Nije, stara mu je umrla prije rata
Mislis na pelake
Nije, stara mu je umrla prije rata
Možda je kazo mislio na Mihriju Pelak.
Bas me zanima sta je bio povod al ovakva likvidacija se ne desava tek tako...vjerovatno porodica zna ko je to uradio
Sam sebi dijagnozu uspostavio, izlijecio se. Svaka castSmokingMan wrote: ↑23/01/2023 10:44Psičko / duhovno/ stanje, i on se tretira drugačije od fizičkog oboljenja, oba slučaja se tretiraju odvodjenim metodama liječenja. Zapostavljanjem mentalne higijene se odražava na tijelesnu higijenu, pa sve do ozbiljnijih stanja. Imao sam i ja akutne napade panike, gdje znam da bi se neki od vas ubili bez imalo razmišljanja. I evo danas te napade nemam, a živio sam par mjeseci bukvalno u nesnosnom strahu, niti sam se liječio šakama tableta, kako se to obično mistificira, jer ljudi malo čitaju o poremećajima i kako pravilno tretirati neke od njih, nije ni sve u tabletama, od kojih se svakako može stvoriti velika ovinost. Naravno da ima i onih koje je nemoguće kontrolisati bez medikamenata, i da iza nekih od njih stoji ozbiljnija trauma mozga, nastala ne zbog fizičke traume tokom odrastanja, već prenatalnog stresa, ali i čak nedostatka oksigena prilikom formiranja fetusa može ozbiljno narušiti pravilan razvoj mozda, pogotovo prednjeg korteksa, koji između ostalog služi na razvoj naših socijalnih viještina. Otići će u off.JohnnyS wrote: ↑23/01/2023 10:19
Depresija je psihička bolest. Fizička, psihička, svejedno, Svjetska zdravstvena organizacija definira zdravlje kao fizičko, psihičko i socijalno blagostanje. U većini slučajeva se drži pod kontrolom, a ne da je izlječiva jer nitko se nije izliječio od nje kao što se izliječi od upale pluća, nego je drži pod kontrolom terapijom. A ja te mogu provesti odjelom psihijatrije gdje ima dosta ljudi sa šakom tableta, a da im ništa ne pomaže. "Većina slučajeva" je i dalje manje od svih, a ovi između se mogu i ubiti i svašta nešto![]()
stvarno si naivan ako mislis da su zalutala..noviforumas wrote: ↑24/01/2023 15:58 U drzavu nam zalutala 52 kg kokainaLudilo:
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/80 ... ili-kokain
Ima li gdje spisak ovih radnika. Vjerujem da ih je bilo troje, možda čak i sedamnoviforumas wrote: ↑24/01/2023 15:58 U drzavu nam zalutala 52 kg kokainaLudilo:
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/80 ... ili-kokain
Prema informacijama "Avaza", radnici firme koja je uvezla banane prijavili su UIOBiH da su u kutijama s bananama pronašli pakete sa sadržajem koji asocira na drogu.
Ja jos jucer kontam sta ce droga kod nas. Niti smo trziste za 52 kile kokaina, niti je grad Sarajevo tranzitna ruta…Hercegoviina wrote: ↑24/01/2023 16:12stvarno si naivan ako mislis da su zalutala..noviforumas wrote: ↑24/01/2023 15:58 U drzavu nam zalutala 52 kg kokainaLudilo:
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/80 ... ili-kokain
dobar fol, narucis nekoliko paleta banana. dodas tu 53 kilograma kokaina i nazoves UIO. napravis se lud, kao slucajno zalutala 52 kilograma kokaina u posiljci banana a jednu kilu ostavis sa strane da se nadjenoviforumas wrote: ↑24/01/2023 15:58 U drzavu nam zalutala 52 kg kokainaLudilo:
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/80 ... ili-kokain
Trebaju to oni vratit gdje su našli...da ne dođu oni Eskobarovi iz Kolumbije-izginulo bi nam pola policijeHercegoviina wrote: ↑24/01/2023 16:12stvarno si naivan ako mislis da su zalutala..noviforumas wrote: ↑24/01/2023 15:58 U drzavu nam zalutala 52 kg kokainaLudilo:
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/80 ... ili-kokain
Za r taj sluccaj sa bananama i kontejnerima vec nismo vidjeli? Nesto kao zalutalo u luku Ploce a banane narycene za nepostojecu firmu iz Tuzle. I hrvatska policija danima pratila al nije upratila dalji tok narucenih "banana". Onda to kao zaplijenili u luci Ploce kao najveci ulov kokaina u HR. Slucaj od prosle godine, cini mi seinsaneinthebrain wrote: ↑24/01/2023 17:21dobar fol, narucis nekoliko paleta banana. dodas tu 53 kilograma kokaina i nazoves UIO. napravis se lud, kao slucajno zalutala 52 kilograma kokaina u posiljci banana a jednu kilu ostavis sa strane da se nadjenoviforumas wrote: ↑24/01/2023 15:58 U drzavu nam zalutala 52 kg kokainaLudilo:
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/80 ... ili-kokain![]()
![]()
je li inace ovo praksa da samo odes da uzmes drogu i to nazoves operativnom akcijom sa kodnim imemomRadi se o operativnoj akciji "Kruna", a kokain je pronađen u kutijama s bananama koje su se nalazile u jednom skladištu u Sarajevu.