INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Moderator: anex
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 885
- Joined: 23/12/2018 19:16
#11176 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Sad sam u Mega Diskontu kupila skoljku M jaja za 7, 50 KM. To je usteda od najmanje 3 KM. Mlijeko 2,0 mm 2 KM bez cepa.
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#11177 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
koje tablete za masinu za sudje uzimate, ranije se moglo normalno uzeti kutija tableta za nekih 20 markica, sad je to redovno oko 30
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
Nokian808
- Posts: 1036
- Joined: 13/05/2013 20:50
-
Teufik
- Posts: 4886
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#11180 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#11181 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
vazda sam mogao naci ranije somat i finish oko cvaje 100/120 komada, nekako su mi se najbolje pokazale, sad uglavnom oko 30 markica, cak u amke vidjeh finish 120 komada 42 marke
a vidjeh i kod amke domestos 5,40
evo kratki pijacni barometar onog sto mi zape za oko danas u b-fazi:
mladi kupus 3,5
spinat 6
patlidzan 8
ko voli nek izvoli
evo kratki pijacni barometar onog sto mi zape za oko danas u b-fazi:
mladi kupus 3,5
spinat 6
patlidzan 8
ko voli nek izvoli
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#11182 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
nisam probao odavno, mogao biTeufik wrote: ↑22/02/2023 14:04U DM-u
https://www.dm-drogeriemarkt.ba/denkmit ... 16172.html
65 komada - 8,70 KM
Top su.
-
probook
- Posts: 5042
- Joined: 13/10/2013 22:38
#11183 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Kad smo vec kod banana vidim juce u Bingu cijena 3,65 KM i raf prilicno prazan
Znaci nije to skupo, moze ici i preko 4 KM 
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#11184 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Sad će tebi ovdje objasniti da su to pokupovali ovi što su dobili na lotu i ovi što moraju jesti isključivo banane da bi preživjeli i da to njima nije skupo...
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#11185 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Kupuje raja po bananu, dvije..vjeruj mi koliko hoćeš..
Imaš pored korpu sa onim "crnim" bananama koje su snižene na 2.25 KM.
I to pukne za tren...
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#11186 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Danas u Bingu banane 2,95, cim padne potraznja i raja ne kupuje moraju spustiti cijenu.konektovan wrote: ↑22/02/2023 18:55Kupuje raja po bananu, dvije..vjeruj mi koliko hoćeš..
Imaš pored korpu sa onim "crnim" bananama koje su snižene na 2.25 KM.
I to pukne za tren...
-
Hakiz
- Posts: 48386
- Joined: 30/07/2015 20:01
#11187 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Ne bi meni bilo previše žao da najveći iznos ode radniku na plantaži. Ali, preprodavač uzme najviše 
-
korisnicki
- Posts: 527
- Joined: 13/03/2021 12:12
#11188 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Bojkotujem banane sve dok su iznad 2,5 KM. U Hrvatskoj TC Plodine banane 1,05E.Ironmen wrote: ↑22/02/2023 20:57Danas u Bingu banane 2,95, cim padne potraznja i raja ne kupuje moraju spustiti cijenu.konektovan wrote: ↑22/02/2023 18:55
Kupuje raja po bananu, dvije..vjeruj mi koliko hoćeš..
Imaš pored korpu sa onim "crnim" bananama koje su snižene na 2.25 KM.
I to pukne za tren...
Do prije tri godine bile među najpovoljnim voćem.
- Matijevic_Vlado
- Posts: 3491
- Joined: 03/10/2012 14:27
- Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..
#11189 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Ma vala je i te banane svako i jeo. Neka su poskupile
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11191 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
U konzumu akcija 4 dana banane ispod 3 km
- pepeljara
- Posts: 7351
- Joined: 22/08/2003 00:00
- nepass1
- Posts: 14673
- Joined: 06/07/2017 07:35
#11193 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Eno i u bingu 2.90
-
Mrvice_ba
- Posts: 1338
- Joined: 28/01/2020 08:33
#11194 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Propalo tone banane. Banana nije gorivo da stoji. 2-3 i mozes baciti.
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#11195 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Jebale vas banane...7 dana prica o bananama,kao da je voda pa bez nje ne mozes .
Meni je psiholoska granica za banane 2 KM i to one najbolje,zute krupne kada budu a ne one truhle
Meni je psiholoska granica za banane 2 KM i to one najbolje,zute krupne kada budu a ne one truhle
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#11196 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Mogli bi malo o čokoladnim bananicama...

- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#11198 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Šta je ono 'nako,..ne more čojka zasititi 2 kile..da pojedeš
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#11199 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
boles' sestrem
sjećate li se Zorine prodavnice i bananica, rum pločica i želea na kilu?
Bananice vazda prve puknu
-
sarajevo-x.com
- Posts: 860
- Joined: 19/04/2013 08:42
- Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
#11200 Re: INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Red maslaca red banana 
