SDA-All about

User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#81651 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

agent_zero wrote: 16/01/2023 13:08 https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-saraj ... /230116069

Do kojeg dna i sunovrata mogu ići veleizdajnički genocidaški SDA zeleni termiti, čiji je idol potpisao i ozakonio genocidnu tvorevinu zvanu RS?

Alija i Kakir Izmetbegović i njihov fan club opet na djelu, ali kojima konačno i svaki način treba začepiti smrdljive i otrovne gubice i poslati ih na svakom pedlju BiH na smetljište historije!

Kakvi ste bolesni idioti SDA baliješine usmrđene u Kakirovom pakashu.
jutros gledam ovo iz busa i ne mogu da vjerujem, koja bolest i pesinluk, ali to i jeste njihov nivo odnosno dno dna ljudskosti i obraza
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#81652 Re: SDA-All about

Post by A_A_AKCIJA »

Haris.ba wrote: 16/01/2023 13:07
A_A_AKCIJA wrote: 16/01/2023 13:05 Lijepo je pročitati nešto novo.
Meni je najsimpaticnije da su zene dobile pravo glasa u Svicarskoj 1971., i to ne na svim nivoima. Negdje 199ih je to sve zavrseno.
To sam znao, u nekim malo zatucanijim kantonima, mislim 94. da je bila.

Inače, dugo vremena me ta dinamika razvoja zanima i kako se brzo naviknemo na dobro stanje, pretpostavljajući da je oduvijek bilo tako.

A onda malo zaroviš po bolnim tačkama, pa se šokiraš. Crow laws u USA, sundown counties, postojale do sredine 70ih. Zakon koji kaže da ako se crnac zatekne u tom okrugu, na javnom mjestu, iza zalaska sunca, policija ima pravo da ga oleši ko vola u kupusu. Linkoln, robovi, 12 ari i mula, prije sto pedeset godina bili...
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#81653 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

sehohari wrote: 16/01/2023 13:07
Tananarive wrote: 16/01/2023 11:00

kod mene hanuma 70to godište tri sestre nijedna srednju nije završila, reko joj babi hodža prokurvat će se u srednjoj :-)
E sad jbg. jarane, ne možeš te neke stvari iz neke zabiti daleko od civilizacije uzimati kao standard.

Kod mene majka i tetke sve završile školu, jedna naučila engleski, druge učile njemački i tkd. Nena ih molila da idu na fakultet, ali nisu htjele.

Do drugog svjetskog rata je bilo mahom nepismenih, ali poslije ne. (mislim na rođene u tom periodu).
takvih zabiti je 1985. bilo poprilično širom BiH, ali i otac im je imao 4 osnovne, ali je zato musaf znao napamet, to ti je muslimanski establišment kroz istoriju a i još uvijek, samo zaglupljuj i iskorištavaj vlastiti narod, fuj, stoka bez stida i srama
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#81654 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Koristim ovu priliku da povodom sramnih necivilizacijskih plakata koje lijepi stoka za sendvič hraknem na naručioce tj na kriminalnu korumpiranu primitivnu talibansku zaostalu poganu pokvarenu odvratnu SDO.
Sjeme im se zatrlo pogano i dabogda nestali i nikad se ne vratili.
Pljuc !
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#81655 Re: SDA-All about

Post by carobnjak_N »

ovo sa plakatama o Nikšić-Forto-Konaković pokazuje u kojem su stadiju očaja
izgleda da je ipak istina ono što je Konaković govorio kod Senada
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#81656 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

agent_zero wrote: 16/01/2023 13:08 https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-saraj ... /230116069

Do kojeg dna i sunovrata mogu ići veleizdajnički genocidaški SDA zeleni termiti, čiji je idol potpisao i ozakonio genocidnu tvorevinu zvanu RS?

Alija i Kakir Izmetbegović i njihov fan club opet na djelu, ali kojima konačno i svaki način treba začepiti smrdljive i otrovne gubice i poslati ih na svakom pedlju BiH na smetljište historije!

Kakvi ste bolesni idioti SDA baliješine usmrđene u Kakirovom pakashu.
A sta ce sitnozuba stoka drugo nego to.....
Nema to mentalnih kapaciteta za bilo sta vise iznad najprizemnijih gluposti.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#81657 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Očekujem uskoro plakate u kojima se tvrdi da će se zabraniti ulazak u džamije.

To kad prosječni glasač SDO vidi, dosta je, odmah se mača laća, gdje je šta je taj Konaković,taj Forto, da ga koljemo čerečimo da mu se krvi napijemo.

:D
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#81658 Re: SDA-All about

Post by carobnjak_N »

Ko se još sjeća epizode kad je Emir Suljagić htio da se vjeronauk ne ocjenjuje , pa je išla ta priča da je to korak do zabrane.
A onda je Suljagića sreo hadžija iz Živinica. Sad je glavni na twiterima da napada bivše kolege iz stranke.
Dug je platni spisak hadžije, a počinje sa Avdo Avdić. Ovi što lijepe plakate, to se kupi sa 100km.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21045
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#81659 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

Čeka se novi Mujo Beganović, letvi ima na svakoj koraku, samo je pitanje čija će glava biti primatelj.

