Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50126 Re: Automobilizam - All about
Bio XK8 na OLX-u crni, mislim iz Sarajeva. Uživo je baš moćna pojava.
Maserati mi je imao i ima puno ljepših i poželjnijih modela od ovoga.
Maserati mi je imao i ima puno ljepših i poželjnijih modela od ovoga.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#50127 Re: Automobilizam - All about
Evo ga Amare.
https://www.autotrader.co.nz/used-cars- ... tr/278400/
Clean as it gets.
samo 620 marki sedmično na četiri godine
https://www.autotrader.co.nz/used-cars- ... tr/278400/
Clean as it gets.
samo 620 marki sedmično na četiri godine
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50128 Re: Automobilizam - All about
dzaba valaEFD22 wrote: ↑14/01/2023 23:43 Evo ga Amare.
https://www.autotrader.co.nz/used-cars- ... tr/278400/
Clean as it gets.
samo 620 marki sedmično na četiri godine![]()
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50129 Re: Automobilizam - All about
Hoćeš reći 1200 sedmičnoEFD22 wrote: ↑14/01/2023 23:43 Evo ga Amare.
https://www.autotrader.co.nz/used-cars- ... tr/278400/
Clean as it gets.
samo 620 marki sedmično na četiri godine![]()
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#50130 Re: Automobilizam - All about
540 NZDcitroen xm wrote: ↑15/01/2023 12:01Hoćeš reći 1200 sedmičnoEFD22 wrote: ↑14/01/2023 23:43 Evo ga Amare.
https://www.autotrader.co.nz/used-cars- ... tr/278400/
Clean as it gets.
samo 620 marki sedmično na četiri godine![]()
![]()
Uz avans od 15000 naravno
A 1 NZD = 1.15 BAM
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50131 Re: Automobilizam - All about
Meni piše 640
A ne vidjeh da je NZ. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50132 Re: Automobilizam - All about
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50134 Re: Automobilizam - All about
Dobar 2008 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50136 Re: Automobilizam - All about
sta se puta guzilo u njoj hej haj - ima 3 memorije sjedista i jedna je programirana bila da spusti sva sjedista dole 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#50137 Re: Automobilizam - All about
Da nisi ti vozio sivu na taxiju po Zenici
Bila je jedna i kod zeljeznicke parkirana dok nisu iveli da se parking naplacuje
Bila je jedna i kod zeljeznicke parkirana dok nisu iveli da se parking naplacuje
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#50138 Re: Automobilizam - All about
Zapade mi za oko kia stigner jucer 
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50139 Re: Automobilizam - All about
bila je srebrna 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50140 Re: Automobilizam - All about
jesi ti neki programer??mozes li i meni to isprogramirat ??skrbavi-admin wrote: ↑15/01/2023 16:44 sta se puta guzilo u njoj hej haj - ima 3 memorije sjedista i jedna je programirana bila da spusti sva sjedista dole![]()
- ElRe
- Posts: 16943
- Joined: 12/12/2011 11:28
#50141 Re: Automobilizam - All about
Fiat Brasil, MLA platforma (Pulse, Argo, Fastback...), ne može na evropska tržišta.
Btw Fiat je odavno više brazilski nego talijanski proizvođač. Novi GSE/Fire Fly motori su pamet Fiat Brasil.
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50142 Re: Automobilizam - All about
ne bih hvala ja sam heterobitanga_sa_otesa wrote: ↑15/01/2023 18:43jesi ti neki programer??mozes li i meni to isprogramirat ??skrbavi-admin wrote: ↑15/01/2023 16:44 sta se puta guzilo u njoj hej haj - ima 3 memorije sjedista i jedna je programirana bila da spusti sva sjedista dole![]()
![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#50143 Re: Automobilizam - All about
I kod Medicinske je stajala jedna dugo.
Ocigledno u Brazilu ubise keš.
Sta ce onda u Evropi uvest? Ne moze se od Tipa i Dobla zivjet
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50144 Re: Automobilizam - All about
naći neynas
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50145 Re: Automobilizam - All about
ih da znam imo bi barem pola kuce ko tvoja
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#50146 Re: Automobilizam - All about
pa upisi neki tromjesećni kurs,nikad nije kasno
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50147 Re: Automobilizam - All about
pokuso za varioca pa se "uĆitelj" prepo da cu mu ukrast poso u njemaĆkU...
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#50148 Re: Automobilizam - All about
De vi malo zaČatajte temu....malo spama ha ja 
Laki je lagan na obaraču
Laki je lagan na obaraču
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50149 Re: Automobilizam - All about
Imaju seriju 500. Ima Tipo, ako dođe nasljednik još bolje. Sada će doći vjerovatno neki modeli na PSA platformi, odavno se priča o novom Puntu. Doći će el. Panda...._BataZiv_0809 wrote: ↑15/01/2023 18:52
Sta ce onda u Evropi uvest? Ne moze se od Tipa i Dobla zivjet
Talijani su konji što nisu nastavili kontinuitet malih modela. Samo budala je mogla ukinuti model Punto.
Realno sa šminkerskom serijom 500 koja bi imala obični 500 i 500x pa i 500 L, Pandom koja ima opciju 4x4, Puntom i Tipom su mogli imati sve što im treba, ali da ti modeli imaju kontinuitet razvoja. Tu im je uvijek išlo. A onda sa profitom od toga možeš da se poigraš sa razvojem nekog većeg modela.
- ElRe
- Posts: 16943
- Joined: 12/12/2011 11:28
#50150 Re: Automobilizam - All about
Sad je Fiat samo rebrend jeftinih Citroen CMP modela. Nije čak ni Opela kojeg je FCA htio kupiti.citroen xm wrote: ↑15/01/2023 19:21Imaju seriju 500. Ima Tipo, ako dođe nasljednik još bolje. Sada će doći vjerovatno neki modeli na PSA platformi, odavno se priča o novom Puntu. Doći će el. Panda...._BataZiv_0809 wrote: ↑15/01/2023 18:52
Sta ce onda u Evropi uvest? Ne moze se od Tipa i Dobla zivjet
Talijani su konji što nisu nastavili kontinuitet malih modela. Samo budala je mogla ukinuti model Punto.
Realno sa šminkerskom serijom 500 koja bi imala obični 500 i 500x pa i 500 L, Pandom koja ima opciju 4x4, Puntom i Tipom su mogli imati sve što im treba, ali da ti modeli imaju kontinuitet razvoja. Tu im je uvijek išlo. A onda sa profitom od toga možeš da se poigraš sa razvojem nekog većeg modela.

