SDA-All about
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82776 Re: SDA-All about
NISTA KO izetbegovic smece izdajnicko lopovsko...
nista sa njim pa ni drzava, ici ce na smetljiste istorije zajedno sa svojom hanumom.
a nista bolji nisu ni svi oni kojiga pdrzavaju.
pljuu
s njima nista. trojka nek potpise bilo st asa sda. gubi moj glas.
nista sa njim pa ni drzava, ici ce na smetljiste istorije zajedno sa svojom hanumom.
a nista bolji nisu ni svi oni kojiga pdrzavaju.
pljuu
s njima nista. trojka nek potpise bilo st asa sda. gubi moj glas.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82777 Re: SDA-All about
- tramvajtrojka
- Posts: 17041
- Joined: 27/04/2021 22:52
#82778 Re: SDA-All about
joj vidi bisere i blazenog osmjeha ovo samo @pici moze voljeti
- MMM1977
- Posts: 6696
- Joined: 15/07/2009 12:56
#82779 Re: SDA-All about
U prosječnoj, skromnoj bošnjačkoj porodici se voza GLC i nose LV torbe. Hvala Bogu na svim blagodatima koje nam je, kao pripadnicima ovog naroda, priuštio.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#82781 Re: SDA-All about
A tezina u milionima...neprocjenjiva. Ne zna se ko je vise izvukao iz raznih budzeta...
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
#82782 Re: SDA-All about
Dovoljno je reći da to isto priznanje ima i najveća ubleha na prostoru exYu, a to je Nedžad po zakonu Branković. Dobijao ga je i kunto i anto, zavisno koliko si bio poslušan.PM72 wrote: ↑23/02/2023 11:55Volio bih znati tvoj dobrinos odbrani Bosne pa da stavimo na vagu...ili koliko imaš godina pa se primaš na propagandu.sumirprimus wrote: ↑23/02/2023 11:50
i ona je mali patokar ljiljan, pa je psle genjca ubjedljivo najveci parazitarni uhljeb na budzetu, pa opet mnogi ga brane slijepo.
Uporno iznosiš gluposti i laži a da ne pominjem omalovažavanje dobitnika najvećeg ratnog priznanja.
Toliko o tom priznanju i mitovima vezanim za isti.
Upravo likovi kao što su pjandura i ovaj "po zakonu", su urnisali to priznanje i obezvrijedili ljude koji su ga dobili zaslugama, a ne političkom pogodonošću.
Last edited by Mishelinke on 23/02/2023 13:50, edited 1 time in total.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10180
- Joined: 31/03/2007 00:07
#82783 Re: SDA-All about
Sav trud botova po društvenim mrežama, forumima...Izetbegović jednim intervjuom baci u blato.
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
#82784 Re: SDA-All about
Pored takvog predsjednika, neprijatelj im i ne treba.Bosanski_kralj wrote: ↑23/02/2023 13:50 Sav trud botova po društvenim mrežama, forumima...Izetbegović jednim intervjuom baci u blato.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#82785 Re: SDA-All about
Pa šta treba,dopustit onima koji nisu bili ni rođeni ili pobjeguljama u dijaspori da zapišavaju dobitnike Zlatnih ljiljana?Mishelinke wrote: ↑23/02/2023 13:47Dovoljno je reći da to isto priznanje ima i najveća ubleha na prostoru exYu, a to je Nedžad po zakonu Branković. Dobijao ga je i kunto i anto, zavisno koliko si bio poslušan.
Toliko o tom priznanju i mitovima vezanim za isti.
Od 1600 dobitnika Zlatnog ljiljana nek je deset posto dobilo na guzove,opet je 90,% isti dobilo zasluženo.
Šta reći za jednog Čupu,dobitnika Zlatnog ljiljana, koji je vodio diverzante 2 viteške da je šupak što je u SDA?
On je za mene heroj i tačka.
- DaysleepeR
- Posts: 21045
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#82786 Re: SDA-All about
Ne trebate se ljutiti jedni na druge već na one koji su obezvrijedili to priznanje dajući ga okolo na guzove.
Kao i na one koji su ga dobili pa onda usrali svojim nedjelima nakon rata.
Makar jednom, previše je.
Kao i na one koji su ga dobili pa onda usrali svojim nedjelima nakon rata.
Makar jednom, previše je.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#82787 Re: SDA-All about
Slažem se ali ni ti ni ja nismo mjerodavni pisati kako je neko dobio Zlatni ljiljan na guzove ili borbom.DaysleepeR wrote: ↑23/02/2023 13:59 Ne trebate se ljutiti jedni na druge već na one koji su obezvrijedili to priznanje dajući ga okolo na guzove.
Kao i na one koji su ga dobili pa onda usrali svojim nedjelima nakon rata.
Makar jednom, previše je.
