SDA-All about

sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82776 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

NISTA KO izetbegovic smece izdajnicko lopovsko...
nista sa njim pa ni drzava, ici ce na smetljiste istorije zajedno sa svojom hanumom.
a nista bolji nisu ni svi oni kojiga pdrzavaju.
pljuu
s njima nista. trojka nek potpise bilo st asa sda. gubi moj glas.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82777 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

mirsek wrote: 23/02/2023 12:45
Blixen wrote: 23/02/2023 12:37

ja sam diplomirao 20xx
post diplomski zavrsio 20xx

treba mi 30 sekundi da nadjem obje diplome
nekoj firmi u koju apliciram za posao treba jedan poziv ili mail da provjere vjerodostojnost diploma

ova vodi UKC i ne zna gdje joj je diploma vec 20 godina
Logicno pitanje, sta onda ceka Skrijelj ?
sta sepka ceka?
ima li obraza da vodi UKC bez diplome?
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17041
Joined: 27/04/2021 22:52

#82778 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

Login77777 wrote: 23/02/2023 12:46
Blixen wrote: 23/02/2023 12:43 Image

kenela, sepka, enra i miss piggy
kao da je uzgoj pasa u pitanju
Pazi ekipe… :lol:
@tramvajtrojka
joj vidi bisere i blazenog osmjeha ovo samo @pici moze voljeti :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
MMM1977
Posts: 6696
Joined: 15/07/2009 12:56

#82779 Re: SDA-All about

Post by MMM1977 »

U prosječnoj, skromnoj bošnjačkoj porodici se voza GLC i nose LV torbe. Hvala Bogu na svim blagodatima koje nam je, kao pripadnicima ovog naroda, priuštio.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82780 Re: SDA-All about

Post by pici »

Blixen wrote: 23/02/2023 12:43 Image

kenela, sepka, enra i miss piggy
kao da je uzgoj pasa u pitanju
Lopovska žgadija.Ukrali bi ti iz oka.
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#82781 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

A tezina u milionima...neprocjenjiva. Ne zna se ko je vise izvukao iz raznih budzeta...
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82782 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

PM72 wrote: 23/02/2023 11:55
sumirprimus wrote: 23/02/2023 11:50

i ona je mali patokar ljiljan, pa je psle genjca ubjedljivo najveci parazitarni uhljeb na budzetu, pa opet mnogi ga brane slijepo.
Volio bih znati tvoj dobrinos odbrani Bosne pa da stavimo na vagu...ili koliko imaš godina pa se primaš na propagandu.
Uporno iznosiš gluposti i laži a da ne pominjem omalovažavanje dobitnika najvećeg ratnog priznanja.
Dovoljno je reći da to isto priznanje ima i najveća ubleha na prostoru exYu, a to je Nedžad po zakonu Branković. Dobijao ga je i kunto i anto, zavisno koliko si bio poslušan.

Toliko o tom priznanju i mitovima vezanim za isti.

Upravo likovi kao što su pjandura i ovaj "po zakonu", su urnisali to priznanje i obezvrijedili ljude koji su ga dobili zaslugama, a ne političkom pogodonošću.
Last edited by Mishelinke on 23/02/2023 13:50, edited 1 time in total.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10180
Joined: 31/03/2007 00:07

#82783 Re: SDA-All about

Post by Bosanski_kralj »

Sav trud botova po društvenim mrežama, forumima...Izetbegović jednim intervjuom baci u blato.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82784 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

Bosanski_kralj wrote: 23/02/2023 13:50 Sav trud botova po društvenim mrežama, forumima...Izetbegović jednim intervjuom baci u blato.
Pored takvog predsjednika, neprijatelj im i ne treba.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#82785 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Mishelinke wrote: 23/02/2023 13:47
PM72 wrote: 23/02/2023 11:55

Volio bih znati tvoj dobrinos odbrani Bosne pa da stavimo na vagu...ili koliko imaš godina pa se primaš na propagandu.
Uporno iznosiš gluposti i laži a da ne pominjem omalovažavanje dobitnika najvećeg ratnog priznanja.
Dovoljno je reći da to isto priznanje ima i najveća ubleha na prostoru exYu, a to je Nedžad po zakonu Branković. Dobijao ga je i kunto i anto, zavisno koliko si bio poslušan.

Toliko o tom priznanju i mitovima vezanim za isti.
Pa šta treba,dopustit onima koji nisu bili ni rođeni ili pobjeguljama u dijaspori da zapišavaju dobitnike Zlatnih ljiljana?
Od 1600 dobitnika Zlatnog ljiljana nek je deset posto dobilo na guzove,opet je 90,% isti dobilo zasluženo.
Šta reći za jednog Čupu,dobitnika Zlatnog ljiljana, koji je vodio diverzante 2 viteške da je šupak što je u SDA?
On je za mene heroj i tačka.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21045
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#82786 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

Ne trebate se ljutiti jedni na druge već na one koji su obezvrijedili to priznanje dajući ga okolo na guzove.

Kao i na one koji su ga dobili pa onda usrali svojim nedjelima nakon rata.

