Odgovor je sasvim OK, nije to problem. Problem ,generalni na forumu, jeste razglabanje u sitna crijevca oko totalno besmislenih stvari. Mozda mladjima danas to tako fercera u zivotu, sve im nejasno, pa moraju sami sebi pojasnjavati stvari koje su nama malo starijima jasne same po sebi...
I nije ovo samo na forumu zapravo, nego sve to gledam i na cesti. Npr., sasvim redovna, i izgleda normalna pojava kod mladjih vozaca, pri cemu mislim na one ispod 40 godina starosti, jeste da na raskrsnicama ili skretanjima uvijek prvo gledaju u pravcu u koji su oni naumili skrenuti, bez obzira da li im se druga strana prije otvorila u vidnom polju, da li sijeku neku traku pri tom ukljucenju/skretanju, itd..
I onda se desava da je ono naumilo lijevo, a uopste ni ne pogleda desno. Odlican primjer je ona rasksnica kod Happyja na Trgu heroja. Tamo se "driveri" redovno krhaju upravo jer niko nema pojma sta je i kako fercera pravilo desne strane. A to je jedino vazece pravilo na tom mjestu Ono konta da ima prednost jer ide pravo, ili uopste ne pogleda desno jer je naumio lijevo. I pljas.



