OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Elubrylla
Posts: 370
Joined: 07/02/2010 15:12

#3676 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Elubrylla »

https://moje.ba
Prijatelj mi radi ovo, vec sam vidio kako ce izgledati i nadam se da ce uspjeti. :)
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#3677 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by wolfie »

Ne dira.
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#3678 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by nekome »

ovaj novi dizajn je katastrofa

jako su male sanse da vrate stari ali za boga miloga vracajte
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3679 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by n+1 »

Dizajn jeste katastrofa, ali očito je u skladu s katastrofalnim trendom za stranice ovog tipa. Hajd razumijem ako su se htjeli odmaknuti od php koji je pogonio staru platformu, ali ne znači da moraš napraviti vizuelni proljev.
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#3680 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by nekome »

sta se desilo sa starom narodnom: if it aint broke dont fix it

vec ce biti da se tu nasao neko pametan biti i nekako je uspio prodati pricu da je ovo progres
olat_dragneel
Posts: 5
Joined: 24/09/2016 07:55

#3681 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by olat_dragneel »

Za sve koji se nadaju da će im se vratiti dojmove, dobio sam zvanično potvrdu da neće.

"Na novoj verziji stranice se prikazuju isključivo dojmovi koji su Vam ostavljeni kao prodavcu, prema tome, korisnicima se neće prikazati dojmovi koje su dobili kao kupci, te medalje i dojmovi nisu identični kao na staroj verziji stranice."
nlt
Posts: 2608
Joined: 18/05/2014 18:02

#3682 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by nlt »

Dojmovi nisu mjerilo znanja
Vuk dlaku mijenja, ali dojmove nikad
Ko drugom dojam kopa, sam u njega upada
Ako laže koza, ne laže dojam
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#3683 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Naslovnica »

nekome wrote: 17/02/2023 19:27 ovaj novi dizajn je katastrofa

jako su male sanse da vrate stari ali za boga miloga vracajte
Bilo je isto i sa sarajevo-x u klix...
:lol:
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#3684 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tataćusak »

Naslovnica wrote: 17/02/2023 20:41
nekome wrote: 17/02/2023 19:27 ovaj novi dizajn je katastrofa

jako su male sanse da vrate stari ali za boga miloga vracajte
Bilo je isto i sa sarajevo-x u klix...
:lol:
Pa klix nikad i neće biti kao sarajevox
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51180
Joined: 29/06/2011 23:39

#3685 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by dječak sa šibicama »

Greska je na serveru greska je na serveru

legendarni su, sjebali potpuno funkcionalnu aplikaciju
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#3686 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Naslovnica »

tataćusak wrote: 17/02/2023 20:44
Naslovnica wrote: 17/02/2023 20:41
Bilo je isto i sa sarajevo-x u klix...
:lol:
Pa klix nikad i neće biti kao sarajevox
Isto sranje drugo pakovanje...
ljubijankic
Posts: 3968
Joined: 20/11/2011 21:38

#3687 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by ljubijankic »

U normalnoj drzavi, nakon ovakvog fijaska, stranica bi propala, a mi cemo cekati da se smiluju i odluce rjesiti sve ove probleme koje imaju.
sarajevo-x.com
Posts: 860
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#3688 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by sarajevo-x.com »

Naslovnica wrote: 17/02/2023 20:41
nekome wrote: 17/02/2023 19:27 ovaj novi dizajn je katastrofa

jako su male sanse da vrate stari ali za boga miloga vracajte
Bilo je isto i sa sarajevo-x u klix...
:lol:
To su bila vremena :mrgreen:

Evo odlicne prilike da pokusaju ponovo sa market.ba
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#3689 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by _Reds_ »

Je li ko uspio objaviti artikal, pokušavam večeras 5 puta, bez uspjeha.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51180
Joined: 29/06/2011 23:39

#3690 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by dječak sa šibicama »

Ja sam uspio preko app na mobitelu, preko racunara ne mogu ni urediti artikal.

Primjetio sam da uopce nema opcije biranja "novo" ili "polovno", sam od sebe mi je registrovao produkt kao polovan iako je nov. Takodje ne vidim nigdje broj pregleda artikla.