Pogotovo balavurdija
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82790 Re: SDA-All about
patokara treba hebavat na svkaom koraku, jedna obicna budzetska parazitarna mokra uhljebina.PM72 wrote: ↑23/02/2023 13:54Pa šta treba,dopustit onima koji nisu bili ni rođeni ili pobjeguljama u dijaspori da zapišavaju dobitnike Zlatnih ljiljana?Mishelinke wrote: ↑23/02/2023 13:47
Dovoljno je reći da to isto priznanje ima i najveća ubleha na prostoru exYu, a to je Nedžad po zakonu Branković. Dobijao ga je i kunto i anto, zavisno koliko si bio poslušan.
Toliko o tom priznanju i mitovima vezanim za isti.
Od 1600 dobitnika Zlatnog ljiljana nek je deset posto dobilo na guzove,opet je 90,% isti dobilo zasluženo.
Šta reći za jednog Čupu,dobitnika Zlatnog ljiljana, koji je vodio diverzante 2 viteške da je šupak što je u SDA?
On je za mene heroj i tačka.
sovju guzicu je smjestio, i prodo obraz za bog te pito koliko
sta je sporno? i uostalom pricamo o dnevnoj politici 2023ce godine a ne 93ce. koga bli krac ba iskreno i kakve veze to ima sa recimo izgeradnjom uatoputa, sa biranjem osmice bez idplome na mjsto direktora ose, ili seke na mjesto kc.
koji ba diverznTI? on su diverzanti na nase paer u bzetu okje mi svi punimo.
jbo tu pricu ba ..
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82791 Re: SDA-All about
jeko balavurdija? mislis patokar, legitimni uhljeb na mjestu clana hrvackg clana precjednistva, podguzna muha sda.PM72 wrote: ↑23/02/2023 14:03Slažem se ali ni ti ni ja nismo mjerodavni pisati kako je neko dobio Zlatni ljiljan na guzove ili borbom.DaysleepeR wrote: ↑23/02/2023 13:59 Ne trebate se ljutiti jedni na druge već na one koji su obezvrijedili to priznanje dajući ga okolo na guzove.
Kao i na one koji su ga dobili pa onda usrali svojim nedjelima nakon rata.
Makar jednom, previše je.
Pogotovo balavurdija
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82792 Re: SDA-All about
ok ja koliko vidim najvise kmece uz sdaovce, upravo narandzasti sdaovci oni koji su se uhljebili zahvaljujuc nelegitimnom ljiljanu.
i to upravo oni najlicemjerniji medju nama, koji su kao bili fgr, pa su odjednom postali ekstremno krilo bosnjackg nacoinalnog korpusa.
i podrzavanjem kriminalne sda a podrzavaju zarad fotelja i radnih mjsta, iti su ko i sda.
oni su samo sda za fgr. ono d im nije bas toliko gadljivo. pa ne kmece ni na kinder jaja u domu naroda, nece im se opert gadit ni hdz ako su njihove guzce uhljebljene itd .etc...
koja je cijena? ozbiljno?
i to upravo oni najlicemjerniji medju nama, koji su kao bili fgr, pa su odjednom postali ekstremno krilo bosnjackg nacoinalnog korpusa.
i podrzavanjem kriminalne sda a podrzavaju zarad fotelja i radnih mjsta, iti su ko i sda.
oni su samo sda za fgr. ono d im nije bas toliko gadljivo. pa ne kmece ni na kinder jaja u domu naroda, nece im se opert gadit ni hdz ako su njihove guzce uhljebljene itd .etc...
koja je cijena? ozbiljno?
Last edited by sumirprimus on 23/02/2023 14:14, edited 1 time in total.
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#82793 Re: SDA-All about
Ocito je da je glasove dobio zahvaljujuci SDA, a sad koliko je dio halke, fakat ne bih znao reci.... Patriota je sigurno, ali njegove interne politicke sheme nikako ne mogu da dokucim. Sad za sad je sigurno naslonjen na SDA, ali imam osjecaj da bi ih glat otkant'o.sumirprimus wrote: ↑23/02/2023 14:06a tvoje misljenje o zeljku komsicu aka ljiljanu i to zlatnom? jel il nije dio halke?
U svakom slucaju, napravio je dobar zajeb priklanjanjem njima.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82794 Re: SDA-All about
haj sad iskerno dosta si toga pisao o sda, i dosta toga si znao a za patokara ne znas hoces reci?Dozer wrote: ↑23/02/2023 14:14Ocito je da je glasove dobio zahvaljujuci SDA, a sad koliko je dio halke, fakat ne bih znao reci.... Patriota je sigurno, ali njegove interne politicke sheme nikako ne mogu da dokucim. Sad za sad je sigurno naslonjen na SDA, ali imam osjecaj da bi ih glat otkant'o.sumirprimus wrote: ↑23/02/2023 14:06
a tvoje misljenje o zeljku komsicu aka ljiljanu i to zlatnom? jel il nije dio halke?