Makar jednom, previše je.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#82787 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

DaysleepeR wrote: 23/02/2023 13:59 Ne trebate se ljutiti jedni na druge već na one koji su obezvrijedili to priznanje dajući ga okolo na guzove.

Kao i na one koji su ga dobili pa onda usrali svojim nedjelima nakon rata.

Makar jednom, previše je.
Slažem se ali ni ti ni ja nismo mjerodavni pisati kako je neko dobio Zlatni ljiljan na guzove ili borbom.
Pogotovo balavurdija
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82788 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Dozer wrote: 23/02/2023 13:23 A tezina u milionima...neprocjenjiva. Ne zna se ko je vise izvukao iz raznih budzeta...
a tvoje misljenje o zeljku komsicu aka ljiljanu i to zlatnom? jel il nije dio halke?
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82789 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

:arrow:
Last edited by Mishelinke on 23/02/2023 14:17, edited 2 times in total.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82790 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

PM72 wrote: 23/02/2023 13:54
Mishelinke wrote: 23/02/2023 13:47

Dovoljno je reći da to isto priznanje ima i najveća ubleha na prostoru exYu, a to je Nedžad po zakonu Branković. Dobijao ga je i kunto i anto, zavisno koliko si bio poslušan.

Toliko o tom priznanju i mitovima vezanim za isti.
Pa šta treba,dopustit onima koji nisu bili ni rođeni ili pobjeguljama u dijaspori da zapišavaju dobitnike Zlatnih ljiljana?
Od 1600 dobitnika Zlatnog ljiljana nek je deset posto dobilo na guzove,opet je 90,% isti dobilo zasluženo.
Šta reći za jednog Čupu,dobitnika Zlatnog ljiljana, koji je vodio diverzante 2 viteške da je šupak što je u SDA?
On je za mene heroj i tačka.
patokara treba hebavat na svkaom koraku, jedna obicna budzetska parazitarna mokra uhljebina.
sovju guzicu je smjestio, i prodo obraz za bog te pito koliko
sta je sporno? i uostalom pricamo o dnevnoj politici 2023ce godine a ne 93ce. koga bli krac ba iskreno i kakve veze to ima sa recimo izgeradnjom uatoputa, sa biranjem osmice bez idplome na mjsto direktora ose, ili seke na mjesto kc.
koji ba diverznTI? on su diverzanti na nase paer u bzetu okje mi svi punimo.
jbo tu pricu ba ..
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82791 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

PM72 wrote: 23/02/2023 14:03
DaysleepeR wrote: 23/02/2023 13:59 Ne trebate se ljutiti jedni na druge već na one koji su obezvrijedili to priznanje dajući ga okolo na guzove.

Kao i na one koji su ga dobili pa onda usrali svojim nedjelima nakon rata.

Makar jednom, previše je.
Slažem se ali ni ti ni ja nismo mjerodavni pisati kako je neko dobio Zlatni ljiljan na guzove ili borbom.
Pogotovo balavurdija
jeko balavurdija? mislis patokar, legitimni uhljeb na mjestu clana hrvackg clana precjednistva, podguzna muha sda. :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82792 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

ok ja koliko vidim najvise kmece uz sdaovce, upravo narandzasti sdaovci oni koji su se uhljebili zahvaljujuc nelegitimnom ljiljanu.
i to upravo oni najlicemjerniji medju nama, koji su kao bili fgr, pa su odjednom postali ekstremno krilo bosnjackg nacoinalnog korpusa.
i podrzavanjem kriminalne sda a podrzavaju zarad fotelja i radnih mjsta, iti su ko i sda.
oni su samo sda za fgr. ono d im nije bas toliko gadljivo. pa ne kmece ni na kinder jaja u domu naroda, nece im se opert gadit ni hdz ako su njihove guzce uhljebljene itd .etc...
koja je cijena? ozbiljno?
Last edited by sumirprimus on 23/02/2023 14:14, edited 1 time in total.
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#82793 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

sumirprimus wrote: 23/02/2023 14:06
Dozer wrote: 23/02/2023 13:23 A tezina u milionima...neprocjenjiva. Ne zna se ko je vise izvukao iz raznih budzeta...
a tvoje misljenje o zeljku komsicu aka ljiljanu i to zlatnom? jel il nije dio halke?
Ocito je da je glasove dobio zahvaljujuci SDA, a sad koliko je dio halke, fakat ne bih znao reci.... Patriota je sigurno, ali njegove interne politicke sheme nikako ne mogu da dokucim. Sad za sad je sigurno naslonjen na SDA, ali imam osjecaj da bi ih glat otkant'o.
U svakom slucaju, napravio je dobar zajeb priklanjanjem njima.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82794 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Dozer wrote: 23/02/2023 14:14
sumirprimus wrote: 23/02/2023 14:06

