Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
zippo993
Posts: 65 Joined: 26/01/2020 21:23
Post
by zippo993 » 24/01/2023 14:26
Juka Jebach wrote: ↑ 24/01/2023 09:12
Vidjam dosta auta sa matador gumama, siri im se popularnost
Ljetne su mi Matador Hectorra 3 u dimeinziji 205/60 16. Vozim ih vec 3 sezone i nemam neke zamjerke, rade posao korektno.
Komsija vozi zimske Sibir Snow na BMW 525d i isto kaze da je zadovoljan.
ElRe
Posts: 16938 Joined: 12/12/2011 11:28
Post
by ElRe » 24/01/2023 14:46
zippo993 wrote: ↑ 24/01/2023 14:26
Juka Jebach wrote: ↑ 24/01/2023 09:12
Vidjam dosta auta sa matador gumama, siri im se popularnost
Ljetne su mi Matador Hectorra 3 u dimeinziji 205/60 16. Vozim ih vec 3 sezone i nemam neke zamjerke, rade posao korektno.
Komsija vozi zimske Sibir Snow na BMW 525d i isto kaze da je zadovoljan.
Imao sam Hectoru 3 195 65 R15 na 308ici. Prve dvije sezone odlične, treća solidna, četvrta daleko bilo
cca 30k km prešao sa njima.
zippo993
Posts: 65 Joined: 26/01/2020 21:23
Post
by zippo993 » 24/01/2023 15:45
ElRe wrote: ↑ 24/01/2023 14:46
zippo993 wrote: ↑ 24/01/2023 14:26
Ljetne su mi Matador Hectorra 3 u dimeinziji 205/60 16. Vozim ih vec 3 sezone i nemam neke zamjerke, rade posao korektno.
Komsija vozi zimske Sibir Snow na BMW 525d i isto kaze da je zadovoljan.
Imao sam Hectoru 3 195 65 R15 na 308ici. Prve dvije sezone odlične, treća solidna, četvrta daleko bilo
cca 30k km prešao sa njima.
Znaci da pripremim novcanik ovo ljeto
Evolution_IV
Posts: 20832 Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša
Post
by Evolution_IV » 24/01/2023 18:19
EFD22 wrote: ↑ 23/01/2023 23:50
Evolution_IV wrote: ↑ 23/01/2023 23:46
treba li i naljepnica jabuke, nazad kod stopke?
To obavezno, jebo ga ti
Juka Jebach
Posts: 858 Joined: 18/04/2017 22:53
Post
by Juka Jebach » 24/01/2023 19:48
zippo993 wrote: ↑ 24/01/2023 14:26
Juka Jebach wrote: ↑ 24/01/2023 09:12
Vidjam dosta auta sa matador gumama, siri im se popularnost
Ljetne su mi Matador Hectorra 3 u dimeinziji 205/60 16. Vozim ih vec 3 sezone i nemam neke zamjerke, rade posao korektno.
Komsija vozi zimske Sibir Snow na BMW 525d i isto kaze da je zadovoljan.
Nisam znao da su tako dobre, vidim i drug uzeo matador nordicca 196/65, rekoh mu da mi javi iskustva sa njima na internetu kazu da su flagship gume od brenda matador
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 24/01/2023 19:49
Continental grupacija
Evolution_IV
Posts: 20832 Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša
Post
by Evolution_IV » 24/01/2023 19:53
dzaba mu, nije ista smjesa...znam da ljetne nakon sezonu/dvije ko kamen budu
nitro_90
Posts: 1115 Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin
Post
by nitro_90 » 24/01/2023 21:16
Moj kolega s posla takodjer ima te Matador zimske, 5. sezonu, kaze da su mu i sad dobre, no ja mu nesto ne vjerujem
hopi
Posts: 7261 Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja
Post
by hopi » 24/01/2023 21:31
šta ste vas dvojica fol te štopke sa nisana skajlajn stavili?
a meni avatara još nema, čekam 16 bajrama da dobijem avatar
nitro_90
Posts: 1115 Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin
Post
by nitro_90 » 24/01/2023 21:33
hopi wrote: ↑ 24/01/2023 21:31
šta ste vas dvojica fol te štopke sa nisana skajlajn stavili?
a meni avatara još nema, čekam 16 bajrama da dobijem avatar
Bobi
Forum administrator
Posts: 38016 Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:
Post
by Bobi » 24/01/2023 21:35
hopi wrote: ↑ 24/01/2023 21:31
šta ste vas dvojica fol te štopke sa nisana skajlajn stavili?
a meni avatara još nema, čekam 16 bajrama da dobijem avatar
Kakav avatar hoces? Sredim ja u par sekundi.
hopi
Posts: 7261 Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja
Post
by hopi » 24/01/2023 21:45
Bobi wrote: ↑ 24/01/2023 21:35
hopi wrote: ↑ 24/01/2023 21:31
šta ste vas dvojica fol te štopke sa nisana skajlajn stavili?
a meni avatara još nema, čekam 16 bajrama da dobijem avatar
Kakav avatar hoces? Sredim ja u par sekundi.
hoću bolji avatar od njiha
hoću golu žensku na skajlajnu
zašto?
pa šta je bolje od skajlajna?
pa skajlajn+gola žemska
edit- sada vidim da sam dobio ovog patka
nije loš
ali hakujem ja sarajevo-x pa ću si vratiit moj stari avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 24/01/2023 21:51
Bobi wrote: ↑ 24/01/2023 21:35
Kakav avatar hoces? Sredim ja u par sekundi.
sto mi ne radi signature
Bobi
Forum administrator
Posts: 38016 Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:
Post
by Bobi » 24/01/2023 22:14
bitanga_sa_otesa wrote: ↑ 24/01/2023 21:51
Bobi wrote: ↑ 24/01/2023 21:35
Kakav avatar hoces? Sredim ja u par sekundi.
sto mi ne radi signature
Ma ne radi od nikad
, ljudi stavljali potpise pola A4 stranice, zamisli na sta bi sve to ličilo
.