U svakom slucaju, napravio je dobar zajeb priklanjanjem njima.
jesi sigura nda bi ih otkantao? i zasto milis d bi?
eov ja nemam pojma, osim sto sam cuo po brijacnici sta raja prica, da nema boga da ec i da smije otkantat sda
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82795 Re: SDA-All about
s kim si takav si...
ova ista licemjerna skupina napada i vase sugradjane sarajelije, druge etnije i iz drugih stranaka i proglasava ih izdajincima, kmececi nas sudbinom svojih uhljebljenih guzica.
i to je jedina istina.
nije njima do drzave nego do vlastitih guzica i koristi.
inace sta bi sa milion potpisa za drzavu? propalo ko harisova 100%?
pitam nako
ova ista licemjerna skupina napada i vase sugradjane sarajelije, druge etnije i iz drugih stranaka i proglasava ih izdajincima, kmececi nas sudbinom svojih uhljebljenih guzica.
i to je jedina istina.
nije njima do drzave nego do vlastitih guzica i koristi.
inace sta bi sa milion potpisa za drzavu? propalo ko harisova 100%?
pitam nako
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#82796 Re: SDA-All about
On je ocito kupljen, ne treba tu puno pameti. Ali ne znam cime tacno. Koliko mi je poznato, da ima nekih oraha u dzepu - nema. Ostaje jedino da je dobio cifru.sumirprimus wrote: ↑23/02/2023 14:16haj sad iskerno dosta si toga pisao o sda, i dosta toga si znao a za patokara ne znas hoces reci?Dozer wrote: ↑23/02/2023 14:14
Ocito je da je glasove dobio zahvaljujuci SDA, a sad koliko je dio halke, fakat ne bih znao reci.... Patriota je sigurno, ali njegove interne politicke sheme nikako ne mogu da dokucim. Sad za sad je sigurno naslonjen na SDA, ali imam osjecaj da bi ih glat otkant'o.
U svakom slucaju, napravio je dobar zajeb priklanjanjem njima.
jesi sigura nda bi ih otkantao? i zasto milis d bi?
eov ja nemam pojma, osim sto sam cuo po brijacnici sta raja prica, da nema boga da ec i da smije otkantat sda![]()
A mislim da ce ih otkantati ako skroz padnu. Upravo zato i kazem da nikako ne mogu da dokucim njegovu internu politicku igranku.... Fakat mi je nejasno.
Ili je on potpuno pogresno procijenio da SDA nece pasti, pa sad je tu gdje jeste, ili nije imao damu da nastavi sam.
Ubijedjen sam da bi mu dugorocno bio daleko bolje da je ostao/prisao Trojci/Osmorci nego stto se priklonio uz SDA.
Last edited by Dozer on 23/02/2023 14:29, edited 1 time in total.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82797 Re: SDA-All about
e samo me interesovalo tvoje misljenje, tj. da li si principijelan, tjt hvala lijepoDozer wrote: ↑23/02/2023 14:26
On je ocito kupljen, ne treba tu puno pameti. Ali ne znam cime tacno. Koliko mi je poznato, da ima nekih oraha u dzepu - nema. Ostaje jedino da je dobio cifru.
A mislim da ce ih otkantati ako skroz padnu. Upravo zato i kazem da nikako ne mogu da dokucim njegovu internu politicku igranku.... Fakat mi je nejasno.
Ili je on potpuno pogresno procijenio da SDA nece pasti, pa sad je tu gdje jeste, ili nije imao damu da nastavi sam.
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#82798 Re: SDA-All about
Sve to ja gledam sa strane, nisam stranacki covjek. Nicije i nijedne stranke.
Budimo realni - Zeljko je mahalac, ali i gradsko pismeno dijete, i fakat me iznenadjuju ovi njegovi potezi. Bukvalno su nidje veze s mozgom. Ostaje samo neki pozadinski tal i sicar. I kao je to u pitanju, a ovdje se sve prije ili kasnije sazna, onda je poton'o k'o Titanik.
Budimo realni - Zeljko je mahalac, ali i gradsko pismeno dijete, i fakat me iznenadjuju ovi njegovi potezi. Bukvalno su nidje veze s mozgom. Ostaje samo neki pozadinski tal i sicar. I kao je to u pitanju, a ovdje se sve prije ili kasnije sazna, onda je poton'o k'o Titanik.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82799 Re: SDA-All about
dobro znas da danas ne moras biti stranacki covjek, ne rade oni to tako.
dovoljno je da ucine uslugu. i da se usluga mora vratiti.
pa to je taj sda nesistem. kao zamjena za uredjeno drustvo i sistem vrijednosti zar ne?
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#82800 Re: SDA-All about
Naravno. Na taj nacin oni drze hiljade ljudi u saci. Ali, meni ni tu ne mogu nista, nisam dio njihovog sistema, ne zavisim od njih ili bilo koga drugog na bilo koji nacin, tako da mogu imati komociju da sve posmatram i analiziram izvana i iz daljine. A tako se stvari uvijek vide najbolje.sumirprimus wrote: ↑23/02/2023 14:33dobro znas da danas ne moras biti stranacki covjek, ne rade oni to tako.
dovoljno je da ucine uslugu. i da se usluga mora vratiti.
pa to je taj sda nesistem. kao zamjena za uredjeno drustvo i sistem vrijednosti zar ne?![]()

