Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
izvrsni direktor
- Posts: 14753
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#50751 Re: Automobilizam - All about
Jel smijem reci da mi se rijetko koji ferarri svidja izgledom? Pogotovo ovi iz generacije 1990-2010
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#50752 Re: Automobilizam - All about
Meni je ferari na slici dobar, uzivo se razocaram. Porsche suprotno.izvrsni direktor wrote: ↑17/02/2023 19:54 Jel smijem reci da mi se rijetko koji ferarri svidja izgledom? Pogotovo ovi iz generacije 1990-2010
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50753 Re: Automobilizam - All about
a meni porsche svi isti
sem 996
sem 996
- B6Redhell
- Posts: 7818
- Joined: 25/12/2010 04:56
#50754 Re: Automobilizam - All about
Mozda na slikama poršeji ti isti ali uzivo uhh
Pogotovo ove zadnje generacije Svi mesnati…..
Pogotovo ove zadnje generacije Svi mesnati…..
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50756 Re: Automobilizam - All about
veca pojava je 488 pista nego gt3 rs, mada kako kome, diablo je zato
da mi je vidjet McLaren f1
da mi je vidjet McLaren f1
-
izvrsni direktor
- Posts: 14753
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#50757 Re: Automobilizam - All about
Eh i porschei od 90- 2010 su mi ruzni.
993 996 997 ruzni.
930 i ovaj zadnji su najljepsi
993 996 997 ruzni.
930 i ovaj zadnji su najljepsi
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#50758 Re: Automobilizam - All about
997 gt2 ili gt2 rs
- konektovan
- Posts: 51445
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#50759 Re: Automobilizam - All about
911 bilo koje generacije...i 928, nema fule..
- sime_cipol
- Posts: 23421
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#50760 Re: Automobilizam - All about
GT3 RS, jedini njemacki auto o kojem mastam.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50761 Re: Automobilizam - All about
ja mastam o smeđem wartburgu 353w tourist sa GŽ tablicama 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50762 Re: Automobilizam - All about
ma savrseni auti
ja bi radije mclaren neki vozio, makar se kvario svako malo...
ja bi radije mclaren neki vozio, makar se kvario svako malo...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- sime_cipol
- Posts: 23421
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#50764 Re: Automobilizam - All about
Dobro i 911 (964 serija) Carrera RS
- parappa
- Posts: 3713
- Joined: 02/09/2014 21:43
- Grijem se na: struju
- Vozim: Lotus Esprit TurboSE
#50765 Re: Automobilizam - All about
Nisam siguran sa je u Goraždu bio wartburg karavan prije a ni poslije rata.
https://www.classic-trader.com/de/autom ... 977/206683
Evo u Njemačkoj ali ima se šta raditi
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50766 Re: Automobilizam - All about
prije rata u sarajevu ih je 90% imalo GŽ tablice,a to nije bila samo registarska oznaka goraždaparappa wrote: ↑18/02/2023 14:21
Nisam siguran sa je u Goraždu bio wartburg karavan prije a ni poslije rata.
https://www.classic-trader.com/de/autom ... 977/206683
Evo u Njemačkoj ali ima se šta raditi
najvise ih je bilo na parkingu kod pijace na grbavici
- parappa
- Posts: 3713
- Joined: 02/09/2014 21:43
- Grijem se na: struju
- Vozim: Lotus Esprit TurboSE
#50767 Re: Automobilizam - All about
Upravu si, Foča, Višegrad, Rudo, Čajniče... svi imali GŽ. Jedino Rogatica imala SA pa se kurčili zbog togabitanga_sa_otesa wrote: ↑18/02/2023 14:50prije rata u sarajevu ih je 90% imalo GŽ tablice,a to nije bila samo registarska oznaka goraždaparappa wrote: ↑18/02/2023 14:21
Nisam siguran sa je u Goraždu bio wartburg karavan prije a ni poslije rata.
https://www.classic-trader.com/de/autom ... 977/206683
Evo u Njemačkoj ali ima se šta raditi![]()
najvise ih je bilo na parkingu kod pijace na grbavici![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- parappa
- Posts: 3713
- Joined: 02/09/2014 21:43
- Grijem se na: struju
- Vozim: Lotus Esprit TurboSE
#50769 Re: Automobilizam - All about
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#50770 Re: Automobilizam - All about
Sta je naprijed, a sta nazad?
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#50771 Re: Automobilizam - All about
https://www.klix.ba/auto/kraj-za-wrther ... /230217089
Jebaće nam ova ekomafija znanje! Nije da sam neki fan ovih skupova (pogotovo kad je VW u pitanju), ali ovoliko licemjerja i nasilnog nametanja nekakve agende, pod uticajem bog sami zna kakvih lobija je van svake pameti.
Jebaće nam ova ekomafija znanje! Nije da sam neki fan ovih skupova (pogotovo kad je VW u pitanju), ali ovoliko licemjerja i nasilnog nametanja nekakve agende, pod uticajem bog sami zna kakvih lobija je van svake pameti.
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#50772 Re: Automobilizam - All about
Meni je zanimljiv ovaj komentar
Ima li neko podatke da uporedi ?"Golf 2 GTI (1.8 motor od 95 kilovata) duplo manje zagađuje od npr. novog BMW-a X6 ali eto taj dzip je euro 6 i eko frendli... znaci postoje dvostruka mjerila za punjenje korporativnih dzepova i mazanje ociju javnosti kao da se nesto bore za ekologiju."
- konektovan
- Posts: 51445
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50774 Re: Automobilizam - All about
pitam se godinama
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša


