FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
-
Kat
- Posts: 660
- Joined: 19/12/2009 16:45
#4376 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Sta se ovo sa nakim cetaljima na kraju haman izljubi od radosti sto ih vidje
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#4378 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Susjed, zaista SDA ima u ovom trenutku podrsku 70%, ako ne i 90% Bosnjaka za blokade, jer Bosnjaci zele da se ovo rijesi jednom za vazda, i treba ustrajati u blokadi, ali podrska SDA-u nije nista veca nego je bila na izborima, moze biti samo i manja.palermo wrote: ↑20/02/2023 17:44
Pa ako 70% bosnjaka podrzava politiku trojke, onda je ovo lako rijesiti. Izvedes na ulicu 100 000 ljudi koji ce jasno poruciti SDA da ne zele biti taoci blokade. Ne postoje muda u BiH a u SDA pogotovo koja bi mogla u tim okolnostima reci , mi blokiramo.A izlazak na ulicu je takodje dio demokratije.
Samo sto se meni cini da SDA u ovom trenutku ima podrsku 70% Bosnjaka za politiku blokade I mislim da I oni to dobro znaju. I zbog toga I mogu imati hrabrost da idu u blokade
A upitah, jer si ti neke procente bacao...pa rekoh da vidim na cemu se temelje
Moja rodica potpuno nesposobna mentalno je glasala za SDA, tj. glasalo se za nju, a dobili su neki paket za uzvrat. I koliko je takvih, aman.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#4379 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Pa gdje onda problem ? Ako postoji 90% podrska odredjenim koracima.dr_Evil wrote: ↑21/02/2023 07:54Susjed, zaista SDA ima u ovom trenutku podrsku 70%, ako ne i 90% Bosnjaka za blokade, jer Bosnjaci zele da se ovo rijesi jednom za vazda, i treba ustrajati u blokadi, ali podrska SDA-u nije nista veca nego je bila na izborima, moze biti samo i manja.palermo wrote: ↑20/02/2023 17:44
Pa ako 70% bosnjaka podrzava politiku trojke, onda je ovo lako rijesiti. Izvedes na ulicu 100 000 ljudi koji ce jasno poruciti SDA da ne zele biti taoci blokade. Ne postoje muda u BiH a u SDA pogotovo koja bi mogla u tim okolnostima reci , mi blokiramo.A izlazak na ulicu je takodje dio demokratije.
Samo sto se meni cini da SDA u ovom trenutku ima podrsku 70% Bosnjaka za politiku blokade I mislim da I oni to dobro znaju. I zbog toga I mogu imati hrabrost da idu u blokade
A upitah, jer si ti neke procente bacao...pa rekoh da vidim na cemu se temelje
Moja rodica potpuno nesposobna mentalno je glasala za SDA, tj. glasalo se za nju, a dobili su neki paket za uzvrat. I koliko je takvih, aman.
Men se.cini da si ovo trebao napisati nekim drugim likovima sa.foruma.
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#4380 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Sto se mene tice apsolutno nema problema, ali nemoj podrsku blokadi da predstavljas kao podrsku Bakiru. I corava koka zrno nadje, pa ga je i Bakir ovaj put pronasao, samo je problem da ga sutra Dragan pozove u vlast zaboravio bi on na blokadu brze nego Komsic na milion potpisa.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#4381 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Nista ja ne predstavljam. Pricamo o konkretnom potezu u konkretnoj situaciji.dr_Evil wrote: ↑21/02/2023 08:42Sto se mene tice apsolutno nema problema, ali nemoj podrsku blokadi da predstavljas kao podrsku Bakiru. I corava koka zrno nadje, pa ga je i Bakir ovaj put pronasao, samo je problem da ga sutra Dragan pozove u vlast zaboravio bi on na blokadu brze nego Komsic na milion potpisa.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83530
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
Kat
- Posts: 660
- Joined: 19/12/2009 16:45
#4383 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne sumnjam da ti se svidja.
Samo kad kaze da je armija kidnapovala njegovog (Zahiragicevog) predsjednika, pa posto vidim da dijelite iste stavove, ko je bio vas predsjednik tokom agresije:
a) Milosevic
b)Tudjman
c) Abdic
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#4384 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Niti jedan od navedenih, ali hvala na pitanju, meni je bio Alija. Pravo je pitanje ko je bio predsjednik i naredbodavac Aliji
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
#4385 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#4386 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
#4387 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Znači nisam jedini koji tako misli
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#4388 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Nisi, ima nas, ali moras biti spreman da ces biti proglasen poCetnikom jako brzo
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#4389 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Kako? Mislim, mozda u pocetku ali je ova teorija neodrziva dugorocno.
