Prije da je budala neka...nema botova na olxu...uvijek je neko iza profila e sada sa kojom je namjerom napravio profil,to je drugo.
OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2951 Re: OLX.BA - sve o tome
Rizikuj pa provjeri 
Prije da je budala neka...nema botova na olxu...uvijek je neko iza profila e sada sa kojom je namjerom napravio profil,to je drugo.
Prije da je budala neka...nema botova na olxu...uvijek je neko iza profila e sada sa kojom je namjerom napravio profil,to je drugo.
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#2953 Re: OLX.BA - sve o tome
Kupio nesto skoro,oglas i dalje aktivan,samo druga slika,drugi artikal i drugi opis.Zao mu pregleda izgleda 
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2954 Re: OLX.BA - sve o tome
Nije nego nemaju vise slobodnih mjesta za aktivne artikle,pa samo edituje oglas,postavi nove slike i pici dalje
Takvih oglasa ima koliko hoces...nece da placaju PRo profil ili radnju a iz podruma objavili svaki ekser koji su nasli
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#2955 Re: OLX.BA - sve o tome
dostavlja li BH posta i Poste srpske subotom, ako je juce poslano preko olx dostave ? hvala
- liyf
- Posts: 3743
- Joined: 08/06/2021 22:55
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#2957 Re: OLX.BA - sve o tome
hvala, ali sad sam se sjetio da je neradni dan u RS, tako da ponedeljak bude 
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2958 Re: OLX.BA - sve o tome
Ako je subota neradni,onda se vjerovatno prenosi na prvi radni
Onda utorak.
Sto se tice isporuke paketa,ako se paket posalje u toku dana negdje do 13h,velika je sansa da ce vec sutradan biti u posti dospjeca a dalje zavisi od postara,hoce li je odmah i isporuciti ili naredni dan.
Ako se salje poslije 13h,onda tek kroz 2 dana najbrze
-
nlt
- Posts: 2608
- Joined: 18/05/2014 18:02
#2959 Re: OLX.BA - sve o tome
Zašto mi nekad ovaj obični poštar dostavi paket, a nekad brza pošta?
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2961 Re: OLX.BA - sve o tome
Meni obicne paketice sa ebaya i aliexpressa dostavi obicni postar.
A sve ostale koji idu preko brze poste,dostavljaju mi iskljucivo postari brze poste.
Moze biti kod vas da se podijele izmedju sebe i kada idu u istom smjeru,pokupe jos neke pakete.
Moguce da nije u svakoj poslovnici identican nacin rada .
A sve ostale koji idu preko brze poste,dostavljaju mi iskljucivo postari brze poste.
Moze biti kod vas da se podijele izmedju sebe i kada idu u istom smjeru,pokupe jos neke pakete.
Moguce da nije u svakoj poslovnici identican nacin rada .
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#2962 Re: OLX.BA - sve o tome
Ako šta šaljem, šaljem oko 5-6 popodne, i u 90% slučajeva bude naredni dan isporučeno, čak i ovo kad se pošalje u petak, bude većinom u subotu ako je veće mjesto, za neka sela zna biti tek u ponedeljak.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2963 Re: OLX.BA - sve o tome
jesu dosadni ovi s pitanjima
je li artikal dostupan
i nikad kontakta više
smaraju
ukinuli su čar poruka
je li artikal dostupan
i nikad kontakta više
smaraju
ukinuli su čar poruka
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2964 Re: OLX.BA - sve o tome
Zato sto si u Sarajevu a tu je regionalni prijemni centar posiljki i posiljke se isporucuju za odrediste navecer oko 22-23 h.
