SDA-All about

User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82526 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

Alija Seferu: "Kaže mi Arafat: uzmi Alija to što ti nude, uzmi trećinu i napravi svoju državu."

- u avionu, negdje iznad Sredozemlja 1993. godine


Ankara 1993. godine: Republika Srpska je potpisana, omjer teritorija: 49:51.

Dejton 1995. godine: Ovjereno međunarodno priznanje Republike Srpske.

Da nije Harisa Silajdžića, koji je sa pripitim Miloševićem uspio ispregovarati Sarajevo, i koliko toliko spasiti cijelu stvar u koju nas je Alija gurao, danas bi Grbavica, Ilidža, Nedžarići, Rajlovac, Vogošća i Ilijaš bili dio RS-a.
Last edited by Mishelinke on 19/02/2023 15:26, edited 1 time in total.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#82527 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

halo_ba wrote: 19/02/2023 15:19
kluz franjo wrote: 19/02/2023 15:11
"Moji" nisu ni Cerić, ni Turković, a ni Milanović, ni Stevandić, ni Dačić, a ni Zahiragić.
Niko od tih koje se ti citirao sa "dijametralno različitim" stavovima glede "razumjevanja i prijateljstva na istoku".

Što se tiče fotelja NS... daj šta daš. Svaka fotelja u evropskoj BiH iz koje se izbace ovi tvoji citirani "istočnjaci" je zauhar.
Ja se ne nadam fotelji, pa mi je svejedno hoce li biti izbaceni ili ne.
Zapravo, godinama sam glasao za to da budu izbaceni, ali vidim da tvoji spremnije nude dupe nego onomad SDA.
Što se onda glasaš, kad ne glasaš? :gunjastajl:

A ako se mora "dupe dati", uvijek prije i radije Briselu i Wašingtonu, nego Moskvi i Teheranu.
:thumbup: :bih: :bih: :bih:
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82528 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 15:24
giannibelif wrote: 19/02/2023 15:21
Volio bi ti da budeš dan u mojoj koži. Možda se mi trebati neko za krečenje garaže uskoro.
Vidim, demokrata i intelektualac jedna kroz jedan. :lol: :lol: :lol:
Sta ce mi tvoja koza, da testiram lijek za svrab?
[/quote
Demokrata nego šta, jer tako treba sa neukim i zadrtim šovinistima.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23421
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#82529 Re: SDA-All about

Post by sime_cipol »

Login77777 wrote: 19/02/2023 15:10
halo_ba wrote: 19/02/2023 15:00

Ja ne znam sta je s tobom. Cesto se nisam slagao s tobom, ali s enije moglo previdjeti da si pisao korektne i objektivne postove.
Otkako je dosla u pitanje fotelja za NS, ti kao da kopiras trajvantricu...
Jesi li toliko zajedljiv da ne mozes skontati da nisu identicni, vec dijametralno suprotni... dva kraja jednog spektra. I jedni i drugi se nadaju milosti velikog hazjaina. Ne vidis da tvoji hrle u narucje Milanovicevih i Dacicevih marioneta?
SDA je vec stranu odabrala, kod druga im Putina. 🇷🇺

Nakon 25 godina se sjetili da se bore za Bosnjake i drzavu. Sta su do sada radili? :?
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82530 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

kluz franjo wrote: 19/02/2023 15:25
halo_ba wrote: 19/02/2023 15:19
Ja se ne nadam fotelji, pa mi je svejedno hoce li biti izbaceni ili ne.
Zapravo, godinama sam glasao za to da budu izbaceni, ali vidim da tvoji spremnije nude dupe nego onomad SDA.
Što se onda glasaš, kad ne glasaš? :gunjastajl:

A ako se mora "dupe dati", uvijek prije i radije Briselu i Wašingtonu, nego Moskvi i Teheranu.
:thumbup: :bih: :bih: :bih:
Da biram izmedju SDA, Neke i Dine?
A ako se vec mora dati dupe, onda iz dobrog razloga (da ne citiram knjaza Milosa).
A vi ga dajete za dzaba, ljudima koji su vas prije par mjeseci samarali kitom.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82531 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 15:26
halo_ba wrote: 19/02/2023 15:24

Vidim, demokrata i intelektualac jedna kroz jedan. :lol: :lol: :lol:
Sta ce mi tvoja koza, da testiram lijek za svrab?
Demokrata nego šta, jer tako treba sa neukim i zadrtim šovinistima.
Pa idi malo poduci srbe i hrvate.
Haman kod njih nema sovinista.
Neeee, gospon "fourt dzenerejsn" dosao da Bosnjake lijeci od sovinizma.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82532 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Student_u_Ostavci wrote: 19/02/2023 15:24 Licemjerna gamad nastavljaju da bezočno lažu i podvaljuju svoje bljuvotine i spinove.

