SDA-All about

Avis
Posts: 85
Joined: 07/12/2022 16:44

#82851 Re: SDA-All about

Post by Avis »

doktor78 wrote: 24/02/2023 12:44 Emir Imamović:
Nova državna, te vrlo vjerovatno i buduća federalna vlast, skrojene su, da se ne lažemo, u Ambasadi SAD-a i Uredu Visokog predstavnika. To što je SDA tamo otpisana, ne znači da godinama nije bila upisana na listu saveznika. A to što u Ulici Mehmeda Spahe nisu skontali kako ni Ambasada SAD-a, ni OHR, ni NATO, ni EU ne postoje da bi ispunjavali njihove nerealne želje i tako otplaćivali nekakav moralni dug zbog manjka angažmana tokom rata, nije do Bruxellesa ili Washingtona, Berlina ili Pariza, već isključivo do Stranke demokratske akcije koja je iz faze kukanja na stranim jezicima prešla u fazu prijetnji koje služe tek tome da oni što su pogurali Konakovića, sačuvali Dodika i prihvatili Čovića budu sigurni da nisu pogriješili.

Godinama su se u SDA folirali da ne shvataju da se ne može u isto vrijeme imati neograničenu američku i općenito zapadnu podršku, te služiti Erdoganu kao karaula, primati predstavnike Muslimanskog bratstva u službene, srdačne i prijateljske posjete, ugošćavati diplomate iranskog teističkog gulaga, zagovarati poništavanje Dejtonskog sporazuma i, da šteta bude veća, kreirati društvenu klimu u kojoj su svi jednaki samo ako nisu liberali, ateisti, komunisti, pripadnici rodnih manjina… Sada, kada je faktura ispostavljena, ta politička organizacija komotno može birati između dalje izolacije – na čemu i Zahiragić predano radi – i ozbiljnog, unutarstranačkog restarta koji podrazumijeva dubinske promjene i agende i kadrova.
Zapad je SDA stavio na crnu listu je Izetbegovic protiv Izraela, proziva Izrael zbog okupacije Palestine, ubijanja i terora nad palestinskim narodom i zbog toga je dobijao puni glasova.
Sto se tih rodnih manjina, LGTB-a, homoseksualizam je u komunizmu bio zabranjen, no 1991 homoseksualizam je dekriminizovan na nivou BiH, 1996 u Federaciji, 2003, 2009, 2016 g su donijeti u Federaciji zakoni koji poboljsavaju prava LGBT populacije. Dakle, SDA je donosila zakone koji idu u korist LGBT populacije. Jesu galamili protiv LGBT parade, ali su ipak oni ti koji su zakonima omogucili da se LGBT parade odrze u BiH, u Sarajevu.
Za razliku od Izetbegovica, Dodik i Covic su u odlicnim odnosima sa Izraelom. Test za trojku, za Konakovica, za Becirovica ce biti maj mjesec i dolazak Netanjahua u Mostar. Amerika ocekuje da se i Konakovic i Becirovic pojave u Mostaru, druze i rukuju sa zlocincem Netanjahuom, upakuju i opravdaju taj susret pozivima na mir...A ako to urade, mogu ocekivati salve negativnih komentara. Bakir je odbijao odlazak u Izrael, susret sa izraelskim politicarima i Amerika ocekuje da trojka promijeni politiku prema Izraelu, a Benjamina Karic je vec ucinila prvi korak.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17040
Joined: 27/04/2021 22:52

