Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Moderator: anex
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26026 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Pa to je ta moć lokalne zajednice. Ljudi hoće da im neko tu cestu napravi i poklopile im se karte. Ništa sporno po meni. Korist njima, a možda i mi svi nekad iskoristimo postojanje tog puta ako nam se zalomi. Putevi nisu nikad višak.
- jednonogi_Jack
- Posts: 2966
- Joined: 14/12/2005 21:21
#26027 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Pristupna cesta sa M17 i most bi mogli biti gotovi do kraja godine. Dio autoceste od petlje prema Buni neće sigurno biti gotovi za tri godine. Znači najmanje 2 godine će ovo biti pristup AC.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26028 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
ja cu se nadati da ce Fadilova vlada otici i da ce se graditi kao u vrijeme prije njega. Sto bi moglo da nam do 2026. godine da cijelu preostalu trasu u izgradnji.
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#26030 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Do 2026. godine vjerovatno otkoce ta gradilista, ali nema sanse da se naprave, sve da sutra masine izadju, ima tu tunel Kvanj, na tunelima vazda posla ima, a taj tender jebu HDZ i SDA kao malo koji do sada.mistek wrote: ↑22/01/2023 02:16Ma nema sad šta krupnije ili nekrupnije dionice, sad je sve jasno do kraja, pitanje je bukvalno sposobnosti i koliko će se zapeti za izgradnju. Dionice su takve kakve jesu, nisu vala ni sitne.__Phoenix__ wrote: ↑21/01/2023 21:58 Rjesenje je vrlo jednostavno, krupnije dionice od 5km i vise i naplata penala. A autoput moze praviti svako, nije bitno
@So What!, zar ne misliš da će u tom roku do 2026. nešto biti riješeno i na jugu? Pri tome mislim na ove Mostar Jug-Kvanj i Kvanj-Buna? Kvanj-Buna je predviđeno 24 mjeseca, pa valjda će je početi u ovoj godini. Ili eto, naredne, opet da završe 2026.Mostar Jug-Bradina čisto sumnjam da će i do 2030. išta biti operativno
![]()
I ima li išta da se dešava u RS za njihov dio VC? Ne shvatam fakat da nisu iskoristili da to barem malo aktiviraju, kad mogu okrenuti na priču BL-Beograd. Ispade da na svemu rade, od Prijedora do Rače, samo na tom tu dijelu ne.
Recimo da bi bilo dobro da 2026. imamo Bradina-Žepče Jug, Medakovo-Bosanska Gradiška, Mostar jug-Bijača, te da su u nekoj fazi Žepče jug-Medakovo i sve ovo na relaciji Prijedor-Rača. Ne djeluje mi nerealno, a da ne očekujem previše etoJoš kad bi na to uklopili da barem počnu krčiti na relaciji Počitelj-Stolac, nastave ovo lašvanskom dolinom, ih
![]()
Sto se tice RS-a, EU mora dati novac i natjerati ih, a ostatku drzave je svakako bitnija veza prema Zapadnoj Evropi, koja ide Doboj - Banja Luka - Gradiska, dok ce autoput od Doboja do Odzaka biti sekundarnog znacaja.
- fortaleza
- Posts: 6182
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#26031 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
-
Volim Bosnu
- Posts: 74
- Joined: 05/06/2022 14:46
#26032 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Spominje se da bi se mogla raditi neka brza cesta Sarajevo- Tuzla....naravno da je nemoguce to da bude,ali da li je moguće izgraditi trecu traku na nekoliko dionica na toj relaciji- Vogošća-Semizovac-Olovo-Kladanj- Stupari- Đurđevik- Šiški Brod. Šta se tu moze uraditi u mandatu od 4 godine, a da bude realno i da se konačno povezu dva najveca grada u Federaciji koja su trebala biti povezana prvi nakon rata
- Haris.ba
- Posts: 35300
- Joined: 08/09/2005 20:08
#26033 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Stavili su tablu da ce penjanje na Nisice raditi.Volim Bosnu wrote: ↑25/01/2023 23:35 Spominje se da bi se mogla raditi neka brza cesta Sarajevo- Tuzla....naravno da je nemoguce to da bude,ali da li je moguće izgraditi trecu traku na nekoliko dionica na toj relaciji- Vogošća-Semizovac-Olovo-Kladanj- Stupari- Đurđevik- Šiški Brod. Šta se tu moze uraditi u mandatu od 4 godine, a da bude realno i da se konačno povezu dva najveca grada u Federaciji koja su trebala biti povezana prvi nakon rata
I valjda su poceli "nesta" na novoj trasi od Sickog prema Zivinicima do Djurdjevika.

Last edited by Haris.ba on 25/01/2023 23:56, edited 2 times in total.
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#26034 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Ma tu treba tunel od srednjeg ka olovu raditi.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26035 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Nadjoh ugovor za kupovinu ACC Taga.
Sta se od podataka sa ugovora pise u onoj mobilnoj Haplikaciji pod korisnicko ime, a sta pod lozinku?
Nekad davno sam se registrovao na portalu ali ni naopako da se sjetim korisnickih podataka.
Zahvaljujem.
Sta se od podataka sa ugovora pise u onoj mobilnoj Haplikaciji pod korisnicko ime, a sta pod lozinku?
Nekad davno sam se registrovao na portalu ali ni naopako da se sjetim korisnickih podataka.
Zahvaljujem.
- moon_walker_90
- Posts: 2905
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#26036 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Korisnicko ime je ID, a lozinka je pisala na ugovoru. Ako si zaboravio lozinku, kontaktiraj njihovu podrsku da ti resetuju lozinku.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26037 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Na ugovoru ima Medium PID broj TAG-a, Bar kod TAG-a i Klijent ID, nikakve posebne lozinke nema na ugovoru.
- moon_walker_90
- Posts: 2905
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#26038 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
To oko taga nije, pokusaj taj klijent ID, a koliko se sjecam taj ID je i password ako se nikada nije mijenjao, pokusaj sa tim klijent id i username i pass pa ako ne prodje,kontaktiraj njihovu podrsku
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38011
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#26039 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
080 02 03 06 – Besplatni info telefon
ID je username a password ti je ID i dodaj 123
... 9 znamenki
ID je username a password ti je ID i dodaj 123
- moon_walker_90
- Posts: 2905
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38011
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#26041 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Kod mene 6, ako je mijenjao pass jebiga
. Ma nek zove.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26042 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Nijedna koNbinacija ne prolazi, valja mi podršku zvati, probao i sa Klijent ID i sa Medium PID brojem TAG-a.
U svakom slučaju "visoko vi fala" obojici.
U svakom slučaju "visoko vi fala" obojici.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38011
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#26043 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
ID se kuca mediumpid ti je vezano za vozilo(tag) i ima 9 cifri.Evo gledam drugi tag ima 10 cifri taj medium pid
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26044 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Riješeno, username Klijent ID, password Klijent ID123.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38011
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
- moon_walker_90
- Posts: 2905
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#26047 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Ticket moved to closed 
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26049 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Ako ti je ugovor od prije korone ne mozes sa njim u aplikaciju. Trebas anex ugovora napraviti i tu ce ti biti sve napisano.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26050 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Ugovor iz 2017., zvao podršku, resetovali, sve radi, portal, Haplikacija.
Username Klijent ID, password Klijent ID123.
Username Klijent ID, password Klijent ID123.