Kada Konaković kaže da moramo graditi bolje odnose sa Srbima, to je dobro i to je zaokret od radikalne SDA politike.
Kada Zahiragić kaže da sa Srbima možemo graditi bolje odnose, to je radikalizam.

Macron danas izjavi da ne želi propast Rusije, da će nastaviti saradnju sa Rusijom jer mora. Niko ništa. To nije radikalizam.

Šolc kaže da se sa Rusijom NIKADA ne smiju prekinuti svi odnosi, ništa, to nije radikalizam.

Pitanje za licemjernu gamad: Koja je najniža granica licemjernosti do koje možete ići?
Bribliziti se savezu s Rusijom, Srbijom i Kinom i ti to opravdas?
Jucer je Zaha potvrdio pricu o Kadirovcima odnosno Bakirovcima.
A sad pravac u savez sa 🇷🇸 🇨🇳 🇷🇺
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82533 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Login77777 wrote: 19/02/2023 15:30
Student_u_Ostavci wrote: 19/02/2023 15:24 Licemjerna gamad nastavljaju da bezočno lažu i podvaljuju svoje bljuvotine i spinove.

Kada Konaković kaže da moramo graditi bolje odnose sa Srbima, to je dobro i to je zaokret od radikalne SDA politike.
Kada Zahiragić kaže da sa Srbima možemo graditi bolje odnose, to je radikalizam.

Macron danas izjavi da ne želi propast Rusije, da će nastaviti saradnju sa Rusijom jer mora. Niko ništa. To nije radikalizam.

Šolc kaže da se sa Rusijom NIKADA ne smiju prekinuti svi odnosi, ništa, to nije radikalizam.

Pitanje za licemjernu gamad: Koja je najniža granica licemjernosti do koje možete ići?
Bribliziti se savezu s Rusijom, Srbijom i Kinom i ti to opravdas?
Jucer je Zaha potvrdio pricu o Kadirovcima odnosno Bakirovcima.
A sad pravac u savez sa 🇷🇸 🇨🇳 🇷🇺
Jesi li ti procitao sta tu pise?
Zasto ne odgovoris?
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82534 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

halo_ba wrote: 19/02/2023 15:32
Login77777 wrote: 19/02/2023 15:30
Bribliziti se savezu s Rusijom, Srbijom i Kinom i ti to opravdas?
Jucer je Zaha potvrdio pricu o Kadirovcima odnosno Bakirovcima.
A sad pravac u savez sa 🇷🇸 🇨🇳 🇷🇺
Jesi li ti procitao sta tu pise?
Zasto ne odgovoris?
Sta da mu odgovorim. Da se slozim s njim da idemo u savez s tim drzavama? Ne hvala. Nisam ti ja Bakirovac.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82535 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

Lažovu, prestani da lažeš i spinuješ iz udobne EU stolice. EU, koja decenijama finansira Rusiju i njen aparat.
Svoje laži i licemjerje nećete ovdje prodati kolko god se trudili. Pogotovo ne vi, uber EU licemjeri.
User avatar
pici
Posts: 46387
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82536 Re: SDA-All about

Post by pici »

Ćuj voline on se brine za bosnjake.I ja bi se brinuo da sam na uhljebskoj sisi od sdO.Ima alijinu sliku nikad titinu.Volino da ti nije bilo tite, nebi bilo ni M od muslimana ovdje.Kretenu debilni sdOvski zaostali.Imas alijinih 23% sarajevske gaze i bihacke zapadne obale.MRŠ.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#82537 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Izgleda da je Haris Z svojim sinoćnjim nastupom unio potpunu pometnju među SDA botove, gledaj ih kako su nervozni, ne znaju kud gone :lol:
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#82538 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

halo_ba wrote: 19/02/2023 15:28
kluz franjo wrote: 19/02/2023 15:25
Što se onda glasaš, kad ne glasaš? :gunjastajl:

A ako se mora "dupe dati", uvijek prije i radije Briselu i Wašingtonu, nego Moskvi i Teheranu.
:thumbup: :bih: :bih: :bih:
Da biram izmedju SDA, Neke i Dine?
A ako se vec mora dati dupe, onda iz dobrog razloga (da ne citiram knjaza Milosa).
A vi ga dajete za dzaba, ljudima koji su vas prije par mjeseci samarali kitom.
Vidim da ti i Haris Z dijelite i druge afekcije osim ovih glede Srba i istočnih diktatura.
Što se mene tiče, sve OK i sretan put.

