Evo ja uredno koristim sat vremena obje verzije.
Poruke i sve radi...a nisam pokusavao objaviti novi artikal.
Samo su me shebali...upravo sam nekako uspio isti artikal dva puta izdvojiti...bacio sam 28 kredita bezveze.
Jutros kada su poceli problemi,ja izdvojio jedan i pisalo cijeli dan da nije izdvojen uopste,cak mi pokazivalo puni iznos kredita i ja sada da opet izdvojim,jer vidim nije izdvojen artikal...kad odjednom prikaza duplo manje kredita...ja pogledam,dva puta izdvojen...pojma nemam ni kako je to moguce

