Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
Evolution_IV
Posts: 20832 Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša
Post
by Evolution_IV » 06/02/2023 22:11
Leon16v wrote: ↑ 06/02/2023 21:14
Samo treba instrument tablu pipkat i kuckat po plastikama, vjerujtemi
i otvarat zatvarat vrata, da slusas je li tup ili tap kad se zatvore
najgluplji test kao neke kvalitete izrade..
_Astra_
Posts: 848 Joined: 29/08/2005 22:39
Post
by _Astra_ » 07/02/2023 11:13
ElRe wrote: ↑ 06/02/2023 18:58
beco wrote: ↑ 06/02/2023 18:38
Megane 4 mnogo bolje drzi cijenu od 3 i meni malo misterija svi redom 1.5 dci, poneki benzinac i rijetko koji 1.6 dci.
Bježati od 1.2 tCe. Prijatelj ga je imao u Qashqaiu fl 2017 CVT. Ni 100k prešao trošio ulje, mijanjao karike, a motor mrtav. (isti je kasnije imao problema sa CX30 Hybrid automatik
manje od mjesec dana nakon preuzimanja nove)
1.2TCE kod mene 15-ta godina, 200k+, nikad nista
sime_cipol
Posts: 23398 Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw
Post
by sime_cipol » 07/02/2023 11:25
To je stari 1.2, on nema problema kao noviji 1.2 TCe
Darh Wader
Posts: 448 Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico
Post
by Darh Wader » 07/02/2023 17:36
3.0 D uparen sa ZF automatskim mjenjačem.Bombona.
Throttle
Posts: 14680 Joined: 10/06/2016 12:35
Post
by Throttle » 07/02/2023 17:41
Dobar. Malo poskup obzirom na godiste i vecinom visoke kilometre. Al nije za sirotinju
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 07/02/2023 18:17
Od E39 na ovamo najljepša Petica.
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 07/02/2023 18:20
Ali jbg, nije za radničku klasu. Bila skupa nova, još skuplja polovna.
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649 Joined: 10/03/2022 22:16
Post
by ZoomZoomKiwi » 07/02/2023 18:31
Meni je G30 ljepši prije FL, najviše zbog farova i štopa.
canvra888
Posts: 9172 Joined: 09/07/2021 15:03
Post
by canvra888 » 07/02/2023 18:34
A meni baš zbog toga ljepši facelift
Hajd farovi mogu proći i u pre-facelift varijanti, ona full led varijanta, ali štopke... Štopke su mi nešto na faceliftu, onaj 3D dizajn. One prije facelifta su mi preslične onim na F10, dosta se ljubitelja žalilo na to.
skrbavi-admin
Posts: 7098 Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia
Post
by skrbavi-admin » 07/02/2023 18:39
ja rugoba od auta......
odo gastal popit
skrbavi-admin
Posts: 7098 Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia
Post
by skrbavi-admin » 07/02/2023 18:43
hahhahahahhaah 10 godina staro smece sa 200 000km 80 000 maraka - odo sad i jedan antidebilitik popit
Throttle
Posts: 14680 Joined: 10/06/2016 12:35
Post
by Throttle » 07/02/2023 18:47
Ma cijena manje vise, nisam musterija
Neki dan gledm m3 touring sa nekim dodacima 101 'iljada funti
to ulazi u podrucje supercarsa cijenom
Laplace
Posts: 14684 Joined: 19/11/2012 18:37
Post
by Laplace » 07/02/2023 19:12
Ne valja, fali mu snage.
A i nije dizel.
konektovan
Posts: 51388 Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu
Post
by konektovan » 07/02/2023 19:16
citroen xm wrote: ↑ 07/02/2023 18:17
Od E39 na ovamo najljepša Petica.
Ubjedljivo..i najljepši auto u klasi.
canvra888
Posts: 9172 Joined: 09/07/2021 15:03
Post
by canvra888 » 07/02/2023 19:19
Hajd razumijem da se okusi razlikuju, ali nazvati F10 i G30 rugobama od auta... šta ti je reć zaprđenost
Darh Wader
Posts: 448 Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico
Post
by Darh Wader » 07/02/2023 19:19
BMW F10 u svojoj klasi je pobjedio Audi 6 i Mercedes E klasu sasvim zasluženo.
konektovan
Posts: 51388 Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu
Post
by konektovan » 07/02/2023 19:20
canvra888 wrote: ↑ 07/02/2023 19:19
Hajd razumijem da se okusi razlikuju, ali nazvati F10 i G30 rugobama od auta... šta ti je reć zaprđenost
Kakvog je "okusa" G30?
Darh Wader
Posts: 448 Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico
Post
by Darh Wader » 07/02/2023 19:21
canvra888 wrote: ↑ 07/02/2023 19:19
Hajd razumijem da se okusi razlikuju, ali nazvati F10 i G30 rugobama od auta... šta ti je reć zaprđenost
Vidiš da je na tabletama svaki drugi post kaže zaboravio sam popiti terapiju.
canvra888
Posts: 9172 Joined: 09/07/2021 15:03
Post
by canvra888 » 07/02/2023 19:21
konektovan wrote: ↑ 07/02/2023 19:20
canvra888 wrote: ↑ 07/02/2023 19:19
Hajd razumijem da se okusi razlikuju, ali nazvati F10 i G30 rugobama od auta... šta ti je reć zaprđenost
Kakvog je "okusa" G30?
Pa napisao sam već, bombonastog
skrbavi-admin
Posts: 7098 Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia
Post
by skrbavi-admin » 07/02/2023 19:38
canvra888 wrote: ↑ 07/02/2023 19:19
Hajd razumijem da se okusi razlikuju, ali nazvati F10 i G30 rugobama od auta... šta ti je reć zaprđenost
ukusi na cirevima se razlikuju svuĐŽe.... e da - izgleda ko prdež lošeg printer tonera.... imas dobar ulkus nea šta
canvra888
Posts: 9172 Joined: 09/07/2021 15:03
Post
by canvra888 » 07/02/2023 19:40
skrbavi-admin wrote: ↑ 07/02/2023 19:38
canvra888 wrote: ↑ 07/02/2023 19:19
Hajd razumijem da se okusi razlikuju, ali nazvati F10 i G30 rugobama od auta... šta ti je reć zaprđenost
ukusi na cirevima se razlikuju svuĐŽe.... e da - izgleda ko prdež lošeg printer tonera.... imas dobar ulkus nea šta
kralju humora
Leon16v
Posts: 7019 Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo
Post
by Leon16v » 07/02/2023 19:42
Nije dizel nije ni mazda/ford, tako da taj benvej govno nema mjesta na ovoj temi