:thumbup: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82539 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

Jedina pometnja se desila u redovima licemjera koji su do sinoć pozivali na relaksaciju odnosa sa Srbima. Od sinoć, to je radikalizam. :lol:
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82540 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Login77777 wrote: 19/02/2023 15:33
halo_ba wrote: 19/02/2023 15:32

Jesi li ti procitao sta tu pise?
Zasto ne odgovoris?
Sta da mu odgovorim. Da se slozim s njim da idemo u savez s tim drzavama? Ne hvala. Nisam ti ja Bakirovac.
Austrija je prosle godine kupila vise gasa od Rusije nego ikada.
Ne volim Rusiju, navijam za pobjedu Ukrajine, ali nemojmo se lagati.
Nasi "zapadni prijatelji" su nas vec nekoliko puta navukli, ali ono bas do jaja.
Ne plediram za savez za "istocim prijateljima", ali nisam ni za to da gutamo svaki mamac koji nam ovi ili oni "prijatelji" bace.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82541 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Student_u_Ostavci wrote: 19/02/2023 15:34 Lažovu, prestani da lažeš i spinuješ iz udobne EU stolice. EU, koja decenijama finansira Rusiju i njen aparat.
Svoje laži i licemjerje nećete ovdje prodati kolko god se trudili. Pogotovo ne vi, uber EU licemjeri.
Nikakav spin, nikakva laz. A u EU nisam. :thumbup:
Nemam ja sta lagati, Zaha je sve rekao. U drustvo sa 🇷🇸 🇷🇺 🇨🇳
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82542 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 15:29
giannibelif wrote: 19/02/2023 15:26
Demokrata nego šta, jer tako treba sa neukim i zadrtim šovinistima.
Pa idi malo poduci srbe i hrvate.
Haman kod njih nema sovinista.
Neeee, gospon "fourt dzenerejsn" dosao da Bosnjake lijeci od sovinizma.
Narativ "Idi u Široki i Banja Luku" vrijedi koliko i potrošen prezervativ nakon je.. Samo sebi štetiš i narodu koji misliš da štitiš. "Zaštitniče", od tebe nema nikakve koristi.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82543 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

kluz franjo wrote: 19/02/2023 15:36
halo_ba wrote: 19/02/2023 15:28

Da biram izmedju SDA, Neke i Dine?
A ako se vec mora dati dupe, onda iz dobrog razloga (da ne citiram knjaza Milosa).
A vi ga dajete za dzaba, ljudima koji su vas prije par mjeseci samarali kitom.
Vidim da ti i Haris Z dijelite i druge afekcije osim ovih glede Srba i istočnih diktatura.
Što se mene tiče, sve OK i sretan put.

:thumbup: :bih: :bih: :bih:
Ma vidis ti mog njonju.
I ja budala se jos pitam zasto neki prodaju dusu za fotelju..
a ovdje stranacka boranija spremno laze.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82544 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

halo_ba wrote: 19/02/2023 15:37
Login77777 wrote: 19/02/2023 15:33
Sta da mu odgovorim. Da se slozim s njim da idemo u savez s tim drzavama? Ne hvala. Nisam ti ja Bakirovac.
Austrija je prosle godine kupila vise gasa od Rusije nego ikada.
Ne volim Rusiju, navijam za pobjedu Ukrajine, ali nemojmo se lagati.
Nasi "zapadni prijatelji" su nas vec nekoliko puta navukli, ali ono bas do jaja.
Ne plediram za savez za "istocim prijateljima", ali nisam ni za to da gutamo svaki mamac koji nam ovi ili oni "prijatelji" bace.
Prijatelji nam nisu ni jedni a ni drugi. To je sve sto zelim reci.
Ali kad mi SDAovac ovako pocne izmisljati price a svaki im potez vodi ka tom savezu. A sad i Zaha potvrdi.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82545 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 15:38
halo_ba wrote: 19/02/2023 15:29