- mirota
- Posts: 4688
- Joined: 11/01/2018 11:42
#4390 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
- mirota
- Posts: 4688
- Joined: 11/01/2018 11:42
#4392 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
mislis na ovom forumu? slazem se 
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#4393 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Bata druze jel moze jedan ban na 2 sedmice? Vakat mi da idem na hladjenje? Molio bih lijepo
- mirota
- Posts: 4688
- Joined: 11/01/2018 11:42
#4394 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#4396 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Fino sročeno, ali - sjetimo se - na isti način je bio i HDZ izbačen iz vlasti.apsidejzi wrote: ↑20/02/2023 13:19 Zahiragic se jasno isprofilirao u ovom intervju-u kao neko ko je bosnjak ali i musliman i koji zeli da takav bude prihvacen od strane Evrope i svijeta i posto je dobio dobar dio bosnjackih glasova to automatski znaci da i ti bosnjaci stoje iza njega. Uklanjanjem SDA iz vlasti raznim politickim marifetlucima automatski znaci uklanjanje tog dijela bosnjaka iz vlasti. Ja znam namanje deset osoba koji su apsolutno istog stava kao i Zahiragic. Ne slazem se politicki sa njima ali jbg, ipak je njih bilo preko 200.000 na ovim izborima sto je preko 24% ukupnih glasaca koji su izasli da glasaju.
Ja razumijem da su imali 10% glasova pa izgubili izbore pa izbaceni iz vlasti, ali oni su ipak imali 1/4 glasova svih glasaca. Razumijem i da se napravi koalicija koja ima vise glasova od njih pa ih se istisne iz vlade. I to je OK. Ali traziti od stranaca da nametnu rjesenje u kojem ce se ciljano ici protiv SDA, meni kao bosnjaku ateisti SMETA. Ja politicki nisam na istoj talasnoj duzini kao SDA glasaci, ali sam i dalje bosnjak i ne svidja mi se da neko ignorise svakog cetvrtog bosnjaka samo zato jer postoje. Ja sam veoma dobro svjestan da cetnici nisu pitali jel ja klanjam ili ne. Pogleda mi ime i hajmo, daj vrat da sijecemo.
Zato ja razumijem Zahiragica i njegovo ponasanje. U jednu ruku mi je cak i drago da ima i ta struja u bosnjackom narodu. Ja sam za multi kulti BiH ali sa srbima i hrvatima koji zele BiH. Dok god postoje oni koji bi se odcijepili iste sekunde kad im se pruzi prilika, ja se kao ateista osjecam nesigurno. Nece oni gledat u moja djela. Gledace samo u ime. A ovih srba i hrvata je mnogo mnogo vise. i sad dodju stranci i pocnu na silu izbacivati SDA iz vlasti??? Da ponovim jos jednom, ja bih prvi volio da SDA ispadne iz vlasti jer je osmorka, desetorka, sestorka, trojka napravila dovoljno jaku i stabilnu koaliciju koja moze funkcionisati. Ali da visoki predstavnik mijenja ponovo ustav kako bi se SDA na silu izbacila samo zato sto ne odgovaraju strancima... to mi vec lici na diktaturu i putinovu rusiju ili erdoganovu tursku i tu se covjek moze realno zapitati sta je razlog toga? Ja mislim da je Zahiragic veoma lijepo objasnio sta bi to znacilo u tom kontekstu.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#4397 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
nisi
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#4398 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
... zaceragic je buduci precjednik, najmanje od esdeja a u nekijem projekcijama i od bejundha ili onog dijela sto od bejundha ostane 
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4399 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
imam osjecaj da ovim starim sda guzicama bivol ide na neku stvar. sjebace ga ova stara garda jer se previse uzjogunio. mada, opet ne znam ko je iza njega, mozda ima jaka ledja u toj strukturi.
- mirota
- Posts: 4688
- Joined: 11/01/2018 11:42
#4400 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
mescini da on ima jaka ledja i bukvalno 
