Troši puno...da mu i plin ugradiš treba ti cisternaAteista wrote: ↑26/01/2023 12:49Ima li ovo dovoljno tona, konto sam ovako nesto sebi uzeti?bitanga_sa_otesa wrote: ↑26/01/2023 12:16 Kupite sebi neki auto veliki i tezi od 2 tone i uvijek imate prednost![]()
![]()
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#43001 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#43002 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
prednja osovina minimalno 1200kg
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#43003 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Potrošnja ovog ruskog T34 iznosi 2,3 litra po jednom kilometru...
a meščini benzinac.
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#43004 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I mene prije par noći, išaouz Džidžikovac.
Stajali smo na crvenom sa upaljenim lijevim žmigavcem. Iza mene bilo još jedno auto. U ulici Bjelave isto 2 auta na semaforu.
Na zeleno nas regularno sačekali da skrenemo lijevo pa onda oni krenuli pravo.
U praksi se ljudi ipak pridržavaju znaka "obrnutog trokuta"
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#43006 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da, u praksi ljudi pojma nemaju o saobracaju.internazionale wrote: ↑26/01/2023 13:01I mene prije par noći, išaouz Džidžikovac.
Stajali smo na crvenom sa upaljenim lijevim žmigavcem. Iza mene bilo još jedno auto. U ulici Bjelave isto 2 auta na semaforu.
Na zeleno nas regularno sačekali da skrenemo lijevo pa onda oni krenuli pravo.
U praksi se ljudi ipak pridržavaju znaka "obrnutog trokuta"
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#43007 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije problem diskutovati. Problem je sto diskutujes o nemogucim stvarima koje uopste ne postoje kao neka mogucnost.Hiran wrote: ↑26/01/2023 11:06Ja ne znam šta sam ja rekao da je sporno i zašto ti mene non stop prozivaš? Ti očigledno nisi shvatio o čemu Ateista i ja diskutujemo.vjeshalica wrote: ↑26/01/2023 11:01
I sta ti je to dokaz? da ne vrijede znakovi kad radi semafor. Ne moze se desiti da radi na ovom primjeru semafor tebi(iz perskepktive slike) i onom desno npr.
de boga vam napisite koje su vas autoskole i instruktori poducavali da napravimo novu temu koga da obilaze ljudi
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43008 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
PM72 wrote: ↑26/01/2023 12:48Džems sa čeličnom šinom kao karambolkabitanga_sa_otesa wrote: ↑26/01/2023 12:16 Kupite sebi neki auto veliki i tezi od 2 tone i uvijek imate prednost![]()
uvijek ima prednost,kakvi znakovi i pravo prvenstva
- Hiran
- Posts: 446
- Joined: 19/03/2010 22:06
#43009 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja uopšte ne razumijem o čemu ti pričaš. Možeš li navesti primjer koje su to nemoguće stvari o kojima diskutujemo. Ja kažem da znakovi prvenstva i pravilo desne strane ne važe kada rade semafori i naveo sam nekoliko primjera u kojima se vidi da su u koliziji sa semaforima. Za vozila kojima je upaljeno zeleno svjetlo prvenstvo prolaza se rješava pravilima saobraćaja.vjeshalica wrote: ↑26/01/2023 13:27Nije problem diskutovati. Problem je sto diskutujes o nemogucim stvarima koje uopste ne postoje kao neka mogucnost.
Ne razumijem šta je tu sporno.
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8008
- Joined: 20/01/2011 11:10
#43010 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zamisli da imamo ovako nešto, koliko bi tek tu bilo mišljenja:


- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#43011 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Brate nemas sta objasnjavati kad semafor radi i kad ne radi i praviti poredjenja, jer se to ne poredi niti se posebno dokazuje. To vise i osobe iz specijalne skole znaju. SvastaHiran wrote: ↑26/01/2023 14:05Ja uopšte ne razumijem o čemu ti pričaš. Možeš li navesti primjer koje su to nemoguće stvari o kojima diskutujemo. Ja kažem da znakovi prvenstva i pravilo desne strane ne važe kada rade semafori i naveo sam nekoliko primjera u kojima se vidi da su u koliziji sa semaforima. Za vozila kojima je upaljeno zeleno svjetlo prvenstvo prolaza se rješava pravilima saobraćaja.vjeshalica wrote: ↑26/01/2023 13:27
Nije problem diskutovati. Problem je sto diskutujes o nemogucim stvarima koje uopste ne postoje kao neka mogucnost.
