Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- sime_cipol
- Posts: 23397
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#16376 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Maserati Ghibli. Bilo kad i bilo gdje.
- skrbavi-admin
- Posts: 7098
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#16377 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jesamcanvra888 wrote: ↑07/02/2023 19:40kralju humoraskrbavi-admin wrote: ↑07/02/2023 19:38
ukusi na cirevima se razlikuju svuĐŽe.... e da - izgleda ko prdež lošeg printer tonera.... imas dobar ulkus nea šta

- skrbavi-admin
- Posts: 7098
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16379 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Opel mokka 4x4,....je li neko imso priliku probati kako se ponaša opelov pogon na snijegom pokrivenim putevima, trotoarima, parkinzima? 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#16380 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne znam kakav je na Moki, ali na Antari je bio loš.
- skrbavi-admin
- Posts: 7098
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#16381 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nevaspitan uglavnom
- sime_cipol
- Posts: 23397
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#16382 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ima prijatelj, nista specijalno.konektovan wrote: ↑07/02/2023 20:12 Opel mokka 4x4,....je li neko imso priliku probati kako se ponaša opelov pogon na snijegom pokrivenim putevima, trotoarima, parkinzima?![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16383 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
kupi asx ako trazis takav auto, pravi pogon i solidan komad lima...
-
Mlad i Nevin
- Posts: 2365
- Joined: 07/11/2010 16:05
#16384 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sta ti isusa ti vozis pa ti je M5 smeće...ocigledno pojma nemas samo lupas bezveze tek da se pljuje po necemuskrbavi-admin wrote: ↑07/02/2023 18:43 hahhahahahhaah 10 godina staro smece sa 200 000km 80 000 maraka - odo sad i jedan antidebilitik popit![]()
![]()
- skrbavi-admin
- Posts: 7098
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#16385 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ja sam Osoba C - nemaČ pojma i poseraČ ružnih stvari i mišljenjovaMlad i Nevin wrote: ↑07/02/2023 20:41Sta ti isusa ti vozis pa ti je M5 smeće...ocigledno pojma nemas samo lupas bezveze tek da se pljuje po necemuskrbavi-admin wrote: ↑07/02/2023 18:43 hahhahahahhaah 10 godina staro smece sa 200 000km 80 000 maraka - odo sad i jedan antidebilitik popit![]()
![]()
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16386 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Amare,..u moju kuću, garažu, pardon... parkingEvolution_IV wrote: ↑07/02/2023 20:27 kupi asx ako trazis takav auto, pravi pogon i solidan komad lima...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16387 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
pa kupi tu bijedu onda, ja ne znam jesam li 3kom toga cuda vidio od kako se pojavilakonektovan wrote: ↑07/02/2023 20:55Amare,..u moju kuću, garažu, pardon... parkingEvolution_IV wrote: ↑07/02/2023 20:27 kupi asx ako trazis takav auto, pravi pogon i solidan komad lima...... japanac neće ni u snu, samo zbog tebe i onog ti havera @EFD22
![]()
![]()
ja govorim ako gledas awd, asx je jako dobar kao i duster, s tim sto nije dacia
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#16388 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa bolje ti je umjesto te Mokke možda Golf VII Alltrack 4motion, ako već ne može Japanac.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#16389 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Efd preporučuje golfa, ovo postaje sve zanimljivije i zanimljivije 

Ah ta mrska Dacia i kuckanje po plastikama i instrument tabli

Ah ta mrska Dacia i kuckanje po plastikama i instrument tabli
Last edited by Leon16v on 07/02/2023 21:18, edited 1 time in total.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16390 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ko kupuje te skule uospte??
isto ko ovaj novi crossland grbavi
isto ko ovaj novi crossland grbavi
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16391 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisi mokku vidio?!Evolution_IV wrote: ↑07/02/2023 20:58pa kupi tu bijedu onda, ja ne znam jesam li 3kom toga cuda vidio od kako se pojavilakonektovan wrote: ↑07/02/2023 20:55
Amare,..u moju kuću, garažu, pardon... parking... japanac neće ni u snu, samo zbog tebe i onog ti havera @EFD22
![]()
![]()
![]()
ja govorim ako gledas awd, asx je jako dobar kao i duster, s tim sto nije dacia![]()
A vidio negdje asx.?
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#16393 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma glupi europejci, jesu zaostaliEvolution_IV wrote: ↑07/02/2023 21:18 ko kupuje te skule uospte??
isto ko ovaj novi crossland grbavi![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#16394 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Imaju 3 asxa na olxu, od tog su dva 4x4. Pa nek probere izmedju ta 2konektovan wrote: ↑07/02/2023 21:54 Nisi mokku vidio?!
A vidio negdje asx.?E hebmu misha, ti Amare baš moraš uzeti kakvu terapiju..
![]()
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#16395 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nova mokka simpaticna, ne znam koliko je para, ali vozio bih jekonektovan wrote: ↑07/02/2023 21:54Nisi mokku vidio?!Evolution_IV wrote: ↑07/02/2023 20:58
pa kupi tu bijedu onda, ja ne znam jesam li 3kom toga cuda vidio od kako se pojavila![]()
ja govorim ako gledas awd, asx je jako dobar kao i duster, s tim sto nije dacia![]()
A vidio negdje asx.?E hebmu misha, ti Amare baš moraš uzeti kakvu terapiju..
![]()
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#16396 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nova nema AWDEasyMan wrote: ↑07/02/2023 22:25Nova mokka simpaticna, ne znam koliko je para, ali vozio bih jekonektovan wrote: ↑07/02/2023 21:54
Nisi mokku vidio?!
A vidio negdje asx.?E hebmu misha, ti Amare baš moraš uzeti kakvu terapiju..
![]()
![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#16397 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
40tak milja pocetna. 2wd. Uz smece motorice. Sta znam, nista wow. Dizajn nije totalni promasaj, moze se gledat u nju al nista vise od toga, barem meniEasyMan wrote: ↑07/02/2023 22:25Nova mokka simpaticna, ne znam koliko je para, ali vozio bih jekonektovan wrote: ↑07/02/2023 21:54
Nisi mokku vidio?!
A vidio negdje asx.?E hebmu misha, ti Amare baš moraš uzeti kakvu terapiju..
![]()
![]()
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16398 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma dizajn vanjski je meni perfektan, unutrašnji mi nije baš sjeo, a najveća i kritična mana jeste nedostatak opcije AWD.
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16399 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni je novi opelov dizajn extra,.. mokka i astra vrh.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16400 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nisam, vidio je isto koliko asx...skula bakonektovan wrote: ↑07/02/2023 21:54Nisi mokku vidio?!Evolution_IV wrote: ↑07/02/2023 20:58
pa kupi tu bijedu onda, ja ne znam jesam li 3kom toga cuda vidio od kako se pojavila![]()
ja govorim ako gledas awd, asx je jako dobar kao i duster, s tim sto nije dacia![]()
A vidio negdje asx.?E hebmu misha, ti Amare baš moraš uzeti kakvu terapiju..
![]()
