OLX.BA - sve o tome

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3476 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

mirota wrote: 15/02/2023 22:29 meni od 22 casa radi ok preko browsera, cak sam objavio 1 artikal
Evo ja uredno koristim sat vremena obje verzije.
Poruke i sve radi...a nisam pokusavao objaviti novi artikal.
Samo su me shebali...upravo sam nekako uspio isti artikal dva puta izdvojiti...bacio sam 28 kredita bezveze.
Jutros kada su poceli problemi,ja izdvojio jedan i pisalo cijeli dan da nije izdvojen uopste,cak mi pokazivalo puni iznos kredita i ja sada da opet izdvojim,jer vidim nije izdvojen artikal...kad odjednom prikaza duplo manje kredita...ja pogledam,dva puta izdvojen...pojma nemam ni kako je to moguce :D
tap3ah75
Posts: 7600
Joined: 07/09/2009 14:14

#3477 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by tap3ah75 »

Haha
Nestao mi je jedini negativan dojam.
:lol:
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#3478 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by _Reds_ »

Meni prikazuje poruke od prije par godina :D
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3479 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by zippoo87 »

_Reds_ wrote: 15/02/2023 23:22 Meni prikazuje poruke od prije par godina :D
Prikazuje svima i sve je izmiksano...stare,nove.
jaha_97
Posts: 21
Joined: 01/11/2017 13:13

#3480 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by jaha_97 »

Danas/juce sam imao problem prilikom slanja OLX narudzbe, radnik u posti uopste ne vidi prvu najavu, a druga najava izmijesana, Sead salje Seadu, primalac salje sam sebi. Katastrofa!!!!!!!
Fun fact, za cijeli jedan dan, ukupno su imali 5 aktivnih najava u posti.
Kostali su me i vremena i zivaca.
IJQ
Posts: 46
Joined: 29/12/2020 13:26

#3481 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by IJQ »

Pozdrav,

Gdje se sad nalaze spaseni artikli? Ne mogu da ih nadjem…

Hvala
User avatar
Truba
Posts: 93828
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3482 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

I dalje ne mogu uci u racune 2 nova accounta stara 2 mjeseca
User avatar
mirota
Posts: 4673
Joined: 11/01/2018 11:42

#3483 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mirota »

ja ulazim u sva 3 accounta fluidno od sinoc od 22 casa, jesu poruke s korisnicima pobrljavili, ali objavio artikal na prodaju, danas ce sve to da se sredi, meni se dopada novi dizajn, ali vala ni stari nisu morali mijenjati
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#3484 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Mishelinke »

Šta je ovo braćo. Samsung S22 Ultra a aplikacija se ponaša kao da je otvaram na Huawei U8180 iz 2012. godine. Laguje, ruši se, beskorisna totalno.

Nije mi jasno kako mogu pustiti nešto ovako bez da testiraju.
nlt
Posts: 2609
Joined: 18/05/2014 18:02

#3485 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by nlt »

Kako je ružno ono pri dnu gdje se pritisne poruke, profil i to
Nije u skladu sa trendovima
User avatar
Truba
Posts: 93828
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3486 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

mirota wrote: 16/02/2023 07:21 ja ulazim u sva 3 accounta fluidno od sinoc od 22 casa, jesu poruke s korisnicima pobrljavili, ali objavio artikal na prodaju, danas ce sve to da se sredi, meni se dopada novi dizajn, ali vala ni stari nisu morali mijenjati
Kad su napravljeni accounti?
User avatar
mirota
Posts: 4673
Joined: 11/01/2018 11:42

#3487 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mirota »

ne dopada mi se sto ne vidim opciju koliko ljudi je pregledalo oglas preko kompa, ima samo statistika, dok na mob app ima to
User avatar
mirota
Posts: 4673
Joined: 11/01/2018 11:42

#3488 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mirota »

Truba wrote: 16/02/2023 07:38
mirota wrote: 16/02/2023 07:21 ja ulazim u sva 3 accounta fluidno od sinoc od 22 casa, jesu poruke s korisnicima pobrljavili, ali objavio artikal na prodaju, danas ce sve to da se sredi, meni se dopada novi dizajn, ali vala ni stari nisu morali mijenjati
Kad su napravljeni accounti?
jedan je star 7 god drugi pola god
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#3489 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Naslovnica »

splinter wrote: 15/02/2023 20:44 Ugasili se dabogda, pijačari propali.
+1
User avatar
Truba
Posts: 93828
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3490 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Truba »

mirota wrote: 16/02/2023 07:43
Truba wrote: 16/02/2023 07:38

Kad su napravljeni accounti?
jedan je star 7 god drugi pola god
Moja 2 su mladja od 2 mjeseca
mostar7115
Posts: 348
Joined: 07/12/2022 14:07

#3491 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mostar7115 »

Jutros solidno radi android aplikacija, nije loše barem meni
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#3492 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Dope_Man »

Kod mene pokazuje pretragu, al u porukama "Niste prijavljeni", na profilu crna zavjesa (prikaze na milisekund podatke od jucer sa svim pogresnim podacima osim imena) dok na Moj OLX pokazuje uredno ko sam, i moje artikle, al sve ostalo sto je spaseno nula bodova.
mostar7115
Posts: 348
Joined: 07/12/2022 14:07

#3493 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by mostar7115 »

Lično mi je bilo naporno što sam sve obrisane poruke ponovo morao brisati...
febo_acm
Posts: 10317
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#3494 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by febo_acm »

Meni je profil nestao 😂😂

Pise kad sam registrovan i stoji mail, svi dojmovi i transakcije nestali 😂

U inboxu imam dvije poruke iz 2009 godine 😍
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#3495 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Naslovnica »

Meni trenutno ne rade spašeni, artikli, tj rade ali mi pokazuje neke iz pradavnih vremena, a ove novije ne pokazuje.
djuzepee
Posts: 190
Joined: 20/10/2012 11:26

#3496 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by djuzepee »

ma ovo je smiješno, zašto su puštali ako nije do kraja optimizovano..
je li neko našao opciju infinity scroll-a?
User avatar
Quaresma
Posts: 7933
Joined: 19/07/2010 16:37

#3497 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Quaresma »

djuzepee wrote: 16/02/2023 08:37 ma ovo je smiješno, zašto su puštali ako nije do kraja optimizovano..
je li neko našao opciju infinity scroll-a?
Nema, a i meni ovo treba.

Na telefonu kad listas stranice, ne vrati na pocetak, nego ostane na dnu pa svaki put kad ides na novu stranicu moras se vratiti nazad na vrh.
didovic
Posts: 4
Joined: 15/01/2020 12:53

#3498 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by didovic »

Ja od jutros ne mogu odgovoriti na poruke samo izbaci "Greška na serveru"
OLX narudžbe ne mogu prihvatiti uvijek izbaci "unešeni broj nije validan" u kojem god formatu da ga unesem
muki_muky
Posts: 816
Joined: 13/01/2022 18:07

#3499 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by muki_muky »

Stigao update za iOS, aplikacija radi malo brze
Image
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#3500 Re: OLX.BA - sve o tome

Post by Radar71 »

Nema kredita :-)
Post Reply