Pa idi malo poduci srbe i hrvate.
Haman kod njih nema sovinista.
Neeee, gospon "fourt dzenerejsn" dosao da Bosnjake lijeci od sovinizma.
Narativ "Idi u Široki i Banja Luku" vrijedi koliko i potrošen prezervativ nakon je.. Samo sebi štetiš i narodu koji misliš da štitiš. "Zaštitniče", od tebe nema nikakve koristi.
Pa eto, stitis ih ti, koji ne znas ni ko si ni sta si.
Ne moras u Siroki i Banjaluku... uclani se na HB forum ili srpski pandan istog, pa im pojasni da su genocidlije i UZP-ovci (sudski dokazano).
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82546 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Login77777 wrote: 19/02/2023 15:40
halo_ba wrote: 19/02/2023 15:37

Austrija je prosle godine kupila vise gasa od Rusije nego ikada.
Ne volim Rusiju, navijam za pobjedu Ukrajine, ali nemojmo se lagati.
Nasi "zapadni prijatelji" su nas vec nekoliko puta navukli, ali ono bas do jaja.
Ne plediram za savez za "istocim prijateljima", ali nisam ni za to da gutamo svaki mamac koji nam ovi ili oni "prijatelji" bace.
Prijatelji nam nisu ni jedni a ni drugi. To je sve sto zelim reci.
Ali kad mi SDAovac ovako pocne izmisljati price a svaki im potez vodi ka tom savezu. A sad i Zaha potvrdi.
Nije njima do saveza, vec se bore za fotelje i prodali bi dusu djavolu da ih zadrze.
Isto kao sto bi i Dino i Neka da ih dobiju.
User avatar
pici
Posts: 46387
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82547 Re: SDA-All about

Post by pici »

De.BA zeleni ljigavi termiti sjasite vise dosta vasKe.Nek trojka, petorka, osmorka uzme i nek pokaze cetri godine sta umiju pa i osam.Al jok vlast je slatka, budjet izvor novca, uhljebljenja femilije, svalerki i ahbaba.Ko bi to ispustijo.Onaj vas deBilni vepar priziva neke uzepeovce, genocide a nije bio ni u mudima kad se je to desavalo.MRŠ zelena bagro licemjerna pokvarena.Prodali ste dushu djavolu jos 91 kad ste vezali zastave bas s onima koji su cinili UZP i Genocid.MRŠ.
Last edited by pici on 19/02/2023 15:49, edited 1 time in total.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82548 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 15:41
giannibelif wrote: 19/02/2023 15:38
Narativ "Idi u Široki i Banja Luku" vrijedi koliko i potrošen prezervativ nakon je.. Samo sebi štetiš i narodu koji misliš da štitiš. "Zaštitniče", od tebe nema nikakve koristi.
Pa eto, stitis ih ti, koji ne znas ni ko si ni sta si.
Ne moras u Siroki i Banjaluku... uclani se na HB forum ili srpski pandan istog, pa im pojasni da su genocidlije i UZP-ovci (sudski dokazano).
Ja sam neko ko će biti u UNPROFOR-u dok ti budeš ponovo ginuo za hotelijere, švercere cigareta i pumpadzije. Znam ja dobro ko sam, znaju od mog Sarajeva preko Temišvara i Bukurešta do Gienove u Italiji. Ja sam čovjek, državljanin EU, moje dijete je čovjek, državljanin EU. Niko nas ništa ne pita, samo izvadimo pasoše. Živi se od toga ko si i šta si, ali ne u tom smislu najnižih animalnih poriva kojima si sklon već se živi od toga ko si u akademskom smislu, šta znaš i kakav si kao osoba. Zamandali ta vrata svoje i uživaj.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#82549 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

Leverage wrote: 19/02/2023 15:36 Izgleda da je Haris Z svojim sinoćnjim nastupom unio potpunu pometnju među SDA botove, gledaj ih kako su nervozni, ne znaju kud gone :lol:
Poveo ih Haris Z sinoć putevima prijateljstva sa Rusijom i Kinom, a oni se jadni već danas između Olova i Kladnja pogubili i zalutali.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82550 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

Možda im je u planu zauzeti mjesto Turkmenistana u ZND-u.
Post Reply