a tvoje misljenje o zeljku komsicu aka ljiljanu i to zlatnom? jel il nije dio halke?
Ocito je da je glasove dobio zahvaljujuci SDA, a sad koliko je dio halke, fakat ne bih znao reci.... Patriota je sigurno, ali njegove interne politicke sheme nikako ne mogu da dokucim. Sad za sad je sigurno naslonjen na SDA, ali imam osjecaj da bi ih glat otkant'o.
U svakom slucaju, napravio je dobar zajeb priklanjanjem njima.
haj sad iskerno dosta si toga pisao o sda, i dosta toga si znao a za patokara ne znas hoces reci? :)
jesi sigura nda bi ih otkantao? i zasto milis d bi?
eov ja nemam pojma, osim sto sam cuo po brijacnici sta raja prica, da nema boga da ec i da smije otkantat sda :)
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82795 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

s kim si takav si...
ova ista licemjerna skupina napada i vase sugradjane sarajelije, druge etnije i iz drugih stranaka i proglasava ih izdajincima, kmececi nas sudbinom svojih uhljebljenih guzica.
i to je jedina istina.
nije njima do drzave nego do vlastitih guzica i koristi.
inace sta bi sa milion potpisa za drzavu? propalo ko harisova 100%?
pitam nako
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#82796 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

sumirprimus wrote: 23/02/2023 14:16
Dozer wrote: 23/02/2023 14:14
Ocito je da je glasove dobio zahvaljujuci SDA, a sad koliko je dio halke, fakat ne bih znao reci.... Patriota je sigurno, ali njegove interne politicke sheme nikako ne mogu da dokucim. Sad za sad je sigurno naslonjen na SDA, ali imam osjecaj da bi ih glat otkant'o.
U svakom slucaju, napravio je dobar zajeb priklanjanjem njima.
haj sad iskerno dosta si toga pisao o sda, i dosta toga si znao a za patokara ne znas hoces reci? :)
jesi sigura nda bi ih otkantao? i zasto milis d bi?
eov ja nemam pojma, osim sto sam cuo po brijacnici sta raja prica, da nema boga da ec i da smije otkantat sda :)
On je ocito kupljen, ne treba tu puno pameti. Ali ne znam cime tacno. Koliko mi je poznato, da ima nekih oraha u dzepu - nema. Ostaje jedino da je dobio cifru.
A mislim da ce ih otkantati ako skroz padnu. Upravo zato i kazem da nikako ne mogu da dokucim njegovu internu politicku igranku.... Fakat mi je nejasno.
Ili je on potpuno pogresno procijenio da SDA nece pasti, pa sad je tu gdje jeste, ili nije imao damu da nastavi sam.

Ubijedjen sam da bi mu dugorocno bio daleko bolje da je ostao/prisao Trojci/Osmorci nego stto se priklonio uz SDA.
Last edited by Dozer on 23/02/2023 14:29, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82797 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Dozer wrote: 23/02/2023 14:26
On je ocito kupljen, ne treba tu puno pameti. Ali ne znam cime tacno. Koliko mi je poznato, da ima nekih oraha u dzepu - nema. Ostaje jedino da je dobio cifru.
A mislim da ce ih otkantati ako skroz padnu. Upravo zato i kazem da nikako ne mogu da dokucim njegovu internu politicku igranku.... Fakat mi je nejasno.
Ili je on potpuno pogresno procijenio da SDA nece pasti, pa sad je tu gdje jeste, ili nije imao damu da nastavi sam.
e samo me interesovalo tvoje misljenje, tj. da li si principijelan, tjt hvala lijepo :)
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#82798 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

Sve to ja gledam sa strane, nisam stranacki covjek. Nicije i nijedne stranke.

Budimo realni - Zeljko je mahalac, ali i gradsko pismeno dijete, i fakat me iznenadjuju ovi njegovi potezi. Bukvalno su nidje veze s mozgom. Ostaje samo neki pozadinski tal i sicar. I kao je to u pitanju, a ovdje se sve prije ili kasnije sazna, onda je poton'o k'o Titanik.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82799 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Dozer wrote: 23/02/2023 14:30 Sve to ja gledam sa strane, nisam stranacki covjek. Nicije i nijedne stranke.
dobro znas da danas ne moras biti stranacki covjek, ne rade oni to tako.
dovoljno je da ucine uslugu. i da se usluga mora vratiti.
pa to je taj sda nesistem. kao zamjena za uredjeno drustvo i sistem vrijednosti zar ne? :)
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#82800 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

sumirprimus wrote: 23/02/2023 14:33
Dozer wrote: 23/02/2023 14:30 Sve to ja gledam sa strane, nisam stranacki covjek. Nicije i nijedne stranke.
dobro znas da danas ne moras biti stranacki covjek, ne rade oni to tako.
dovoljno je da ucine uslugu. i da se usluga mora vratiti.
pa to je taj sda nesistem. kao zamjena za uredjeno drustvo i sistem vrijednosti zar ne? :)
Naravno. Na taj nacin oni drze hiljade ljudi u saci. Ali, meni ni tu ne mogu nista, nisam dio njihovog sistema, ne zavisim od njih ili bilo koga drugog na bilo koji nacin, tako da mogu imati komociju da sve posmatram i analiziram izvana i iz daljine. A tako se stvari uvijek vide najbolje.
Post Reply