#82852 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

Avis wrote: 25/02/2023 15:29
doktor78 wrote: 24/02/2023 12:44 Emir Imamović:
Zapad je SDA stavio na crnu listu je Izetbegovic protiv Izraela, proziva Izrael zbog okupacije Palestine, ubijanja i terora nad palestinskim narodom i zbog toga je dobijao puni glasova.
Sto se tih rodnih manjina, LGTB-a, homoseksualizam je u komunizmu bio zabranjen, no 1991 homoseksualizam je dekriminizovan na nivou BiH, 1996 u Federaciji, 2003, 2009, 2016 g su donijeti u Federaciji zakoni koji poboljsavaju prava LGBT populacije. Dakle, SDA je donosila zakone koji idu u korist LGBT populacije. Jesu galamili protiv LGBT parade, ali su ipak oni ti koji su zakonima omogucili da se LGBT parade odrze u BiH, u Sarajevu.
Za razliku od Izetbegovica, Dodik i Covic su u odlicnim odnosima sa Izraelom. Test za trojku, za Konakovica, za Becirovica ce biti maj mjesec i dolazak Netanjahua u Mostar. Amerika ocekuje da se i Konakovic i Becirovic pojave u Mostaru, druze i rukuju sa zlocincem Netanjahuom, upakuju i opravdaju taj susret pozivima na mir...A ako to urade, mogu ocekivati salve negativnih komentara. Bakir je odbijao odlazak u Izrael, susret sa izraelskim politicarima i Amerika ocekuje da trojka promijeni politiku prema Izraelu, a Benjamina Karic je vec ucinila prvi korak.
Salik protiv LGBT osoba, a imao si izjavu da ti je najveca životna zelja biti jedna dlaka u homeinijevoj bradi :lol: :lol: :lol: koga ba ti ovdje furas :mrgreen: :mrgreen:

Image

Prvo Bibi u Bosni u Maju, pa parada sljedece godine aBd i u Teheranu 8-)
Nebozemlja
Posts: 846
Joined: 04/10/2020 17:20

#82853 Re: SDA-All about

Post by Nebozemlja »

Avis wrote: 25/02/2023 15:29
doktor78 wrote: 24/02/2023 12:44 Emir Imamović:
Zapad je SDA stavio na crnu listu je Izetbegovic protiv Izraela, proziva Izrael zbog okupacije Palestine, ubijanja i terora nad palestinskim narodom i zbog toga je dobijao puni glasova.
Sto se tih rodnih manjina, LGTB-a, homoseksualizam je u komunizmu bio zabranjen, no 1991 homoseksualizam je dekriminizovan na nivou BiH, 1996 u Federaciji, 2003, 2009, 2016 g su donijeti u Federaciji zakoni koji poboljsavaju prava LGBT populacije. Dakle, SDA je donosila zakone koji idu u korist LGBT populacije. Jesu galamili protiv LGBT parade, ali su ipak oni ti koji su zakonima omogucili da se LGBT parade odrze u BiH, u Sarajevu.
Za razliku od Izetbegovica, Dodik i Covic su u odlicnim odnosima sa Izraelom. Test za trojku, za Konakovica, za Becirovica ce biti maj mjesec i dolazak Netanjahua u Mostar. Amerika ocekuje da se i Konakovic i Becirovic pojave u Mostaru, druze i rukuju sa zlocincem Netanjahuom, upakuju i opravdaju taj susret pozivima na mir...A ako to urade, mogu ocekivati salve negativnih komentara. Bakir je odbijao odlazak u Izrael, susret sa izraelskim politicarima i Amerika ocekuje da trojka promijeni politiku prema Izraelu, a Benjamina Karic je vec ucinila prvi korak.
Ovo je jedna od najnaivnijih izjava koje sam imao priliku pročitati ovdje.
Last edited by Nebozemlja on 25/02/2023 16:35, edited 1 time in total.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17476
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#82854 Re: SDA-All about

Post by JohnnyS »

To se kaže SDA stranka s kičmom
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82855 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Poziva vas Sabanovic Hare, ljudina iz sdO… :izet:

User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#82856 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Sad oni fol nesto prozivaju, a HDZ-u i SNSD-u jos samo gace s guzica nisu dali.... Kakvi nenadjebivi licemjeri...

