Automobilizam - sve o tome

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

izvrsni direktor
Posts: 14753
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#50751 Re: Automobilizam - All about

Post by izvrsni direktor »

Jel smijem reci da mi se rijetko koji ferarri svidja izgledom? Pogotovo ovi iz generacije 1990-2010
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#50752 Re: Automobilizam - All about

Post by basicm »

izvrsni direktor wrote: 17/02/2023 19:54 Jel smijem reci da mi se rijetko koji ferarri svidja izgledom? Pogotovo ovi iz generacije 1990-2010
Meni je ferari na slici dobar, uzivo se razocaram. Porsche suprotno.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50753 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

a meni porsche svi isti :lol:

sem 996 :kiss:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#50754 Re: Automobilizam - All about

Post by B6Redhell »

Mozda na slikama poršeji ti isti ali uzivo uhh
Pogotovo ove zadnje generacije Svi mesnati….. :D
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#50755 Re: Automobilizam - All about

Post by basicm »

B6Redhell wrote: 17/02/2023 20:22 Mozda na slikama poršeji ti isti ali uzivo uhh
Pogotovo ove zadnje generacije Svi mesnati….. :D
Da, pogotovo zadnji.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50756 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

veca pojava je 488 pista nego gt3 rs, mada kako kome, diablo je zato :-)

da mi je vidjet McLaren f1 :izet:
izvrsni direktor
Posts: 14753
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#50757 Re: Automobilizam - All about

Post by izvrsni direktor »

Eh i porschei od 90- 2010 su mi ruzni.
993 996 997 ruzni.

930 i ovaj zadnji su najljepsi
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#50758 Re: Automobilizam - All about

Post by mk ultra »

997 gt2 ili gt2 rs
User avatar
konektovan
Posts: 51445
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#50759 Re: Automobilizam - All about

Post by konektovan »

911 bilo koje generacije...i 928, nema fule..
User avatar
sime_cipol
Posts: 23421
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#50760 Re: Automobilizam - All about

Post by sime_cipol »

GT3 RS, jedini njemacki auto o kojem mastam.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#50761 Re: Automobilizam - All about

Post by bitanga_sa_otesa »

ja mastam o smeđem wartburgu 353w tourist sa GŽ tablicama :-D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50762 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

ma savrseni auti :lol:

ja bi radije mclaren neki vozio, makar se kvario svako malo...
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50763 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

Image
User avatar
sime_cipol
Posts: 23421
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#50764 Re: Automobilizam - All about

Post by sime_cipol »

sime_cipol wrote: 17/02/2023 22:54 GT3 RS, jedini njemacki auto o kojem mastam.
Dobro i 911 (964 serija) Carrera RS
User avatar
parappa
Posts: 3713
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#50765 Re: Automobilizam - All about

Post by parappa »

bitanga_sa_otesa wrote: 17/02/2023 22:55 ja mastam o smeđem wartburgu 353w tourist sa GŽ tablicama :-D
Nisam siguran sa je u Goraždu bio wartburg karavan prije a ni poslije rata.

https://www.classic-trader.com/de/autom ... 977/206683
Evo u Njemačkoj ali ima se šta raditi
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#50766 Re: Automobilizam - All about

Post by bitanga_sa_otesa »

parappa wrote: 18/02/2023 14:21

Nisam siguran sa je u Goraždu bio wartburg karavan prije a ni poslije rata.

https://www.classic-trader.com/de/autom ... 977/206683
Evo u Njemačkoj ali ima se šta raditi
prije rata u sarajevu ih je 90% imalo GŽ tablice,a to nije bila samo registarska oznaka goražda :lol:
najvise ih je bilo na parkingu kod pijace na grbavici :-D
User avatar
parappa
Posts: 3713
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#50767 Re: Automobilizam - All about

Post by parappa »

bitanga_sa_otesa wrote: 18/02/2023 14:50
parappa wrote: 18/02/2023 14:21

Nisam siguran sa je u Goraždu bio wartburg karavan prije a ni poslije rata.

https://www.classic-trader.com/de/autom ... 977/206683
Evo u Njemačkoj ali ima se šta raditi
prije rata u sarajevu ih je 90% imalo GŽ tablice,a to nije bila samo registarska oznaka goražda :lol:
najvise ih je bilo na parkingu kod pijace na grbavici :-D
Upravu si, Foča, Višegrad, Rudo, Čajniče... svi imali GŽ. Jedino Rogatica imala SA pa se kurčili zbog toga :bih:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#50768 Re: Automobilizam - All about

Post by bitanga_sa_otesa »

parappa wrote: 18/02/2023 14:55

Upravu si, Foča, Višegrad, Rudo, Čajniče... svi imali GŽ. Jedino Rogatica imala SA pa se kurčili zbog toga :bih:
i dalje se kurce, ali su sad u sarajevu :lol: :lol: :lol:
User avatar
parappa
Posts: 3713
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#50769 Re: Automobilizam - All about

Post by parappa »

bitanga_sa_otesa wrote: 18/02/2023 15:03
parappa wrote: 18/02/2023 14:55

Upravu si, Foča, Višegrad, Rudo, Čajniče... svi imali GŽ. Jedino Rogatica imala SA pa se kurčili zbog toga :bih:
i dalje se kurce, ali su sad u sarajevu :lol: :lol: :lol:
Ali sad s pravom :lol:
Image
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#50770 Re: Automobilizam - All about

Post by basicm »

Evolution_IV wrote: 17/02/2023 23:09 Image
Sta je naprijed, a sta nazad?
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#50771 Re: Automobilizam - All about

Post by Romeo 80 »

https://www.klix.ba/auto/kraj-za-wrther ... /230217089

Jebaće nam ova ekomafija znanje! Nije da sam neki fan ovih skupova (pogotovo kad je VW u pitanju), ali ovoliko licemjerja i nasilnog nametanja nekakve agende, pod uticajem bog sami zna kakvih lobija je van svake pameti. :run:
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#50772 Re: Automobilizam - All about

Post by kabal1337 »

Meni je zanimljiv ovaj komentar

"Golf 2 GTI (1.8 motor od 95 kilovata) duplo manje zagađuje od npr. novog BMW-a X6 ali eto taj dzip je euro 6 i eko frendli... znaci postoje dvostruka mjerila za punjenje korporativnih dzepova i mazanje ociju javnosti kao da se nesto bore za ekologiju."
Ima li neko podatke da uporedi ?
User avatar
konektovan
Posts: 51445
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#50773 Re: Automobilizam - All about

Post by konektovan »

basicm wrote: 18/02/2023 18:27
Evolution_IV wrote: 17/02/2023 23:09 Image
Sta je naprijed, a sta nazad?
:lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50774 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

basicm wrote: 18/02/2023 18:27
Evolution_IV wrote: 17/02/2023 23:09 Image
Sta je naprijed, a sta nazad?
pitam se godinama :lol: :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50775 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

Post Reply