Ne razumijem šta je tu sporno.
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#43012 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas opet oni sto ne znaju cemu sluzi zmigavac, ja dao zmigavac da se prestrojim, lik u fObiji bio iza mene samo se prestroji u traku u koju sam trebao, sviram mu i blicam on nista, vidim jos par puta tako bez zmigavcav se prestrojava. Stizem ga i prolazim pored njega, prica lik na mobitel...
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#43013 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Juče ujutru lik na glavnoj cesti staje bez žmigavca i tek na moje blicanje pali desni žmigavac. Inače, dosta vozača smatraju da je desni žmigavac nepotreban jer ne sijeku nikome putanju dok skreću desno. Ali, zato su maglenke uredno upaljene u svim uslovima na cesti, bilo magle ili ne.Ateista wrote: ↑27/01/2023 13:09 Danas opet oni sto ne znaju cemu sluzi zmigavac, ja dao zmigavac da se prestrojim, lik u fObiji bio iza mene samo se prestroji u traku u koju sam trebao, sviram mu i blicam on nista, vidim jos par puta tako bez zmigavcav se prestrojava. Stizem ga i prolazim pored njega, prica lik na mobitel...
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#43014 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Troše im se sijalice-zato no žmigavacAteista wrote: ↑27/01/2023 13:09 Danas opet oni sto ne znaju cemu sluzi zmigavac, ja dao zmigavac da se prestrojim, lik u fObiji bio iza mene samo se prestroji u traku u koju sam trebao, sviram mu i blicam on nista, vidim jos par puta tako bez zmigavcav se prestrojava. Stizem ga i prolazim pored njega, prica lik na mobitel...
- Kiki_Musampa
- Posts: 1797
- Joined: 11/06/2011 07:36
#43015 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Prošlu srijedu silazim sa Bjelašnice,50% auta nema ni kratka upaljena a vidljivost manja od 30 m,magla. Al zato auto fency izgleda sa daylights kad ga vidiš 10 m od sebe...Laplace wrote: ↑31/01/2023 08:55Juče ujutru lik na glavnoj cesti staje bez žmigavca i tek na moje blicanje pali desni žmigavac. Inače, dosta vozača smatraju da je desni žmigavac nepotreban jer ne sijeku nikome putanju dok skreću desno. Ali, zato su maglenke uredno upaljene u svim uslovima na cesti, bilo magle ili ne.Ateista wrote: ↑27/01/2023 13:09 Danas opet oni sto ne znaju cemu sluzi zmigavac, ja dao zmigavac da se prestrojim, lik u fObiji bio iza mene samo se prestroji u traku u koju sam trebao, sviram mu i blicam on nista, vidim jos par puta tako bez zmigavcav se prestrojava. Stizem ga i prolazim pored njega, prica lik na mobitel...
-
mali_balon
- Posts: 14565
- Joined: 12/09/2012 09:57
#43016 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa vidio si da prica na mobite, sta je sporno....salim se drugi put kada vidis da je poletio samo upali zmigavac I pocni sa prestrojavanjem ko ga jebe nek koci a I ako dodje do udaraon ce tebe sa zada da prostis...Ateista wrote: ↑27/01/2023 13:09 Danas opet oni sto ne znaju cemu sluzi zmigavac, ja dao zmigavac da se prestrojim, lik u fObiji bio iza mene samo se prestroji u traku u koju sam trebao, sviram mu i blicam on nista, vidim jos par puta tako bez zmigavcav se prestrojava. Stizem ga i prolazim pored njega, prica lik na mobitel...