Bakir vise ne zna sta laze oko revizije tuzbe, ali, eto...hajmo sad sve to pretovarit Osmorci. Kakvi bijednici jbt....
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#82857 Re: SDA-All about

Post by GandalfSivi »

Nebozemlja wrote: 25/02/2023 15:46
Avis wrote: 25/02/2023 15:29

Zapad je SDA stavio na crnu listu je Izetbegovic protiv Izraela, proziva Izrael zbog okupacije Palestine, ubijanja i terora nad palestinskim narodom i zbog toga je dobijao puni glasova.
Sto se tih rodnih manjina, LGTB-a, homoseksualizam je u komunizmu bio zabranjen, no 1991 homoseksualizam je dekriminizovan na nivou BiH, 1996 u Federaciji, 2003, 2009, 2016 g su donijeti u Federaciji zakoni koji poboljsavaju prava LGBT populacije. Dakle, SDA je donosila zakone koji idu u korist LGBT populacije. Jesu galamili protiv LGBT parade, ali su ipak oni ti koji su zakonima omogucili da se LGBT parade odrze u BiH, u Sarajevu.
Za razliku od Izetbegovica, Dodik i Covic su u odlicnim odnosima sa Izraelom. Test za trojku, za Konakovica, za Becirovica ce biti maj mjesec i dolazak Netanjahua u Mostar. Amerika ocekuje da se i Konakovic i Becirovic pojave u Mostaru, druze i rukuju sa zlocincem Netanjahuom, upakuju i opravdaju taj susret pozivima na mir...A ako to urade, mogu ocekivati salve negativnih komentara. Bakir je odbijao odlazak u Izrael, susret sa izraelskim politicarima i Amerika ocekuje da trojka promijeni politiku prema Izraelu, a Benjamina Karic je vec ucinila prvi korak.
Ovo je jedna od najnaivnijih izjava koje sam imao priliku pročitati ovdje.
Bolan, po njemu je zapad uveo Sjevernoj Koreji sankcije zbog kritikovanja Izraela. Lik bas ono otisao, pocinjem se brinuti…
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#82858 Re: SDA-All about

Post by asurbanipal »

Image
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82859 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Filip Mursel iz Zagreba ce da brani… :izet:
doktor78
Posts: 3939
Joined: 14/09/2006 11:02

#82860 Re: SDA-All about

Post by doktor78 »

Yasmin Mulahusic likes this.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82861 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Filipe sine.
Filipe..
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#82862 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Login77777 wrote: 25/02/2023 17:11 Filip Mursel iz Zagreba ce da brani… :izet:
Filip i Mursel iz Zagreba će samo da poruče, a vi iz Sarajeva ćete da branite način života kakav su vam Filip i Mursel namijenili, a kakav sigurno ne žive u Zagrebu.

Eto, to vam je poruka Filipa i Musela iz Zagreba, Fude i Bosne iz Švedske i ostalih daljinskih ljubitelja šerijata. Vi Sarajlije trebate u saff, a oni će u Ikeu.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#82863 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

asurbanipal wrote: 25/02/2023 17:08 Image
Puna usta ahireta, a dzepovi dunjaluka.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82864 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Zakucavanje trezorasa… :izet:
Izetbegović: Nama električar vodi MIP. Konaković: Umjesto da ostanem u školi, ušao sam u rov. Bakir nije
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82865 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Znači SDO mučenici će da poginu na ovom svijetu za svoje principe a na Ahiretu će biti nagrađeni. 👏 BUAHAHAHAHAHAHAHAHA
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#82866 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

Da vjeruju u ahiret toliko koliko se buse, ne bi na ovom životu radili ovo što rade :-)
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82867 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Login77777 wrote: 25/02/2023 20:25 Zakucavanje trezorasa… :izet:
Izetbegović: Nama električar vodi MIP. Konaković: Umjesto da ostanem u školi, ušao sam u rov. Bakir nije
zamislite sta bi im tek radio da je jos zavrsio neki jaci drzavni fakultet. :lol:
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82868 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Čuj kae "provocira ih OHR" .
Galame oni, opiru se, koprcaju se a vamo neko njih provocira.
Šta su oni radili 30 godina nego provocirali zdrav razum ovog naroda i totalno ga sludili do kraja pa danas svi bježe što dalje od sistema koji su oni napravili.
Koja stoka pogana.
Zaslužuju da sad kad ih se nogira iz vlasti da se nikad i ne vrate u vlast.
Pu
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82869 Re: SDA-All about

