Sta je u glavama tih degenerika, samo ptice znaju
Ono, bar da brze vozi pa da ima neki razlog, nego se taljiga kao prebijena macka, ali uredno u nepreglednoj krivini je u tvojoj traci...
Moderators: _BataZiv_0809, anex
U cemu je problem presjeci krivinu kada je dobra preglednost i kada si 100% siguran da ti nista ne dolazi u susret?
Tako sam i ja sijekao potpuno preglednu krivinu i policija me odmah zaustavi i kazni zbog prelaska preko pune linije.Naslovnica wrote: ↑05/02/2023 21:29U cemu je problem presjeci krivinu kada je dobra preglednost i kada si 100% siguran da ti nista ne dolazi u susret?
Većina tih koji sijeku krivine nisu ni svjesni da ih sijeku ili nisu svjesni da su sjekli krivinu dok je auto sa suprotne strane nailazilo. Uvjeren sam da bi se kleli na sve svece da nisu sjekli krivinu sve i da im pokažeš video snimak kako je sijeku. To je već problem - to peglanje krivina toliko uđe u naviku da i ne znaš da si je sjekao.Ateista wrote: ↑06/02/2023 09:02 Puno toga je zakonski kaznjivo iako u odredjenoj situaciji nikog ne ugrozavas ili ometas, tako i sjecenje krivina kada je pregledno i nema nikog iz suprotnog smjera. Licno mi ne smeta kad to neko radi i ne vidim nikakav problem, ali kad iduot u jukicevoj ulici u krivini koja je potpuno nepregledna od kuca okolo i ograda koje su uz samu cestu, ne da sijece nego skoro vozi mojom trakom, to je idiotizam za koji bi mu trebalo dozivotno oduzeti vozacku. Sto je najveci fazon, nije sjekao da skrati jer mu je bila desna krivina, ili je prebrzo usao u krivinu pa mu "pobjeglo" auto ili je mobitel u pitanju.
Nisam jedan od tih, ali često presiječem krivinu - isključivo kada sam 100% siguran da mi ne dolazi niko iz suprotnog pravca i ako je preglednost neupitna.Laplace wrote: ↑06/02/2023 09:32Većina tih koji sijeku krivine nisu ni svjesni da ih sijeku ili nisu svjesni da su sjekli krivinu dok je auto sa suprotne strane nailazilo. Uvjeren sam da bi se kleli na sve svece da nisu sjekli krivinu sve i da im pokažeš video snimak kako je sijeku. To je već problem - to peglanje krivina toliko uđe u naviku da i ne znaš da si je sjekao.Ateista wrote: ↑06/02/2023 09:02 Puno toga je zakonski kaznjivo iako u odredjenoj situaciji nikog ne ugrozavas ili ometas, tako i sjecenje krivina kada je pregledno i nema nikog iz suprotnog smjera. Licno mi ne smeta kad to neko radi i ne vidim nikakav problem, ali kad iduot u jukicevoj ulici u krivini koja je potpuno nepregledna od kuca okolo i ograda koje su uz samu cestu, ne da sijece nego skoro vozi mojom trakom, to je idiotizam za koji bi mu trebalo dozivotno oduzeti vozacku. Sto je najveci fazon, nije sjekao da skrati jer mu je bila desna krivina, ili je prebrzo usao u krivinu pa mu "pobjeglo" auto ili je mobitel u pitanju.
I to je veliko pitanje: koliko si puta sjekao krivinu a da toga nisi bio svjestan. Navika je čudo.Naslovnica wrote: ↑06/02/2023 09:41Nisam jedan od tih, ali često presiječem krivinu - isključivo kada sam 100% siguran da mi ne dolazi niko iz suprotnog pravca i ako je preglednost neupitna.Laplace wrote: ↑06/02/2023 09:32
Većina tih koji sijeku krivine nisu ni svjesni da ih sijeku ili nisu svjesni da su sjekli krivinu dok je auto sa suprotne strane nailazilo. Uvjeren sam da bi se kleli na sve svece da nisu sjekli krivinu sve i da im pokažeš video snimak kako je sijeku. To je već problem - to peglanje krivina toliko uđe u naviku da i ne znaš da si je sjekao.
Ovo za Jukićevu i sl, to su ludosti.
Uvijek sam svjestan svojih postupaka kada sam za volanom.Laplace wrote: ↑06/02/2023 09:44I to je veliko pitanje: koliko si puta sjekao krivinu a da toga nisi bio svjestan. Navika je čudo.Naslovnica wrote: ↑06/02/2023 09:41
Nisam jedan od tih, ali često presiječem krivinu - isključivo kada sam 100% siguran da mi ne dolazi niko iz suprotnog pravca i ako je preglednost neupitna.