Kad se to desi, zvanično smo se vratili na nivo na kojem smo bili 1996 godine.
User avatar
bersK
Posts: 2558
Joined: 11/09/2014 21:30

#81660 Re: SDA-All about

Post by bersK »

Sejo opalio tužbu Ponosnim Bošnjacima i BOŠNJACI.net za ono proseravanje o svinjetini.

Kako termitima smeta kad neko glasno spomene da je uz osmorku. Sad ga duvajte klošari plaćenički
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#81661 Re: SDA-All about

Post by asurbanipal »

Dozer wrote: 16/01/2023 12:05 Do mentaliteta je, ne do sistema. A kad mentalitet udje u sistem, onda je i do sistema. To, valjda, svi gledamo zadnjih 30 godina. Nazalost.


Ta tradicija zatupljenosti, zatucanosti i zaglupljenosti bošnjačkog naroda postoji već 200 godina.


Image


Image


Image


Umjesto kralju Tvrtku, trebali bi postaviti spomenike od 50 metara caru Franji Josipu I. i drugu Titu, na sred Marijin dvora.

I to salivene čistim zlatom.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#81662 Re: SDA-All about

Post by Styling »

Da nije bilo Tite, muslimani ni identiteta ne bi imali.
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#81663 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Da nije bilo Tita, ili SFRJ, bosansko stanovništvo, a ponajviše muslimanske žene ne bi ni izašle iz tog muškog roblja.
Emancipaciju je donijela komunistička vlast (pored svih svojih negativnih strana imala je također i dosta pozitivnih).
Ekspresna ravnopravnost polova donesena je dekretima ali i borbom žena u NOR, kao i radom AFŽ.
Nikad žena nije postala suštinski ravnopravna radi mentaliteta koji je vladao, ali formalno jeste bila ravnopravna i ravnopravnija muškarcima od mnogih žena na zapadu.
Upravo je opismenjavanje žena, i dalja edukacija kroz sistem, najkorsnija stvar koja se desila Bošnjačkom narodu.
Jer narod ne čine vjera i običaji, nego intelektualci, pisci, naučnici, umjetnici, koji će tom narodu dati formu, vođstvo, budućnost.

Neko je davno rekao, parafraziram: genocid nad nekim narodom se može sprovesti tek kad mu uništiš obrazovanje. Taj narod više nema budućnost i biće asimiliran.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#81664 Re: SDA-All about

Post by Styling »

drug_profi wrote: 16/01/2023 15:12 Da nije bilo Tita, ili SFRJ, bosansko stanovništvo, a ponajviše muslimanske žene ne bi ni izašle iz tog muškog roblja.
Emancipaciju je donijela komunistička vlast (pored svih svojih negativnih strana imala je također i dosta pozitivnih).
Ekspresna ravnopravnost polova donesena je dekretima ali i borbom žena u NOR, kao i radom AFŽ.
Nikad žena nije postala suštinski ravnopravna radi mentaliteta koji je vladao, ali formalno jeste bila ravnopravna i ravnopravnija muškarcima od mnogih žena na zapadu.
Upravo je opismenjavanje žena, i dalja edukacija kroz sistem, najkorsnija stvar koja se desila Bošnjačkom narodu.
Jer narod ne čine vjera i običaji, nego intelektualci, pisci, naučnici, umjetnici, koji će tom narodu dati formu, vođstvo, budućnost.

Neko je davno rekao, parafraziram: genocid nad nekim narodom se može sprovesti tek kad mu uništiš obrazovanje. Taj narod više nema budućnost i biće asimiliran.
Dovoljno je reci da je, za razliku od mnogih danas naprednijih zapadnih drzava, u SFRJ zena imala pravo glasa jos 1945.
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#81665 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

asurbanipal wrote: 16/01/2023 14:26
Dozer wrote: 16/01/2023 12:05 Do mentaliteta je, ne do sistema. A kad mentalitet udje u sistem, onda je i do sistema. To, valjda, svi gledamo zadnjih 30 godina. Nazalost.


Ta tradicija zatupljenosti, zatucanosti i zaglupljenosti bošnjačkog naroda postoji već 200 godina.


Image


Image


Image


Umjesto kralju Tvrtku, trebali bi postaviti spomenike od 50 metara caru Franji Josipu I. i drugu Titu, na sred Marijin dvora.

