SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#64251 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

Hakiz wrote: 02/02/2023 20:10
muha_sa wrote: 02/02/2023 20:04

Mene su tukle--i danas me tuku :(
Ima ih koji puno plaćaju da ih žene tuku :mrgreen:
:lol: a, sad smo muhu 'otkili' :wink:
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#64252 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by NediM17 »

Jesi l' ih koljenom u međunožje ?
User avatar
muha_sa
Posts: 140392
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#64253 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

moonca wrote: 02/02/2023 20:13
Hakiz wrote: 02/02/2023 20:10

Ima ih koji puno plaćaju da ih žene tuku :mrgreen:
:lol: a, sad smo muhu 'otkili' :wink:
Nije to :-) zaoprave me tuce :(

Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#64254 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

. ne sjecham se, da smo to znale. da je osjetljivo podruchje. :lol:
User avatar
billy organ
Posts: 1629
Joined: 04/07/2021 19:19

#64255 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by billy organ »

vjeshalica wrote: 02/02/2023 17:26
billy organ wrote: 02/02/2023 16:55
Realno bilo je uzasnih stvari koje se su radile po skolama i u nase doba. Sjecam se u jednoj srednjoj skoli, sakrili odjecu nekom uceniku nakon casa tjelesnog. Ovaj gologuz bjezo po skoli.
Grijali šteku od vrata upaljacem na odmoru profesoru :mrgreen: a da smo kucali na vrata svlacione i urlali kroz kljucaonu to je bilo uobicajno...nisu bas bile neke brutalne sale niti su roditelji se razracunavali
To su manje vise uobicajene tinejdzerske gluparije :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 140392
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#64256 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

Sramota me napisat šta smo sve radili još u osnovnoj :-) al nikad za nikad djevojcicu udarili nismo

Kavaljeri i gentlmeni od malih nogu :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#64257 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Hakiz wrote: 02/02/2023 20:05
vjeshalica wrote: 02/02/2023 20:02

Ako odstranis truhle jabuke onda disciplinujes, dakle ne mozes skolu operisati od vaspitnog dijela Hakizlijice. Kako mislis provoditi odnose medju djecom bez vaspitanja i discipline?
Imaš pravila, ko ih prekrši, izbaciš. Ne prevaspiravaš, ne baviš se emotivnim stanjem djeteta, ovo, ono. Neka roditelji vaspitaju dijete da ne krši pravila u školi.
:lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#64258 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

Ah.. kako objasniti probleme/ nasilje u braku.. nije da ne tuchete.... :wink: .. balkanci su agresivni..
User avatar
billy organ
Posts: 1629
Joined: 04/07/2021 19:19

#64259 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by billy organ »

muha_sa wrote: 02/02/2023 20:35 Sramota me napisat šta smo sve radili još u osnovnoj :-) al nikad za nikad djevojcicu udarili nismo

Kavaljeri i gentlmeni od malih nogu :D
vezali smo leptir masne a novcanik hop iz tasne
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#64260 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

moonca wrote: 02/02/2023 20:37 Ah.. kako objasniti probleme/ nasilje u braku.. nije da ne tuchete.... :wink: .. balkanci su agresivni..
Ah.. kako objasniti masovno puskaranje po skolama i ubistva...nije da ne ubijate :wink: amerikanci su agresivni..
Hakiz
Posts: 48388
Joined: 30/07/2015 20:01

#64261 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

moonca wrote: 02/02/2023 20:37 Ah.. kako objasniti probleme/ nasilje u braku.. nije da ne tuchete.... :wink: .. balkanci su agresivni..
Jesu. Pucaju po školama...Ups, pogriješih, to rade civilizovani Ameri.
User avatar
muha_sa
Posts: 140392
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#64262 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

moonca wrote: 02/02/2023 20:37 Ah.. kako objasniti probleme/ nasilje u braku.. nije da ne tuchete.... :wink: .. balkanci su agresivni..
Pratim o nestanku beogradjanke Ane Volš--jel joj ono muž balkanac :?

Eno ga u muriji--ne gine mu 175 godina zatvora sa pravom na pomilovanje nakon odležanih 70
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#64263 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Snake Eyes »

muha_sa wrote: 02/02/2023 20:35 Sramota me napisat šta smo sve radili još u osnovnoj :-) al nikad za nikad djevojcicu udarili nismo

Kavaljeri i gentlmeni od malih nogu :D

Zašto iz istog razloga bi udario dječaka ali ne i djevojčicu?
Po feministima to su prvi znaci muškog šovinizma.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#64264 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

To su izolovani sluchajevi. niko ne poriche. ali svakodnevni dani u shkoli... naravno imaju skuchajeva maltretiranja. ali sistem radi.. izbacuju se bez povratka. imaju opciju .. home school.. ili se dijete dodijeli u foster home.... ili cijela familija ide na terapiju.. koju sama mora da plati itd..
Hakiz
Posts: 48388
Joined: 30/07/2015 20:01

#64265 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

moonca wrote: 02/02/2023 20:46 To su izolovani sluchajevi. niko ne poriche. ali svakodnevni dani u shkoli... naravno imaju skuchajeva maltretiranja. ali sistem radi.. izbacuju se bez povratka. imaju opciju .. home school.. ili se dijete dodijeli u foster home.... ili cijela familija ide na terapiju.. koju sama mora da plati itd..
Na to će se vješalica nasmijati :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#64266 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

muha_sa wrote: 02/02/2023 20:43
moonca wrote: 02/02/2023 20:37 Ah.. kako objasniti probleme/ nasilje u braku.. nije da ne tuchete.... :wink: .. balkanci su agresivni..
Pratim o nestanku beogradjanke Ane Volš--jel joj ono muž balkanac :?

