Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
banjaluka078
Posts: 13199
Joined: 16/01/2007 23:38

#15751 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by banjaluka078 »

Optimist wrote: 24/01/2023 20:45 Jos nisi kupila auto? :)
Nisam još. Što više gledam, to manje pojma imam šta ću kupiti. Bar sam skontala da nešto s 2/3 vrata ne dolazi u obzir. Dosta za početak. :D
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#15752 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Po cemu je ovaj auto poseban da star 19god kosta 50k KM?

Ford expedition 4.6 xlt v8 9 sjedista 46 triton ford f150 f ...... (50.000 KM)
https://www.olx.ba/r/51269987/136978
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15753 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

to je amerikanac,unikat,alltimer :thumbup:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15754 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Optimist wrote: 24/01/2023 22:09 Po cemu je ovaj auto poseban da star 19god kosta 50k KM?

Ford expedition 4.6 xlt v8 9 sjedista 46 triton ford f150 f ...... (50.000 KM)
https://www.olx.ba/r/51269987/136978
Ni po čemu.

XLT je srednja žalost oprema bila.

Ovakvih na craigslistu za par hiljada dolara koliko hoćeš :lol:


Još sam nailazio na par suludih oglasa na piku ovih Amerikanaca. Bio je jedan F150 star možda 7-8 godina, hajd što je skuplji nego što je bio nov, nego je skuplji nego najnoviji nov iz salona da ga uzmeš u SAD i dovezeš brodom do Ploča.

Da mi je vidjet tu budalu koja će ovo kupiti.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15755 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
User avatar
xPaco1337
Posts: 2589
Joined: 30/09/2020 14:34

#15756 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by xPaco1337 »

Optimist wrote: 24/01/2023 22:09 Po cemu je ovaj auto poseban da star 19god kosta 50k KM?

Ford expedition 4.6 xlt v8 9 sjedista 46 triton ford f150 f ...... (50.000 KM)
https://www.olx.ba/r/51269987/136978
U Americi je mozda i skuplji, jer novo auto ove velicine u americi nema ispod 100k (dolara, jer su napuhane cijene u dealershipovima). A kod njih ti se gleda prostor prostor i samo to. Ljudi putuju,kampuju i sl. Naravno kod nas mozda i nemas koristi za ovakvo auto ali to auto je u velikoj potraznji sad u US.
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#15757 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »



Jedan od rijetkih videa koje sam u cugu pregledao :lol:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15758 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

xPaco1337 wrote: 24/01/2023 22:22
Optimist wrote: 24/01/2023 22:09 Po cemu je ovaj auto poseban da star 19god kosta 50k KM?

Ford expedition 4.6 xlt v8 9 sjedista 46 triton ford f150 f ...... (50.000 KM)
https://www.olx.ba/r/51269987/136978
U Americi je mozda i skuplji, jer novo auto ove velicine u americi nema ispod 100k (dolara, jer su napuhane cijene u dealershipovima). A kod njih ti se gleda prostor prostor i samo to. Ljudi putuju,kampuju i sl. Naravno kod nas mozda i nemas koristi za ovakvo auto ali to auto je u velikoj potraznji sad u US.
Kakve stotine hiljada šta pričaš čovječe

https://www.edmunds.com/ford/f-150/2019 ... radius=100

2019. 39500$ na cesti
Mlađi 15 godina od ovog govneta na piku


To je prvi kojeg sam našao, ima ih more i jeftinijih
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15759 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

2500-4000$ je ovaj sa pika

https://www.kbb.com/ford/expedition/200 ... rt-suv-4d/

Hahhahahahahhhahaha
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15760 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

mk ultra wrote: 24/01/2023 22:22

Jedan od rijetkih videa koje sam u cugu pregledao :lol:
svaki njegov video se moze u cugu pregledati :thumbup:
cody je kralj (mnogi ga ne kontaju ) :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#15761 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Optimist wrote: 24/01/2023 22:09 Po cemu je ovaj auto poseban da star 19god kosta 50k KM?

Ford expedition 4.6 xlt v8 9 sjedista 46 triton ford f150 f ...... (50.000 KM)
https://www.olx.ba/r/51269987/136978
Kod Budje je sve precijenjeno :D
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#15762 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

Joj ekspedišina, sa najsiromasnijom opremom.. pedeset hiljada maruna :lol: dodati i ovo kupiti..