Ovo za Jukićevu i sl, to su ludosti.
Možda i nisi, ali onda si više izuzetak nego pravilo.
Neki dan lik ispred mene vozi, jasno ispod ograničenja. Niti drži brzinu niti pravac. Nema opravdanja sve i da je tek položio, jer su držanje pravca i brzine prvo što se nauči i ono što se najviše i vježba.Naslovnica wrote: ↑06/02/2023 10:04Uvijek sam svjestan svojih postupaka kada sam za volanom.
U tome i jeste razlika između vozača i debila.
Naslovnica wrote: ↑06/02/2023 10:04Uvijek sam svjestan svojih postupaka kada sam za volanom.
U tome i jeste razlika između vozača i debila.
Nerviraju me oni sto su 6. u redu i sviraju na semaforuITNet wrote: ↑06/02/2023 10:19 Nervira me svasta sto i vecinu ovdje, ali pocelo me je jos vise nervirati ovi sa strane sto stoje, gledaju to i dopustaju da se desava![]()
Niko da svirne i prozove delegate za tako neke stvari, stojis na semaforu zeleno niko da svirne pacijentu, ja koji sam 6 u redu to mora da radi, uvaljivanja raznorazna, oduzimanje prednosti, jos mu stane lola pusti ga fino da mu se uvali jer glumi nekog humanitarca sta li. Kad stane na sred glavne ceste da izleti u Apoteku niko da svira delegatu da se makne svi zaobilaze sute ko picke, sve sto nas nervira je zato jer smo dopustili seljacima da se ponasaju kao da su u svome selu.
Ako nista samo ponekad blicnite i svirnite ovim pacijentima sto guslaju po gradu 45kmh fino sam se iznenadio kako se ljudi probude iz nekih koma pa skontaju sta rade pa se skolone ili ubrzaju, ali naravno pacijenata/mama/tata/ zakucanih u svome svijetu, gdje su samo oni bitni, koji voze auto na nekom autopilotu ne svjesni sta se oko njih desava ce uvijek biti.
sviram ja stalno takvim debilima i jebem majke,al ne dopire to do njih,jedino da pocnem izlazit iz auta i tuc se sa njima...svjesno je njih 90% sta rade al ih boli q i granaju nesto rukama iako su pogrijesili.. puštaĆi su posebna sorta,to su ljudi nesigurni u sebe i u voznju,boje se auta,gamižu i koče non stop cim vide da neko prolazi metar dva od njih ..ITNet wrote: ↑06/02/2023 10:19 Nervira me svasta sto i vecinu ovdje, ali pocelo me je jos vise nervirati ovi sa strane sto stoje, gledaju to i dopustaju da se desava![]()
Niko da svirne i prozove delegate za tako neke stvari, stojis na semaforu zeleno niko da svirne pacijentu, ja koji sam 6 u redu to mora da radi, uvaljivanja raznorazna, oduzimanje prednosti, jos mu stane lola pusti ga fino da mu se uvali jer glumi nekog humanitarca sta li. Kad stane na sred glavne ceste da izleti u Apoteku niko da svira delegatu da se makne svi zaobilaze sute ko picke, sve sto nas nervira je zato jer smo dopustili seljacima da se ponasaju kao da su u svome selu.
Ako nista samo ponekad blicnite i svirnite ovim pacijentima sto guslaju po gradu 45kmh fino sam se iznenadio kako se ljudi probude iz nekih koma pa skontaju sta rade pa se skolone ili ubrzaju, ali naravno pacijenata/mama/tata/ zakucanih u svome svijetu, gdje su samo oni bitni, koji voze auto na nekom autopilotu ne svjesni sta se oko njih desava ce uvijek biti.
Najljepši period u ovom gradu bio je od 1996-1999.Nigdje uvoznih auta,pokoji stojadin,S paket jal škoda,gorivo i Drina marka,sve se obnavlja,radi,para na sve strane,dijaspora se nije smjela dovlačit a papci se navikavali na asfalt pa nisu išli daleko od kuća u koje su se uvalili...
PM72 wrote: ↑06/02/2023 10:58
Najljepši period u ovom gradu bio je od 1996-1999.Nigdje uvoznih auta,pokoji stojadin,S paket jal škoda,gorivo i Drina marka,sve se obnavlja,radi,para na sve strane,dijaspora se nije smjela dovlačit a papci se navikavali na asfalt pa nisu išli daleko od kuća u koje su se uvalili...
Sigurnost je bila dobra s obzirom na tek završen rat i golemu količinu zaštekanog oružja...