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 24/01/2023 22:15
Bobi wrote: ↑ 24/01/2023 22:14
Ma ne radi od nikad
, ljudi stavljali potpise pola A4 stranice, zamisli na sta bi sve to ličilo
.
radilo je
smrc
Bobi
Forum administrator
Posts: 38016 Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:
Post
by Bobi » 24/01/2023 22:16
bitanga_sa_otesa wrote: ↑ 24/01/2023 22:15
Bobi wrote: ↑ 24/01/2023 22:14
Ma ne radi od nikad
, ljudi stavljali potpise pola A4 stranice, zamisli na sta bi sve to ličilo
.
radilo je
smrc
Pa evo ovaj tvoj..madmax, zamisli napises 5 postova na jednoj stranici pola bi zauzimala ta tvoja gif animacija, koga ne bi iritiralo
?
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 24/01/2023 22:19
Bobi wrote: ↑ 24/01/2023 22:16
Pa evo ovaj tvoj..madmax, zamisli napises 5 postova na jednoj stranici pola bi zauzimala ta tvoja gif animacija, koga ne bi iritiralo
?
koga to iritira nema sta ovdje traziti
Optimus09
Posts: 3717 Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin
Post
by Optimus09 » 24/01/2023 22:32
Kod mene je sezona driftanja sa kineskim gumama pocela
Al'din
Posts: 1649 Joined: 06/03/2011 21:43
Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
Contact:
Post
by Al'din » 25/01/2023 00:26
shape of despair wrote: ↑ 21/01/2023 12:46
Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
Zvalo me nekoliko musterija da se zahvale i obavjeste da se Nexen pneumatici ponasaju na ovoj snjezini vise od ocekivanog
tako da, za ove sto se hvale sa conti mi miCHkom, dobit cete poseban popust iduce sezone, na Nexen naravno
holowey
Posts: 10856 Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
Post
by holowey » 25/01/2023 07:55
Al'din wrote: ↑ 25/01/2023 00:26
shape of despair wrote: ↑ 21/01/2023 12:46
Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
Zvalo me nekoliko musterija da se zahvale i obavjeste da se Nexen pneumatici ponasaju na ovoj snjezini vise od ocekivanog
tako da, za ove sto se hvale sa conti mi miCHkom, dobit cete poseban popust iduce sezone, na Nexen naravno
znaci dodjem na konti/michko gumama i dobijem popust na nexen? jeli to vazi za sve 4 ili moze i za 2?
HelaS
Posts: 12335 Joined: 22/09/2018 13:21
Post
by HelaS » 25/01/2023 08:02
holowey wrote: ↑ 25/01/2023 07:55
Al'din wrote: ↑ 25/01/2023 00:26
Zvalo me nekoliko musterija da se zahvale i obavjeste da se Nexen pneumatici ponasaju na ovoj snjezini vise od ocekivanog
tako da, za ove sto se hvale sa conti mi miCHkom, dobit cete poseban popust iduce sezone, na Nexen naravno
znaci dodjem na konti/michko gumama i dobijem
popust na nexen? jeli to
vazi za sve 4 ili moze i za 2 ?
A rezervna?
nitro_90
Posts: 1115 Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin
Post
by nitro_90 » 25/01/2023 08:22
Al'din wrote: ↑ 25/01/2023 00:26
tako da, za ove sto se hvale sa conti mi miCHkom, dobit cete poseban popust iduce sezone, na Nexen naravno
Neka hvala
rahmetli dedo
Posts: 413 Joined: 04/12/2017 18:51
Location: Vlakovo M-28
Post
by rahmetli dedo » 25/01/2023 09:09
ja sam kod @Al'din kupio ljetnje Nexen - ništa im ne fali, izguraće još jedno (treće) ljeto. Zimske ipak Dunlop WS 5 kupljene 2020 (DOT 2019) i dalje gaze snijeg 30cm bez problema.
PS opet @Al'din , šta imaš All Season da valja u 175 65 15?
Al'din
Posts: 1649 Joined: 06/03/2011 21:43
Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
Contact:
Post
by Al'din » 25/01/2023 17:10
rahmetli dedo wrote: ↑ 25/01/2023 09:09
ja sam kod @Al'din kupio ljetnje Nexen - ništa im ne fali, izguraće još jedno (treće) ljeto. Zimske ipak Dunlop WS 5 kupljene 2020 (DOT 2019) i dalje gaze snijeg 30cm bez problema.
PS opet @Al'din , šta imaš All Season da valja u 175 65 15?
Zaboravit cu da provjerim, moze poruka na viber