
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- skrbavi-admin
- Posts: 7105
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#45402 Re: Pitamo Mehanicare ?
prepadoh se - poceo sam da se fatam za kljuc 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#45406 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hahah, dešavalo mi se, ne s mehanikom, ali sa elektronikom da. Upadnem u rupu web stranica, nekad u tri ujutro skontam da ništa nisam pametniji, al’ jesam mnogo pospaniji
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45407 Re: Pitamo Mehanicare ?
hahaha waybackmachine nada umire zadnja 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#45408 Re: Pitamo Mehanicare ?
forumashi kliksovci sa wagen problemima
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#45410 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozda se cuje cilindar al ne vjerujem da je sjeban posto je auto novo, cuje se kao lose podmazana vrata pisak al nebitno ti je to ako strada ostace u podunj0be wrote: ↑21/02/2023 19:05 Dacia Duster, 2021. godište
Dešava se da poslije vožnje drugih ljudi primjetim da je kvačilo "stegnuto" i tvrdo, te se čak čuje na stiskanje zvuk kao razvlacenja opruge ili slično. Vozilo nakon što npr prenoći, kvačilo je normalno i mehko i nema nikakvog zvuka. Vozilo je prešlo tek oko 20hiljada kilometara. Obzirom da nas nekoliko koristi to vozilo, ne govorim nikome ništa još uvijek, a dok se vozim s njima ne primjećujem da neko nešto pogrešno radi u smislu vožnje.
Ima li neko objašnjenje?
- skrbavi-admin
- Posts: 7105
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#45412 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na koji tehnicki otici da mi provjere svjetlosni snop i podese visinu farova?
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- shape of despair
- Posts: 3988
- Joined: 09/04/2008 18:41
#45414 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kad upalim grijanje u kabini farovi lagano trepere,treperi i ekran grijanja,jedva primjetno. Ugasim grijanje sve ok. i svjetlo u kabini treperi sa upaljenim puhanjem. cim malo vise struje zadam problem. Aku mijenjan prije 2 godine.
Nekad se ovo i ne desava.
Nekad se ovo i ne desava.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#45415 Re: Pitamo Mehanicare ?
Provjeri alternator i regler.
- shape of despair
- Posts: 3988
- Joined: 09/04/2008 18:41
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
-
Ermin ZM
- Posts: 1724
- Joined: 09/01/2019 18:40
#45418 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozdrav znalci. Prilikom redovnog malog servisa, rekose mi da se cuje nesto sa desne strane i da bi trebalo pregledati. Kazu sumnjaju ili na kompresor klime ili na mikroremen.
E sad ja ne cujem nista, msm isti zvuk otkako sam uzeo auto ne primjecujem razliku.
Ima li neki nacin da ja kao laik to provjerim?
Auto je pasat b8 2.0 tdi.
Veliki servis je po planu na 210 hiljada, trenutno ima oko 135.
E sad ja ne cujem nista, msm isti zvuk otkako sam uzeo auto ne primjecujem razliku.
Ima li neki nacin da ja kao laik to provjerim?
Auto je pasat b8 2.0 tdi.
Veliki servis je po planu na 210 hiljada, trenutno ima oko 135.
-
Vox_liberi
- Posts: 308
- Joined: 25/01/2022 14:39
#45419 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kojeg autoelektričara preporučujete u novom gradu/novom sarajevu? Da je blizu Čengić Vile po mogućnosti
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#45420 Re: Pitamo Mehanicare ?
Senci kod Fahdove dzamije.Vox_liberi wrote: ↑24/02/2023 16:53 Kojeg autoelektričara preporučujete u novom gradu/novom sarajevu? Da je blizu Čengić Vile po mogućnosti
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#45421 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jedino ako ti neće stari raditi, nema većeg tersa naširoko.Optimist wrote: ↑24/02/2023 16:55Senci kod Fahdove dzamije.Vox_liberi wrote: ↑24/02/2023 16:53 Kojeg autoelektričara preporučujete u novom gradu/novom sarajevu? Da je blizu Čengić Vile po mogućnosti
Meni je u komšiliuku, ne bih mu dao sijalicu da mi džaba promjeni.
Šta ti treba od autoelektričarskih usluga?
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#45422 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja imam dobro iskustvo sa elektricarom na Dobrinji. Radnja do DeTools-a, mislim da se zove Sudo.Vox_liberi wrote: ↑24/02/2023 16:53 Kojeg autoelektričara preporučujete u novom gradu/novom sarajevu? Da je blizu Čengić Vile po mogućnosti
-
Vox_liberi
- Posts: 308
- Joined: 25/01/2022 14:39
#45423 Re: Pitamo Mehanicare ?
p0400 i p0171 mi se već neko vrijeme pale, i s farovima neki problem ima, kad dodirnem prekidač odmah se gase.Naslovnica wrote: ↑24/02/2023 17:29Jedino ako ti neće stari raditi, nema većeg tersa naširoko.
Meni je u komšiliuku, ne bih mu dao sijalicu da mi džaba promjeni.
Šta ti treba od autoelektričarskih usluga?
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#45424 Re: Pitamo Mehanicare ?
Radi u bihamku...bukvalno iz škole su ga vrbovali, evo 20 i kusur godina.lavic wrote: ↑25/02/2023 09:14Ja imam dobro iskustvo sa elektricarom na Dobrinji. Radnja do DeTools-a, mislim da se zove Sudo.Vox_liberi wrote: ↑24/02/2023 16:53 Kojeg autoelektričara preporučujete u novom gradu/novom sarajevu? Da je blizu Čengić Vile po mogućnosti


