene uredno rade pregledi na web verziji
-
denis1212
- Posts: 873
- Joined: 16/02/2014 18:27
#3905 Re: OLX.BA - sve o tome
Drugari sta je sa onom opcijom da se vidi prethodna konverzacija sa nekim korisnikom?
Meni je to bila super opcija i imao sam neka svoja interna pravila u vezi sa tom opcijom ako me cima porukama o cijeni 4-5 puta u nekom periodu ide na blok. Neda mi se gubiti vrijeme sa takvim likovima. Sad te opcije nema ili je ja ne vidim
Meni je to bila super opcija i imao sam neka svoja interna pravila u vezi sa tom opcijom ako me cima porukama o cijeni 4-5 puta u nekom periodu ide na blok. Neda mi se gubiti vrijeme sa takvim likovima. Sad te opcije nema ili je ja ne vidim
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3906 Re: OLX.BA - sve o tome
To im je bila jedna od boljih stvari na stranici. I korisnijih ...denis1212 wrote: ↑26/02/2023 00:02 Drugari sta je sa onom opcijom da se vidi prethodna konverzacija sa nekim korisnikom?
Meni je to bila super opcija i imao sam neka svoja interna pravila u vezi sa tom opcijom ako me cima porukama o cijeni 4-5 puta u nekom periodu ide na blok. Neda mi se gubiti vrijeme sa takvim likovima. Sad te opcije nema ili je ja ne vidim![]()
Sad više nema to i pravo fali
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3907 Re: OLX.BA - sve o tome
-
muki_muky
- Posts: 816
- Joined: 13/01/2022 18:07
#3908 Re: OLX.BA - sve o tome
U mene je pored "Dostupno odmah" i vide se pregledi i na mojim i na tudjim artiklima, edge koristim takodjer.

- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#3909 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja na prosloj stranici napisao da je addblocker razlog, ali eto, frajer nece da pristane na taj odgovor 
- M416
- Posts: 2751
- Joined: 05/11/2014 13:45
- Location: AP
#3910 Re: OLX.BA - sve o tome
Definitivno su sa OLX logom preko slika ukakili i ne znam koji pametnjakovic im je ovo savjetovao.Primarna slika na jednom oglasu je totalno zamucena i nepregledna 
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#3911 Re: OLX.BA - sve o tome
Jel ovo vise nema opcije 'Potraznja' ?
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3912 Re: OLX.BA - sve o tome
Našao samdenis1212 wrote: ↑26/02/2023 00:02 Drugari sta je sa onom opcijom da se vidi prethodna konverzacija sa nekim korisnikom?
Meni je to bila super opcija i imao sam neka svoja interna pravila u vezi sa tom opcijom ako me cima porukama o cijeni 4-5 puta u nekom periodu ide na blok. Neda mi se gubiti vrijeme sa takvim likovima. Sad te opcije nema ili je ja ne vidim![]()
Kad odeš na poruke ... ukucaš u pretragu ime tog nekoga - izlista ti sve poruke koje si imao s njim/njom
-
fplBosnia
- Posts: 79
- Joined: 30/06/2019 17:13
#3913 Re: OLX.BA - sve o tome
Sta je ovo... izdvajanje oglasa na 30 dana i svakodnevno obnavljanje kostalo 85 kredita, sada za isto moras dati 504 
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3914 Re: OLX.BA - sve o tome
A to si spominjao za adblocker.
Pa zasto mi ne blokira i ove ostale elemente a ne samo preglede?
Jesu ga sruĆnjaci opravili,nema ih na dunjaluku jacih
Znaci osnovni elementi stranice su ustvari reklame koje blokatori ne prikazuju
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#3915 Re: OLX.BA - sve o tome
-
coco1
- Posts: 722
- Joined: 11/09/2017 09:25
#3916 Re: OLX.BA - sve o tome
pisao sam vec, od postavke nove verzije isti problem preko chrome i edge, sada instalirao olx na mozilu, pretraga ide bez problema. napatih se danima bez veze
-
denis1212
- Posts: 873
- Joined: 16/02/2014 18:27
#3917 Re: OLX.BA - sve o tome
Hvalatap3ah75 wrote: ↑26/02/2023 12:20Našao samdenis1212 wrote: ↑26/02/2023 00:02 Drugari sta je sa onom opcijom da se vidi prethodna konverzacija sa nekim korisnikom?
Meni je to bila super opcija i imao sam neka svoja interna pravila u vezi sa tom opcijom ako me cima porukama o cijeni 4-5 puta u nekom periodu ide na blok. Neda mi se gubiti vrijeme sa takvim likovima. Sad te opcije nema ili je ja ne vidim![]()
![]()
Kad odeš na poruke ... ukucaš u pretragu ime tog nekoga - izlista ti sve poruke koje si imao s njim/njom
Ali mislim da i nije bas to to ili su im se izbrisale sve ranije poruke :-/ sad provjeravao ne prikazuje prethodne konverzacije koje sam imao sa nekim korisnicima.
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3918 Re: OLX.BA - sve o tome
U pravu si
Ne radi im to
Ja isprobao na jednom liku i pokazalo mi sve naše ranije poruke. I javim tebi ovdje.
A sad kad probam na nekom drugom - ne radi.
Ne radi im to
Ja isprobao na jednom liku i pokazalo mi sve naše ranije poruke. I javim tebi ovdje.
A sad kad probam na nekom drugom - ne radi.
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3919 Re: OLX.BA - sve o tome
Dobra je opcija - VIĐENO na porukama
Da nešto i pohvalimo
Da nešto i pohvalimo
-
stronghold
- Posts: 326
- Joined: 12/02/2013 20:24
#3921 Re: OLX.BA - sve o tome
Ima li smisla više prijavljivat artikle ? Da se ne zadajem uzaludno ako ne prihvataju prijave...
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3922 Re: OLX.BA - sve o tome
Nema.stronghold wrote: ↑27/02/2023 16:41 Ima li smisla više prijavljivat artikle ? Da se ne zadajem uzaludno ako ne prihvataju prijave...
Od kako je nova verzija,nisam dobio nijedan jedini olx kredit.
Prijava uredno prodje ali ih haman vise niko ne pregleda i ne odobrava.
Ne gubi vrijeme dzaba
-
stronghold
- Posts: 326
- Joined: 12/02/2013 20:24
#3923 Re: OLX.BA - sve o tome
E svašta. To mi uvijek sigurica bila,izdvojim sat-dva iza posla da riješim ono što je (u 90% slucajeva) u krivim kategorijama i vazda imam kredita za izdvajanje.
Sad znači kur*ina
Sad znači kur*ina
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3924 Re: OLX.BA - sve o tome
Svi smo tako radili i skupi se boba za 1-2 izdvajanja heFteno ali eto nema toga vise.stronghold wrote: ↑27/02/2023 16:50 E svašta. To mi uvijek sigurica bila,izdvojim sat-dva iza posla da riješim ono što je (u 90% slucajeva) u krivim kategorijama i vazda imam kredita za izdvajanje.
Sad znači kur*ina![]()
Prijavio sam desetine oglasa i nijedan jedini kredit nisam dobio.
-
Limited Sky
- Posts: 493
- Joined: 01/02/2019 02:00
- Location: rajvoSa
#3925 Re: OLX.BA - sve o tome
Sto se tice prijava, ja sam slao mail olxu, i dobio sam odgovor da trenutno ne gledaju prijave , kad se aplikacija ustabili kroz neko vrijeme onda ce poceti, ali ce vjerovatno ponistiti sve prijave, tako da ne vrijedi sad prijavljivati.