I to salivene čistim zlatom.
NIje samo bosnjackog. Nije ni kod Srba i Hrvata nista bolje, vjeruj mi. Mitomanija, religijske nebuloze, kompleksi vise vrijednosti, itd., a sve propraceno polupismenoscu. Sve je to i kod njih isto.
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#81666 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Styling wrote: 16/01/2023 15:32
drug_profi wrote: 16/01/2023 15:12 Da nije bilo Tita, ili SFRJ, bosansko stanovništvo, a ponajviše muslimanske žene ne bi ni izašle iz tog muškog roblja.
Emancipaciju je donijela komunistička vlast (pored svih svojih negativnih strana imala je također i dosta pozitivnih).
Ekspresna ravnopravnost polova donesena je dekretima ali i borbom žena u NOR, kao i radom AFŽ.
Nikad žena nije postala suštinski ravnopravna radi mentaliteta koji je vladao, ali formalno jeste bila ravnopravna i ravnopravnija muškarcima od mnogih žena na zapadu.
Upravo je opismenjavanje žena, i dalja edukacija kroz sistem, najkorsnija stvar koja se desila Bošnjačkom narodu.
Jer narod ne čine vjera i običaji, nego intelektualci, pisci, naučnici, umjetnici, koji će tom narodu dati formu, vođstvo, budućnost.

Neko je davno rekao, parafraziram: genocid nad nekim narodom se može sprovesti tek kad mu uništiš obrazovanje. Taj narod više nema budućnost i biće asimiliran.
Dovoljno je reci da je, za razliku od mnogih danas naprednijih zapadnih drzava, u SFRJ zena imala pravo glasa jos 1945.
Ma da, ali pravo glasa je besmisleno ako neobrazovana masa glasa, jer je onda i glas doktora i glas nepismene neznalice jednako vrijedan.
Kljucna stvar za dobrobit svakog drustva jesu obrazovanje i slobode.
Govora prije svega.
E pa SDA je suturisala obrazovanje, a slobode govora je dovela do besmisla zloupotrebama i širenjem mržnje.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#81667 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Dozer wrote: 16/01/2023 15:36
asurbanipal wrote: 16/01/2023 14:26



Ta tradicija zatupljenosti, zatucanosti i zaglupljenosti bošnjačkog naroda postoji već 200 godina.


Image


Image


Image


Umjesto kralju Tvrtku, trebali bi postaviti spomenike od 50 metara caru Franji Josipu I. i drugu Titu, na sred Marijin dvora.

I to salivene čistim zlatom.
NIje samo bosnjackog. Nije ni kod Srba i Hrvata nista bolje, vjeruj mi. Mitomanija, religijske nebuloze, kompleksi vise vrijednosti, itd., a sve propraceno polupismenoscu. Sve je to i kod njih isto.
Ovaj trol to stavlja na sve teme, uskoro ce i na LJ&S.
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#81668 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Trol?
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#81669 Re: SDA-All about

Post by forumskivojnik »

asurbanipal wrote: 16/01/2023 14:26

Ta tradicija zatupljenosti, zatucanosti i zaglupljenosti bošnjačkog naroda postoji već 200 godina.


Image


Image


Image


Umjesto kralju Tvrtku, trebali bi postaviti spomenike od 50 metara caru Franji Josipu I. i drugu Titu, na sred Marijin dvora.

I to salivene čistim zlatom.

Trebao si prvo procitati ovo sto si objavio pa bi vidio da se tekst, koji si objavio na prvoj slici, ponavlja na drugoj i trecoj :? .
Pokusaj ponovo objasniti zasto su muslimani nazadovali a drugi napredovali.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#81670 Re: SDA-All about

Post by asurbanipal »

forumskivojnik wrote: 16/01/2023 20:07
Pokusaj ponovo objasniti zasto su muslimani nazadovali a drugi napredovali.

Zbog novotarija u vjeri? :?

Ili možda ciJonisti nisu dali da se obrazuju? Soroš? :zjev:
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#81671 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Ne znam jeste li upratili,koga je sada ova botovska stoka uzela na zub :D

Image Image
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#81672 Re: SDA-All about

Post by mk ultra »

Hočeli biti na dnevnom meniju
User avatar
JohnnyS
Posts: 17487
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#81673 Re: SDA-All about

Post by JohnnyS »

Ipak se zna što je jedina crvena linija: krmetina
noviforumas
Posts: 3187
Joined: 12/08/2016 22:28

#81674 Re: SDA-All about

Post by noviforumas »

JohnnyS wrote: 16/01/2023 21:24 Ipak se zna što je jedina crvena linija: krmetina
Oduvijek. Lazi, varaj, kradi, cugaj, jebi, kockaj - moze sve, ali svinjetinu ni pomirisati, straight to dzehenem.
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#81675 Re: SDA-All about

Post by palermo »

noviforumas wrote: 16/01/2023 21:27
JohnnyS wrote: 16/01/2023 21:24 Ipak se zna što je jedina crvena linija: krmetina
Oduvijek. Lazi, varaj, kradi, cugaj, jebi, kockaj - moze sve, ali svinjetinu ni pomirisati, straight to dzehenem.
ne mogu a da se ne složim sa vama.

Ko je kriv krmetini kada je lako zamjenjiva. Uvijek se i udaralo po najslabijem
Post Reply