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#43017 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma najgore sto je tu negdje bio paraleleno sa mnom, bio bi bocni sudar i jako tesko bi bilo dokazati da nije dao zmigavac. Da je iza mene onda bih tako uradio.mali_balon wrote: ↑31/01/2023 09:29pa vidio si da prica na mobite, sta je sporno....salim se drugi put kada vidis da je poletio samo upali zmigavac I pocni sa prestrojavanjem ko ga jebe nek koci a I ako dodje do udaraon ce tebe sa zada da prostis...Ateista wrote: ↑27/01/2023 13:09 Danas opet oni sto ne znaju cemu sluzi zmigavac, ja dao zmigavac da se prestrojim, lik u fObiji bio iza mene samo se prestroji u traku u koju sam trebao, sviram mu i blicam on nista, vidim jos par puta tako bez zmigavcav se prestrojava. Stizem ga i prolazim pored njega, prica lik na mobitel...
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#43018 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne koriste ljudi mozak dok voze.Kiki_Musampa wrote: ↑31/01/2023 09:12Prošlu srijedu silazim sa Bjelašnice,50% auta nema ni kratka upaljena a vidljivost manja od 30 m,magla. Al zato auto fency izgleda sa daylights kad ga vidiš 10 m od sebe...Laplace wrote: ↑31/01/2023 08:55
Juče ujutru lik na glavnoj cesti staje bez žmigavca i tek na moje blicanje pali desni žmigavac. Inače, dosta vozača smatraju da je desni žmigavac nepotreban jer ne sijeku nikome putanju dok skreću desno. Ali, zato su maglenke uredno upaljene u svim uslovima na cesti, bilo magle ili ne.
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#43019 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako mu je vozačka na hlađenju (ako sam dobro zapamtio),pametnije bi mu bilo da popusti i kad je u pravu.mali_balon wrote: ↑31/01/2023 09:29pa vidio si da prica na mobite, sta je sporno....salim se drugi put kada vidis da je poletio samo upali zmigavac I pocni sa prestrojavanjem ko ga jebe nek koci a I ako dodje do udaraon ce tebe sa zada da prostis...Ateista wrote: ↑27/01/2023 13:09 Danas opet oni sto ne znaju cemu sluzi zmigavac, ja dao zmigavac da se prestrojim, lik u fObiji bio iza mene samo se prestroji u traku u koju sam trebao, sviram mu i blicam on nista, vidim jos par puta tako bez zmigavcav se prestrojava. Stizem ga i prolazim pored njega, prica lik na mobitel...
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#43020 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima i toga, zbog toga malo vise pazim i kad sam siguran da nisam kriv.Laplace wrote: ↑31/01/2023 09:49Ako mu je vozačka na hlađenju (ako sam dobro zapamtio),pametnije bi mu bilo da popusti i kad je u pravu.mali_balon wrote: ↑31/01/2023 09:29
pa vidio si da prica na mobite, sta je sporno....salim se drugi put kada vidis da je poletio samo upali zmigavac I pocni sa prestrojavanjem ko ga jebe nek koci a I ako dodje do udaraon ce tebe sa zada da prostis...
Smislio sam i tu taktiku ako dodje do udesa, insistirati na evropskom i tamo samo upisati podatke, potruditi se da protivnik ni ne skonta da nemam dokument da to ne bi iskoristio protiv mene u pregovorima.
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#43021 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Voziš a vozacka na hladjenjuAteista wrote: ↑31/01/2023 10:18Ima i toga, zbog toga malo vise pazim i kad sam siguran da nisam kriv.![]()
Smislio sam i tu taktiku ako dodje do udesa, insistirati na evropskom i tamo samo upisati podatke, potruditi se da protivnik ni ne skonta da nemam dokument da to ne bi iskoristio protiv mene u pregovorima.![]()
Ćafire da bil ćafire
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#43022 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da necu biciklom po ovakvom vremenu na posao? Kako cu na skijanje bez auta?muha_sa wrote: ↑31/01/2023 10:21Voziš a vozacka na hladjenjuAteista wrote: ↑31/01/2023 10:18
Ima i toga, zbog toga malo vise pazim i kad sam siguran da nisam kriv.![]()
Smislio sam i tu taktiku ako dodje do udesa, insistirati na evropskom i tamo samo upisati podatke, potruditi se da protivnik ni ne skonta da nemam dokument da to ne bi iskoristio protiv mene u pregovorima.![]()
![]()
Ćafire da bil ćafire![]()
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#43025 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Gdje se vozaš i u koja doba, da dojavim kolegama 