Server im je i dalje u kurcu, pola opcija ne radi.
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3691 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Ne moze raja objaviti nista...evo treci dan kako nema oglasa na olxu...mozda 5-10% od standardnog broja prije ove havarije.
Evo ja sada nesto pretrazivao...pa meni su ove velike slike (thumbnail) ocajne za pretrazivanje...bukvalno par oglasa zauzme cijeli desktop i moras saltati novu stranicu.
Nema ni onih manjih velicina prikaza oglasa na desktopu...bukvalno su unistili savrseno funkcionalnu stranicu sa ovim.

Meni je neshvatljivo da se ovako nesto moglo desiti,da se pusti nesto sto uopste nije ni testirano u realnim uvjetima ili na nekoj simulaciji,kako se to vec radi sa pustanjem necega online.
Ovakav amaterizam ima samo u BiH.

Dokaz da su sve shebali je sto evo ulazimo u 4. dan a nista od nefunkcionalnosti nije popravljeno ni rijeseno...nista ne radi bukvalno.
Limited Sky
Posts: 493
Joined: 01/02/2019 02:00
Location: rajvoSa

#3692 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Limited Sky »

Jel moguce uopste sakriti zavrsene artikle? na prosloj verziji aplikacije sam imao otprilike 50ak zavrsenih artikala, i vecina artikala je bila skrivena, medjutim sad su svi zavrseni artiki vidljivi, ali nema opcije da sakrijem ni preko PC ni preko mobitela?
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#3693 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by n+1 »

zippoo87 wrote: 18/02/2023 00:09 Ne moze raja objaviti nista...evo treci dan kako nema oglasa na olxu...mozda 5-10% od standardnog broja prije ove havarije.
Evo ja sada nesto pretrazivao...pa meni su ove velike slike (thumbnail) ocajne za pretrazivanje...bukvalno par oglasa zauzme cijeli desktop i moras saltati novu stranicu.
Nema ni onih manjih velicina prikaza oglasa na desktopu...bukvalno su unistili savrseno funkcionalnu stranicu sa ovim.

Meni je neshvatljivo da se ovako nesto moglo desiti,da se pusti nesto sto uopste nije ni testirano u realnim uvjetima ili na nekoj simulaciji,kako se to vec radi sa pustanjem necega online.
Ovakav amaterizam ima samo u BiH.

Dokaz da su sve shebali je sto evo ulazimo u 4. dan a nista od nefunkcionalnosti nije popravljeno ni rijeseno...nista ne radi bukvalno.
Sve mi se više čini da je ovo bila varijanta:

- Treba mi da osvježim web stranicu.

- Imam ja malog, razvaljuje web stranice.

As it would turn out, bukvalno razvaljuje.
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#3694 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by bumerangss »

Sve izbrisane privatne poruke su mi se vratile u inbox od 2017-te :-)

Dokaz da je sve neizbrisivo

Imao sam 7 uspjesnih dostava ona zadnja plava medalja a sad imam 10 :D
Dobio 3 gratis
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#3695 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by -Chesterfield- »

Jutros mi ljudi odgovorili na poruku. A ja im poslao upit 2021. :D

Image
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3696 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by pici »

Ovo je njesra i to žesca.Meni sve spasene korisnike prebrisao.Kad trazim nesto, to je konfuzija.Ovo gore od kljiksa.Nije za svakoga web dizajn.Ono sto valja otislo vani, ostala papadija i veze sto nemaju stranacki botovi.Sta diras nesta kad ne znas.Nahrani kerove i nista ne diraj, jeBote onaj ko te zaposli i dade ti diplomu, ako je imas.
smijesni_ste
Posts: 6315
Joined: 09/10/2009 16:46

#3697 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by smijesni_ste »

Što je najgore, mislim da oni imaju svoje developere i to od samog osnivanja :lol: :lol:
User avatar
Truba
Posts: 93812
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3698 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

Ovako ja svoj blog drndam sa svojih 9 sljeebenika i 30 ppsjetitelja
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#3699 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by SanskiBiser »

Image


evo i ChatGPT AI je u toku :lol:
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3700 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

Stigla nova verzija 3.7.9.
Isto smece kao i prosle.
Jbte udjes u poruke,nemas poslate poruke,imas samo inbox haha
Post Reply