Eno ga u muriji--ne gine mu 175 godina zatvora sa pravom na pomilovanje nakon odležanih 70
Ne znam. ali meni lichi na Srbina.. :|
..
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#64267 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

Hakiz wrote: 02/02/2023 20:47
moonca wrote: 02/02/2023 20:46 To su izolovani sluchajevi. niko ne poriche. ali svakodnevni dani u shkoli... naravno imaju skuchajeva maltretiranja. ali sistem radi.. izbacuju se bez povratka. imaju opciju .. home school.. ili se dijete dodijeli u foster home.... ili cijela familija ide na terapiju.. koju sama mora da plati itd..
Na to će se vješalica nasmijati :lol:
aj,,,,,, da i to uspijemo.. :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140392
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#64268 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

moonca wrote: 02/02/2023 20:48
muha_sa wrote: 02/02/2023 20:43

Pratim o nestanku beogradjanke Ane Volš--jel joj ono muž balkanac :?

Eno ga u muriji--ne gine mu 175 godina zatvora sa pravom na pomilovanje nakon odležanih 70
Ne znam. ali meni lichi na Srbina.. :|
..
Brajan Volš iz Mrcajevaca :lol:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#64269 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

moonca wrote: 02/02/2023 20:46 To su izolovani sluchajevi. niko ne poriche. ali svakodnevni dani u shkoli... naravno imaju skuchajeva maltretiranja. ali sistem radi.. izbacuju se bez povratka. imaju opciju .. home school.. ili se dijete dodijeli u foster home.... ili cijela familija ide na terapiju.. koju sama mora da plati itd..
Izolovani slucajevi na dnevnoj bazi? :lol:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#64270 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

moonca wrote: 02/02/2023 20:49
Hakiz wrote: 02/02/2023 20:47

Na to će se vješalica nasmijati :lol:
aj,,,,,, da i to uspijemo.. :lol:
Tebi se cijeli forum kleberi ocajnice.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#64271 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

vjeshalica wrote: 02/02/2023 20:51
moonca wrote: 02/02/2023 20:49

aj,,,,,, da i to uspijemo.. :lol:
Tebi se cijeli forum kleberi ocajnice.
:plavaruza:
mnjonja
Posts: 277
Joined: 19/09/2017 09:33

#64272 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mnjonja »

Problem je velicina kazne.
Po izjavi kluba djecak je suspendovan.
Ne na cijelu godinu nego na krace vrijeme.
Roditelji djevojcice su trazili stroziju kaznu.
Za ovakav nesportski duh, i treba strozija kazna.
Malo cu banalizovati ali koliku kaznu je dobio Will Smith nakon samara?
Udariti su-skijasa..jos djevojcicu...pa da je trajalo i minutu...previse je.
To nije jedan samar.
Udarati.
I da traje.
I bacit joj skije...pokusat je odvuci u sumu.
Neka su roditelji iznijeli sramno ponasanje i djecaka ali i kluba.
Provesti disciplinsku samo da se zadovolji forma, nije dovoljno.
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#64273 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by thekupus »

hahahah kakav debilizam, usporediti šamar odraslog čovjeka u sred ceremonije dodjele nagrade sa dječakom od 9 godina koji je štapom udarao drugo dijete po kacigi

ljudi, dijete je, treba ga kazniti i naučiti, ne treba mu upropastiti život
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#64274 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

thekupus wrote: 02/02/2023 22:36 hahahah kakav debilizam, usporediti šamar odraslog čovjeka u sred ceremonije dodjele nagrade sa dječakom od 9 godina koji je štapom udarao drugo dijete po kacigi

ljudi, dijete je, treba ga kazniti i naučiti, ne treba mu upropastiti život
Stoji i to,ali ako su roditelji raspoloženi da rade na socijalizaciji djeteta. To bi se prevazišlo,ali ako nisu,onda se stvar komplikuje.
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#64275 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MUNAFIK »

thekupus wrote: 02/02/2023 22:36 hahahah kakav debilizam, usporediti šamar odraslog čovjeka u sred ceremonije dodjele nagrade sa dječakom od 9 godina koji je štapom udarao drugo dijete po kacigi

ljudi, dijete je, treba ga kazniti i naučiti, ne treba mu upropastiti život
Nevjerovatno je kako ljudi reaguju na ovo...

Puno sam vise puta vidio kroz svoje skolovanje da djevojcice, a Bogami i djevojke udaraju muskarce nego obrnuto.

9 godina imaju... mali treba nauciti lekciju da ne treba udarati nikoga ali 9 godisnjaku unistavati zivot je GLUPOST posebne vrste.

Ovi sto navijaju za to mi izgledaju kao ona svjetina u srednjem vijeku koji su se veselili na javna bicevanja, spaljivanja, mucenja i vjesanja... strasno je kako malo treba da svjetina pokaze koliko je zeljna tudje krvi i patnje.
Post Reply