Posalji posiljku iz Visokog u 17h navecer( ne mozes jer rade do 16 h
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2965 Re: OLX.BA - sve o tome
preteko sam kurira
kliknuo lik u 14.00
ja u 18.22 iz drugog pokušaja predao na poštu
(iz prvog me nije mogao naći a ja nisam znao gdje je broj za nalog)
kliknuo lik u 14.00
ja u 18.22 iz drugog pokušaja predao na poštu
(iz prvog me nije mogao naći a ja nisam znao gdje je broj za nalog)
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#2966 Re: OLX.BA - sve o tome
koja im je fora kad nekom posaljes preko poruka mail adresu da je ne prikazuje, pa moras sa razmakom pisati
- klixoris
- Posts: 6396
- Joined: 07/11/2012 09:36
- Location: u zavoju....na koljenu
#2967 Re: OLX.BA - sve o tome
Je li ovo OLX poceo naplacivati objavu oglasa za prodaju automobila ?
Nestao mi oglas za prodaju auta, kad nadjem ga u “neaktivnim”. Za reaktivaciju mi trazi 50 kredita, odnosno 5 KM
Nestao mi oglas za prodaju auta, kad nadjem ga u “neaktivnim”. Za reaktivaciju mi trazi 50 kredita, odnosno 5 KM
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2968 Re: OLX.BA - sve o tome
- teskeredzic_22
- Posts: 25328
- Joined: 12/07/2021 15:41
- Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
- Grijem se na: Toplane
- Vozim: Peugeot
- Contact:
#2969 Re: OLX.BA - sve o tome
@Truba
Otvorio u ime firme profil na OLX-u davno.
Baš aktivni postali prije dvije godine otprilike.
Dva puta sam pokušao aktivirati lokaciju , oba puta mi skinuli kredite i ništa , nikakav mail , poziv , kod nisam dobio.
Šta da radim(o) ?
Hvala.
Otvorio u ime firme profil na OLX-u davno.
Baš aktivni postali prije dvije godine otprilike.
Dva puta sam pokušao aktivirati lokaciju , oba puta mi skinuli kredite i ništa , nikakav mail , poziv , kod nisam dobio.
Šta da radim(o) ?
Hvala.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#2970 Re: OLX.BA - sve o tome
Obrati se korisničkoj podršci.
- klixoris
- Posts: 6396
- Joined: 07/11/2012 09:36
- Location: u zavoju....na koljenu
#2971 Re: OLX.BA - sve o tome
Ma nisam nista prodavao, a moguce da su mi onda skinuli kredita kod prve objave.
A objavljivao sam i neke druge oglase, nije auto nego neke sitnice i tu mi nista nisu naplatili pa me ovo sa autom bas iznenadilo…
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2972 Re: OLX.BA - sve o tome
Auta i nekretnine se sada naplacuju i imaju vrijeme trajanja...kada istekne,platis opet i tako sve dok si voljan placati
Mozes utvrditi za sta si sve potrosio kredite tako sto odes "moj olx" i tu kliknes na "olx kredit" i crvenim slovima su ti oni koje si potrosio a zeleni koje si zaradio ili dopunio.Tako mozes utvrditi jesu li ti naplatili kada si objavio prvi put a jesu sigurno,jer ne bi me cudilo da sada sa ovom novom platformom jos nesto pocnu naplacivati.Mene bi to otjeralo sa olxa,gdje profil imam od 2010. godine.
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#2973 Re: OLX.BA - sve o tome
Ma mogu oni naplacivati sto sta, osjeti se odlazak raje vani nema vise ni pitanja najniza i moze li zamjena 
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2974 Re: OLX.BA - sve o tome
Nema...drasticno je smanjen broj oglasa na olxu u svim kategorijama.
U ovim kategorijama koje ja pratim...smanjenje je 100% i vise ako gledamo broj aktivnih oglasa u odnosu na prije 2 godine.
U koroni je bila najveca ludnica...valjda svi bili tu i bilo raji dosadno pa oglasavali sve i svasta
- klixoris
- Posts: 6396
- Joined: 07/11/2012 09:36
- Location: u zavoju....na koljenu
#2975 Re: OLX.BA - sve o tome
Treba ih pitati kod sljedece objave oglasa moze li umjesto OLX kredita zamjena za nesto sa profila
Salu na stranu, malo su pretjerali sa cijenom. 50 kredita (5 KM) za 30 dana je previse
OK ako objavljuje neka firma, ali za fizicka lica je ipak malo previse


