e nema ovaj 2006
zato sto moram spustit ruku da prebacim, nema naslonjaca za ruku, bjezi, kangoo je bolji dosta u tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
e nema ovaj 2006
Hvalimholowey wrote: ↑27/01/2023 13:11hvalis gume ili ih kudis?MedicinskiBrat wrote: ↑27/01/2023 12:04 Hankook Winter iCept RS3
Jutros se spustio niz zaleđenu ulicu. Ko metak.
Ko metak se spusti i onaj sa ćelavim gumama.
imam ja s ovimcitroen xm wrote: ↑28/01/2023 15:01 Ima li neko iskustva sa BF Goodrich zimskim gumama? Vrijedi li razmatrati?
i odlicne suradostan dan wrote: ↑28/01/2023 15:19 jebo mater, sve go lauda na forumu...
pa jel moguće da su jedino meni sve gume bile ok, ako imaju propisanu šaru (izuzev kineskih, njih nisam vozio)?
kako razvijate taj osjećaj razlike?
to vremenom dođe jel da, nakon tisuća kilometara zajebane indijana džons vožnje po vlašiću, glamoču, grmeču?
šta onda biva, kad skontate da su xx gume stare jednu godinu lošije za 10 posto od onih yy koje nemate?
bačite ih i kupite te yy?
zarad veće sigurnosti kako na drumu, tako i na forumu...
pa jebeš mirka i mladena alvirovića, vaša spremnost da doprinesete većoj bezbjednosti saobraćaja u bih može se uporediti samo sa žrtvom prleta, tihoh, jastreba i dimnjačara da oslobode beograd i kotarski kraj.
Pazi, ljudi pretjeruju žestoko. Posebno par njih ovde. Ali nije svaka guma baš ista mada ni sa jednom nisam imao neprijatnu situaciju sem se pomenutim protektom jednom.radostan dan wrote: ↑28/01/2023 15:19 jebo mater, sve go lauda na forumu...
pa jel moguće da su jedino meni sve gume bile ok, ako imaju propisanu šaru (izuzev kineskih, njih nisam vozio)?
kako razvijate taj osjećaj razlike?
to vremenom dođe jel da, nakon tisuća kilometara zajebane indijana džons vožnje po vlašiću, glamoču, grmeču?
šta onda biva, kad skontate da su xx gume stare jednu godinu lošije za 10 posto od onih yy koje nemate?
bačite ih i kupite te yy?
zarad veće sigurnosti kako na drumu, tako i na forumu...
pa jebeš mirka i mladena alvirovića, vaša spremnost da doprinesete većoj bezbjednosti saobraćaja u bih može se uporediti samo sa žrtvom prleta, tihoh, jastreba i dimnjačara da oslobode beograd i kotarski kraj.
Na kobiju su C, skoro ko ove tako da je dosta već dignut.
pa to je samo plus za Continental realno. Velika greska za trziste save...Evolution_IV wrote: ↑28/01/2023 16:38 da naravno da nema, zasto bi jedan continental za 128KM pored save od 125, isto je to sve![]()