Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#16326 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
X5 je odlican na cesti, prostor je isto ok. Mada ima boljih.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#16327 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
900 kubika straha i trepeta na cestiLeon16v wrote: ↑06/02/2023 09:34 https://www.olx.ba/artikal/51680216/renault-captur/
Eto vam novo auto za 24 tisućice![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16328 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
bitno da je zbljuviĆ, to sto ima megane bolji za vise-manje iste pare nikom nista, jer ne valja ako nije odignut al obavezno 2wd
https://www.olx.ba/artikal/41969902/ren ... ks-2017-g/ @konektovan za tebe se ubiJo
https://www.olx.ba/artikal/51338859/ren ... randcoupe/
i btw.svaka Ćas na slikama u prometnoj traci
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#16329 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Taj drugi Megane oprema mudo 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16330 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jbg al je dizel

- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#16331 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kupujel iko ova lijeva auta ala Megan i slicno?

- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16332 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nezz fakat, samo golf ide, al ne smije bnzinac bit 
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#16333 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za Gnjolfa znam.
Evo npr Megane za 25.000 BAMova



70 hiljada presao,svi servisi,1.5 dci,110 KS...bla bla
Prognoze za prodati?
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#16334 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni je ovaj limuzinski Megan 4 ružan, ali zato karavan bombona.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16335 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
opet nako sareno sjediste

-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#16336 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Žene bose da ulaze samo 
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#16337 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bombona, jaran mi vozi Megana 3, da ima para bez razmišljanja bi uzeo 4, još je taj u baš finoj opremiRagibUzoriti wrote: ↑06/02/2023 16:56Za Gnjolfa znam.
Evo npr Megane za 25.000 BAMova
70 hiljada presao,svi servisi,1.5 dci,110 KS...bla bla
Prognoze za prodati?![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#16339 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Drkadžije moj jarane...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#16340 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma kad Ragib dodje kupit kola i izadje iz pile, odmah hanume ovlaže
Zato Ragib u unutrasnjem dzepu sakoa uvijek nosi peskiric
Guzil iko nazad
Zato Ragib u unutrasnjem dzepu sakoa uvijek nosi peskiric
Guzil iko nazad
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16341 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za megane dati preko 20 milki...uh,.baš ograjisati moraš
- beco
- Posts: 5092
- Joined: 25/08/2004 14:22
#16342 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Megane 4 mnogo bolje drzi cijenu od 3 i meni malo misterija svi redom 1.5 dci, poneki benzinac i rijetko koji 1.6 dci.
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- ElRe
- Posts: 16901
- Joined: 12/12/2011 11:28
#16344 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Megane 3 je nešto kao Dacia Sandero, Duster, taj neki nivo završne obrade i materijala.
Megane 4 je pola stepenice više, ali podaleko od C4 i 308 istih godišta.
Megane 3 je pouzdaniji od Megana 4.
Supruga ima cca 5 godina Megana 3 1.6 dCi i cca 200k na satu, bez ikakvih vanrednih troškova. Ali je sirov auto.
Bježati od 1.2 tCe. Prijatelj ga je imao u Qashqaiu fl 2017 CVT. Ni 100k prešao trošio ulje, mijanjao karike, a motor mrtav. (isti je kasnije imao problema sa CX30 Hybrid automatik
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#16345 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tako je..
Nije pametno sad karakterisati šta drži cijenu, a šta ne. Svemu ako već ne raste, onda barem stagnira, ali baš svemu.
-
bitangeIprinceze
- Posts: 4492
- Joined: 29/01/2018 22:14
#16346 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zašto ne? Zašto ne i 30 milki? Ili 40.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#16347 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma koje to auto drzi cijenu?
Na jeftinijim autima je manje izrazen pad vrijednosti nego na skupljim. Nevezano za brend. Kraj price. A te gluposti golf drzi cijenu ovo ono nemaju veze s vezom. Sto je auto skuplje i kao novo ima veci pad cijene. Kod polovnjaka to nema neke bitne veze, otprilike na svim isto izgubis. Ako gledas po godistu
Na jeftinijim autima je manje izrazen pad vrijednosti nego na skupljim. Nevezano za brend. Kraj price. A te gluposti golf drzi cijenu ovo ono nemaju veze s vezom. Sto je auto skuplje i kao novo ima veci pad cijene. Kod polovnjaka to nema neke bitne veze, otprilike na svim isto izgubis. Ako gledas po godistu
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#16348 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Govorimo o zadnjoj godini dana kako cijene divljaju zbog inflacije, ničemu nije cijena pala. Normalni uslovi su druga stvar.Throttle wrote: ↑06/02/2023 20:46 Ma koje to auto drzi cijenu?
Na jeftinijim autima je manje izrazen pad vrijednosti nego na skupljim. Nevezano za brend. Kraj price. A te gluposti golf drzi cijenu ovo ono nemaju veze s vezom. Sto je auto skuplje i kao novo ima veci pad cijene. Kod polovnjaka to nema neke bitne veze, otprilike na svim isto izgubis. Ako gledas po godistu
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#16349 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma jasno, nego kod nas prica drzi vw skoda audi cijenu. Kupi megana i golfa istog godista i vise si donji na golfu. Cak za neki isti broj godina eksploatacije izgubis slicnu lovu na oba ako gledas i cjenovno da kupis, da su iste vrijednosti pri kupovini. Kod nas ljudi kupe golfa za 6000 i nakon 5 godina prodaju za 4500 i pricaju kako drzi cijenu. Uvali se 20 milja pa kad za 5 godina budes prodavao a on 11
Sad svakako nije relevantno vrijeme, od dizanja cijena do ponude, djelimicno globalni problem a djelimicno sto je pik osiromasen naplatom oglasa
Sad svakako nije relevantno vrijeme, od dizanja cijena do ponude, djelimicno globalni problem a djelimicno sto je pik osiromasen naplatom oglasa
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#16350 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Samo treba instrument tablu pipkat i kuckat po plastikama, vjerujtemi 
