Znam da si odigr'o prvi, i ne mogu da se načudim.Chmoljo wrote: ↑14/02/2023 01:31halo ba, ja odigro Dead SpaceTito_i_Partija wrote: ↑14/02/2023 01:30
Joj al' i ti brzo odustaješ jbg.![]()
Mada ne znam zašto uopšte pokušavaš Dead Space, zar niste ti i Čmoljo najveći izbjegatori horor igara na ovoj temi?![]()
još sam pregledo sve grozne klipove iz dvice
i nisam se nikad nakanio igrati
![]()
Što si ba gled'o samo klipove drugog? To ti je k'o da te dobra treba zove na jebačinu, a ti njoj kažeš da te više interesuje njen OnlyFans.

