Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#45076 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja već 10-11 godina imam nijet da zamijenim ulje u mjenjaču....neće ni u jednu glatko. 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#45077 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma to je francuska kanta,nije to do ulja,ne trebas mijenjatikonektovan wrote: ↑31/01/2023 19:40 Ja već 10-11 godina imam nijet da zamijenim ulje u mjenjaču....neće ni u jednu glatko.![]()
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#45078 Re: Pitamo Mehanicare ?
E hvala, da bezveze ne bacam pare.bitanga_sa_otesa wrote: ↑31/01/2023 19:53ma to je francuska kanta,nije to do ulja,ne trebas mijenjatikonektovan wrote: ↑31/01/2023 19:40 Ja već 10-11 godina imam nijet da zamijenim ulje u mjenjaču....neće ni u jednu glatko.![]()
![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35459
- Joined: 20/03/2013 15:38
#45079 Re: Pitamo Mehanicare ?
Meni do 150k ostala još milja.
Doduše, ko zna koja je prava kilometraža...
Moglo bi se na proljeće to ulje u mjenjaču odraditi, filter goriva i tako te neke egzotike..

Doduše, ko zna koja je prava kilometraža...
Moglo bi se na proljeće to ulje u mjenjaču odraditi, filter goriva i tako te neke egzotike..
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#45080 Re: Pitamo Mehanicare ?
Istresi i zracni filter i filter klime, nek se zna da je jubilej 
-
Naslovnica
- Posts: 35459
- Joined: 20/03/2013 15:38
- Gusar-from-Riga
- Posts: 622
- Joined: 11/06/2020 18:04
#45082 Re: Pitamo Mehanicare ?
Raja, u euromotroio set za veliki servis za 1.6tdi Škoda oko 300KM a u KARE autodijelovi 450KM, a u motorexu jos skuplje
isto continental . Jel ima neka razlika u tim setovima, jel imaju neki kineski itd. Cudno mi 150KM razlike.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#45083 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod njih ima dobar dio fuš dijelova,pogledaj po datumima na remenovima koje su godine proizvedeni
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#45084 Re: Pitamo Mehanicare ?
Unitrade ima akciju 20% na veliki servis...pa mozda da kontaktiraš i njih, a akcija važi do 20 februara. 2 godine garancije ili 80 000 kmGusar-from-Riga wrote: ↑01/02/2023 09:03 Raja, u euromotroio set za veliki servis za 1.6tdi Škoda oko 300KM a u KARE autodijelovi 450KM, a u motorexu jos skupljeisto continental . Jel ima neka razlika u tim setovima, jel imaju neki kineski itd. Cudno mi 150KM razlike.
- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31
#45085 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moj jaran od kako je skontao euromotorio kupuje kod njih i sebi i zeni za svaki servis. Nije imao problema nikakvih. Mislim da je zeni u tom vremenu jednom uzimao i za veliki servis.Gusar-from-Riga wrote: ↑01/02/2023 09:03 Raja, u euromotroio set za veliki servis za 1.6tdi Škoda oko 300KM a u KARE autodijelovi 450KM, a u motorexu jos skupljeisto continental . Jel ima neka razlika u tim setovima, jel imaju neki kineski itd. Cudno mi 150KM razlike.
- Gusar-from-Riga
- Posts: 622
- Joined: 11/06/2020 18:04
#45086 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sad zvao oko 560KM sa rukama na akciji, stim da su ukljucene i neke jos remenice alternatora antifriz itd insce je oko 680KM. Dobije se i vaucer za mali servis 15%...konektovan wrote: ↑01/02/2023 09:11Unitrade ima akciju 20% na veliki servis...pa mozda da kontaktiraš i njih, a akcija važi do 20 februara. 2 godine garancije ili 80 000 kmGusar-from-Riga wrote: ↑01/02/2023 09:03 Raja, u euromotroio set za veliki servis za 1.6tdi Škoda oko 300KM a u KARE autodijelovi 450KM, a u motorexu jos skupljeisto continental . Jel ima neka razlika u tim setovima, jel imaju neki kineski itd. Cudno mi 150KM razlike.
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#45087 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma uglavnom je to sve isto, prodaju dijelove koje prodaju i drugi. Manju maržu imaju i to je sva razlika.Dope_Man wrote: ↑01/02/2023 09:24Moj jaran od kako je skontao euromotorio kupuje kod njih i sebi i zeni za svaki servis. Nije imao problema nikakvih. Mislim da je zeni u tom vremenu jednom uzimao i za veliki servis.Gusar-from-Riga wrote: ↑01/02/2023 09:03 Raja, u euromotroio set za veliki servis za 1.6tdi Škoda oko 300KM a u KARE autodijelovi 450KM, a u motorexu jos skupljeisto continental . Jel ima neka razlika u tim setovima, jel imaju neki kineski itd. Cudno mi 150KM razlike.
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#45088 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da, jedni sa drugim suradjuju. Nabavne cijene su jako male, i kada ti da popust oni opet super zarade
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#45089 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pisao sam vec, opruga zadnja sportska u motorexu 119KM, nabavna u autodijelovima 61KM, ja obe dobio za ispod 130 kod jarana sa minimalnom marzom. KYB u oba slucaja.
Cisto da imate predstavu kolike su marze.
Cisto da imate predstavu kolike su marze.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#45090 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jel neko ovdje preporucivo Dadu elektriĆara msm u Kasindolskoj, broj teljefona da šarne
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#45091 Re: Pitamo Mehanicare ?
Je li to isti Dado što je bio u Pejtonu?vjeshalica wrote: ↑01/02/2023 14:26 Jel neko ovdje preporucivo Dadu elektriĆara msm u Kasindolskoj, broj teljefona da šarne
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#45092 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evo ne znam neko je pisao na nekim stranicama za tog Dadu da je korektan pa svakako nek sarne broj za kontakt da progovorimkonektovan wrote: ↑01/02/2023 14:54Je li to isti Dado što je bio u Pejtonu?vjeshalica wrote: ↑01/02/2023 14:26 Jel neko ovdje preporucivo Dadu elektriĆara msm u Kasindolskoj, broj teljefona da šarne
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#45093 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koliko sam cuo ne daju rabat majstorima nego svima je ta cijenakonektovan wrote: ↑01/02/2023 10:00Ma uglavnom je to sve isto, prodaju dijelove koje prodaju i drugi. Manju maržu imaju i to je sva razlika.
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#45094 Re: Pitamo Mehanicare ?
I ja sam isto čuo..bordo gandalf wrote: ↑01/02/2023 17:27Koliko sam cuo ne daju rabat majstorima nego svima je ta cijenakonektovan wrote: ↑01/02/2023 10:00
Ma uglavnom je to sve isto, prodaju dijelove koje prodaju i drugi. Manju maržu imaju i to je sva razlika.
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#45095 Re: Pitamo Mehanicare ?
meni zabiljezeno kao Damirvjeshalica wrote: ↑01/02/2023 15:14Evo ne znam neko je pisao na nekim stranicama za tog Dadu da je korektan pa svakako nek sarne broj za kontakt da progovorim
062 787 366
Ja sam odmah sa foruma broj unio u telefon, da ne trazim poslije kad zatreba
A uz to nije u nekoj ulici u pizdicima koju ne znam naci.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Brus Lee
- Posts: 882
- Joined: 01/10/2010 19:35
#45097 Re: Pitamo Mehanicare ?
Slabo mislis, momcino
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#45098 Re: Pitamo Mehanicare ?
poslije ove slike nije nigdje mogao dobiti posao

-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#45099 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozda mu je teg na felgi na saraf 