Danas sam vozao nasljednika sa v6 3.5T. Sa 500 km na satu… Tzv Tremor edišin.
Puno ekrana udara u oči. I ručica mjenjaca koja se preklapa
Masu neke opreme. Izvinjenje za losu kvalitetu slika. :run:
Image
Image
Image
Image
Last edited by B6Redhell on 25/01/2023 01:47, edited 1 time in total.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7119
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15763 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

operi nekad ruke poslije jela - nemoj masnim po telefonu i kameri majku mu
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#15764 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

skrbavi-admin wrote: 25/01/2023 01:47 operi nekad ruke poslije jela - nemoj masnim po telefonu i kameri majku mu
Rodjo jagnjetina dobraaaa, nea se kad znas kako je nama u tudjini.. jadni mi..



Ps kratak video klip pa iz toga vadio slike zato glare
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#15765 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

konektovan wrote: 24/01/2023 20:19

Image

Kod mene je ovaj....
Što se mene tiče, uvijek i zauvijek.. :mrgreen: :srce: :srce:
Nikakvih problema,..treba čovjek probati, i vidjeti da uopšte nije problematično navikavanje na nešto ovako sa "klasične" table.
I ja vozim svaki dan ovaj C4. Preglednost instrumenata odlična, ničemu ne smeta. Krajem oka sve vidiš.
Optimist wrote: 24/01/2023 22:09 Po cemu je ovaj auto poseban da star 19god kosta 50k KM?

Ford expedition 4.6 xlt v8 9 sjedista 46 triton ford f150 f ...... (50.000 KM)
https://www.olx.ba/r/51269987/136978

Poseban po tome što se nikada neće prodati. :skoljka:
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#15766 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

pa taj uvijek lupa cijene
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15767 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

https://www.olx.ba/artikal/50513924/nis ... -cam-2016/

Vrijedi li ovaj japanski Megane ove pare, sa ovim kilometrima?

Doduše, ima finu opremu i najbolju generaciju dci-ja u sebi.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#15768 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by basicm »

EFD22 wrote: 25/01/2023 22:37 https://www.olx.ba/artikal/50513924/nis ... -cam-2016/

Vrijedi li ovaj japanski Megane ove pare, sa ovim kilometrima?

Doduše, ima finu opremu i najbolju generaciju dci-ja u sebi.
Meni se ovo vozilo svidja. Sad cijena ne znam, ali me cudi kako ih nema vise.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15769 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

basicm wrote: 25/01/2023 22:41
EFD22 wrote: 25/01/2023 22:37 https://www.olx.ba/artikal/50513924/nis ... -cam-2016/

Vrijedi li ovaj japanski Megane ove pare, sa ovim kilometrima?

Doduše, ima finu opremu i najbolju generaciju dci-ja u sebi.
Meni se ovo vozilo svidja. Sad cijena ne znam, ali me cudi kako ih nema vise.
Iskren da budem, meni se uvijek sviđao, a i žena je nakon Maxime ostala zauvijek zaljubljena u Nissan, iako to nije onaj japanac kao Maxima iz devedesetih ali eto.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7119
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15770 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

EFD22 wrote: 25/01/2023 22:37 https://www.olx.ba/artikal/50513924/nis ... -cam-2016/

Vrijedi li ovaj japanski Megane ove pare, sa ovim kilometrima?

Doduše, ima finu opremu i najbolju generaciju dci-ja u sebi.
neko ga je u pristojnom stanju odrzao nakon 200000 km.....
ovako na prvu moze se reci da je auto pristojan..... nije bas jeftin.....
od šverce ja auto ne bih kupovao....
Last edited by skrbavi-admin on 25/01/2023 22:58, edited 1 time in total.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23413
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#15771 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

Ovo je vjerujem dobar auto, samo je unutra tuzan, kao da je iz prelaza 90ih u 00te :roll:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15772 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Šta znam, meni je u unutra OK, ljepši od Toyota iz tih godina, ali nije kao Mazda 3. Malo je konzervativan, ali ništa lošiji od Golfa 6 npr.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23413
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#15773 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

Gdje nije losiji, ne zajebavaj :D
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7119
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15774 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

njegovo švabiĆanstvo Govnf
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#15775 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by basicm »

Stvar ukusa, meni je bas dobar unutra, onako kako treba, ne ovo novo Federsko sve
Post Reply