Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
NediM17
- Posts: 26446
- Joined: 05/11/2009 11:49
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50828 Re: Automobilizam - All about
ja sam vidio cx60 ZG table, bolja uzivo nego na slikama, velicina q5 audi najmanje..
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#50829 Re: Automobilizam - All about
Joj nakaze iz 20-tog vijeka.. ovako je opel dizajniro krajem ‘90-tih..NediM17 wrote: ↑23/02/2023 18:30 Danas sam vidio ovu kinesku skulu, dokotrljala se iz Ukrajine.
http://jacuae.com/j5.html
sta kaze “ designed by Italy Pinifarina Design Company”. I oni su onda otisli u quratz..
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50830 Re: Automobilizam - All about
Pa njih su ja mislim i kupili kinezi. Jbg, kupe zvučno ime koje obilato ističu, a rade njihovi ljudi. Pa sam potpis pravog Pininfarine bi koštao četvrtinu ovog auta.
Meni liči u osnovi na nešto već viđeno, ali sa ovim njihovim detaljima ne znam na šta.
Meni liči u osnovi na nešto već viđeno, ali sa ovim njihovim detaljima ne znam na šta.
- skrbavi-admin
- Posts: 7109
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50831 Re: Automobilizam - All about
krajevi volanske presvlake ko nekadasnji deblji durable kurtoni koji su bili znatnije debljine od ovijeh danasnjih
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#50832 Re: Automobilizam - All about
Haj eksterijer i liči na nešto, al interijerB6Redhell wrote: ↑23/02/2023 18:52Joj nakaze iz 20-tog vijeka.. ovako je opel dizajniro krajem ‘90-tih..NediM17 wrote: ↑23/02/2023 18:30 Danas sam vidio ovu kinesku skulu, dokotrljala se iz Ukrajine.
http://jacuae.com/j5.html
sta kaze “ designed by Italy Pinifarina Design Company”. I oni su onda otisli u quratz..
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50833 Re: Automobilizam - All about
Ja ne znam da li sam lud, ali kakvih sam se sve govana nagledo na našim cestama ovo uopšte nijentolika katastrofa. Eto Accenti, stare Kije Rio, Daewoo program, Lade, starije Dačije, iranski Samand i svašta nešto što se moglo kod nas kupiti je nešto značajno bolje? Ne bih rekao.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#50834 Re: Automobilizam - All about
Jest al nije 1998-a
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50835 Re: Automobilizam - All about
Pa evo ti druga generacija Sandero/Logan dvojca, ukinuti tek prije 2 godine. Ne bih rekao da su unutra puno bolji. I one Kije Rio i Accenti su se prodavali 2010 možda i posle.
Ne kažem da je ovo neko posebno auto niti bi ga ikada i uzeo u obzir prilikom kupovine, ali jbg nije mi baš toliki leš koliko se opisuje, posebno za jednog kineza koji vjerovatno smiješno malo košta.
Ne kažem da je ovo neko posebno auto niti bi ga ikada i uzeo u obzir prilikom kupovine, ali jbg nije mi baš toliki leš koliko se opisuje, posebno za jednog kineza koji vjerovatno smiješno malo košta.
-
NediM17
- Posts: 26446
- Joined: 05/11/2009 11:49
#50836 Re: Automobilizam - All about
Poboljsani model 2023. kosta 14.800 $
- ElRe
- Posts: 16913
- Joined: 12/12/2011 11:28
#50837 Re: Automobilizam - All about
Tipke za grijanje sjedišta u Subaruu iste kao 1996.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#50838 Re: Automobilizam - All about
neki dan ostah nedorećen...


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50839 Re: Automobilizam - All about
rekoh ti 2106 je najaĆa
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- konektovan
- Posts: 51431
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#50844 Re: Automobilizam - All about
Hahahaha original 
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
- konektovan
- Posts: 51431
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50848 Re: Automobilizam - All about
Isto Ford Focus mk 3.
- parappa
- Posts: 3706
- Joined: 02/09/2014 21:43
- Grijem se na: struju
- Vozim: Lotus Esprit TurboSE
#50849 Re: Automobilizam - All about
Fakat sam mislio da je Ford. Tek kad viđoh tvoj post kontam da je Subaru
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#50850 Re: Automobilizam - All about
Kalifornija 1965.