Post by pici »

Ćim to trazi savjet od hodze i popa, tu selameta nejma.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82870 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Oni su kao davljenik koji se hvata za svaju šuplju slamku: hodže koji su spremni prodati vjeru i zvanje, generali koji su sav život stavili u službu njih, pacijent koji sebi tepa "DIA", Zaha naš svagdašnji, i ini uhljebi, nehljebi, kriminalci, ubice, i ostali krezavi nepismeni polusvijet koji ne propitkuje da li je dobro to što se radi nego ih slijepo slijede i spremni su dati sve za njih.

U nemogućnosti da se izašta više uhvate, sjetili su se Rusije i Srbije.

Ali džaba, davljenik je u živom blatu i nema više slamke koja će da ih spasi.

Aferim
Bossona
Posts: 5896
Joined: 21/12/2020 03:28

#82871 Re: SDA-All about

Post by Bossona »

- Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.
Svaki javni Bakirov nastup je pokazatelj kakva je ohola, beskaraktera bezobrazna, samoživa osoba, bez trunke stida i obzira, poštovanja tuđeg iskustva, ponosa, truda predvodi vladajuću stranku. Po njemu ništa u BiH nije postojalo prije njegove familije i ništa ne smije postojati izvan nje jer bez njih nema Bosne niti Bošnjaka. Njegov je babo Alija stvorio, odbranio Bosnu i Hercegovinu i donio joj slobodu nakon stoljeća. Njegova je hanuma Sebija, izvanredan menadžer sa sjajnim vezama i neiscrpnom radnom energijom, uzor i urnek medicinskim radnicima. Obrazovno-vaspitni sistem ništa ne valja i nikad neće valjati ako kao "urnek" ne posluži škola koju je turskim parama na noge podigla njegova sestra Lejla i u njoj odškolovala stotine i stotine svršenih gimnazijalaca, izvanrednog znanja i sjajne perspektive.
Čak ni kad na ,,bejan”izadje da je Sebija krivotvorila , pokrala , izmislila ,svoj magisterij , kad je ratno vrijeme provela čuvajući nanu - Halidu i vreće zlata za Bakira pa se odlučila vratiti u Bosnu da bi okončala svoje ,, školovanje “ , sve to njima ne predstavlja smetnju da vjeruju u onu tursku ,, sapunicu “ po kojoj je Bakir teško ranjen. Još samo da ubjede narod kome su ,, dohakali “ , kojeg su uništili u svakom pogledu.

Da su dotakli dno dna i da im ništa osim vlasti, ličnih i stranačkih interesa nije sveto je obznanio njihov glasnogovornik Zahiragić koji je poručio da su spremni i sa dželatima i agresorima praviti savenizštva ako ne ostanu na vlasti.
Image
Locki
Posts: 18
Joined: 24/08/2006 19:40

#82872 Re: SDA-All about

Post by Locki »

,,,,
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82873 Re: SDA-All about

Post by pici »

Basum sagosum zeleni ljigavci.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3714
Joined: 14/01/2019 04:56

#82874 Re: SDA-All about

Post by Porodice Foht »

pici wrote: 28/02/2023 16:19 Basum sagosum zeleni ljigavci.
:lol: Vala bas. "Ode drzava, unistise Bosnjake kao faktor, ode sve", kako vole reci zeleni termiti, a zapravo odose (uskoro) BH Telecom a i ostale zlatne stranacke koke. E dosta vas je bilo, patriJote.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#82875 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

Bossona wrote: 27/02/2023 17:55

Svaki javni Bakirov nastup je pokazatelj kakva je ohola, beskaraktera bezobrazna, samoživa osoba, bez trunke stida i obzira, poštovanja tuđeg iskustva, ponosa, truda predvodi vladajuću stranku.
:thumbup: od rijeci do rijeci
Post Reply